Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što trenutno gledate?

Go down 
+49
deathbrand
5LoX5
BkpOP
Erroratu
Gremory
Dethorhyne
Josip84
Naga
tenshiihikari
piro222
otaku girl
Hrca
Flanout
sao1991
Baczy
jugemxjugem
sensei_goran
Saiko
skinglass
animefun1234
Helix
Grimmjow-94
Tenkista
ecimir
shiyuma
Shader
Masuku
Nyxie
rue
LilithK
House196
Dbk1998
NellielTu
evolve
syebotext
anime_rules
Arrka
Smak
SailorRishi
extraordinary
Suzaku Kururugi
Kodoku
Poetus
bea666
roverandom
XxDeadlyCupcakexX
Sovac
Johnny
fingolfin
53 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next
Autor/icaPoruka
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime3/11/2012, 6:04 pm

Kao ja koji sam sada u 2 ili 3 dana (nisam siguran) pogledao svih 50 epizoda History's Strongest Disciple Kenichi-a.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime3/11/2012, 8:47 pm

Zavšrio Steins;Gate - odličan anime, definitivna preporuka svima koji nisu gledali, 10/10 po meni ^^

Krenuo gledati:

Btooom! - čisto ok anime za sada, moglo bi biti uredu
Code;Breaker - krenuo gledati, jer sam prije čitao malo mangu, ništa posebno za sada...
Jormungand Perfect Order - čisto da vidimo kakav je nastavak prve sezone, ne volim ostavljati stvari nedovršenima, a da nisu teški crap...
Medaka Box Abnormal - nastavak Medaka Box-a, za sada bolji od prvog dijela koji je bio neki produljeni uvod
Robotics;Notes - dosta dobar za sada, sviđa mi se ^^
Shinsekai Yori - odgledao tek prvu epizodu, ali čini mi se da će anime biti dobar
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime4/11/2012, 6:57 pm

Ma kad se ima vremena se i ti megalomanski animei stignu odgledat. 200 epizoda Bleacha u mjesec dana, a sljedeci mjesec isto toliko Naruto Shippudena (kako mi nedostaju ljetni praznici)
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime5/11/2012, 6:03 pm

Gledam:
- Durarara!! (15/24)
- Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2/64)
- Guilty Crown (8/22)
- Onii-chan Dakedo (5/12)
- Rosario + Vampire (4/13)
- Sword Art Online (18/25)
- Zetsuen no Tempest (5/-)
Započeo par long-running animea:
- Bleach
- Gintama
- Naruto
Namjeravam uskoro:
- Another
- Baccano!
- Black Lagoon
- Steins Gate
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime5/11/2012, 10:34 pm

Gledam još uvijek sve od prije nabrojano, a Shinsekai Yori poprilično rula, a i Robotics;Notes nije loš ^^

@anime_rules
Vidim da si si dao truda, svaka čast Very Happy

Btw. meni osobno je Bleach puno bolji od Naruta (iako jedan i drugi imaju dosta fillera, Naruto ih ima više, a ovi u Bleachu mi nekako imaju bolju radnju) Very Happy

I naravno, Bleach ima bolje fightove Very Happy
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime5/11/2012, 10:56 pm

Original Naruto je jako dobar (ako ne racunas filler epizode, tamo negdje nakon 134 il koje vec), a u Shippudenu je dobro bilo tako dugo dok nije poceo ninja war. Od onda, ajme majko. Bleach anime je super uzduz i poprijeko. Ima fillera, ali kako je fingolfin rekao, animljivi su za gledanje. Jedina veca zamjerka bi bila sto je Aizen od najcool badass zlocinca ikad, postajao sve jadniji kako se blizio njegov kraj.
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime7/11/2012, 3:16 pm

Započeo sam sa gledanjem Neon Genesis Evangeliona cheers
I odlučio sam da ću jednu epizodu na dan a ne šest kao sa code geassom i onda plakat na kraju i proklinjat sve jer nisam gledao i uživao duže.
Anime mi se sviđa,pričai radnja,stara klasična animacija Što trenutno gledate? - Page 13 606840
Ono što sam odmah primjetio jest da je opening pjesma odlična i jako lijepa za razliku od onog svog uništenja u animeu,valjda je to neki kontrast.
Ugl. Držim fige ovom animeu jer imam visoka očekivanja o njemu.
I nastavio sam gledati Sailor Moon R koja mi služi da malo skrenem pažnju s evangeliona da se ne dovedem u napast da previše pogledam,znači otprilike 2 epizode animea na dan to bi mi trebalo biti dovoljno preko tjedna kad je škola.Iako me počelo zabrinjavat jer sam odgledao već dosta dobrih animea i novijih i klasičnih starijih pa me brine što ću kad ih sve odgledam,valjda ću nać još dobrih.

Inače ne znam kako je s vama,ali ja ne volim gledati previše animea odjedanput(max.3),jer se volim potpuno skoncentrirat na anime koji idem gledat da bih ga bolje razumio,zato mi treba dosta vremena da se odlučim za neki anime.
NOTE ZA Johnnya:Ostvarilo se što si rekao u vezi onoga što mi se svaki anime sviđao i da prelako postanem fanboy,rekao si da kad odgledam više animea da mi se to više neće lako događat,i ne događa se više,sad nakon code geassa volim psihološki analizirat likove malo analizirat cjelokupni anime,promislit sve o njemu i zbrojit i oduzet sve i dat konačnu ocjenu.
No more fanboying for me XD
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime7/11/2012, 5:58 pm

@DBK
Wiseman says... :3
Lol, drago mi je da sam pomogao.
Svi prolazimo kroz taj proces s vremenom.

OT:
Phantom, requiem for the phantom 23/26 - great, mada u zadnje vrijeme ništa ne ide po planu pa ne stignem gledati baš puno
Imam još 3-4 "ongoing" (namjerno navodnici) animea, ali mi trenutna situacija u ŠK onemogućuje da ih kontinuirano gledam.

[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime7/11/2012, 10:44 pm

Pogledao Grave of the Fireflies. Jednostavno savršeno.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime7/11/2012, 11:14 pm

Spoiler:

Da... cry
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime9/11/2012, 5:36 pm

Počeo sam gledati Bakemonogatari.
Zasad je dobar. lots of fanservice wheee!!!

Privuklo me to što me priča podsjećala na Rosario+Vampire
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime10/11/2012, 4:19 pm

Pogledao Durarara!! - prezakon je, među najboljim animeima koje sam pogledao. Likovi su jedni od najboljih uopće, priča je jako dobra, obožavam openinze i ending ''Trust Me'', sviđa mi se art, glazba, a i glasovna produkcija je na najvišoj razini. Preporuka.
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime10/11/2012, 10:43 pm

Sviđa mi se Bakemonogatari.
Ono što mi je zanimljivo jest da je animacija skoro nepotrebna,sve se svodi na tekst i razgovor među likovima.Ali razgorovori su kvalitetni.
[Vrh] Go down
Masuku
Anime Star
Anime Star
Masuku


Broj postova : 15
Join date : 01.08.2012

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime10/11/2012, 11:12 pm

rewatching Chihayafuru :DD ahh treba cekati jos drugu sezonu ://
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime11/11/2012, 2:46 pm

Soul Eater - pristojno djelce za "mozak na pašu". Dojma sam da je anime skup svih mogućih i nemogućih klišeja skupljenih na jedno mijesto s polovičnim učinkom.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime11/11/2012, 8:12 pm

Nakon duže stanke nastavio Spice and Wolf (5/13).
U sljedeći tjedan-dva namjeravam pogledat Black Lagoon (Anime of the Month), a naći će se vremena za još ponešto.
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime13/11/2012, 5:12 pm

YES YES YES YES YES YES YES !!!!!!!!!!!!!!!!!!! type, type, type

Konacno su izasle epizode 5 do 8 Hellsing Ultimate na engleskom.... jao jedva cekam da me Crsipin Freeman odusevi sa svojim Alucard glasom wheee!!!
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime14/11/2012, 7:11 pm

Pogledao Spice and Wolf (Season 1) - prelijepi anime sa opuštajućom atmosferom, zanimljivim glavnim likovima (Holo i Lawrence), jednostavnom pričom, lijepe animacije i ugodne pozadinske glazbe. Preporuka svima koji traže nešto opuštajuće bez akcije, za udobno se smjestit i uživat.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime18/11/2012, 11:50 am

Pogledao Spice and Wolf (Season 2) - nastavak prve sezone dovršava priču o avanturama Holo i Lawrencea i na kraju čini lijepu cjelinu. Ako ste uživali u prvoj sezoni, ni druga vas neće razočarati.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime20/11/2012, 9:15 pm

Odgledao 9 epizoda Hellsing Ultimatea i mogu reći da je odličan ^^
Odgledao i Hellsing The Dawn, isto je dobar ^^
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime20/11/2012, 9:26 pm

Jelda da je super stvar? Smile
Pogledaj i TFS Hellsing ultimate the abridged.

BTW - kakav je dawn?
TO bih trebao skoro pogledati, ali nikako da uhvatim vremena. Sad
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime20/11/2012, 10:18 pm

Je, odličan je ^^

Dawn je ok, prikazuje događaje u 2. svj. ratu i to kako su se sukobili Walter i Alucard sa Majorom i ostalom ekipom...

LoL, nemaš što hvatati vremena, ja sam našao da su vani samo dvije epizode Dawna, a traju 9 min po ep Razz
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime20/11/2012, 10:35 pm

Od Dawna su izasle 2 od 3 epizode... bile su bonus materijal na Hellsing Ultimate 8 i 9, a 3. ce biti na 10. epizodi koja izlazi 26.12.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime24/11/2012, 9:33 am

Pogledao Black Lagoon.
Započeo originalni Yu-Gi-Oh! (Season 0) i Yu-Gi-Oh! 5D's.
Čekaju se nove epizode SAO-a, Zetsuen no Tempest i Onii-chan Dakedo.
Imam dosta animea na on-hold pa je moguće da neki nastavim gledat ovih dana.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime25/11/2012, 11:17 am

Update:
Phantom: Requiem for the phantom.
Completed
10/10. Ima začkoljica; art je na mahove siromašan i priča sa svojih 4-5 archeva nekad ide na živce, ali u principu jako dobar anime.

Zero no tsukaima (rewatch)

Trenutno gledam:
Black lagoon (1/12)
Haruhi (1/12)
Nazo no kanojo X (2/12)
Hellsing Ultimate (9/10)

Počinjem i završavam do kraja godine:
Bakemonogatari
Another
Zero no tsukaima FnK rewatcch
Neon genesis Evangelion

Počinjem do kraja godine:
Strawberry panic

Za ostalo pogledajte moju to-watch listu na MAL (on hold - stvari čij se početak planira do kraja veljače, watch later - to ću još morati uglaviti negdje, to ću zgotoviti do početka sljedeće akademske godine.
Sad sam imao malu krizu vremena i živaca pa puna 2 (ili možda čak 3) tjedna nisam odgledao ništa, sad nadoknađujem. ^^
Sljedeći tjedan još polako (testovi), ali u 12. mjesecu već polako ubrzavam ritam.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što trenutno gledate? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 13 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što trenutno gledate?
[Vrh] 
Stranica 13 / 24.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Koje serije gledate?
» Što trenutno slušate?
» Što trenutno čitate?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: