Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shingeki no Kyojin

Go down 
+10
anime_rules
GunBaba
Baczy
Cydonia
Tenkista
fingolfin
Helix
Dbk1998
roverandom
Saiko
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime1/6/2013, 12:37 pm

evo nekih radova s DA, različiti autori, predobro Very Happy
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime2/6/2013, 9:23 pm

Bez ikakvih dvojbi najbolji anime ove sezone.
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime3/6/2013, 2:41 pm

ecimir je napisao/la:
Bez ikakvih dvojbi najbolji anime ove sezone.

Vjeruj mi,postat će još bolji,i bolji,i bolji,ako bude pratio i mangu,kao dosad Wink
Ono što volim kod ovog animea jest to što prati amngu u stopu,dok usput proširuje priču i radnju sa materijalom kojeg nema u mangi,ali se opet ne radi o filleru.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime5/6/2013, 10:46 am

Saiko je napisao/la:
evo nekih radova s DA, različiti autori, predobro Very Happy
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:

Prvi artwork je presmiješan, Titan u pozadini obara, a ne bih imao ništa protiv Mikase u animeu u ovakvom izdanju. Twisted Evil
Drugi je kvalitetom crteža po meni najbolji od navedenih, a treći je ok.
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime5/6/2013, 3:38 pm

Autor prvog ima slične s Potato girl i ostalim curama Twisted Evil umrla od smijeha Very Happy najjači je titan sa srcem Shingeki no Kyojin - Page 2 637618
Spoiler:
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime5/6/2013, 8:41 pm

Iako sam ljubitelj fanservicea i ecchija,moram reći da nisam za fanservice u Shingeki no Kyojinu,jednostavno ne pripada tamo i nadam se da će ostati samo u fanartu,ovaj anime je dovoljno dobar da privuče fanove svojom pričom,animacijom,zanimljivim likovima ostalim elementima koji ga čine odličnim.Shingeki no Kyojin mi je u TOP 3 najdraže mange/anime.
Samo me izjeda što treba čekati 7 dana za novu anime epizodu i mejsec dana za manga poglavlje ali čekanje se uvijek ispati.U anime se toliko uživim da kad završi se toliko trgnem i iznenadim kad epizoda završi da potpuno poludim,pogotova ova zadnja epizoda.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime9/6/2013, 10:53 am

Pomalo neobična odluka: 14. epizoda SnK-a će biti recap prijašnjih epizoda. Suspect

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime9/6/2013, 12:44 pm

Čemu to?Pretpostavljam da je to zbog vijesti da im fale animatori,pa to rade da kupe vrijeme,i OVA-u su premjestili sa kolovoza na prosinac.
Ionako sporo napreduju(što mi i ne smeta toliko),bit će barem još jedna sezona ako nastave ovim tempom.
[Vrh] Go down
BoaHancock66
Anime Star
Anime Star
BoaHancock66


Broj postova : 13
Join date : 07.06.2013
Lokacija : East Blue

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime12/6/2013, 9:58 pm

svidja mi se jer je potpuno odstupanje od onoga sto sam navikla da gledam. Mikasin lik mi se svidja Smile, Eren me malo nervira.. ali sve u svemu, muzika, radnja, fightovi, sve je odlicno. Voljela bih da sam pustila da mi se nakupi epizoda, pa da gledam, nego ovako da cekam xd
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime26/6/2013, 2:38 pm

Anime je brutala, jedva čekam ost koji izlazi 28.6.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime31/8/2013, 7:10 am

Ne znam za druge, ali ja sam zasad djelomično razočaran SnK-om. Dosta toga anime ne radi kako treba: očajna karakterizacija likova (koji sežu od nezanimljivih do onih iritantnih), loš pacing, debilni i nelogični dijalozi u nekim scenama, anime gubi napetost nakon početnih epizoda, ... i dosta još toga, nema smisla sad sve navoditi pošto je ovo samo moj kratki osvrt na anime. Stvari koje radi kvalitetno: stvarno impresivna akcija, solidna animacija te odličan ost. Sveukupno gledajući, Shingeki no Kyojin nažalost nije dorastao hypeu, bar ne u potpunosti, ali je i dalje naslov vrijedan gledanja, posebno zbog impresivne akcije većinu vremena.
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime31/8/2013, 4:20 pm

Kao SnK fanboy mogu ti samo reći:I HATE YOU!!!!
XD
šalu na stranu

Ja pratim mangu još od 2011.,anime je rađen 100% prema mangi i istina je da manga često zna biti spora,pa tako i anime,pogotovo zadnja 3 poglavlja mange su bila jako,jako spora,malo toga se doznalo i sl.,ali kad dođe do nekog zanimljivog dijela tu i anime i manga briljiraju.Svakako sae nadam drugoj sezoni.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime31/8/2013, 5:23 pm

Slažem se sa dosta toga što je anime_rules rekao.

@Dbk
Onaj dio sa Trostom su previše razdužili u animeu i to je bilo definitivno presporo...
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime1/9/2013, 2:12 pm

U animeu su ga mogli skratiti ali nisu jer prate mangu u stopu,u mangi je bitka za trost isto prerazdužena,ali što se može,ne može sve biti savršeno.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime1/9/2013, 2:16 pm

Ne, u mangi nije davao takav dojam da je prerazvučen kao u animeu, barem meni ne. I oni silni recapovi na početku svake epizode, baš se vidilo da su pokušavali što više uštedjeti na buđetu i 'razdužiti' radnju malo, tako da imaju dovoljno materijala za 25 ep.
[Vrh] Go down
Naga
Anime Star
Anime Star
Naga


Broj postova : 19
Join date : 02.09.2013
Lokacija : Zagreb

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime2/9/2013, 4:40 pm

Meh.

Znam da vecina voli ovaj anime, al nisam od tih. Posto je anime_rules rekao vec dosta toga al ponovio bi; karakterizacija je uzasna. Eren je stereotip, Mikasa je Mary Stue, pragmaticar Jean je prekrasan (zasto on nije glavni lik. kvragu. on je jedini smislen koji zapravo raste kroz ovo) i da ne nabrajam dalje. imamo npr likove poput Connija koji jednostavno nemaju nikakvu ulogu... a takvih je previse. ubijaju likove za kojeg nikog nije briga. pre predvidljiv i povrsan, i jos uvijek mi nije jasno zasto toliko stvari rade ocito naspram mange al ajde... previse krivoga i jako malo dobrog. cak i animacija, koja je previse hvaljena, nije dovoljno dobra da nadoknadi ostatak. ima toliko reciklaze i flashbackova, a i za dosta toga koriste stillse... necu dalje nabrajat ali bar se nadam da sam napravio neku poantu. i da, ovo je samo moje skromno misljenje. C:
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime2/9/2013, 5:33 pm

Malo pročitajte mangu do 48 poglavlja pa će te malo promijeniti mišljenje,garantiram vam Wink
[Vrh] Go down
Naga
Anime Star
Anime Star
Naga


Broj postova : 19
Join date : 02.09.2013
Lokacija : Zagreb

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime2/9/2013, 7:22 pm

Procitao... i sve stoji. Onaj bullshit da se Rainer samozavarava je bilo pretesko za progutat, al nije da je ovaj anime koherentan ili tako nesto. C;
Ali Mikasina pozdaina... e to je vec bilo parodicno...
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime2/9/2013, 8:30 pm

Naga je napisao/la:
Meh.

Znam da vecina voli ovaj anime, al nisam od tih. Posto je anime_rules rekao vec dosta toga al ponovio bi; karakterizacija je uzasna. Eren je stereotip, Mikasa je Mary Stue, pragmaticar Jean je prekrasan (zasto on nije glavni lik. kvragu. on je jedini smislen koji zapravo raste kroz ovo) i da ne nabrajam dalje. imamo npr likove poput Connija koji jednostavno nemaju nikakvu ulogu... a takvih je previse. ubijaju likove za kojeg nikog nije briga. pre predvidljiv i povrsan, i jos uvijek mi nije jasno zasto toliko stvari rade ocito naspram mange al ajde... previse krivoga i jako malo dobrog. cak i animacija, koja je previse hvaljena, nije dovoljno dobra da nadoknadi ostatak. ima toliko reciklaze i flashbackova, a i za dosta toga koriste stillse... necu dalje nabrajat ali bar se nadam da sam napravio neku poantu. i da, ovo je samo moje skromno misljenje. C:
Potpis na boldano, jedini lik za kojeg mogu reći da mi se dopada i da se zapravo razvija kao lik kroz anime, šteta što nema veću ulogu u samoj priči, barem ne zasad.
[Vrh] Go down
Naga
Anime Star
Anime Star
Naga


Broj postova : 19
Join date : 02.09.2013
Lokacija : Zagreb

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime2/9/2013, 10:37 pm

[quote="anime_rules"]
Naga je napisao/la:

Potpis na boldano, jedini lik za kojeg mogu reći da mi se dopada i da se zapravo razvija kao lik kroz anime, šteta što nema veću ulogu u samoj priči, barem ne zasad.
Sumnjam da i hoce. Cak i Mikasa, koja je dobila svoj mini arc, nakraju samo ovisi o Erenu... tako to ide u shonenima...
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime3/9/2013, 4:17 pm

Da, puno bi bolje bilo da je Jean glavni lik, ili da barem ima više screen timea (barem bi neki napredak bio).
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime3/9/2013, 6:20 pm

Joj što volim kad netko kaže da je Eren stereotip kao da je to nešto loše.. A šta bi vi radili kad bi vam neko pojeo mamu pred očima? Rekli: ok, idem bit stražar? I da je pravi shonen hero stereotip bi pobjeđivao u svakom fightu (tipa ichigo), a mislim da još ni jednom nije nekog sabio... dobar lik

Mikasa nije Mary Sue. Ima boljih od nje što se tiče tehnike i fightanja. A to što voli Erena je ja mislim dovoljan razlog da se toliko brine za njega.. dobar lik

Armin odličan lik. Ovi sporedni likovi ko i svi sporedni likovi...

Umiru likovi do kojima nitko nije stalo? Ovo ne kužim baš. Mislim da je ostalim likovima stalo do njih...

I kako je ovo predvidljiv anime?

Mene smetaju ti flashbackovi i recapi jer usporavaju anime (nisu trebali ni počinjat još nekoliko godina dok manga ne završi)

Anime nije bogznašto al nije ni loš, i tu je fanbase taj koji upropaštava anime..
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime3/9/2013, 6:38 pm

roverandom je napisao/la:
Joj što volim kad netko kaže da je Eren stereotip kao da je to nešto loše.. A šta bi vi radili kad bi vam neko pojeo mamu pred očima? Rekli: ok, idem bit stražar? I da je pravi shonen hero stereotip bi pobjeđivao u svakom fightu (tipa ichigo), a mislim da još ni jednom nije nekog sabio... dobar lik

Mikasa nije Mary Sue. Ima boljih od nje što se tiče tehnike i fightanja. A to što voli Erena je ja mislim dovoljan razlog da se toliko brine za njega.. dobar lik

Armin odličan lik. Ovi sporedni likovi ko i svi sporedni likovi...

Umiru likovi do kojima nitko nije stalo? Ovo ne kužim baš. Mislim da je ostalim likovima stalo do njih...

I kako je ovo predvidljiv anime?

Mene smetaju ti flashbackovi i recapi jer usporavaju anime (nisu trebali ni počinjat još nekoliko godina dok manga ne završi)

Anime nije bogznašto al nije ni loš, i tu je fanbase taj koji upropaštava anime..
1. Ja zasigurno ne bih bio pussy kao on s onim moćima te dopustio da ga ''obični mali ljudi'' vrte oko malog prsta.

2. Armin odličan lik... stvarno? Ako neki lik ne funkcionira, onda je to on (uz Erena naravno).

3. Umiru likovi koji nisu važni u priči, i to tako očigledno.

Anime kao anime je ok, ali ništa više, jbg i ja bih volio da je bolji.
[Vrh] Go down
Naga
Anime Star
Anime Star
Naga


Broj postova : 19
Join date : 02.09.2013
Lokacija : Zagreb

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime3/9/2013, 7:26 pm

roverandom je napisao/la:
Joj što volim kad netko kaže da je Eren stereotip kao da je to nešto loše.. A šta bi vi radili kad bi vam neko pojeo mamu pred očima? Rekli: ok, idem bit stražar? I da je pravi shonen hero stereotip bi pobjeđivao u svakom fightu (tipa ichigo), a mislim da još ni jednom nije nekog sabio... dobar lik
Nije stvar u tome sta je i ko je, stereotip je zbog svoje osobnosti koja se nemjenja nikada, njegovih propovjedi (najcesce o magiji prijateljstva) i priglupoj idealistickoj naravi. I da, tuli ko navijen.
I nije on od stare posao takav, taj se rodio raspizdjen i idealistican (kao i svaki shonen mc). I neznam kako ga to drzi 5 godina; kvragu sto si stariji emocije ti prolaze i sve manje i manje drze. Pa nije se valjda svakog jutra budio i pomislio; "mmm. kako predivan dan za osvetu". To mi bas nema smisla...

roverandom je napisao/la:
Mikasa nije Mary Sue. Ima boljih od nje što se tiče tehnike i fightanja. A to što voli Erena je ja mislim dovoljan razlog da se toliko brine za njega.. dobar lik
E to ima jos manje smisla, skill/fightanje nema veze s tim. Ona njena pozadina je preblesava... tj. scena ta je bila posve retardirana. I da ne spominjem da su napravili samo jednom da Eren nesto napravi za nju, i pomislili da to opravdava njenu osobnost i da cijeli zivot posveti njemu. To je jednostavno glupo.

[Vrh] Go down
DobraKlopa
Anime Star
Anime Star
DobraKlopa


Broj postova : 20
Join date : 21.08.2013

Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime3/9/2013, 7:53 pm

Armin mi je jedan od najlošijih likova koje sam vidio u zadnje vrijeme, znači oni njegovi govori su katastrofa. Ona scena kada je top pucao na Armina, Mikasu i Erena i kada se sve zadimi od topa i topline od erenove titanske ruke i onda počne Armin voditi monolog od 10 minuta i onda još 10 minuta uvjerava ove koji ih okružuje da Eren nije opasan, ma poludio sam na toj sceni skoro sam presto gledat anime zbog toga.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Shingeki no Kyojin - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shingeki no Kyojin   Shingeki no Kyojin - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Shingeki no Kyojin
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Shingeki no Kyojin(Attack on Titan)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: