Croatian Anime Forum

Početna stranicaPortalRegistracijaLogin

Share | 

Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
anime freak
Anime Expert
Anime Expert

Broj postova : 186

PostajNaslov: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   16/5/2010, 12:27 am

*evil laugh*
hehehe..

bila bih između...
kako sam i u stvarnom životu...
[Vrh] Go down
Rima
Admin
Admin

Broj postova : 75

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   16/5/2010, 8:33 am

Ovisi, zapravo. >:3

iako bi rade bila negativac

Power Otaku
Power Otaku

Broj postova : 202

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   16/5/2010, 8:53 am

Dobar lik,ko moja Misuzu *O*
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Sophie
Admin
Admin

Broj postova : 309

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   16/5/2010, 9:04 am

Ma ja bih bila anđeo, sam mi aureola fali, ispala mi je neki dan dok sam bježala od polic- hah, ništa.

Tanny
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 39

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   20/5/2010, 4:55 pm

Ovisi,u nekim bi stvarima bila pozitivac u nekim negativac Very Happy

Yuki
Anime Expert
Anime Expert

Broj postova : 151

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   9/6/2010, 7:30 pm

ovisi kako definirate pozitivca i negativca
za negativce bih bila poziotivac a za pozitivce negativac
kužite?
[Vrh] Go down
Tanny
Anime Star
Anime Star

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   10/6/2010, 11:47 am

kužim XD
tak i ja Very Happy

dragon3d1
Anime Star
Anime Star

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   14/6/2010, 1:40 am

anti-heroj , nekima najveci pozitivaz a nekima najveci negativac kad treba krvi bi bilo kad netreba smijeh i veselje
[Vrh] Go down
Neko-chan
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 16

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   4/2/2011, 4:20 pm

I guess I´ll be... evil... pure evil... muahahaha Twisted Evil.
[Vrh] Go down
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior

Broj postova : 133

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   21/2/2011, 7:48 pm

Negativac, ali pod uvjetom da mi ne kickaju ass prije ili kasnije. Inače - siv.

Moj Youtube profil
Moj MyAnimeList profil
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   28/6/2011, 8:47 pm

bila bih pozitivac Very Happy
[Vrh] Go down
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter

Broj postova : 61

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   28/6/2011, 9:10 pm

hmmmm ja bi bila neki komplicirani lik, upocetku loš, nakon nekih događaja bi postala dobar lik. Jer svi se mjenjamo kroz život wheee!!!

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] when the things get hard and get painful to everybody... when everybody is suffering, it's better to follow your heart and do what's best for you than live with confusion [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert

Broj postova : 186

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   29/6/2011, 4:03 pm

Ja bih po sebi bila pozitivka, samo što bih za druge ljude bila negativka type, type, type

~Evil Mastermind~
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 19

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   17/8/2011, 10:51 am

Zavisi od animea. Hoho. Npr u Katekyo hitman reborn-u bih bila pozitivac. *_* a u Pokemonima negativac. xDDD

[Vrh] Go down
http://www.japanmaniaserbia.com
fantasykido
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 38

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   17/8/2011, 5:46 pm

mislim da bi bila pozitivac Very Happy
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior

Broj postova : 100

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   25/4/2012, 4:32 pm

Mislim da bih bila pozitivac, vjerojatno sa osobinama poput Sailor Moon - nespretna, ruši sve pred sobom, stalno gladna, stalno joj se spava, ima mačku koja priča (ovo se iskreno nadam xD), ni najbolji prijatelji ju ne mogu prepoznati ako samo promjeni odjeću na sebi, izgovara prekrasne i vrlo poučne recitacije o ljubavi i prijatelj... pale
O, Bože O.O ...Kad malo bolje razmislim, mislim da bih ipak prešla na stranu negativaca wheee!!!
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator

Broj postova : 799

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   25/4/2012, 4:56 pm

Eevee357 je napisao/la:
Mislim da bih bila pozitivac, vjerojatno sa osobinama poput Sailor Moon - nespretna, ruši sve pred sobom, stalno gladna, stalno joj se spava, ima mačku koja priča (ovo se iskreno nadam xD), ni najbolji prijatelji ju ne mogu prepoznati ako samo promjeni odjeću na sebi, izgovara prekrasne i vrlo poučne recitacije o ljubavi i prijatelj... pale
O, Bože O.O ...Kad malo bolje razmislim, mislim da bih ipak prešla na stranu negativaca wheee!!!
to je to 3:D

Ja bih bio jedan od onih vječitih mrguda koji su tutori glavnom liku i odapnu pred kraj.
Ugl; mračni pozitivac ili negativac.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator

Broj postova : 742

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   26/4/2012, 7:58 am

Najvjerojatnije neki sivi lik, mračni pozitivac ili tako nešto xD
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   26/4/2012, 12:23 pm

fingolfin je napisao/la:
Pa i leži ti Razz
Onda smo, izgleda, slični po tom pitanju.
[Vrh] Go down
bea666
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 38

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   21/6/2012, 11:25 pm

pozitivac,ja sam zapravo draga kad me ljudi bolje upoznaju.
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku

Broj postova : 492

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   22/6/2012, 7:05 am

fingolfin je napisao/la:

da, ja isto, definitivno neki mračni pozitivac, jer sam inače mračna i čudna ali draga osoba Razz
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator

Broj postova : 388

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   22/6/2012, 8:03 am

Nkon što bih malo odspavao, pročitao knjigu i izvrjeđo glavnog lika (ne bi bio glavni lik ni u ludilu, obično dobivaju previše batina), ipak bih uletio i spasio koga treba spašavati. Ipak pozitivac.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   22/6/2012, 10:28 am

Ja bih bio kao Alucard... pozitivac sa dozvolom da kolje sve oko sebe Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   22/6/2012, 10:33 am

House196 je napisao/la:
Ja bih bio kao Alucard... pozitivac sa dozvolom da kolje sve oko sebe Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Eh, to je to Very Happy

Anime Expert
Anime Expert

Broj postova : 150

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   26/6/2012, 12:01 pm

House196 je napisao/la:

he-he

Ja bih bila ili netko kao Alucard (mozda cak i netko kao Dante iz Devil May Cry) [ali zenska verzija]
ili Yandere lik (I think they're awesome) wheee!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?   Today at 10:15 am

[Vrh] Go down

Da ste anime lik, biste li bili pozitivac ili negativac u priči?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next