Croatian Anime Forum

Početna stranicaPortalRegistracijaLogin

Share | 

Psiho test: What Hellsing character are you? HELP NEEDED

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Johnny
Moderator
Moderator

Broj postova : 799

PostajNaslov: Psiho test: What Hellsing character are you? HELP NEEDED   16/10/2012, 3:06 pm

Oj! Smile

Kako se iz naslova vidi, trebam pomoć pri izradi psiho testa Hellsing tematike.
Naime, opet sam za svoj seminarski iz informatike izabrao nešto alternativno u nadi da ću svoj kulturološki primitivan razred mrvicu intelektualno uzdići. Razz
Sama formakoda testa nije bitna (mada i o tome možemo ako želite). Programski jezik je pascal (kad samo u tome radimo, da nisam toliko lijen, načeo bih ja python ili nešto slično).
Test treba biti u formi forwardiranja na pitanja, mada mi zasad trebaju samo pojedinačna pitanja.
Skup likova koje mislim obuhvatiti: Alucard, Seras, Integra, Walter, Anderson + još netko od sljedećih: van Winkle, Schrodinger, Major, Maxwell, Jan Valentine, Bernadotte

Sad, kad je uvod gotov, idemo na ono pravo.
Pitanja trebaju imati 3 ponuđena odgovora, poželjno je da isti upućuju na skup od 2-3 odabrana lika.
VI samo nabacujte pitanja, ja ću to onda već nekako upakirati.

Zašto radim ovo? Mogu ja sam to napraviti, ali me zanima što drugi imaju za reći. Teško je objektivno napraviti ovakvo nešto sam.
Naravno, kad sve bude gotovo, cijeli test ide ovdje na procjenu. Smile
(U pojednostavljenom obliku, naravno, programčić i potencijalni dodatci ostaju za premijeru u razredu). Wink

Admin
Admin

Broj postova : 388
PostajNaslov: Re: Psiho test: What Hellsing character are you? HELP NEEDED   17/10/2012, 8:03 am

Morning dear sunshine [You must be registered and logged in to see this image.]
Rado bi ti pomogla no ja Hellsinga nisam gledala :/
Sad do kad ti to treba? Naime ima samo 13 epizoda stignem ja to pogledat prek vikenda....pa javi [You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator

Broj postova : 388

PostajNaslov: Re: Psiho test: What Hellsing character are you? HELP NEEDED   17/10/2012, 10:32 am

Možeš eventualno postaviti pitanje gleda toga koliko se ljudi zapale (s koliko fanatizma) za nešto kada to rade s tim da su u jednoj krajnosti Andreson i Major (eventualno Integra) a u drugoj Seras.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator

Broj postova : 799

PostajNaslov: Re: Psiho test: What Hellsing character are you? HELP NEEDED   18/10/2012, 7:50 pm

@Sailor
Ma znam ja tko meni uvijek pomaže Smile
Hellsing + Hellsing ultimate. VIše bih se orijentirao na ultimate i mangu jer su tamo likovi bolje portretirani pa je izrada testa lakša.
AKo ti se da, odgledaj Hellsing Ultimate, da skratimo posao, pa se javi. Smile

@Sovac
Hvala na prijedlogu.
Još treba formulirati pitanje, ali možemo generalizirati:
Random herp-derp o ustrajnosti/fanatizmu?
Jako - Major, Anderson
So-so - Integra, Seras
I just dropped a fuck I was about 2 give - Alucard

PostajNaslov: Re: Psiho test: What Hellsing character are you? HELP NEEDED   Today at 9:56 pm

[Vrh] Go down

Psiho test: What Hellsing character are you? HELP NEEDED
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.