Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma

Go down 
+6
Johnny
roverandom
fingolfin
Sovac
Dbk1998
SailorRishi
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 5:27 pm

Helo helo!

Ovak posto nam nas stari admin nema vise vremena za aktivnosti na forumu, dobila sam cast preuzet tu odgovornost.
Naime planiram strukturirat i poboljsat izgled foruma tako da se svi clanovi sto bolje snadu te bi uvela bi par novih sekcija.
Naravno zelim i promjenit izgled foruma.
Posto je ovo nas forum i zelim da se svi mi osjecamo ugodno, rado primam prijedloge.
Sta bi ste poboljsali, sta zelite, koji baner, izgled, dodatne avatare itd...?
Sve vase zelje primam i zajedno mozemo stvorit nesto Very Happy
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 5:35 pm

Uf,ma neznam,oči su mi se navikle na ovaj dizajn Razz
Mislim da bi na nekim drugim anime/manga forumima trebalo "reklamirat" naš forum.
Npr. na cromaji forumu i crotaku forumu.
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 5:42 pm

@Dbk1998

Sto se tice oglasavanja foruma na drugim forum stranicama to je zabranjeno. Kuzis to ti je isto kao da odes u tele2 i pitas za vip-ov mobitel ^^
Mozes razglasit u drustvu postat na fejsu itd....

Sto se tice izgleda, bez brige, vidjet ces. Imam ja hrpu ideja i sve ce bit puno bolje i preglednije. A osobito nove sekcije ce se svidjet svima Wink

ps: e da i bez brige decki, necu napravit od ovog yaoi forum rolinng on the floor
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 6:04 pm

SailorRishi je napisao/la:

ps: e da i bez brige decki, necu napravit od ovog yaoi forum rolinng on the floor

Then my mind is at rest you can do as you please. NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma 570239
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 6:16 pm

@Sovac

trolololol wheee!!!


ajmo ljudi ideje cheers

koje banere zelite?


[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 6:48 pm

Kao što je Sovac rekao, samo nemoj ovo pretvoriti u Yaoi forum, otvori neki Yaoi i Yuri podforum, pa se tamo okupljajte rolinng on the floor xD

Ugl. šalu na stranu, napravi razliku između admina i moderatora, i promjeni dizajn foruma... Stavi neke uzorke, pa da mi biramo ili što već...

Ako ništa drugo neka anketa na kojoj će se glasati...
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 6:54 pm

Tnx Smile

bez brige ^_____^

vec jesam neke promjene uvela, dodala sam rankove. sistem reputacije, bit ce i razlicitih boja (:
..ugl kada sve zavrsim otvorit cu novu temu te sve promjene navesti.
na vama je sad koji dizajn zelite....koji baner?
ja cu do tad forum novo strukturirat i jedno vrijeme ce izgledat default dok ne nademo baner koji se svima svida.

ko zeli bit moderator neka se javi tamo.....
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 6:57 pm

Sjetio se sada, obavezno odvoji anime i manga podforume, možda i pod manga cijeli posebni manhwa podforum...
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:03 pm

@fingolfin

vec planirano. dobra ideja u vezi Manhwe Wink
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:07 pm

Makni sve rankove i brojace postova i slicno. Ostavi samo adminima i moderatorima da im pise ispod avatara.
Razlog: doc ce (ako vec nisu) djeca (i oni koji se tako ponasaju) i pocet otvarat nepotrebne teme i spamat ce tek tolko da imaju vise postova pa da budu vece "face". Vjeruj mi, imam iskustva s tim...

Slazem se s fingolfinom sto se tice dizajna, stavi nekolko razlicith tema pa da mozemo odabrati kako se kome svidja (boje, banneri, itd).
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:14 pm

@roverandom

uvest ce se i nova pravila tako da nece doc do spemanja. meduostalom spemovi ce se moderirati.

ja cu potrazit neke dobre banere, pa cemo izglasat Smile

ako neko ima neke dobre, slobodno nek ih posta.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:15 pm

roverandom je napisao/la:
Makni sve rankove i brojace postova i slicno. Ostavi samo adminima i moderatorima da im pise ispod avatara.
Razlog: doc ce (ako vec nisu) djeca (i oni koji se tako ponasaju) i pocet otvarat nepotrebne teme i spamat ce tek tolko da imaju vise postova pa da budu vece "face". Vjeruj mi, imam iskustva s tim...

Slazem se s fingolfinom sto se tice dizajna, stavi nekolko razlicith tema pa da mozemo odabrati kako se kome svidja (boje, banneri, itd).
Ljubomoran si na mojih 500 postova, jel? -.-'' xD

Za dizajn se slažem s dečkima. 2-3 teme za biranje i raja happy, sve više od toga je super.

Par ideja za ovako inače;
Uvođenje karma sistema, tek toliko da eventualnim spammerima pokažemo "kolike su face".
POKUŠATI organizirati neku grupnu aktivnost tipa, recimo, postanje slika za maškare, natječaj za najkvalitetniju recenziju mange/animea, ovakva i onakva glasanja isl., da se raja malo pokrene. Smile
Odvajanje animea i mangi.
Topic za postavljanje linkova na kvalitetne torrente/stranice za download mangi/animea (u prvi post stavi par osnovnih tražilica tipa Manga Traders i BakaBT, ostalo nek stavljaju članovi kako nađu nešto dobro).
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:17 pm

Hahaha roverandom,to ja radim XD
Vjerojatno ste primjetili da svaki dan napišem 5-10 postova,hahaha doći ću veći spammer od Johnny-a XD
Neka Rishi ostavi ti rankove i brojače postova Very Happy
No dobro,dosta šala....
Slažem se u Vezi odvajanja podforuma anime/mange u zasebne.
Trebalo bi otvoriti novih tema u podforum Mange,stvarno oskudjeva temama.
I mogli bi otvorit nešto kao "druženje",ja nebi mogao učestvovat jer sam u Dubrovniku Sad,ono izađete na kavu,društvene igre itd.
I mogli bi nešto za razmjenu mangi ili slično,btw ja sam zainteresiran za kupnju mangi ako neko ponudi.


Zadnja promjena: Dbk1998; 17/9/2012, 7:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:20 pm

Znam da je očito, ali mislim da ne bi bio na odmet neki podforum ili nešto sa novostima glede anime-a, mangi i bilo čega takvog što se nađe.
Btw podržavam Johnny-evu ideju sa recenzijama, a što se tiče izgleda to nek bude ko što je već dogovoreno people's choice.
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:25 pm

sve pohvatala Wink

ako forum bude jedno vrijeme poprimio cudan izgled...nemojte se brinut. pod konstrukcijom. ne zelim ga skroz zatvorit.
daj ljudi banere NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma 637618
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:36 pm

pa tako nešto stavi banere da glasamo,možda i chat neki(ima opcija da se stavi chat na forumu) i možda napravit da si članovi mogu promjenit username ili mail..
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:44 pm

Matea2306 je napisao/la:
pa tako nešto stavi banere da glasamo,možda i chat neki(ima opcija da se stavi chat na forumu) i možda napravit da si članovi mogu promjenit username ili mail..
Mijenjanje maila; da.
Mijenjanje nicka; ne. BIlo bi previše zbrke onda.

@Sailor
Banneriće (samo slike slike, reci koji format hoćeš, trenutno mi se neda išta pisati xD ) ti napravim/nađem večeras/sutra popodne. Može? Smile
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:50 pm

Ma daj,što se dogodilo s izgledom foruma?
Neće valjda ostat ovako sve bijelo,sad me podsjeća na forum.hr
I treba maknut onaj natpis editboard.com
Ne sviđa mi se ovaj novi dizajn stariji je bio puno bolji,nadam se da je ovo samo privremeni izgled.


Zadnja promjena: Dbk1998; 17/9/2012, 7:54 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:51 pm

ej imam ideju... set it on fire! Very Happy
ne, ozbiljno, mogli bismo dodat malo vatre, znaš da izgleda "wow" kad netko uđe na forum NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma 819449
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 7:54 pm

kao sto vec rekoh.

forum je pod konstrukcijom sve ce se vratit na svoje Wink

za banere:
728x90 ili 720x300
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 8:19 pm

E sad je puno bolji dizajn,svaka čast!
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 8:26 pm

evo za sad nesto privremeno...
da onaj cisti default bas ne upada u oci.
pa cemo s vremenom smislit kak dalje.
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 8:30 pm

Možeš samo staviti da pozadina nije bijela?
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 8:38 pm

O.o
Nhf, al i ono bijelo (dok je bilo u konstrukciji) je bolje od ovog.
Barem sam mogao kliknuti na "zadnji napsian post" u temi. I nisu me zabolile oci kad am otvorio stranicu. Ovo izgleda gore od djecjeg vrtica. A o baneru da ne pricam....
Moooolim te vrati onaj stari izgled.

Za baner mora biti nesto neutralno (kao sto je bilo, tipicna anime zenska) samo nadji neku sliku gdje su i musko i zensko da bude za svacije oci.

Da nisam na mobu bi se raspisao i vise...
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime17/9/2012, 8:55 pm

roverandom je napisao/la:
O.o
Nhf, al i ono bijelo (dok je bilo u konstrukciji) je bolje od ovog.
Barem sam mogao kliknuti na "zadnji napsian post" u temi. I nisu me zabolile oci kad am otvorio stranicu. Ovo izgleda gore od djecjeg vrtica. A o baneru da ne pricam....
Moooolim te vrati onaj stari izgled.

Za baner mora biti nesto neutralno (kao sto je bilo, tipicna anime zenska) samo nadji neku sliku gdje su i musko i zensko da bude za svacije oci.

Da nisam na mobu bi se raspisao i vise...
Ne žali se bre, ovo je privremeno.
Jesi ikad ušao u stan gdje se kreči isl.? E pa ovo je sad u toj fazi, još je i dobro ispalo.

@Sailor
Bannerići će biti nešto tipa ovog kj je Rok rekao, nešto nenametljivo, anime ženske i anime frajeri.
[Vrh] Go down
Sponsored content





NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Predstavite se! (forumski leksikon)
» Bokić! Novi anime lover ovdje!
» Anime Forum RPG
» Kako ste saznali za forum?
» Generalna Forum pravila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: GENERAL :: Pravila i obavijesti-
Forum(o)Bir: