Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anime ducani u hrvatskoj

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Frekman
Anime Star
Anime Star
Frekman


Broj postova : 2
Join date : 31.10.2011

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime31/10/2011, 2:29 pm

molim vas ako znate neke anime ducane u hrvatskoj ako postoje koji pisite ovdje

strip knjizara-gajeva(barem su prije prodavali)
[Vrh] Go down
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime1/11/2011, 11:42 am

Ako netko zna neki manga/anime dućan u Vinkovcima, bila bih zahvalna na informaciji Very Happy
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime2/11/2011, 12:13 am

mange mozete kupit u algoritmu, al su jako skupe. komad dode oko 60 kn minimum. a to je cijena jedne obicne mange tipa Junjou Romantica cija je cijena inace oko 10 dollara ili 6 eura- sto se tice malo vise kategorije tipa Kuroshitsuji cijene se krecu od 15 dollara pa na dalje.
ja ti preporucjem da pogledas preko ebaya. tamo uvijek ima aukcija, i mozes mangu kupit vec od 1 dollar iliti na njem ebayu vec od 1 euro.
ja sam npr evo sad nedavno kupila 40 manga po 2.50 eura/po komadu- to su rabljene mange, no ko nove su. al ne ono kao kod nas novo pa dobis neki srot, neg stvarno novo novo. razlika je samo sto nije kupljeno u ducanu.
ja sam bila schocked kad sam vidla cijene u algoritmu. jel su nabili ih uff...jedna manga koja inace dode oko 36 kn tamo je 80.lol..
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime4/11/2011, 6:52 pm

SailorRishi je napisao/la:
mange mozete kupit u algoritmu, al su jako skupe. komad dode oko 60 kn minimum. a to je cijena jedne obicne mange tipa Junjou Romantica cija je cijena inace oko 10 dollara ili 6 eura- sto se tice malo vise kategorije tipa Kuroshitsuji cijene se krecu od 15 dollara pa na dalje.
ja ti preporucjem da pogledas preko ebaya. tamo uvijek ima aukcija, i mozes mangu kupit vec od 1 dollar iliti na njem ebayu vec od 1 euro.
ja sam npr evo sad nedavno kupila 40 manga po 2.50 eura/po komadu- to su rabljene mange, no ko nove su. al ne ono kao kod nas novo pa dobis neki srot, neg stvarno novo novo. razlika je samo sto nije kupljeno u ducanu.
ja sam bila schocked kad sam vidla cijene u algoritmu. jel su nabili ih uff...jedna manga koja inace dode oko 36 kn tamo je 80.lol..

Slažem se al što je mene najviše začudilo je u algoritmu u centru jedna manga je koštala 80 a u avenue mall-u je koštala 70 mislim čista pljačka -.-' ili kd naručiš onda ti mogu nabiti bilo koju cijenu :S (naručio mangu inače košta oko 70 kn a oni meni nabili 100kn!!!)
[Vrh] Go down
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime8/11/2011, 2:28 pm

U ovom osječkom Algoritmu (u centru), koliko sam vidio, 35 po komadu su one mange za koje su oni kupili prava za izdavanje i prijevod, a na engleskom su po dvostruko višoj cijeni.
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime8/11/2011, 2:48 pm

bornap je napisao/la:
U ovom osječkom Algoritmu (u centru), koliko sam vidio, 35 po komadu su one mange za koje su oni kupili prava za izdavanje i prijevod, a na engleskom su po dvostruko višoj cijeni.

to je tipa Negima i te stvari koje su prevedene i za mlađe uzraste...ja preferiram više ove na eng. ^^
[Vrh] Go down
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime8/11/2011, 8:19 pm

Arrka je napisao/la:
bornap je napisao/la:
U ovom osječkom Algoritmu (u centru), koliko sam vidio, 35 po komadu su one mange za koje su oni kupili prava za izdavanje i prijevod, a na engleskom su po dvostruko višoj cijeni.

to je tipa Negima i te stvari koje su prevedene i za mlađe uzraste...ja preferiram više ove na eng. ^^

Tipa... Šinigamiji i ninđe?
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime9/11/2011, 2:35 pm

bornap je napisao/la:
Arrka je napisao/la:
bornap je napisao/la:
U ovom osječkom Algoritmu (u centru), koliko sam vidio, 35 po komadu su one mange za koje su oni kupili prava za izdavanje i prijevod, a na engleskom su po dvostruko višoj cijeni.

to je tipa Negima i te stvari koje su prevedene i za mlađe uzraste...ja preferiram više ove na eng. ^^

Tipa... Šinigamiji i ninđe?

Ne nužno...mislim opčenito bilo koju mangu mi je bolje čitat na eng. neg na hrv. i neznm zašto Razz
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime12/11/2011, 2:00 am

ma ljudi kupujte na ebay-u. svakip ut kad nes kupim dobim jos jednu mangu gratis ili mi posalju neke cokolade rolinng on the floor
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime12/11/2011, 8:42 pm

SailorRishi je napisao/la:
ma ljudi kupujte na ebay-u. svakip ut kad nes kupim dobim jos jednu mangu gratis ili mi posalju neke cokolade rolinng on the floor

stvarno? lol al treba imat onu karticu i ne isplati se kupovati onako po jednu mangu xD
[Vrh] Go down
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime13/11/2011, 6:30 pm

Zato sam si ja i uzeo Mastercard prepaid u Hypo banci - da mogu Amazonirati i Ebayati bez problema. Več imam u Wordu listo toga što treba kupiti. Neutral
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime29/11/2011, 12:57 pm

da trebas ima kreditnu karticu i otvorit si pay pall...inace nema smisla. jel da se ide direkt slat na tekuci...preskupo a i nesigurno je. ja s ebay-om imam super iskustva i samo tamo kupujem mange...jel su ono doslovce nove nove..a jednu platim oko 3 eura. prodavaci su uvijek super ljubazni...i do sad nikakvih problema. kao sto sam vec rekla. uvijek su mi poklonili neku mangu...ili mi poslali cokolade rolinng on the floor
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anime ducani u hrvatskoj  Empty
PostajNaslov: Re: Anime ducani u hrvatskoj    Anime ducani u hrvatskoj  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anime ducani u hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
» God why anime???
» Air(anime)
» Najdraži anime lik?
» Do you like anime with vampires? :) Which ones?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: