Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Warcraft III anime mape

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime9/7/2012, 11:40 am

Da otvorim ovu temu, jer mislim da bi moglo biti zainteresiranih Very Happy

Dakle, ne znam koliko vas je upoznato sa činjenicom da na warcraft 3 ima jako dobro napravljenih anime mapa, koje možete igrati online sa drugim ljudima (cpt. obvious xd).

Ja sam igrao dosta tih mapa, ali najviše su se istaknule BvO (Bleach vs One Piece, arena style mapa) i D.O.N. (Dragon Ball, One Piece, Naruto, dota style mapa), puno ljudi ih igra, najbolje su napravljene i najbalansiranije su.

Ubacit ću kratke trailere sa youtubea, pa odgledajte ako vas zanima Very Happy

D.O.N. trailer

[You must be registered and logged in to see this link.]


BvO trailer

[You must be registered and logged in to see this link.]


Mogu odgovoriti na dosta pitanja vezanih uz te mape, tako da slobodno pitajte ^^
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime9/7/2012, 11:46 am

Izgleda zanimljivo. Ionako sam namjeravao ponovo odigrat Warcraft III u blizoj buducnosti pa cu definitivno isprobat i ove mape... mozda se i malo potrudim pa i sam pronadjem nesto zanimljivo

Thanks for the cool maps Warcraft III anime mape 80831
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime9/7/2012, 11:52 am

Anytime ^^

Možemo baciti eventualno koji game online onda, jer odigram svako toliko sa frendovima, taman jučer održao par lekcija sa Minatom i Kakashiem u DON-u, eh da i Itachiem Razz

A ima još anime mapa, ali su često nebalansirane, ili loše napravljene... FoC (Fight of Characters, ima ih iz brda animea tamo, čak i F/SN uz naravno OP, Bleach i Naruto) je ok napravljen, ali je nebalansiran do boli...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime9/7/2012, 11:56 am

Daj mi par tjedana da se izvjezbam... vec nisam 2-3 godine igrao
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime9/7/2012, 11:59 am

Ja sam jako malo igrao u zadnjih 6 mjeseci, tako da sam malo zahrđao xD

Ja i frendovi smo u BvO-u imali najjači team, sve smo derali (nije se ni do danas puno to promjenilo) xD

Ne treba ti previše vremena da se uvježbaš, a najbolja je vježba nakon što savladaš osnove igrati online i ostalo dođe sa vremenom i praksom Very Happy

P.S.
Ako hoćeš pošaljem ti linkove BvO i DON grupe na face porukom.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime29/10/2012, 8:17 pm

Ima sada nešto više zainteresiranih možda? :/

Ja bi baš igrao malo te mape, jer nisam mjesecima igrao, a ne da mi se po net-u igrati sa nekom random ekipom koja će mi ragequitati....

Evo jedan novi video, nadam se da će motivirati još nekoga xd xP

[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime29/10/2012, 8:55 pm

Zašto ne. Nije da imam kaj pametnije za raditi.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime29/10/2012, 8:59 pm

Weee Very Happy

Ali treba nam još barem dvoje, da možemo 2 vs 2

Idealno bi bilo 3 vs 3, ali da se igrati i 2 vs 2 ili 2 vs 3
[Vrh] Go down
GunBaba
Anime Star
Anime Star
GunBaba


Broj postova : 28
Join date : 01.05.2013
Age : 28
Lokacija : Split

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime13/5/2013, 7:56 pm

To se čini zanimljivo,moga bi opet instalirat warcraft.Joj kad sam ga zadnji put igrao.
[Vrh] Go down
5LoX5
Anime Star
Anime Star
5LoX5


Broj postova : 8
Join date : 13.10.2013
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime14/10/2013, 11:14 am

To sam baš htio predložiti i pitati ovdje ako itko igra preko garene neka mi se javi zovem se tamo 5LoX5 barem bi trebalo i ima super anime mapa ima final fantasy epic rpg, bleach battle royal, naruto battle royal ili sasuke battle royal razlika je Smile naruto ninpou a sada sam zaboravio koji točno e i fingolfin koju verziju bvo igraš 2.08b ili one hakirane Smile
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime15/10/2013, 9:29 pm

Ofc da igram samo 2,08b, te hakirane mi se ne da... Iako sam nedavno odigrao par gameova (na SPN hostbotu) i moram reći da je konkurencija dosta loša, bez problema smo ja i frend pobjeđivali, mislim da ni jedna partija nije trajala preko 15 min...
[Vrh] Go down
5LoX5
Anime Star
Anime Star
5LoX5


Broj postova : 8
Join date : 13.10.2013
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime16/10/2013, 6:08 pm

Meni je fora kod hakiranih verzija što ima puno više itema a i heroja makar ovi novi nisu baš nešto dobro napravljeni e da si ikada igrao mapu zove se bleach kidou wars prefora je Smile
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime17/10/2013, 12:26 pm

Da, ali meni nema smisla igrati sa tim herojima ako nisu dobro napravljeni...
Mislim da jesam, ali davno...
[Vrh] Go down
5LoX5
Anime Star
Anime Star
5LoX5


Broj postova : 8
Join date : 13.10.2013
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime17/10/2013, 7:57 pm

Jel još uvijek igraš war3? ako igraš preko garene pošalji mi zahtjev za prijateljstvo da igramo nisam dosta dugo igrao war3 več je prošlo par mjeseci zovem se isto kao i ovdje 5LoX5 Smile
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime17/10/2013, 9:58 pm

Igram, ali dosta rijetko u zadnje vrijeme...
Ok, dodam te sljedeći put kada se loginam (nadam se da će to biti ovaj tjedan xD ).

Btw znaš ime nekog dobrog BvO igrača?
[Vrh] Go down
5LoX5
Anime Star
Anime Star
5LoX5


Broj postova : 8
Join date : 13.10.2013
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime21/10/2013, 8:18 pm

Hmm sumnjam da znam pošto nisam igrao bvo več jako dugo a ja ću počet igrat ponovo sada kada si složim komp Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Warcraft III anime mape Empty
PostajNaslov: Re: Warcraft III anime mape   Warcraft III anime mape Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Warcraft III anime mape
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
» God why anime???
» Air(anime)
» Najdraži anime?
» Najkvaliteniji anime lik

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: CHAT COMMUNITY :: Gamer World (RPG; Visual Novels etc...)-
Forum(o)Bir: