Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što trenutno gledate?

Go down 
+49
deathbrand
5LoX5
BkpOP
Erroratu
Gremory
Dethorhyne
Josip84
Naga
tenshiihikari
piro222
otaku girl
Hrca
Flanout
sao1991
Baczy
jugemxjugem
sensei_goran
Saiko
skinglass
animefun1234
Helix
Grimmjow-94
Tenkista
ecimir
shiyuma
Shader
Masuku
Nyxie
rue
LilithK
House196
Dbk1998
NellielTu
evolve
syebotext
anime_rules
Arrka
Smak
SailorRishi
extraordinary
Suzaku Kururugi
Kodoku
Poetus
bea666
roverandom
XxDeadlyCupcakexX
Sovac
Johnny
fingolfin
53 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next
Autor/icaPoruka
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime13/8/2012, 11:53 am

@ house
hahahahahaha.... NE!
are you making fun of me?[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime13/8/2012, 12:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Odakle ti sad taj zakljucak ???
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime13/8/2012, 12:05 pm

ne volim se ponavljati... odgovori mi na pitanje, House169 -.-'
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime13/8/2012, 12:12 pm

Spoiler:

Ai caramba !!!! Ne, ne zafrkavam te... ne moras sve moje gluposti shvacat tako ozbiljno
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime13/8/2012, 12:16 pm

Spoiler:
no, dobro... pa šta bi trebala, smijati se? Suspect
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime13/8/2012, 12:20 pm

Spoiler:
Pusti mozak na pašu
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime13/8/2012, 12:25 pm

Spoiler:

*sigh*... dobro, dobro... idem sad pojest čokoladu ^^
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime13/8/2012, 12:30 pm

Kada dolazi nastavak da si znam ispeći kokice?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime13/8/2012, 12:55 pm

Spoiler:
rolinng on the floor rolinng on the floor rolinng on the floor

Sorry al nema nastavka XD
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime13/8/2012, 1:22 pm

House196 je napisao/la:
Sovac je napisao/la:
Kada dolazi nastavak da si znam ispeći kokice?

rolinng on the floor rolinng on the floor rolinng on the floor

Sorry al nema nastavka XD

tebi je to smiješno house?! pa ja sam se danas prepala svoje bake kada se penjala uz stepenice i to radi tebe i tvojih gluposti -.-'
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime14/8/2012, 3:24 pm

Da se vratimo na temu...
Odgledao čitav Future Diary. Nije savršenstvo te je mnoge stvari posudio iz drugih animea, ali je Must watch ako volite ljubavne trokute, moralne prodike te sentimetalne junake i antijunake. 4/5
Počeo sam sada s Black Lagoon koji mi se nakon nekoliko epizoda čni pravim osvježenjem. Uz njega napokon i Baccano. Njega imam na hard disk već dva mjeseca ali nikako da ga pogledam, vrijeme je da ispravim grešku.
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime15/8/2012, 10:52 am

ej, o čemu se radi u tom Baccano? vidim da se često spominje, pa me zanima...ja sam trenutačno počela gledati Brave 10, na drugoj sam epizodi pa ćemo vidjeti dali ću nastaviti gledati ili ne wheee!!!
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime15/8/2012, 11:25 am

MAL is your friend. [You must be registered and logged in to see this link.]

Ima 13 epizoda (+3 Special) za pogledat. Nema glavnog lika (već njih bar 10..). Imaš 3 radnje koje se odvijaju usporedno i povezane su pa treba dobro pratit'.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime15/8/2012, 11:40 am

roverandom je napisao/la:
MAL is your friend. [You must be registered and logged in to see this link.]

Ima 13 epizoda (+3 Special) za pogledat. Nema glavnog lika (već njih bar 10..). Imaš 3 radnje koje se odvijaju usporedno i povezane su pa treba dobro pratit'.

hvala za informaciju Very Happy
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime16/8/2012, 1:30 pm

Moj anime maraton vikend se nastavlja.
Odgledao obe dvije sezone Black Lagoon + OVA. Čista maestralnost, samo da Hiroe napokon nastavi mangu ... 5/5
Baccano mi sporo ide. Anime ima stvarno prebolesnu radnju i likove ali je dosta težak za pohvatati sve konce pa večinom puštam samo 1 epizodu na dan da nebih izgubio fokus.
Za opuštanje skinuo sam Oda Nobuna no Yabou te Sword Art Online.
One dvije slike prije nekoliko stranica stvarno oslikavaju Oda Nobonu. Pravi anime za opuštanje, zezanje i smijanje.
Sword Art Online na prvu ruku se čini kao šarena slikovnica, ali kad te "zaključaju" u MMORPG-u a jedina šansa da izađeš je da dođeš i dobiješ bossa na 100 lvl-u je strava. Klonite se MMORPGa i svakojakih virtualnih kaciga, naočala i inih stvari. Smile
Željno iščekujem svaku epizodu i molim se za zdravlje dečkiju i cura s torrenta Very Happy
Uz to stavio sam skidati Black Butler, ali mi se pokrala pogreška pa sam prvo skinuo sezonu 2. Skoro sam zaplakao od muke. Trebat će mi pola dana da se skine prva sezona od 8.5 GB. Sad
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime16/8/2012, 5:24 pm

Smak je napisao/la:
Moj anime maraton vikend se nastavlja.
Odgledao obe dvije sezone Black Lagoon + OVA. Čista maestralnost, samo da Hiroe napokon nastavi mangu ... 5/5
Baccano mi sporo ide. Anime ima stvarno prebolesnu radnju i likove ali je dosta težak za pohvatati sve konce pa večinom puštam samo 1 epizodu na dan da nebih izgubio fokus.
Za opuštanje skinuo sam Oda Nobuna no Yabou te Sword Art Online.
One dvije slike prije nekoliko stranica stvarno oslikavaju Oda Nobonu. Pravi anime za opuštanje, zezanje i smijanje.
Sword Art Online na prvu ruku se čini kao šarena slikovnica, ali kad te "zaključaju" u MMORPG-u a jedina šansa da izađeš je da dođeš i dobiješ bossa na 100 lvl-u je strava. Klonite se MMORPGa i svakojakih virtualnih kaciga, naočala i inih stvari. Smile
Željno iščekujem svaku epizodu i molim se za zdravlje dečkiju i cura s torrenta Very Happy
Uz to stavio sam skidati Black Butler, ali mi se pokrala pogreška pa sam prvo skinuo sezonu 2. Skoro sam zaplakao od muke. Trebat će mi pola dana da se skine prva sezona od 8.5 GB. Sad

pa svašta ti gledaš, ja sam se malo ulijenila pa baš i ne gleadam puno toga Very Happy
što se tiče Black butlera i meni je isto trebalo pola dana da se skine ali isplatilo se, skinula sam 1. i 2. sezonu i sve OVA epizode cheers
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime16/8/2012, 6:47 pm

Baš mi se potrefilo da tjedan dana neman ništa za radit pa se večinu dana vrte animei. Very Happy
Stojim nad laptopom i klanjam se Budhi, Mojsiju, Alahu samo da mi se skine Black Butler season 1. Vražji T-com te njihova (ne)brzina. Twisted Evil
Edit : Tugu kratim s Hellsing Ultimate. Neznam za vas ali ovo totalno rula nad originalnom serijom iz 2001. Alucard jednostavno rula, ali ova Seras ili kako več mi još više ide na živce nego u originalu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime16/8/2012, 8:19 pm

Smak je napisao/la:
Edit : Tugu kratim s Hellsing Ultimate. Neznam za vas ali ovo totalno rula nad originalnom serijom iz 2001. Alucard jednostavno rula, ali ova Seras ili kako več mi još više ide na živce nego u originalu.

Ah Hellsing... my love I love you I love you

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime17/8/2012, 10:06 am

True enough
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime18/8/2012, 5:10 pm

Odgledao Black Butler season 1. Anime ima cyberpunk atmosferu Viktorijanskog doba te legendarnu koreografiju. Tko bi se danas usudio nositi ono što Ciel nosi (a plemići 19. st su nosili veeeeeoma slične opravice) Laughing . Nadam se da če season 2 biti barem na razini 1. 4.5/5
Skinuo sam Neon Genesis Evangelion. Čuo sam mnoge pozitivne komentare o tom animeu pa pomislio zašto ne? Ipak je klasik u pitanju.
Uz to bacio sam kocku na Accel World. Nadam se da će me iznenadit.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime20/8/2012, 8:12 pm

Gleda se:
Nazo no Kanojo X - ma zaljubljen sam u anime x3 Smijeh, umjerena romantika...sve na mjestu za opuštanje "kada stvari krenu loše"
Elfen lied - Lucy FTW

To watch (do početka škole):
Denpa Teki na Kanojo
Hellsing Ultimate - stići izdavanje, sad sam na 7. ep i it LEGEN..wayt 4 it...LEGENDARY!
Chuu bra! - stao sam pred sam kraj, valjda ću to skoro zgotoviti
Bakemonogatari
H.O.T.D.
Princess Mononoke - rewatch
Cowboy bebop movie

To watch (kad počne škola, svaki dan nešto):
Fullmetal alchemist Brotherhood
Gosick
Phantom: Requiem for the Phantom (ako netko ima link za dobar torrent neka ga slobodno posta)
Durara
Code geass
Yukkuri Panic
Neon Genesis Evangelion

Može se činiti ambiciozno, ali ovo je plan za narednih godinu dana, budući da ću uz MIOC morati učiti i za prijemni i ponavljati za maturu, neću imati mnogo vremena, svaki dan par epizoda.
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime21/8/2012, 1:26 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]


evo ti link za Phantoma
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime21/8/2012, 2:48 pm

@Johnny
Bome si si zadao štiva, većinu toga sam pogledao iako moram priznati da se Phantoma uopće ne sjećam, ali znam da je bio ok dok sam ga gledao.

On topic: Počeo sam gledati Sword Art Online i jako sam ugodno iznenađen, toliko da sam odmah našao i skinuo sve prevedene light novele. Osim toga sam pogledao Asobi ni iku yo! (Let's play!), za koji sam vidio prijevod Cat Planet Cuties, malo zbunjujuće, ali prikladno. Preporuke zbog humora i over the top ideja (ako ništa drugo pogledajte prve dvije epizode biti će vam jasno na što mislim). I pogledao sam prve dvije epizode Kuroshitsujia, zanimljivo, ali me zasada nije zapalilo. Dajem mu još dvije epizode da me zainteresira.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime21/8/2012, 8:44 pm

@Suzaku
I owe you one. Smile

@Sovac
Eh, znm. Ali mislim da je em štivo kvalitetno i da će me držati mentalno zdravim xD
Ovak preko praznika gledam po 4-7 ep svaki dan (sad sam završio rewatch Batman beyond sve 3 sezone pa ima rooma za anime u rasporedu), tak da nebi trebao biti problem.
A za prek godine, to je epizoda do max. dvije dnevno, to je ipak samo 200-tinjak epizoda. Very Happy

P.S:
Tek sam sad pri brojanju skužio da sam napisao YUkkuri panic umjesto Strawberry panic xD
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime22/8/2012, 12:19 pm

The Emperor thanks you.LOL cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što trenutno gledate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što trenutno gledate?
[Vrh] 
Stranica 6 / 24.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Koje serije gledate?
» Što trenutno slušate?
» Što trenutno čitate?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: