Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prvi anime?

Go down 
+40
Shader
GhostOfBs
anime_rules
LilithK
Nyxie
Dbk1998
Suzaku Kururugi
Kodoku
SAINT_SEIYA
XxDeadlyCupcakexX
MrMusX
bea666
roverandom
fingolfin
Johnny
Eevee357
MiiChwan
Hrca
ivan4ever
ChomeChome
fantasykido
Fallen Angel
Ai
kasumi
kaiser9
iron_pixel
Nao freak
Rei
Crazy Smaug
bornap
animePeace
extraordinary
Tanny
Aoi No Yuuki
Yuki
Sophie
Aru- chan
Katja-chan
Rima
anime freak
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime8/7/2012, 8:46 pm

Dragon Ball Smile
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime19/7/2012, 11:46 am

Pokemon,Sailor Moon...uglavnom one koje su naše televizije prikazivale.
Ali tada sam imao tek 5 godina pa bih stvarno molio nekoga ako mu nije problem da mi napiše listu animea koji su emitirani na našim televizijama.
I zna li netko imaju li u planu naše televizije emitirat neki anime.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime19/7/2012, 12:11 pm

Dbk1998 je napisao/la:
Pokemon,Sailor Moon...uglavnom one koje su naše televizije prikazivale.
Ali tada sam imao tek 5 godina pa bih stvarno molio nekoga ako mu nije problem da mi napiše listu animea koji su emitirani na našim televizijama.
I zna li netko imaju li u planu naše televizije emitirat neki anime.

Pa bilo ih je cak... osim Pokemona i Sailor Moon, tu su jos DBZ (u vise pokusaja), original Dragon Ball (japanski sa titlovima), Shaman King (eng dub sa titlovima), Hamtaro (sinkronizirano), Astro Boy (sinkroniziraon na RTL-u i eng dub na NovojTV), Bakugan (sinkronizirano), Digimoni 1 i 2 (sinkronizirano), Captain Tsubasa (sinkronizirano, kod nas se zvao Gol), Yugioh i Yugioh GX (sinkronizirano, s time da je GX bio dosta dobar),... i to je sve cega se sjecam

A ako nase telke i imaju u planu emitirat anime... onda ce ga stavit u djecji program negdje rano ujutro i vjerojatno sinkronizirat
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime19/7/2012, 12:22 pm

Hvala na odgovoru Smile
Sjećam se još jednom crtića(nisam siguran je li bio anime)
Uglavnom sjećam se da su bili jedan muški i ženska koja ga je pratila...
On se borio protiv čudovišta i kada bi ubio čudovište,to čudovište bi se pretvorilo u kartu,a te karte je skupljala ta ženska...
Sjećam se da je on jednom presjekao jednu kartu pa su se posvađali....
Samo mi nemojte reći da sam sanjao ovo Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime19/7/2012, 12:55 pm

Nisi to sanjao... anime se zove Mon Colle Knights i mislim da se kod nas prikazivao na novoj... s time da su pikazivali eng dub u kojem su ameri izgleda puno toga odrezali, jer original verzija ima 51 epizodu, a americka, a s time i internacionalna, verzija ima samo 46.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime19/7/2012, 6:24 pm

House196 je napisao/la:
A ako nase telke i imaju u planu emitirat anime... onda ce ga stavit u djecji program negdje rano ujutro i vjerojatno sinkronizirat

Da citiram samog sebe Very Happy

Ako nista drugo onda bi barem mogli uvesti neki jedno ili dvosatni anime blok. Nesto kao Toonami na Adult Swimu. Sjecam se vremena dok je MTV jos bio cool, imali su anime blok od 23 do ponoci... ako se dobro sjecam prikazivali su Ghost in the Shell, Trigun i Hellsing. Dok se sjetim kako sam se kao mali suljao po kuci i glumio ninju kako bi mogao gledati to na telki
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime19/7/2012, 6:51 pm

House196 je napisao/la:
House196 je napisao/la:
A ako nase telke i imaju u planu emitirat anime... onda ce ga stavit u djecji program negdje rano ujutro i vjerojatno sinkronizirat

Da citiram samog sebe Very Happy

Ako nista drugo onda bi barem mogli uvesti neki jedno ili dvosatni anime blok. Nesto kao Toonami na Adult Swimu. Sjecam se vremena dok je MTV jos bio cool, imali su anime blok od 23 do ponoci... ako se dobro sjecam prikazivali su Ghost in the Shell, Trigun i Hellsing. Dok se sjetim kako sam se kao mali suljao po kuci i glumio ninju kako bi mogao gledati to na telki

sada ima i na njemačkoj vivi nešto animea... sada baš laufa naruto i detective conan.
samo što je glupo što u narutu, kako da kažem, cenzuriraju krv a u conanu ne... svrha toga mi je nepoznata
ali ok je za pogledat Razz

thumbs up for ninja house Prvi anime? - Page 3 80831
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime19/7/2012, 7:29 pm

Znam za Naruto na Vivi... al ne gledam bas zato jer cenzuriraju pa mi je glupo (ima na kompu pa radije tako gledam)... prije toga je bio One Piece, a njega zacudom nisu ni takli sto se tice cenzuriranja.

Ima i na RTL II nedjeljom ujutro od 7 do 11 Pokemoni, Yugioh 5d's, Inazuma Eleven, opet Pokemoni, Dragon Ball, Naruto Shippuden (super sinkroniziran, al cenzuriran do bola... malo glupo za gledat) i Dragon Ball Z
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime19/7/2012, 8:14 pm

House196 je napisao/la:
Znam za Naruto na Vivi... al ne gledam bas zato jer cenzuriraju pa mi je glupo (ima na kompu pa radije tako gledam)... prije toga je bio One Piece, a njega zacudom nisu ni takli sto se tice cenzuriranja.

Ima i na RTL II nedjeljom ujutro od 7 do 11 Pokemoni, Yugioh 5d's, Inazuma Eleven, opet Pokemoni, Dragon Ball, Naruto Shippuden (super sinkroniziran, al cenzuriran do bola... malo glupo za gledat) i Dragon Ball Z

da znam, meni te cenzure tako idu na živce umjesto da stave lijepo crvenu krv, oni stave plavo pa to onda izgleda kao da im curi slina iz usta. -.-'
[Vrh] Go down
Nyxie
Power Otaku
Power Otaku
Nyxie


Broj postova : 239
Join date : 28.10.2012
Age : 31

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime30/10/2012, 10:52 pm

*revives the thread*

Moji prvi su bili Sailor Moon i Monster Rancher.
To sam pratila odkad je izaslo,do kraja!
[Vrh] Go down
LilithK
Anime Fighter
Anime Fighter
LilithK


Broj postova : 85
Join date : 21.10.2012
Age : 27
Lokacija : Vukohebina Wonderland

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime31/10/2012, 8:59 pm

Well, prvi vjerojatno Sailor Moon, a prvi kad sam skuzila sto je anime je bio Darker than Black.
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime1/11/2012, 7:52 pm

Od sinkroniziranih Pokemoni,Mjesečeva Ratnica(XD),Digimoni,Shaman King....
Što se tiče kad sam otkrio anime prvi mi je bio Bokusatsu Tenshi Dokuro-Cha,zatim Sora no Otoshimono,onda sam pauzirao pola godine prestalo me zanimat pa onda Rosario+Vampire itd.
Ali nakon Sailor Moon mi je počela prava anime avantura.....Onda su se zaredali Death Note,Kuroshitsuji i CODE GEASS(my sad love)
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime20/11/2012, 6:11 pm

Ne sjećam se koji sam gledao prvi, ali ove sam gledao kao klinac: Pokemon, Digimon, Beyblade, Yu-Gi-Oh! (original i GX), DB(Z), Mjesečeva Ratnica, Sonic, Shaman King, Astro, Captain Tsubasa, Vitezovi Mon Koli, Transformers, Kimba, Oban Zvjezdani Trkači, ....... ima ih dosta.
[Vrh] Go down
GhostOfBs
Anime Star
Anime Star
GhostOfBs


Broj postova : 13
Join date : 22.11.2012

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime28/11/2012, 1:42 pm

Digimoni,Dragon ball,Beyblade eh to su bili dani Very Happy
[Vrh] Go down
Shader
Anime Star
Anime Star
Shader


Broj postova : 38
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Lokacija : Zenica, BiH

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime28/11/2012, 1:59 pm

Digimon Adventures, Dragon Ball, BLeach Smile

Digimon kec bio naj i ostat ce naj vrv Smile
[Vrh] Go down
shiyuma
Anime Star
Anime Star
shiyuma


Broj postova : 11
Join date : 02.11.2012
Lokacija : makedonija

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime5/12/2012, 12:18 am

candy candy...najjaci Smile i danas mi je drag
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime5/12/2012, 6:43 am

Spoiler:
Još uvijek to imam na par VHS-a ^^
Ne sjećam se puno, ali u glavi mi je anime ostao zapamćen kao zgodna drama (dap, još kao klinac sam imao ukusa ^^).
Baš bih to mogao (re)-watchat preko ljetnih praznika. Smile
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime2/6/2013, 6:18 pm

Sjećam se Oban zvjezdanih trkača,baš mi je maloprije pao na pamet taj anime,nisam znao da se tako zove,i upišem na google space racing anime,i odmah mi to izbaci i otvorim wiki i onda vidim da se radi o tom animeu. Very Happy
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime2/6/2013, 9:20 pm

U djetinjstvu je bio Sailor moon, a onda 15g poslije sam zabunom skinuo Gantz anime umjesti filma i nakon toga su se počeli redati.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime3/6/2013, 4:28 pm

Dbk1998 je napisao/la:
Sjećam se Oban zvjezdanih trkača,baš mi je maloprije pao na pamet taj anime,nisam znao da se tako zove,i upišem na google space racing anime,i odmah mi to izbaci i otvorim wiki i onda vidim da se radi o tom animeu. Very Happy

Ja sam ga kao klinac gledao na Novoj TV, ako se ne varam, te na OBN-u na bh. televiziji. Smile
[Vrh] Go down
sammycrusade
Anime Fighter
Anime Fighter
sammycrusade


Broj postova : 57
Join date : 14.04.2014
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime15/4/2014, 5:30 pm

meni je prvi crtic bio
Naruto i Bleach
[Vrh] Go down
http://zokikorn@net.hr
droxy
Anime Star
Anime Star
droxy


Broj postova : 2
Join date : 11.07.2015

Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime11/7/2015, 2:56 pm

Ko klinac sam gledo na njemackim programima, al to ne brojim bas prvi anime mi je Hajime no Ippo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi anime? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi anime?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
» God why anime???
» Air(anime)
» Najdraži anime?
» Najkvaliteniji anime lik

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: