Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?

Go down 
+36
Tenkista
Shader
Nyxie
LilithK
House196
Dbk1998
Smak
Suzaku Kururugi
Kodoku
SAINT_SEIYA
bea666
Sovac
XxDeadlyCupcakexX
fingolfin
roverandom
Johnny
ivan4ever
ChomeChome
Fallen Angel
mejdincajna
kaiser9
Nao freak
Nyan
Sophie
kasumi
iron_pixel
Crazy Smaug
Rei
Aoi No Yuuki
dragon3d1
anime freak
Yuki
extraordinary
bornap
Aru- chan
Katja-chan
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
iron_pixel
Anime Fighter
Anime Fighter
iron_pixel


Broj postova : 95
Join date : 05.08.2010

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime28/8/2010, 10:36 pm

Općenito, moji roditelji nisu baš previše zainteresirani za to. Imaju i drugih briga.
Jedini anime crtići za koje znaju su Pokémoni i Digimoni i ništa više!
Društvo nije upoznato s time.
Što se tiče frajera iz mojeg razreda, znam da vole baciti oko na hentaie pod dežurstvom na porti.
Iznimka smo ja i moja naj frendica (držimo se zajedno).
Skupa gledamo hentai, yaoi i yuri, čitamo mange i to nam je ZAKON!
Katkad ja i moj stariji brat ne odolimo dobrom hentaiu.
Tokom trajanja filma, često mi stručno zna objašnjavati što to napaljeni likovi rade međusobno, koje
su mu omiljene poze, sexy koke iz crtića, ... itd.
[Vrh] Go down
Yuki
Anime Expert
Anime Expert
Yuki


Broj postova : 151
Join date : 19.04.2010
Lokacija : The Town

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime29/8/2010, 6:53 pm

Rei je napisao/la:
Moji znaju da gledam sve - pa čak i hentai

ja sam Magical gir ai trebala gledati dok sam bila sama u kući... stracima ne bi smetalo, vjerojatno ali ne želim da mi klinci postanu pervezni prije vremena Very Happy
[Vrh] Go down
anime freak
Anime Expert
Anime Expert
anime freak


Broj postova : 186
Join date : 02.02.2010
Age : 34
Lokacija : haha..pred laptopom!!

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime9/9/2010, 7:29 pm

bornap je napisao/la:
Rei je napisao/la:
Moji znaju da gledam sve - pa čak i hentai
Shocked Jednostavno, Shocked
I još živiš? Ja ne bih doživio ni sljedećih pet minuta, a kamoli da nekome kažem da starci znaju da gledam hentai, kad bi saznali da gledam hentai.

haha...ja svojoj mami pričam o tome koliko volim Magical Girl Ai i da mi ne smetaju tentacls-i...hahahahah...
a da ne pričam o tome da joj prepričavam sve dirty scene toga...a i yaoi-a koje inače čitam...
ona me fino sluša i ponosna je na mene...misli da je to super...
yumm....it\\'s a yu
[Vrh] Go down
anime freak
Anime Expert
Anime Expert
anime freak


Broj postova : 186
Join date : 02.02.2010
Age : 34
Lokacija : haha..pred laptopom!!

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime9/9/2010, 7:30 pm

Rei je napisao/la:

Možeš li mi preporučit koji yuri? Nisam pogledala nijedan jer to baš ne volim, ali ajd da probam :O

Strawberry Panic! -the best yuri ever!
predivan je!
dancing
[Vrh] Go down
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime12/9/2010, 9:57 am

anime freak je napisao/la:

Strawberry Panic! -the best yuri ever!
predivan je!
dancing

Taj anime mislim pogledati već duže vrijeme, ali nikako da počnem... btw. koliko ima epizoda ?
[Vrh] Go down
kasumi
Anime Expert
Anime Expert
kasumi


Broj postova : 185
Join date : 16.08.2010
Age : 31

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime12/9/2010, 7:52 pm

hm....moji starci znaju da gledam anime (zato jer sam srozala ocijene zbog konstantnog buljenja u komp), nemaju neko misljenje o tome, al stara obozava Pokemone Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 285258
sestra mi se smije ( i ona voli pokemone) i svaki put mi uletava u sobu i vice mami da opet gledam crtice Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 422308
cak sam joj pokazala VK (obozava sumrak), ali ona je izgubljen slucaj sto se toga tice
od frendova sam jedan lik gleda anime (ostali sam hvale crteze Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 577842 ), on mi je i preporucio Naruto
[Vrh] Go down
http://kasumixiii.deviantart.com/
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime17/9/2010, 7:24 pm

kasumi je napisao/la:
sestra mi se smije ( i ona voli pokemone) i svaki put mi uletava u sobu i vice mami da opet gledam crtice
AAAAARRghhhh!!! Kakvi CRTIĆI?!?! Svaki puta kad netko to kaže, dođe mi da ga ubijem kao Demoman nekoga Eyelander tauntom. Mislim, što će toj osobi glava, kad anime naziva CRTIĆEM?
[Vrh] Go down
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime17/9/2010, 8:30 pm

Bio majstor za kompjuter danas kod mene. I objašnjava čovjek meni kako da skidam torrente. Došli mi do dijela s animeima. I kaže on meni: "Ovdje su ti crtići."

Ja: Nisu to crtići.

On: Jesu. Anime je engleska riječ za animirano.

Ja: *u sebi* Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 248129 Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 777782 Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 422308 Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 588353 Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 637618
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime17/9/2010, 8:50 pm

Aru- chan je napisao/la:
On: Jesu. Anime je engleska riječ za animirano.

Zbog ovoga vrijedi biti tajni agent s dozvolom za ubojstvo.
[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime18/9/2010, 7:26 am

bornap je napisao/la:
kasumi je napisao/la:
sestra mi se smije ( i ona voli pokemone) i svaki put mi uletava u sobu i vice mami da opet gledam crtice
AAAAARRghhhh!!! Kakvi CRTIĆI?!?! Svaki puta kad netko to kaže, dođe mi da ga ubijem kao Demoman nekoga Eyelander tauntom. Mislim, što će toj osobi glava, kad anime naziva CRTIĆEM?


svi moji animee nazivaju japanskim crtićima. S naglaskom na japanski. Ali i dalje crtići >_>
[Vrh] Go down
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime18/9/2010, 9:51 am

Sophie je napisao/la:
bornap je napisao/la:
kasumi je napisao/la:
sestra mi se smije ( i ona voli pokemone) i svaki put mi uletava u sobu i vice mami da opet gledam crtice
AAAAARRghhhh!!! Kakvi CRTIĆI?!?! Svaki puta kad netko to kaže, dođe mi da ga ubijem kao Demoman nekoga Eyelander tauntom. Mislim, što će toj osobi glava, kad anime naziva CRTIĆEM?


svi moji animee nazivaju japanskim crtićima. S naglaskom na japanski. Ali i dalje crtići >_>

Jel ti treba mač? >>
[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime18/9/2010, 10:13 am

bornap je napisao/la:
Sophie je napisao/la:
bornap je napisao/la:
kasumi je napisao/la:
sestra mi se smije ( i ona voli pokemone) i svaki put mi uletava u sobu i vice mami da opet gledam crtice
AAAAARRghhhh!!! Kakvi CRTIĆI?!?! Svaki puta kad netko to kaže, dođe mi da ga ubijem kao Demoman nekoga Eyelander tauntom. Mislim, što će toj osobi glava, kad anime naziva CRTIĆEM?


svi moji animee nazivaju japanskim crtićima. S naglaskom na japanski. Ali i dalje crtići >_>

Jel ti treba mač? >>

Imam mačeve. Zangetsua i Sobe no Shirajuki, mislim da ću se s njima snać : 3
[Vrh] Go down
Yuki
Anime Expert
Anime Expert
Yuki


Broj postova : 151
Join date : 19.04.2010
Lokacija : The Town

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime18/9/2010, 7:39 pm

crtići!! OMFG!!
ja svoju braću doma zadavim kad ih nazovu crtićima!!
[Vrh] Go down
Katja-chan
Power Otaku
Power Otaku
Katja-chan


Broj postova : 202
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Lokacija : Blizu VŽ-a =)

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime19/9/2010, 8:57 am

<.<
Morate se naviknuti na to.
Zašto vas to uopće vrijeđa tolko?
Mislim,ajde Elfen Lied nije crtić..(crtić bi bilo nešto što
je namijenjeno za djecu). Ali Sailor Moon i ostale
mahou shoujo stvari jesu crtići ako ćemo
objektivno gledati. Very Happy
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Nyan
Anime Star
Anime Star
Nyan


Broj postova : 2
Join date : 18.09.2010

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime19/9/2010, 11:47 am

A jeste smiješni rolinng on the floor

Inače, anime bi se prevelo, u duhu hrvatskog jezika, japanski crtić.
Ne me ubit, al to je činjenica. luppp! Jer je crtić hr riječ za sve što je animirano, bez obzira koje porijeklo bilo.
Al da, prva asocijacija na riječ "crtić" je crtić za djecu... I meni je draže reći "anime", ali nije to razlog da objesiš nekog za mali palac na most Save čim spomene "crtić".

Da se vratim na temu, neki misle da sam poremećena što toliko volim anime, obitelji je svejedno dok ih ne davim s njima. A mlađi brat priznaje samo 2 animea, ne pitajte koja... <_< (hint: komedija, velike sise i pištolji)
[Vrh] Go down
Katja-chan
Power Otaku
Power Otaku
Katja-chan


Broj postova : 202
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Lokacija : Blizu VŽ-a =)

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime19/9/2010, 2:01 pm

Nyan je napisao/la:
A jeste smiješni rolinng on the floor

Inače, anime bi se prevelo, u duhu hrvatskog jezika, japanski crtić.
Ne me ubit, al to je činjenica. luppp! Jer je crtić hr riječ za sve što je animirano, bez obzira koje porijeklo bilo.
Al da, prva asocijacija na riječ "crtić" je crtić za djecu... I meni je draže reći "anime", ali nije to razlog da objesiš nekog za mali palac na most Save čim spomene "crtić".

Da se vratim na temu, neki misle da sam poremećena što toliko volim anime, obitelji je svejedno dok ih ne davim s njima. A mlađi brat priznaje samo 2 animea, ne pitajte koja... <_< (hint: komedija, velike sise i pištolji)

Slažem se sa tobom. ^___^
Makar dok netko kaže crtići uvijek imaš osjećaj da onda gledaš nešto ko štrumfove ili tak nešt a anime
nekako zvuči kao više općeniti primjer u što može spadati svašta.

[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime20/9/2010, 11:02 am

Konkretno, ja se uvrijedim ako netko neki od 'većih' animea nazove crtićem. npr, tako sam pošizio kad sam gledao MSG 00, a stari ga nazvao crtićem.
Problem je što uz 'crtić' vežem djecu. Da netko kaže 'crtani film' (alternativno, 'animirani film'), ne bih imao ni upola problema.
[Vrh] Go down
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime20/9/2010, 6:46 pm

Smješni ste-mislim na raspravu... (bez uvrede)
rolinng on the floor
Iskreno, meni smeta kad netko, bilo tko, animee nazove crtićima. Ali to nije razlog da bih nekog zadavila jer na to gledam u stilu: ''Okay, nije moja krivnja što je taj netko neinformiran i ne zna za animee/mange...''
[Vrh] Go down
kasumi
Anime Expert
Anime Expert
kasumi


Broj postova : 185
Join date : 16.08.2010
Age : 31

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime20/9/2010, 8:12 pm

extraordinary je napisao/la:
Smješni ste-mislim na raspravu... (bez uvrede)
rolinng on the floor
Iskreno, meni smeta kad netko, bilo tko, animee nazove crtićima. Ali to nije razlog da bih nekog zadavila jer na to gledam u stilu: ''Okay, nije moja krivnja što je taj netko neinformiran i ne zna za animee/mange...''

potpisujem Very Happy
[Vrh] Go down
http://kasumixiii.deviantart.com/
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime20/9/2010, 9:03 pm

kasumi je napisao/la:
extraordinary je napisao/la:
Smješni ste-mislim na raspravu... (bez uvrede)
rolinng on the floor
Iskreno, meni smeta kad netko, bilo tko, animee nazove crtićima. Ali to nije razlog da bih nekog zadavila jer na to gledam u stilu: ''Okay, nije moja krivnja što je taj netko neinformiran i ne zna za animee/mange...''

potpisujem Very Happy

Jeej
Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 71307
[Vrh] Go down
anime freak
Anime Expert
Anime Expert
anime freak


Broj postova : 186
Join date : 02.02.2010
Age : 34
Lokacija : haha..pred laptopom!!

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime23/9/2010, 11:48 pm

Katja-chan je napisao/la:
<.<
Morate se naviknuti na to.
Zašto vas to uopće vrijeđa tolko?
Mislim,ajde Elfen Lied nije crtić..(crtić bi bilo nešto što
je namijenjeno za djecu). Ali Sailor Moon i ostale
mahou shoujo stvari jesu crtići ako ćemo
objektivno gledati. Very Happy

hell no...Sailor Moon spada u jedan od najpoznatijih anime-a and it is like a mother to so much mahou shojo stuff i nikako ne zaslužuje da ga se naziva crtićem!

[Vrh] Go down
Nao freak
Anime Star
Anime Star
Nao freak


Broj postova : 49
Join date : 22.09.2010
Age : 27
Lokacija : behind you *grins*

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime24/9/2010, 7:25 am

meni je stara jos odmalena pustala Sailor Moon i Pokemone...
njoj su oni slatki-.-
tako da s njom neam problema, stari mi kada cuje kako pricaju pocne oponasat Rolling Eyes
frendovi misle da sam cudakinja i tak...rijetko koga uzivo upoznam da voli anime
trebalo bi biti vise deckiju po mom yumm....it\\'s a yu
[Vrh] Go down
http://animehrvatska.blog.hr/
kaiser9
Anime Fighter
Anime Fighter
kaiser9


Broj postova : 91
Join date : 26.09.2010
Age : 33
Lokacija : on a little planet inside my head

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime27/9/2010, 12:58 pm

čitam malo vase postove,i konačno sam nasao forum bas za mene sa drugim anime-opsjednutim ljudima Very Happy yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey,a sto se tiče mojih roditelja,par puta su me ulovili da to gledam,nisu nista previse rekli ali inače ne gledam to pred njima zato jer mislim da to nije za njih,da neće shvatiti zasto to gledam,i usput znam da bi me tata zezao zbog toga,a neda mi se to slušati........za anime znaju moja braća,ali bas ih to ne interesira,a od mojeg social life-a za anime znaju tri moja najbolja frenda,ali se nisam ni trudio bas previse im objašnjavati,pogotovo zato jer dva od njig ne znaju ni riječ engleskoga........... luppp!
i netko gore je spomenuo razliku između elfen lieda i sailor moona,i po meni je imao pravo(no offense),kad sam pogledao par epizoda sailor moona bio mi je djetinjast,a elfen lied sam cry na nekim dijelovima,pogotovo na kraju........
[Vrh] Go down
mejdincajna
Anime Star
Anime Star
mejdincajna


Broj postova : 5
Join date : 11.01.2011
Lokacija : deep blue sea

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime11/1/2011, 9:15 pm

Moji roditelji to ne nazivaju crtićima, jer za sve stvari koje ja gledam oni ima ju ime cheers pogotvo moj stariji brat (26. god.) koji inače voli gledati crtane (potom ne mislim na anime)....
Uvijek čujem od njih :
Mama : Jooojj, ajde Paula preokreni na HRT, počinju mi vijesti! Odi gledat Pokemone u drugu sobu!
Tata : Jel to pikaču? Ajme, mili bože, kako je žut! Ko kinez!
a brat mi pokemone zove "Kečap i kompanija" Very Happy pogleda i on koju epizodu samnom, a najdraži mu je Bulbasaur. Sve u svemu nemaju neko izrazito mišljenje o anime-ima, njima to spada pod kategoriju "Zabave na telki".

Da budem iskrena negledam puno anime-a (više volim gledat filmove, jer ne idu u epizodama, lijena sam ih sve pratiti -.-), mange čitam puno više jer su mi zanimljivije, ali najviše igram igrice (svih vrsta).

Jedini anime-i koje sam pogledala ili gledam dnevno su :

1.Pokemoni
2.BRS iliti Black Rock Shooter <- ovo morate pogledati!
3.Ouran Highschool Host Club
4.Negima
5.Digimon
6.Full Metal Alchemist
7.Miyazakijevi animirani filmovi

i tako dalje, nemogu ih se sjetiti više....

Nisam hardcore fan ali stvarno ih volim pročitati i pogledati, jer doista možeš puno naučiti o japanskoj kulturi putem anime-a i mang-e...
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1736270529
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter
avatar


Broj postova : 61
Join date : 26.06.2011

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime31/8/2011, 1:07 pm

mejdincajna je napisao/la:
Moji roditelji to ne nazivaju crtićima, jer za sve stvari koje ja gledam oni ima ju ime cheers pogotvo moj stariji brat (26. god.) koji inače voli gledati crtane (potom ne mislim na anime)....
Uvijek čujem od njih :
Mama : Jooojj, ajde Paula preokreni na HRT, počinju mi vijesti! Odi gledat Pokemone u drugu sobu!
Tata : Jel to pikaču? Ajme, mili bože, kako je žut! Ko kinez!
a brat mi pokemone zove "Kečap i kompanija" Very Happy pogleda i on koju epizodu samnom, a najdraži mu je Bulbasaur. Sve u svemu nemaju neko izrazito mišljenje o anime-ima, njima to spada pod kategoriju "Zabave na telki".

Da budem iskrena negledam puno anime-a (više volim gledat filmove, jer ne idu u epizodama, lijena sam ih sve pratiti -.-), mange čitam puno više jer su mi zanimljivije, ali najviše igram igrice (svih vrsta).

Jedini anime-i koje sam pogledala ili gledam dnevno su :

1.Pokemoni
2.BRS iliti Black Rock Shooter <- ovo morate pogledati!
3.Ouran Highschool Host Club
4.Negima
5.Digimon
6.Full Metal Alchemist
7.Miyazakijevi animirani filmovi

i tako dalje, nemogu ih se sjetiti više....

Nisam hardcore fan ali stvarno ih volim pročitati i pogledati, jer doista možeš puno naučiti o japanskoj kulturi putem anime-a i mang-e...

Aaa i ja isto volim Miyazakijeve filmove, they are the best <3 najdraži su mi laputa: Castle in the sky , Howls moving castle, Whisper of the heart beat i Ponyo.
Što se tice mojih roditelja :
vozimo se mi na trajektu i ja slušam glazbu na mobu, stara me pita koliko je sati ( odgovaram joj i nezz koliko je bilo stvarno Smile) )
Mama: kakve su ti to lutke ???!!!
Ja: mama to nisu lutke to su mange
Mama: ahhaa
( ni nezna kaj su manga ali nema veze Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 262990 )
Najbolji je njen ulazak u moju sobu, (ulazi nez kucanja ) a ja na laptopu gledam anime . Pa me svaki put pita kaj toliko skacem kad ulazi u sobu , pa gdje necu kad se odjedamput stvori odnikud u mojoj sobi. Jedino moja sestra isto voli anime hajde bar neš Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 606840


[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Site za čitanje mangi?
» Općenita rasprava o animeima
» Filmovi snimljeni po animeima/mangama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Općenite otaku rasprave-
Forum(o)Bir: