Croatian Anime Forum

Početna stranicaPortalRegistracijaLogin

Share | 

Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
anime freak
Anime Expert
Anime Expert

Broj postova : 186

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   9/8/2010, 9:01 am

Aoi No Yuuki je napisao/la:
anime freak je napisao/la:

ma još samo da nabavim outfit i fangirls will attack me...
wheee!!!

*fan girl*
Twisted Evil

rolinng on the floor
[Vrh] Go down
bea666
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 38

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   18/6/2012, 5:18 pm

par frendica ljudi mi je reklo da licim Erzi iz Fairy Taila (zbog crvene kose) i zbog ponasanja. mislim,ja nju volim,she's cool. Very Happy
inace Rei Hino,that woman is awesome Very Happy

Zadnja promjena: bea666; 24/6/2012, 9:49 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator

Broj postova : 799

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   18/6/2012, 5:55 pm

Pa..meni ugl govore da izgledam kao da sam iz animea ispao (prevelike slušalice, neobičan stil odjevanja za ovo podneblje, dugačka valovita kosa...).
Sad, nitko nikad nije specificirao na koga ličim xD

Ali u kućnom izdanju (pidžama, sjedim za kompom ala L i nešto žderem ili grickam nokte) najviše ličim na L-a (još kad ne spavam par dana (MIOC!!!) pa uzgojim podočnjake... Very Happy )

Gost

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   18/6/2012, 6:00 pm

Ne slicim na nijednog... najvise zato sto jedini koji medju njima uzgajaju brade poput mene su starkelje

A najradije bi bio ALUCARD... you know why Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   18/6/2012, 6:05 pm

House196 je napisao/la:
Ne slicim na nijednog... najvise zato sto jedini koji medju njima uzgajaju brade poput mene su starkelje

A najradije bi bio ALUCARD... you know why Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
You should always be yourself. Except if you can be Alucard. ALWAYS BE ALUCARD!!!

Gost

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   18/6/2012, 6:08 pm

Or Pikachu
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator

Broj postova : 388

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   18/6/2012, 6:49 pm

Po izgledu ne ličim na nikoga, a po ponašanju nađi u anime nekog koji je lijen do boga, ali kada treba je poprilično spospban i takav sam (više-manje) i to mi savršeno odgovara,
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   18/6/2012, 6:57 pm

Citat :
Po izgledu ne ličim na nikoga, a po ponašanju nađi u anime nekog koji je lijen do boga, ali kada treba je poprilično spospban i takav sam (više-manje) i to mi savršeno odgovara,

Ma ti si isti ja... lijen sam da se zabrines a kad se primim posla (jos ako to radim jer imam volje) odradim ga majstorski
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator

Broj postova : 388

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   18/6/2012, 7:30 pm

Je problem je mene zainteresirati za išta što bi se moglo smatrati konstruktivnim, uglavnom je najlakše ak me uspiješ natjerati da postanem znatiželjan, iako je to poseban problem za sebe.
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert

Broj postova : 187

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   26/2/2013, 10:51 pm

hmmm teško kad razmislim, ali trenutno baš mi slatka Ein iz Phantoma, ima moje ozbiljnosti u njoj XD ali još se traži neki bolji izbor Wink
[You must be registered and logged in to see this image.]

DA: [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter

Broj postova : 79

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   27/2/2013, 12:00 am

U svakom liku koji mi se svidi pronađem nešto svoje osobnosti
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku

Broj postova : 492

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   27/2/2013, 3:42 pm

neki dan sam naišla na neki anime zvan ouran highschool host club i pošto sam se prije mjesec dana ošišala na kratko, pomalo ličim na Haruhi Fujioka

Spoiler:

[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert

Broj postova : 187

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   27/2/2013, 5:26 pm

@ Johnny - ti nisi u kućnom izdanju L, ti si total L

Inaće kad sam u mom childish mood sam totalni Pikachu Imam te obraze i žuta sam (plava XD)

[You must be registered and logged in to see this link.]

DA: [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   27/2/2013, 8:00 pm

@Saiko
Hvala :3

Cute x3
[You must be registered and logged in to see this link.]

Anime Star
Anime Star

Broj postova : 26

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   10/3/2013, 11:55 pm

Ufff... teško je, zapravo, odrediti jednog, ali nekako sam se, od ovih što sam gledao, pronašao u ovih par likova:

1) Kazuja Kujo (Gosick) - vrlo simpatičan dječak koji voli klasični odjevni stil (kao i ja), a isto tako je vrlo brižan i savjestan; razlika je ta što ipak malo brže kopčam neke stvari (a i doživljavaju me kao čudaka, mada nisam xD)

2) Izzy Izumi (Digimon) - ako se sjećate, tip s laptopm kojiemu je partner Tentomon; volim znanje, jako sam znatiželjan i cilj mi je skupiti ga što više, a uz to se mogu jako zadubiti u proučavanje neke teme i isključiti se iz ostaloga; razlika je što nisam tako dobar s tehnikom kao Izzy

3) Conan Edogawa (Detective Conan) - dakle ne Schinichi, nego baš Conan; djetinjast sam, volim biti dijete, tu nema ničeg lošeg, a isto tako vrlo racionalno razmišljam i volim dobru zagonetku i problem kog valja riješiti (samo da nije matematički xD)

[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku

Broj postova : 492

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   11/3/2013, 7:06 am

@Edogawa Rampo

hmm... doživljavaju te kao čudaka, možeš se jako zadubiti u proučavanje neke teme i voliš biti dijete. juhu! drago mi je što nisam jedina sa tim karakteristikama, mogli bismo biti prijatelji
[Vrh] Go down
Edogawa Rampo
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 26

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   11/3/2013, 11:42 am

Awwww, baš mi je drago Very Happy Takve karakteristike obično... jelte... izoliraju i odbace Very Happy Može Very Happy
[Vrh] Go down
Lawliet
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 4

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   28/3/2013, 3:05 pm

ovisi...kad zavežem kosu u rep onda ko Sebastian Michaelis iz Kuroshituji , kad raspustim onda ko L Lawliet iz Death Note,a što se tiće ponašanja definitivno Shikamaru iz Naruta

I’m the chocolates hero who protect at defenseless cakes. I search the justice between the ice creams and marshmallows; without my presence wont be peace with the lollipops and gummies… Me, The Super-sweet Candies Hero.
[Vrh] Go down
http://on.fb.me/lawliet
skinglass
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 25

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   28/3/2013, 8:21 pm

ličim koliko su mi ljudi rekli svom najdražem liku-kuroneko tj ličila sam sa šiškama,i crnom kosom(makar kuroneko ima ljubičasti odsjaj ali kao smo si tu negdje bile).
[Vrh] Go down
sao1991
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 12

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   6/5/2013, 5:51 pm

Pa pretražio sam i našao lika koji mi 95 % liči.Ryoubu Suzukawa iz Full metal daemon. Cool
[Vrh] Go down
GunBaba
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 28

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   12/5/2013, 9:00 pm

Po izgledu ko svaki klasični lik sa naoćalama ( primjeri onaj lik iz world god only knows i mlađi Aizen iz bleacha prije nego je postao fairy thing),
a uvjerevam se da sam po ponašanju Yagami Light ili Lelouch iako sam valjda obični ljenčina koji voli puno mislit kad nema pametnijeg posla Smile
Želio bih bit Alucard ( because why the hell not ) i Ryuzaki tj. L.

Sponsored content

PostajNaslov: Re: Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?   Today at 5:59 am

[Vrh] Go down

Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2