Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tsubasa Reservoir Chronicle

Go down 
+2
ChomeChome
Fallen Angel
6 posters
Autor/icaPoruka
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter
avatar


Broj postova : 61
Join date : 26.06.2011

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime25/8/2011, 5:11 pm

Odlucila sam otvoriti temu posto je nitko jos nije otvorio. Jel tko gledao tsubasu meni jedna od najdrazih animea <3<3<3<3<3
[Vrh] Go down
ChomeChome
Anime Fighter
Anime Fighter
ChomeChome


Broj postova : 86
Join date : 28.07.2011

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime25/8/2011, 6:33 pm

Prvo mi je pal na pamet Tsubasa Ozora .

Ovo nisam gledal pa nazalost nemrem komentirati.

Molil bi da se u naslova stavi u zagradu "nije tsubasa ozora" da se nostalgicari na rano djetintsvo ne zabune.
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime25/8/2011, 7:26 pm

kada otvaras temu bilo bi uredu da i nesto napises o animu/mangi....ne znam jel gledas ili citas.
no dobro, evo ja cu ukratko malo nesto opisat o animu kasnije kad cu imat vise vremena onda cu i komentirat.



Tsubasa - Reservoir kronika (Japanski-rezervoar-Chronicle ツバサ) je manga serije Mangaka grupe CLAMP. Te je bila implementiran kao serija anime televizija, izvorni video animacije i filma.

Plot:

Sakura princeza kraljevstva CLOW i Sholan jedan mladi arheolog sa misticnom proslosti su jos od malena prijatelji. U jednoj noci na misteriozan nacin od tamne sile im je ukradena cijelo pamcenje..da bi vratli pamcenje poslat je Sholan sa strane visokog svecenika Yukito vjestici dimenzije Yuuko Ichihara..kod nje ujedno i saznaje da im je pamcenje raspraseno u obliku perja u razlicite dimenzije.

U svojoj potrazi Sholana prate jos dva putnika kroz dimenziju.Macevalac Kurogane, koji je bio protjeran od svoje princeze jer je nepotrebno u potrazi za protivnicima ubijao jake neprijatelje te sada se zeli vratit u svoju dimenziju. Madionicar Fye de Flourite koji je kralj Ashura u svom svijetu zapecacen i stoga ne mogu vise ostati u svom svijetu, sada zeli da se presele u drugu dimenziju.

Vjestica im nudi mogucnost da putuju u razlicite dimenzije na za uzvrat moraj dat najvece bogatstvo koje posjeduju.Tako se mora Kurogane odrec svog maca, Fye svoje tetovaze....te njih na njihovom putovanju prati malo krznenoi stvorenje imenom Mokona. ...



spada u shonen zanr no primamljiv je i zenskim citateljima.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime25/8/2011, 8:21 pm

super mi je Tsubasa,došla sam do 12.epizode,baš je zanimljiva,ne možeš se odlijepiti od ekrana Very Happy I love you
[Vrh] Go down
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter
avatar


Broj postova : 61
Join date : 26.06.2011

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime25/8/2011, 8:26 pm

Oprosti ali nisam uspjela dokraja poslati svoju poruku htjela sam još dopisati ali mi se laptop zabloko, stariji je i mreža mi ne valja pa se borim s njim cijeli dan , ali to ne znaći da se trebaš ljutiti jer nisam uspjela poslati cijelu poruku. Gomen Tsubasa Reservoir Chronicle 233140 Inaće u obje Japanskoj i Engleskoj verziji je Syaoran a ne Sholan ( nisam gledala na drugim jezicima ). Po meni anime je bio super kao i ostala CLAMP-ova djela Tsubasa Reservoir Chronicle 80831
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime25/8/2011, 8:29 pm

Fallen Angel je napisao/la:
Oprosti ali nisam uspjela dokraja poslati svoju poruku htjela sam još dopisati ali mi se laptop zabloko, stariji je i mreža mi ne valja pa se borim s njim cijeli dan , ali to ne znaći da se trebaš ljutiti jer nisam uspjela poslati cijelu poruku. Gomen Tsubasa Reservoir Chronicle 233140 Inaće u obje Japanskoj i Engleskoj verziji je Syaoran a ne Sholan ( nisam gledala na drugim jezicima ). Po meni anime je bio super kao i ostala CLAMP-ova djela Tsubasa Reservoir Chronicle 80831

da taj laptop je jako star i zablokiro se,a da Tsubasa je odlična,teško se odlijepiti od nje Very Happy I love you wheee!!!
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime25/8/2011, 8:37 pm

Fallen Angel je napisao/la:
Oprosti ali nisam uspjela dokraja poslati svoju poruku htjela sam još dopisati ali mi se laptop zabloko, stariji je i mreža mi ne valja pa se borim s njim cijeli dan , ali to ne znaći da se trebaš ljutiti jer nisam uspjela poslati cijelu poruku. Gomen Tsubasa Reservoir Chronicle 233140 Inaće u obje Japanskoj i Engleskoj verziji je Syaoran a ne Sholan ( nisam gledala na drugim jezicima ). Po meni anime je bio super kao i ostala CLAMP-ova djela Tsubasa Reservoir Chronicle 80831

ma nemas beda...ja to sve gledam na njem...pa ono sto se tice imena ima puno razlike..meni recimo najgori prijevod mamoru u sailormoon u americi je darien ono WTF???nema veze s vezom...no dobro
sorry ak sam zvucila strogo..no i ja sam se zurila pa et malo je tekst ispao strog. kad uhvatim vremena napisat cu komentar...jako zanimljiv..vidjet ces. ugl radi se usporedbi anim i manga...svidjet ci se...al ne stignem danas jel ima toga puno.pa sutra te vec ceka ziher cheers
[Vrh] Go down
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter
avatar


Broj postova : 61
Join date : 26.06.2011

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime25/8/2011, 8:56 pm

SailorRishi je napisao/la:
Fallen Angel je napisao/la:
Oprosti ali nisam uspjela dokraja poslati svoju poruku htjela sam još dopisati ali mi se laptop zabloko, stariji je i mreža mi ne valja pa se borim s njim cijeli dan , ali to ne znaći da se trebaš ljutiti jer nisam uspjela poslati cijelu poruku. Gomen Tsubasa Reservoir Chronicle 233140 Inaće u obje Japanskoj i Engleskoj verziji je Syaoran a ne Sholan ( nisam gledala na drugim jezicima ). Po meni anime je bio super kao i ostala CLAMP-ova djela Tsubasa Reservoir Chronicle 80831

ma nemas beda...ja to sve gledam na njem...pa ono sto se tice imena ima puno razlike..meni recimo najgori prijevod mamoru u sailormoon u americi je darien ono WTF???nema veze s vezom...no dobro
sorry ak sam zvucila strogo..no i ja sam se zurila pa et malo je tekst ispao strog. kad uhvatim vremena napisat cu komentar...jako zanimljiv..vidjet ces. ugl radi se usporedbi anim i manga...svidjet ci se...al ne stignem danas jel ima toga puno.pa sutra te vec ceka ziher cheers

Anime nema određenog kraja, 2. sezona završava tako da nastavljaju potragu za perjem , a tu su još 5 OVA za ćije je razumjevanje bolje pročitati mangu , jer CLAMP voli jako zapetljati stvari. CLAMP je odlućio napraviti Tsubasu jer je htio u jedan anime nekako prožeti svoja prijašnja djela, ako ste odgledali neke kao što su Chobits , x/1999 , Card Captor Sakura , i xxxHolic. Tsubasa i xxxHolic se nadopunjuju jer glavni likovi obiju anima povezani ( da ne odam previše ). Malo mi je kraj mange bezveze ali dobro , Syaoran , Kurogane i Fai se pojave u jednoj od epizoda Kobata (još jedan CLAMP-ov anime). Veselim se tvom postu sutra Tsubasa Reservoir Chronicle 472293
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime25/8/2011, 10:51 pm

buduci da je CLAMP kvartet od 4 dame, ustupa naravno i stilu anime milja daleko od uobicajene shounen price.sa uobicajenim zanrovima akcijskih scena, takoder, ali oni su samo relativno mali dio parcele. umjesto toga, mnogi drustveni sukobi u prvom planu, izmedu kojih ima puno vremena za simpatian humor.prica je podijeljena u nekoliko lukova koji igraju svaki u razlicitim svjetovima i dizajnirani su tako razliciti. nazalost, anime ima nekih vecih slabosti umanjuje dugorocno uzivanje.nasilje je potiskivao u onosu na mangu puno, skoro sam imala osjecaj da gledam neki tipikal anim ala RTL2 . nisam fan od nasilja, ali za dramu bilo bi bolje da neka nasilja, cak izgleda kao nasilje. cak i gore je drugi u kojem sezona prolazi. tamo, popunjavanje, 50% epizoda, koje doista su neke vrlo dobre, ali jos uvijek nije unaprijed parceli. do vremena kada ste primijetiti da iz epizode 44 do doci do kraja samo jos popunjavanje, jedno pitanje zasto studio nije napravio drugi sezona kracu??? Shocked

glavno obiljezje tj. zastitni znak clampa je simpaticni karakteri i zbog Tsubasa Chronicle ne ples iz linije. (koje su objavljene u anime, ali ne i svi) likovi su bolje od jedne "obicne" Shounen anime, neke sa zanimljivim pozadina, au svakom slucaju s puno karizme. buduci da Tsubasa Chronicle je crossover s bilo kojim drugim spona djela, pojavljuju se u mnogim popularnim anime likova na (ali cesto u ulogama osim u izvorniku).


osobno ja nisam fan od clampa.ne sad clampa kao clampa neg opceniti te shonen price ne volim nije to moj zanr..al cuj, obrazovanje nikome ne skodi...tako da ono Very Happy

vidim skuzila si bit price cheers

ps:manga ja u SVAKOM slucaju bolja neg anime...al ono npr kad je anime lijepo nacrtan...meni npr loveless ima fantastican crtez boje itd...onda se i isplati pogledat anim..al zbog price(joj brijem da to u svakom topicu pisem Suspect ) naravno manga Tsubasa Reservoir Chronicle 606840
[Vrh] Go down
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter
avatar


Broj postova : 61
Join date : 26.06.2011

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime25/8/2011, 11:54 pm

SailorRishi je napisao/la:
buduci da je CLAMP kvartet od 4 dame, ustupa naravno i stilu anime milja daleko od uobicajene shounen price.sa uobicajenim zanrovima akcijskih scena, takoder, ali oni su samo relativno mali dio parcele. umjesto toga, mnogi drustveni sukobi u prvom planu, izmedu kojih ima puno vremena za simpatian humor.prica je podijeljena u nekoliko lukova koji igraju svaki u razlicitim svjetovima i dizajnirani su tako razliciti. nazalost, anime ima nekih vecih slabosti umanjuje dugorocno uzivanje.nasilje je potiskivao u onosu na mangu puno, skoro sam imala osjecaj da gledam neki tipikal anim ala RTL2 . nisam fan od nasilja, ali za dramu bilo bi bolje da neka nasilja, cak izgleda kao nasilje. cak i gore je drugi u kojem sezona prolazi. tamo, popunjavanje, 50% epizoda, koje doista su neke vrlo dobre, ali jos uvijek nije unaprijed parceli. do vremena kada ste primijetiti da iz epizode 44 do doci do kraja samo jos popunjavanje, jedno pitanje zasto studio nije napravio drugi sezona kracu??? Shocked

glavno obiljezje tj. zastitni znak clampa je simpaticni karakteri i zbog Tsubasa Chronicle ne ples iz linije. (koje su objavljene u anime, ali ne i svi) likovi su bolje od jedne "obicne" Shounen anime, neke sa zanimljivim pozadina, au svakom slucaju s puno karizme. buduci da Tsubasa Chronicle je crossover s bilo kojim drugim spona djela, pojavljuju se u mnogim popularnim anime likova na (ali cesto u ulogama osim u izvorniku).


osobno ja nisam fan od clampa.ne sad clampa kao clampa neg opceniti te shonen price ne volim nije to moj zanr..al cuj, obrazovanje nikome ne skodi...tako da ono Very Happy

vidim skuzila si bit price cheers

ps:manga ja u SVAKOM slucaju bolja neg anime...al ono npr kad je anime lijepo nacrtan...meni npr loveless ima fantastican crtez boje itd...onda se i isplati pogledat anim..al zbog price(joj brijem da to u svakom topicu pisem Suspect ) naravno manga Tsubasa Reservoir Chronicle 606840
Vidjela sam da je manga puno bolje napravljena ali me zaboli glava od citanja mange preko neta, svaka stranica mi se ucitava 10 min Tsubasa Reservoir Chronicle 64187 Primjetila sam da potiskuju nasilje npr. ono kad ih napadnu demoni pa se Syaoran poreze , krv mu uopce ne curi nego je samo crvena crta Tsubasa Reservoir Chronicle 655782 Mislim da su OVE puno bolje napravljene nego anime ( bolje nacrtano itd..) Otvori temu Loveless pa nam reci kakva je to anime ili manga Tsubasa Reservoir Chronicle 80831 Tsubasa Reservoir Chronicle 472293
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime26/8/2011, 1:16 am

da ove su naravno napravljene bolje jel imaju veci budget i naravno onda je i kvaliteta bolja.
ja znam super stranice di mozes citat mange...al neda mi forum da objavim link...tek za par dana.

al naravno kad ti nesto imas u ruci i jos u boji...puno je bolje...al cuj kad se zapalis za neku pricu nije ti bitno...samo citas citas...kako god vec obojano Tsubasa Reservoir Chronicle 250994

sto se tice lovelessa, to spada pod shonen ai zanr.budem otvorila topic.to je jedna dost kompleksna prica i neko bi je krivo protumacio, mislim jesam i ja na pocetku.
zato cu morat srocit neki dobar tekst tak da svi kuze o cem se u biti radi...joj ja bi komentiranjem lovelessa mogla napisat roman type, type, type
[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime1/9/2011, 12:14 pm

It's like CLAMP. It's awesome. Everything CLAMP made is AWESOME *A*
Yea, I like trc a lot ^.^
Kurogane is awesome ^.^
procitala sam i xxxHolic. Ali ne cijeli. Vecinu. Dovoljno da pohvatam obje radnje. ^.^
[Vrh] Go down
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter
avatar


Broj postova : 61
Join date : 26.06.2011

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime1/9/2011, 3:43 pm

Sophie je napisao/la:
It's like CLAMP. It's awesome. Everything CLAMP made is AWESOME *A*
Yea, I like trc a lot ^.^
Kurogane is awesome ^.^
procitala sam i xxxHolic. Ali ne cijeli. Vecinu. Dovoljno da pohvatam obje radnje. ^.^

I ja isto Watanuki je presmiješan Tsubasa Reservoir Chronicle 472293

CardCaptor Sakura je isto dobar anime kao i Angelic Layer , ma volim sve animee napravljene prema CLAMP-ovim mangama. Najnoviji im je anime Kobato koji mi je bio odican cak se pojave Syaoran , Kurogane , Fai i Mokona <3<3<3 Tsubasa Reservoir Chronicle 606840 Tsubasa Reservoir Chronicle 328145
[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime1/9/2011, 8:11 pm

Fallen Angel je napisao/la:
Sophie je napisao/la:
It's like CLAMP. It's awesome. Everything CLAMP made is AWESOME *A*
Yea, I like trc a lot ^.^
Kurogane is awesome ^.^
procitala sam i xxxHolic. Ali ne cijeli. Vecinu. Dovoljno da pohvatam obje radnje. ^.^

I ja isto Watanuki je presmiješan Tsubasa Reservoir Chronicle 472293

CardCaptor Sakura je isto dobar anime kao i Angelic Layer , ma volim sve animee napravljene prema CLAMP-ovim mangama. Najnoviji im je anime Kobato koji mi je bio odican cak se pojave Syaoran , Kurogane , Fai i Mokona <3<3<3 Tsubasa Reservoir Chronicle 606840 Tsubasa Reservoir Chronicle 328145
Joooooooj mokona zec mali *A*
Btw vidim da volis KWMS i love that too *A*
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime2/9/2011, 5:38 pm

evo neke slike:

Syaoran * _ * Very Happy Tsubasa Reservoir Chronicle 606840

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sakura

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mokona

[You must be registered and logged in to see this link.]

Fay

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kurogane

[You must be registered and logged in to see this link.]


meni su svi super ali Syaoran mi je nekako najdraži,ipak sam ja Syaoran lover Very Happy
[Vrh] Go down
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter
avatar


Broj postova : 61
Join date : 26.06.2011

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime2/9/2011, 5:51 pm

Sophie je napisao/la:
Fallen Angel je napisao/la:
Sophie je napisao/la:
It's like CLAMP. It's awesome. Everything CLAMP made is AWESOME *A*
Yea, I like trc a lot ^.^
Kurogane is awesome ^.^
procitala sam i xxxHolic. Ali ne cijeli. Vecinu. Dovoljno da pohvatam obje radnje. ^.^

I ja isto Watanuki je presmiješan Tsubasa Reservoir Chronicle 472293

CardCaptor Sakura je isto dobar anime kao i Angelic Layer , ma volim sve animee napravljene prema CLAMP-ovim mangama. Najnoviji im je anime Kobato koji mi je bio odican cak se pojave Syaoran , Kurogane , Fai i Mokona <3<3<3 Tsubasa Reservoir Chronicle 606840 Tsubasa Reservoir Chronicle 328145
Joooooooj mokona zec mali *A*
Btw vidim da volis KWMS i love that too *A*

awww Usui Tsubasa Reservoir Chronicle 328145
Kad bi bio jos jedan takav anime Tsubasa Reservoir Chronicle 606840
Znas li koji slican ?

Matea ti ces uvijek biti Syaoran lover lol Smile))))
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime2/9/2011, 6:10 pm

Fallen Angel je napisao/la:


awww Usui Tsubasa Reservoir Chronicle 328145
Kad bi bio jos jedan takav anime Tsubasa Reservoir Chronicle 606840
Znas li koji slican ?

Matea ti ces uvijek biti Syaoran lover lol Smile))))

da ja ću uvijek biti Syaoran lover hehe,to bi mi trebao biti nadimak hehe Very Happy I love you Tsubasa Reservoir Chronicle 606840
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime2/3/2013, 1:35 am

Zapeo mo je za oko ovaj anime, al je problem što je postariji i jako je teško naći neki torrent sa puno seedera.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime2/3/2013, 8:34 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime2/3/2013, 10:12 am

omjer 10 / 14 to bi se skidalo po par sati za jednu epizodu
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime2/3/2013, 10:55 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Gost
Gost
Anonymous



Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime2/3/2013, 5:19 pm

ima i ovdje torrent
[You must be registered and logged in to see this link.]

i 2 sezona
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tsubasa Reservoir Chronicle Empty
PostajNaslov: Re: Tsubasa Reservoir Chronicle   Tsubasa Reservoir Chronicle Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tsubasa Reservoir Chronicle
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: