Croatian Anime Forum

Početna stranicaPortalRegistracijaLogin

Share | 

Technotise: Edit i Ja (2009)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior

Broj postova : 140

PostajNaslov: Technotise: Edit i Ja (2009)   21/11/2012, 10:34 pm

Technotise: Edit i Ja je srpski animirani film koji prati djevojku po imenu Edit u futurističkoj cyberpunk verziji Beograda 2074. Edit se zbog studentskih problema određuje na ugradnju čipa koji će joj pomoći poboljšati intelektualne funkcije a kada vidi grafikon formule u istraživačkom centru u kojem volonterski radi čip počinje da se fizički širi njenim tijelom i postaje svjestan sebe praveći dvostruku ličnost pod imenom Edi.

Veoma atmosferičan animirani film sa dobrom radnjom te odličnim voice actingom (profesionalna, osvježavajuća te nadasve realna i atmosferična). Sama animacija je za naše prilike odlična. Dakako, ne uspoređivati sa jap. anime uradcima jer je ipak sam projekt rađen sa minimalnim budžetom.

Ovo djelo definitivno zaslužuje svoj thread te ga definitvno preporučujem, ako zbog ničeg drugog onda zbog odlično dočarang "futurističkog" Beograda te vrhunske voice acting uloge koju su glumci odradili (osobna pljuska meni koji sam mislio da se na "našem" jeziku ne može stvoriti odlična atmosfera).
[Vrh] Go down

Technotise: Edit i Ja (2009)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.