Croatian Anime Forum

Početna stranicaPortalRegistracijaLogin

Share | 

Pomoć!!!

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
LulaLula
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 3

PostajNaslov: Pomoć!!!   22/6/2011, 6:50 pm

Imam jednu priču tj. jednu radnju za anime, jako dugu. Na hrvatskom bi se zvala Mjesečeva kletva, na engleskom Moon's curse, a na japanskom 月の呪い(Tsuki no noroi). Ugl. priča je dosta komplicirana, no ako hoćete mogu vam poslati kratki sadržaj na vaš e-mail. I sad kad imam priču, nezz što da radim dalje. Htjela bi je pretvoriti u anime, pokušala sam naći nekog za pomoć ali ne znam koga. Htjela sam pronaći nekog ko već radi anime, nekog profesionalca, ali nisam mogla naći nikakav naći za ga kontaktirati, a niti nezz koga.
I još jedan problem. Nezz da li je problem to što sam mlađa od 18. Nezz kako bi drugi reagirali kad bi im jedna tinejdžerka ponudila neku priču za anime. Što vi mislite? Može pomoć?
[Vrh] Go down
kasumi
Anime Expert
Anime Expert

Broj postova : 185

PostajNaslov: Re: Pomoć!!!   23/6/2011, 8:05 am

procitala sam ovaj post par puta jucer i dns opet
koliko imas god? yumm....it\\'s a yu
[Vrh] Go down
http://kasumixiii.deviantart.com/
LulaLula
Anime Star
Anime Star

PostajNaslov: Re: Pomoć!!!   23/6/2011, 8:13 am

14 Embarassed

Mislim otputovat u Japan nakon 18! Ja sam jednostavno luda za tim stvarima i moj roditelji misle da sam totalno poludila. Po cijele se dane bavim time. Proučavam njihov jezik (pokušavam ga naučiti, ali mi ne ide. Čekam za ići na filozofski fakultet u Zagreb kamo ga mogu naučiti), njihovu kulturu, sve! Obožavam ga!

Anime Expert
Anime Expert

PostajNaslov: Re: Pomoć!!!   23/6/2011, 9:21 am

ha znala sam Very Happy
1. imas tečajeve, pa se upiši jer ovak ce ti biti teško naučit, iako ako imas volje sve je moguce
2. ako proučavaš njihovu kulturu, onda znas kako je tesko uspijeti ovih dana kao mangaka, a jos teze dobiti anime. Zato ako si vec napisala priču pokusaj je objavit kao knjigu ili počni crtati mangu. Zatim imas deviantart koji prikuplja "umjetnike". Tamo mozes komentirati, kritizirati tuđe radove (fanfic., pjesme, mange, fan art... bla,bla
3. nazalost, mogucnost da se tvoja priča pretvori u anime je mala.zasad. npr Ako si ti super mangaka,živiš u Japanu, stari ti je urednik shounen jump-a i tvoja je manga u prvih 200 najčitaniji, onda imaš MALU mogućnost da se tvoja manga/priča pretvoru u anime.
4. ako se jako trudiš,postaneš jako dobra u svom poslu i preseliš se u Japan jednoga dana, moguce je da cemo jednoga dana pratiti tvoj anime na TV-u Very Happy

mislim da ti nitko od nas tu ne može baš pomoci, jer ni mi nismo upoznati s tom procedurom
[Vrh] Go down
LulaLula
Anime Star
Anime Star

PostajNaslov: Re: Pomoć!!!   23/6/2011, 9:52 am

Hvala puno na pomoći. Dat ću sve od sebe Wink

Anime Expert
Anime Expert

PostajNaslov: Re: Pomoć!!!   23/6/2011, 10:40 pm

ma ništa,ništa... sretno Very Happy
[Vrh] Go down
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter

Broj postova : 61

PostajNaslov: Re: Pomoć!!!   26/6/2011, 7:08 pm

LulaLula je napisao/la:
Imam jednu priču tj. jednu radnju za anime, jako dugu. Na hrvatskom bi se zvala Mjesečeva kletva, na engleskom Moon's curse, a na japanskom 月の呪い(Tsuki no noroi). Ugl. priča je dosta komplicirana, no ako hoćete mogu vam poslati kratki sadržaj na vaš e-mail. I sad kad imam priču, nezz što da radim dalje. Htjela bi je pretvoriti u anime, pokušala sam naći nekog za pomoć ali ne znam koga. Htjela sam pronaći nekog ko već radi anime, nekog profesionalca, ali nisam mogla naći nikakav naći za ga kontaktirati, a niti nezz koga.
I još jedan problem. Nezz da li je problem to što sam mlađa od 18. Nezz kako bi drugi reagirali kad bi im jedna tinejdžerka ponudila neku priču za anime. Što vi mislite? Može pomoć?

znam kako ti je i ja pišem priču i željela bi da to jedamput postane manga ili anime. To je moj san a snovi su da ih sanjamo ( možda malo previše sanjarim ) , voljela bi proćitati tvoju priču pa ako hoćeš pošalji mi ju u poruke. Smile wheee!!!

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] when the things get hard and get painful to everybody... when everybody is suffering, it's better to follow your heart and do what's best for you than live with confusion [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert

Broj postova : 186

PostajNaslov: Re: Pomoć!!!   27/6/2011, 5:39 pm

Ako bi meni isto mogla poslati na pm, molim te. Naziv me zainteresirao. Jest da ti ne mogu pomoći, ali možda da probaš prvo nacrtati mangu i postavit negdje na netu ili nešto...

Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter

Broj postova : 61

PostajNaslov: Re: Pomoć!!!   27/6/2011, 7:24 pm

da naziv je jako interesantan , baš me zanima o ćemu se radi. ? Ako želiš raditi mangu onda bi ti trebalo više ljudi. Kako sam ja vidjela ovdje ima dosta dobrih crtaća , eh kad bi se mi udružili mogli bismo napraviti nešto. Iako to nebi bila prava super manga bila bi dobra manga <3<3<3 yumm....it\\'s a yu

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] when the things get hard and get painful to everybody... when everybody is suffering, it's better to follow your heart and do what's best for you than live with confusion [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin

Broj postova : 309

PostajNaslov: Re: Pomoć!!!   28/6/2011, 8:41 am

nista ljudi ima sad da se udruzite Razz

Sponsored content

PostajNaslov: Re: Pomoć!!!   Today at 5:59 am

[Vrh] Go down

Pomoć!!!