Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anime kviz

Go down 
+13
Dbk1998
House196
anime_rules
Poetus
Smak
Arrka
XxDeadlyCupcakexX
Sovac
roverandom
fantasykido
kaiser9
Johnny
fingolfin
17 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime13/6/2012, 6:08 am

Yo Johnny gde je pitanje ??? Ako do 19 ne postavis novo ja cu nastavit kviz... da drugi ne cekaju
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime13/6/2012, 11:20 am

House196 je napisao/la:
Yo Johnny gde je pitanje ??? Ako do 19 ne postavis novo ja cu nastavit kviz... da drugi ne cekaju

Heh, napokon netko drugi osim mene koji opominje Johnnya za kašnjenje, ovaj put ga nisam ja htio špotati xD
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime13/6/2012, 1:15 pm

fingolfin je napisao/la:
House196 je napisao/la:
Yo Johnny gde je pitanje ??? Ako do 19 ne postavis novo ja cu nastavit kviz... da drugi ne cekaju

Heh, napokon netko drugi osim mene koji opominje Johnnya za kašnjenje, ovaj put ga nisam ja htio špotati xD
lol, baš ste zločesti xD
fkt sry kj čekate, ali zaisat sam u strci s vremenom i do danas sam imao zabranu pristupa kompu tak da je postavljanje pitanja bilo teško -.-''
evo sad Smile

iz kojeg je animea ovo?
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime13/6/2012, 7:57 pm

Nakon malo istraživanja po internetu sam saznao da je animeu ime Green Green.... nakon sto sam malo proucio anime na Wikipediji i Google images mogu reci samo ovo... Johnny you are one sick puppy
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime13/6/2012, 8:43 pm

House196 je napisao/la:
Nakon malo istraživanja po internetu sam saznao da je animeu ime Green Green.... nakon sto sam malo proucio anime na Wikipediji i Google images mogu reci samo ovo... Johnny you are one sick puppy
Am I? Am I really? ^^

lol, anime je smjeh, smjeh, smjeh, prava ecchi komedija koje se ruga pervertitima svih vrsta xD
S druge pak strane, 13. epizoda (koje nema u regularnim downloadima) ide jednu razinu više od "ecchi"...if you know what I mean... xD

Točno. Može dalje. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 9:01 am

Moje sljedece pitanje je slicno proslom koje sam postavio... dakle, ime kojeg animea se slucajno, iako nema nikakve veze, spominje u ovoj pjesmi ?

[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 12:17 pm

1:35

"...A life Bleach man..."

Da li si na to mislio?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 12:23 pm

I Bleach je tocan odgovor !!!! Anime kviz - Page 6 946306

btw the right lyrics are: I'm like bleach man...

moze dalje
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 12:35 pm

House196 je napisao/la:
I Bleach je tocan odgovor !!!! Anime kviz - Page 6 946306

btw the right lyrics are: I'm like bleach man...

moze dalje

Meh, nisam ga razumio točno xD

Eh, a sada jedno pitanje....

Koliko ima Abyssal one's u Claymoreu (ne trenutno, nego na početku Claymorea ajmo reći)? I kako se zovu?
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 5:26 pm

Na poečetku su bila 3 abyssal one: Riful in the west, Isley in the north i Luciela in the south.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 5:46 pm

Ohoho vidi vidi new member... nadam se da ces ostati aktivan.... konacno je neko razbio taj nas takozvani ping-pong
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 5:55 pm

House196 je napisao/la:
Ohoho vidi vidi new member... nadam se da ces ostati aktivan.... konacno je neko razbio taj nas takozvani ping-pong
Što "takozvani"? xD
Uvijek je lijepo dobiti usera-2 više, nama trojci postaje dosadno Razz
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 5:56 pm

Sovac je napisao/la:
Na poečetku su bila 3 abyssal one: Riful in the west, Isley in the north i Luciela in the south.

Točno, može dalje ^^

edit: Johnny i house---> potpis na rečeno, samo da nadodam da se svako toliko netko ubacivao u kviz, roverandom i fantasykiddo ako se ne varam... eh da i kaiser, možda još netko, ali oni bi svako toliko se ubacivali, ne prečesto xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 6:30 pm

Pa Johnny ti si ovo nase nadmetanje nazvao ping-pongom u leksikonu... ah da new guy predstavi se tamo

Cak i ako se jos jedna osoba prikljuci u kviz ostje na ping-pongu... samo sto bi onda igrali u parovima XD
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 6:54 pm

House196 je napisao/la:
Pa Johnny ti si ovo nase nadmetanje nazvao ping-pongom u leksikonu... ah da new guy predstavi se tamo

Cak i ako se jos jedna osoba prikljuci u kviz ostje na ping-pongu... samo sto bi onda igrali u parovima XD
jesam, ali ovo nije poput "ping-ponga", ovo je mrtvi ping-pong xD (ako malo bolje pogledaš, na tvoja pitanja obično odg ja, ti na fingolfinova i on na moja... xD )

more Razz
sad se moramo podijeliti u 2 ekipe i odlučit tko na što odgovara xD

(baš vam hvala, sad polako plašimo svježu krvu xD )

P.S.
xD will rule ALL!!!
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 8:34 pm

Nije mene tako lako preplašiti. Ipak moram pokazati "dostojanstvo" "starijih".

Evo nešto jednostavno za početak: Imena likova i animea u kojima se pojavljuju (2)

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 8:43 pm

Mislim da znam anime, jer sam ga krenuo gledati, ali trenutno mi je on-hold nakon prve epizode... Ali ne znam imena likova, a ne volim googlati u kvizovima xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 8:56 pm

Znam odgovor ali NECU odgovorit u nadi da ce se pojavit jos netko tko ce razbit ovaj nas ping-pong.... a i ponestaje mi pitanja koja da postavim luppp!
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 10:02 pm

Ajde Luka (fingolfin), udri odg i ne davi Razz
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime14/6/2012, 10:10 pm

Johnny je napisao/la:
Ajde Luka (fingolfin), udri odg i ne davi Razz

Nisam siguran u odg, a ne volim googlati u kvizovima (kako sam već rekao) xD

Neka House odgovori, ako je 100 % siguran Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz    Anime kviz - Page 6 Icon_minitime15/6/2012, 6:58 am

Anime ja Baccano! a likovi su Isaac i Miria
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime15/6/2012, 3:43 pm

To bi bilo točno, djelomično. U kojem se još animeu pojavljuju u cameo ulozi?

BTW to su likovi koje je nemoguće ne voljeti, a ti fingolfin brzo dovršiti gledati Baccano!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime15/6/2012, 4:40 pm

Ok onda da upotpunim odgovor... wikipedia kaze da se pojavljuju u Durarara!! tijekom onog velikog meetinga Dollarsa... valjda su mi zato tako poznato izgledali
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime15/6/2012, 5:07 pm

Wikipedia is your friend. Može dalje.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime15/6/2012, 5:20 pm

Sovac je napisao/la:
To bi bilo točno, djelomično. U kojem se još animeu pojavljuju u cameo ulozi?

BTW to su likovi koje je nemoguće ne voljeti, a ti fingolfin brzo dovršiti gledati Baccano!

Ma hoću, ali čim završi ova sezona animea, pa da dobijem malo vremena, jer sam krenuo gledati puno animea iz ove sezone Very Happy

A još kako je počelo ljeto krenuo sam raditi sada, pa mi se smanjilo vrijeme za anime >.>

Na sreću stignem čitati knjige na poslu, tako da mogu gledati anime dok sam kući ^^
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anime kviz - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Anime kviz   Anime kviz - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anime kviz
[Vrh] 
Stranica 6 / 21.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
» God why anime???
» Air(anime)
» Anime muzika
» Do you like anime with vampires? :) Which ones?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: CHAT COMMUNITY :: Chat/Igre/Quiz-
Forum(o)Bir: