Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?

Go down 
+36
Tenkista
Shader
Nyxie
LilithK
House196
Dbk1998
Smak
Suzaku Kururugi
Kodoku
SAINT_SEIYA
bea666
Sovac
XxDeadlyCupcakexX
fingolfin
roverandom
Johnny
ivan4ever
ChomeChome
Fallen Angel
mejdincajna
kaiser9
Nao freak
Nyan
Sophie
kasumi
iron_pixel
Crazy Smaug
Rei
Aoi No Yuuki
dragon3d1
anime freak
Yuki
extraordinary
bornap
Aru- chan
Katja-chan
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Shader
Anime Star
Anime Star
Shader


Broj postova : 38
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Lokacija : Zenica, BiH

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime29/11/2012, 4:15 pm

Moji roditelji misle da je to nesto izopaceno i stetno za razum Laughing
[Vrh] Go down
Tenkista
Anime Fighter
Anime Fighter
Tenkista


Broj postova : 64
Join date : 12.01.2013
Age : 30
Lokacija : Osijek

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime13/1/2013, 12:24 pm

Moji starce briga sto gledam anime... a sto se prijatelja tice izgubljeni slucaj...znam mozda 2-3 frenda koji gledaju anime..ostali svi misle da je djetinasto
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime13/1/2013, 4:26 pm

Moja mama je bila zgrožena u početku kako ja imam 21 god i gledam neke tam fuj crtiće s ogromnim očima kaj uopće nije realno Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 588353 ali nakon mojih svakodnevnih argumentiranih uvjeravanja da čovjek se treba baviti onime što voli bez ograničenja godina i neznam čega, kultura i gluposti (a da ne šteti drugima) te moje totalne smirenosti i ustrajnosti na komentare popustila je. Vrhunac svega je bio kada sam joj svaki dan nosila svoje crteže pokazati mada znam da je ne zanima i nakon nekog vremena je shvatila da mi znači pa sad padaju i neki komentari da mi je super i da trebam tu ovako malo popraviti... Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 422308 Ali tako je bilo sa svim mojim zanimacijama, mislim da neki starci jednostavno i testiraju svoju djecu da vide koliko im nešto znači, a kad shvate da smo stvarno zapeli tu su da nas podrže (iako imaju tu i tam opet svoje komentare XD)

A prijatelji su super prihvatili i jako me ohrabruju Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 606840
[Vrh] Go down
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime29/3/2013, 10:23 am

Moja mama nema neko mišljenje,ni ne zanimaju baš o čemu je riječ niti joj to izgleda zanimljivo pa se ne petlja(lucky me).
A od prijatelja,moram reći da znam samo jednu osobu odavde gdje živim koja baš gleda i voli anime i ona se odselila(imam takav peh),a od ostalih prijatelja nitko apsolutno nitko ne gleda.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime29/3/2013, 11:02 am

Sad, dok sam u Istri nema puno ljudi koje poznam, a da gledaju anime... Ali dok sam bio u Zagrebu, bilo ih je dosta Very Happy
[Vrh] Go down
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime29/3/2013, 12:24 pm

Meni je najgore to ako i upoznam nekoga tko voli anime,gleda relativno par njih i to ono se vidi da mu je i tih par "pun kurac" da se tako izrazim.A,da Zagreb je druga priča,puno ljudi,puno ukusa i različitosti.Samo,ja ne izlazim toliko pa valjda zato i ne upoznajem takve ljude.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime29/3/2013, 1:42 pm

Zato je tu, jedan i jedini, INTERNET!
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime29/3/2013, 1:56 pm

Yep, roverandom is right, hehe Very Happy
[Vrh] Go down
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime29/3/2013, 2:02 pm

I shit you not.
[Vrh] Go down
Baczy
Anime Star
Anime Star
Baczy


Broj postova : 15
Join date : 06.05.2013
Age : 30
Lokacija : D.Miholjac

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime6/5/2013, 5:02 pm

Kad god se spomene anima svima padne napamet prvo crtici i djeca xD tako da anime nisu neka uobicajena tema jer vecina ljudi su "hejteri", jedino u okruzju frendova koji gledaju Very Happy
[Vrh] Go down
Nikola-San
Anime Star
Anime Star
Nikola-San


Broj postova : 1
Join date : 24.07.2013
Age : 28
Lokacija : Vodice

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime24/7/2013, 8:13 pm

Moji roditelji ih isto nazivaju to crtićima, ali nikada nisu govorili nešto protiv toga. Sestre (mlađa i starija) Ih isto gledaju tako da imam s kime pošteno popričati u vezi Animea i Mange. Veliki broj prijatelja Ih gleda ali samo tešku komercijalu (Fary Tale, One pice, Bleach, Naruto...) tako da nemogu pricati baš o Animeima s njima, a mange ne čitaju jer su linčine. Razz
Ostatak prijatelja ih ne podnosi jer je sve što je nacrtano djetinjasto za njih. :/
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Site za čitanje mangi?
» Općenita rasprava o animeima
» Filmovi snimljeni po animeima/mangama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Općenite otaku rasprave-
Forum(o)Bir: