Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što vas odbija kod animea?

Go down 
+27
Lawliet
Dbk1998
LilithK
Sovac
XxDeadlyCupcakexX
Johnny
fingolfin
roverandom
bea666
ChomeChome
Shader
bornap
Nao freak
SailorRishi
~Evil Mastermind~
Arrka
animePeace
iron_pixel
anime freak
Aoi No Yuuki
Sophie
extraordinary
dragon3d1
Yuki
Tanny
Katja-chan
Aru- chan
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Što vas odbija kod animea? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 3 Icon_minitime12/5/2013, 12:29 pm

@GunBaba
Moe je jedna od stvari koje nema nigdje osim u anime svijetu (za razliku od akcije/humora/itd koji se mogu naći u npr holywoodskim filmovima) i hvala japanu na tom!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako znaš da su najbolji ako ostale nisi ni počeo gledat? Ko je rekao da su, pretpostavljam, Shnigeki no Kyojin i Gargantia najbolji ove sezone? (glupo je i raspravljat jer još nismo ni na pola sezone)

I slažem se s ovim što je fingolfin rekao, ja bih još dodao Henneko, Date a Live i Yuyushiki koji su mi zabavniji i puno više iščekujem nove epizode od recimo SnK.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
GunBaba
Anime Star
Anime Star
GunBaba


Broj postova : 28
Join date : 01.05.2013
Age : 28
Lokacija : Split

Što vas odbija kod animea? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 3 Icon_minitime12/5/2013, 8:49 pm

Pa što se tiče ove sezone,gargantia će bit najbolja(imamo pisca za primjer),a attack on titan će možda bit predobar,ali prilika za upropastit ima.
A za moe,postoji powerpuff girls koji je jako sličan.Istina nisam puno drugih animea počeo ove sezone ali jedino nisam zažalio anime sa srednjom školom u opisu kad sam gledao death note i code geass.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Što vas odbija kod animea? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 3 Icon_minitime12/5/2013, 11:34 pm

Čudno da ti je gargantia tolko dobra a ima više fanservicea od većine tih highschool animea koje nevoliš xD (za očekivat kad je character designer ženska koja crta hentai Very Happy )

Spoiler:

Al sad bi trebao urobutcher krenut s koljažom nakon ovih fanservice epizoda. Iako je meni ovako super anime jer je pravi Slice of Life u kojem je bitniji odnos među likovima i kako se on snalazi u novom društvu i okruženju nego nekakvo puckaranje s laserima, a istovremeno sve izgleda vizualno predivno.


Baš me zanima, koji anime si gledao s 'highschool' u opisu i zažalio?


>stuff bout powepuff girls = moe

I lol'ed
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
GunBaba
Anime Star
Anime Star
GunBaba


Broj postova : 28
Join date : 01.05.2013
Age : 28
Lokacija : Split

Što vas odbija kod animea? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 3 Icon_minitime13/5/2013, 7:13 am

@roverandom
Evo na primjer bleach(dobro nije baš highschool anime ali to ima u opisu), code:breaker,
najviše accel world(jedino su me zanimali roboti,a oni su više vremena posvetili glavnom liku koji je VRLO nastrana osoba)
Evo edit ću napravit na onaj prvi post da dodam razloge zašto neke stvari ne volim.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vas odbija kod animea? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 3 Icon_minitime13/5/2013, 8:32 am

A Isuse, reci mi da nisi ozbiljan, molim te...
Dakle, Bleach kažeš? Ima toliko malo high school radnje da je zanemarivo (u postotku mislim da je 5% radnje mange/animea povezano sa high schoolom, tako da...).
Code;Breaker kažeš? Samo ću ti reći da je meni Code;Breaker jedan od 2 najgora animea prošle godine, i to nema nikakve veze sa 'high schoolom'.
Onda kažeš da Death Note ima high school u opisu? Skoro isto kao i Bleach, nema puno radnje koja je povezana sa školom, barem ne toliko da bi to bilo značajnije.

A jedini anime koji ima više fanservicea od Gargantie ove sezone je Photokano, kojem je to i cilj.

Kažeš da samo 2 animea ove sezone nisu high school i da samo oni valjaju... Jesi odgledao sve ostale da možeš donijeti takav zaključak?

Btw. ja trenutno čitam F/SN vizualnu novelu i na UBW ruti sam, ali nikako da nastavim zato jer nemam previše vremena, a novela je dosta duga...
[Vrh] Go down
GunBaba
Anime Star
Anime Star
GunBaba


Broj postova : 28
Join date : 01.05.2013
Age : 28
Lokacija : Split

Što vas odbija kod animea? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 3 Icon_minitime13/5/2013, 5:52 pm

@fingolfin,pod opis animea ne mislim da na općenitu temu,nego baš opis.Npr "Sakura is a highschool kid who likes to i to,and then she met toga i toga.Her life changed but she is still a highschool kid."

Uopće ne znam zašto sam rekao to o dva animea,eto povlačim to,počeo sam gledat još jedan.Ali čuo sam za neke npr. aku no hana da su užasni.

Da ,gargantia je puna fanservicea,i to mi najviše smeta u njoj,ali vidim potencijal, jer mislim da će ona borba u prvoj epizodi puno značit kasnije,ako anime ne ostane slice of life.

Inače kad neki anime gledam više on dvije epizode on mi se obično sviđa sve više,ali nekad mi se jednostavno ne da,pa onda dobijem krivu sliku o nečemu što bi mi se svidjelo da sam uložio dvadesetak minuta više.

Ako imate za preporučit kakav anime kojim mi možete dokazat da sam ispao budala,bilo bi mi drago,jer kad pročitam prošlih par postova,vidim da sam jedino osramotio sebe.

Prije sam mrzio svaki anime ispod 100 epizoda,a gledao sam samo shonene,ali mi se eto mišljenje mijenja, pa bih volio vidit najbolje od svakog žanra, (jer bih sigurno uživao u dobrom slice of lifeu npr.) da se mogu zvati pravim fanom.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vas odbija kod animea? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 3 Icon_minitime13/5/2013, 9:54 pm

Aha, ali često i ako piše da je on: "high school kid", bude 2 ep 'high school' i to je to, ali nekada je baš temelj radnje to oko škole... Ovisi kako koji anime.

Da, cijeli internet (a osobito /a/) je čuo da je Aku no Hana anime katastrofa (animacija je katastrofa, ništa drugo). Ako te zanima možeš pročitati mangu, koja je jako dobra.

A vidjet ćemo kako će se razvijati, potencijala ima.

Ovisi kako što, ako gledam ongoing, odgledam do kraja, jer mi 20 minuta tjedno nije puno i ne droppam anime. Osim Naruta i One Piecea koje sam droppao jer su preloši (Naruto - ali pratim mangu, samo da vidim kako će završiti) ili nema kraja na vidiku (One Piece).

Može, nema problema, nadam se da će ti se barem neki od njih svidjeti Smile
Neki imaju više high school i slice of life, a neki manje, procjeni sam koji bi htio gledati i kada, a ja ću ti ih nabrojati nekoliko (klikni na imena, stavio sam ti linkove na my anime list, da možeš vidjeti što se u kojem animeu radi).

[You must be registered and logged in to see this link.]


A dosta nas je počelo sa nekim shounenima, ako ništa drugo dok smo bili klinci Very Happy
Ali da, treba odgledati barem od svakog žanra po nešto, da se zna zašto je koji žanr dobar i tako Wink

edit: dat post count Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vas odbija kod animea? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vas odbija kod animea?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hrvatske sinkronizacije animea
» Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???
» You're gonna LOVE this - glazbeni tribute određenom tipu animea
» Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: