Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Brbljanje

Go down 
+42
Andrejjj
otaku girl
BoaHancock66
ecimir
skinglass
kaiser9
Saiko
Helix
Tenkista
GhostOfBs
Nyxie
LilithK
House196
anime_rules
Dbk1998
Smak
SailorRishi
Poetus
Arrka
Suzaku Kururugi
bea666
roverandom
fingolfin
Sovac
Shader
Xanndros
Johnny
ChomeChome
Kowa
Fallen Angel
Nao freak
bornap
Aru- chan
Nightflight
kasumi
Rima
extraordinary
iron_pixel
Yuki
Katja-chan
anime freak
Sophie
46 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
ChomeChome
Anime Fighter
Anime Fighter
ChomeChome


Broj postova : 86
Join date : 28.07.2011

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime29/9/2011, 5:10 pm

Sophie je napisao/la:
Wkey, wakey ppls.
Sto mislite kolko imam godina? 8D


10001 u binarnom .
[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime30/9/2011, 1:14 pm

ChomeChome je napisao/la:
Sophie je napisao/la:
Wkey, wakey ppls.
Sto mislite kolko imam godina? 8D


10001 u binarnom .

rolinng on the floor rolinng on the floor rolinng on the floor
moze xD
[Vrh] Go down
ChomeChome
Anime Fighter
Anime Fighter
ChomeChome


Broj postova : 86
Join date : 28.07.2011

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime30/9/2011, 5:34 pm

Sophie je napisao/la:
ChomeChome je napisao/la:
Sophie je napisao/la:
Wkey, wakey ppls.
Sto mislite kolko imam godina? 8D


10001 u binarnom .

rolinng on the floor rolinng on the floor rolinng on the floor
moze xD

moze? Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime26/10/2011, 8:48 am

što ima ljudi,kako ste? ono forum je baš mrtav totalno Razz,ja sam onako ok,stalno škola,uči i uči isto kao neki robot heh
[Vrh] Go down
Xanndros
Anime Star
Anime Star
Xanndros


Broj postova : 24
Join date : 26.04.2011
Age : 34

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime28/3/2012, 11:48 pm

*shameless necro*

..potrebno je bilo : ) ne volim vidjet zamrli chat : )
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime29/3/2012, 12:02 pm

Xanndros je napisao/la:
*shameless necro*

..potrebno je bilo : ) ne volim vidjet zamrli chat : )

sign

ajmo, pišite bilo što xD

da ja počnem;
erm...
ok, sad se vratio iz šk (MIOC, fuck yeah) i sjedim u L/Near pozi jer je fkt najugodnije, pogotovo zato kj imam stolicu na kotačiće pa se lakše vrtjeti kad mi nestane inspiracije za pisanje xD
u šk dan kao i svaki drugi, malo sam super mega special awesome chocolate coated genius, malo spavam, malo pišem vizualnu novelu (prvo to treba na papiru sve iskristalizirati, onda dosadni dio; kodiranje)
[Vrh] Go down
Xanndros
Anime Star
Anime Star
Xanndros


Broj postova : 24
Join date : 26.04.2011
Age : 34

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime29/3/2012, 2:05 pm

kad si vec spomenuo vn-e.. si odigrao/la koju?
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime30/3/2012, 4:05 pm

Xanndros je napisao/la:
kad si vec spomenuo vn-e.. si odigrao/la koju?
Jesam, odigrao sam xD

Bible black (Da, da, baš mi i ne ide na čast ali OK, počeo sam iz znatiželje jer mi se činilo tematski zanimljivo a ispalo je OMG, WTFH is this? Jedini razlog zašto sam završio je bio taj što sam htio otvoriti sve endinge.) - pomalo razočaravajuće, ali lijepo se igrati s izborima kad su životi u pitanju (/muahahaha/).

Sviđa mi se VN koncept, ali je teško naći dobru VN iz nekoliko razloga:
1) Skidanje je zeznuto jer je torrenta manje.
2) Najbolja roba je na japanskom, a ne da mi se prevoditi toliko (ali da hoću, vjerujem da bih uz pomoć frenda mogao).
3) Dosta su jednolične (90% su napravljene za azdovoljavanje potreba mediokriteta za fap-fap, dakle teško je naći nešto s dobrim i barem donekle zanimljivim/realističnim plotom).
[Vrh] Go down
Xanndros
Anime Star
Anime Star
Xanndros


Broj postova : 24
Join date : 26.04.2011
Age : 34

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime31/3/2012, 4:01 pm

de ne kenjaj, totalno si fappao uz bb ;P
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime31/3/2012, 5:49 pm

Xanndros je napisao/la:
de ne kenjaj, totalno si fappao uz bb ;P
Da me znaš, nebi tako mislio.
Ja sam, kako to balkanci vole reći, fakultetska visokomoralna pizda xD
(a.k.a.-no things like that)
[Vrh] Go down
Xanndros
Anime Star
Anime Star
Xanndros


Broj postova : 24
Join date : 26.04.2011
Age : 34

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime31/3/2012, 8:56 pm

hahaha..dobar, dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime3/5/2012, 8:23 pm

Hej ljudi što ima? Mene evo dugo nije bilo na forumu,al evo me sad malo,vidim da ima novih članova Very Happy. Pozz svima
[Vrh] Go down
Shader
Anime Star
Anime Star
Shader


Broj postova : 38
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Lokacija : Zenica, BiH

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime13/6/2012, 1:14 pm

Nisam bio dugo prisutan pa samo da pozdravim sve vas Smile Vidim novi dizajne je tu, nije loše Very Happy

Mi smo također radili velike izmjene na web-u i s tim promjenili lokacije banera.

Link web-a je isti [You must be registered and logged in to see this link.]
A baner je na lijevoj strani pod tabom partneri i vaš je prvi naravno Wink
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 9:18 am

Johnny je napisao/la:
Xanndros je napisao/la:
*shameless necro*

..potrebno je bilo : ) ne volim vidjet zamrli chat : )

sign

ajmo, pišite bilo što xD

da ja počnem;
erm...
ok, sad se vratio iz šk (MIOC, fuck yeah) i sjedim u L/Near pozi jer je fkt najugodnije, pogotovo zato kj imam stolicu na kotačiće pa se lakše vrtjeti kad mi nestane inspiracije za pisanje xD
u šk dan kao i svaki drugi, malo sam super mega special awesome chocolate coated genius, malo spavam, malo pišem vizualnu novelu (prvo to treba na papiru sve iskristalizirati, onda dosadni dio; kodiranje)

a, da?! kad sam ja jednom sjedila tako u šk, profa iz kemije je samo viknula: " matea, molim te, sjedni normalno!" jedino mogu tako sjedit pod likovnom, povijesti, matematikom i vjeronaukom... uglavnom tamo gdje su mlađe profe i profači, dok ovi stariji dignu cijelu uzbunu! cry
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 9:48 am

Ja sam par puta probao sjedit u L pozi al meni je to uzasno neudobna pozicija... vecinom zato jer mi je lijevo koljeno s*ebano do kraja i ne podnosi bas moju tezinu... dok sjedim lijepo prekrizim noge i glumim turcina a svi oko mene se cude kako mogu tako noge drzati.... omiljena poza u skoli mi je bila Oga Tatsumi style (spavanje na klupi) Brbljanje - Page 5 945125
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 11:34 am

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Johnny je napisao/la:
Xanndros je napisao/la:
*shameless necro*

..potrebno je bilo : ) ne volim vidjet zamrli chat : )

sign

ajmo, pišite bilo što xD

da ja počnem;
erm...
ok, sad se vratio iz šk (MIOC, fuck yeah) i sjedim u L/Near pozi jer je fkt najugodnije, pogotovo zato kj imam stolicu na kotačiće pa se lakše vrtjeti kad mi nestane inspiracije za pisanje xD
u šk dan kao i svaki drugi, malo sam super mega special awesome chocolate coated genius, malo spavam, malo pišem vizualnu novelu (prvo to treba na papiru sve iskristalizirati, onda dosadni dio; kodiranje)

a, da?! kad sam ja jednom sjedila tako u šk, profa iz kemije je samo viknula: " matea, molim te, sjedni normalno!" jedino mogu tako sjedit pod likovnom, povijesti, matematikom i vjeronaukom... uglavnom tamo gdje su mlađe profe i profači, dok ovi stariji dignu cijelu uzbunu! cry

lol

ma to je super poza za lijepe ergonomski oblikovane stolce jer se stopala fino smjeste xD
na onim odvratnim stolicama u školi je lakše zauzeti pozu nalik Nearovoj, lepo jedna noga gore, jedna dole i piljit u prazno igrajući se s 20-ak cm kose xD
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 4:50 pm

Johnny je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Johnny je napisao/la:
Xanndros je napisao/la:
*shameless necro*

..potrebno je bilo : ) ne volim vidjet zamrli chat : )

sign

ajmo, pišite bilo što xD

da ja počnem;
erm...
ok, sad se vratio iz šk (MIOC, fuck yeah) i sjedim u L/Near pozi jer je fkt najugodnije, pogotovo zato kj imam stolicu na kotačiće pa se lakše vrtjeti kad mi nestane inspiracije za pisanje xD
u šk dan kao i svaki drugi, malo sam super mega special awesome chocolate coated genius, malo spavam, malo pišem vizualnu novelu (prvo to treba na papiru sve iskristalizirati, onda dosadni dio; kodiranje)

a, da?! kad sam ja jednom sjedila tako u šk, profa iz kemije je samo viknula: " matea, molim te, sjedni normalno!" jedino mogu tako sjedit pod likovnom, povijesti, matematikom i vjeronaukom... uglavnom tamo gdje su mlađe profe i profači, dok ovi stariji dignu cijelu uzbunu! cry

lol

ma to je super poza za lijepe ergonomski oblikovane stolce jer se stopala fino smjeste xD
na onim odvratnim stolicama u školi je lakše zauzeti pozu nalik Nearovoj, lepo jedna noga gore, jedna dole i piljit u prazno igrajući se s 20-ak cm kose xD

Da,imaš pravo... I kad imaš dugu kosu onda možeš naći različite načine da se igraš s njom, to je jako zabavno wheee!!!
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 5:17 pm

Slažem se s Houseom najbolje je spavat na klupi. Već su me neki profesori na faksu zapamtili jer mrtav hladan sjednem u prvi red i onda spavam.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 5:31 pm

Sovac je napisao/la:
Slažem se s Houseom najbolje je spavat na klupi. Već su me neki profesori na faksu zapamtili jer mrtav hladan sjednem u prvi red i onda spavam.

LoL, like a boss! xD

Ja sam isto skoro zaspao na nekim predavanjima na faksu xD

Dva puta sam baš lijepo bio zadrijemao Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 5:39 pm

Najbolje je citat mangu ili neke druge stripove pod satom... ja sam za to postao legendaran u svom razredu

Citam ja Bleach na hrvatskom i profa me skuzi... Gorane jel ti to citas stripove ??? Nisam je nit pogledao, samo sam rekao aha... study Razred krepava od smijeha, ona ne moze vjerovat a mene boli briga, ja dalje citam Bleach... morao sam ga stavit u torbu al cim se okrenula sam nastavio citat, a svi oko mene se suzdrzavaju da se ne pocnu naglas smijat... poslije toga su me svaki put prije hrvatskoga pitali sto danas citam a ja svaki put imao nesto novo cheers
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 5:49 pm

House196 je napisao/la:
Najbolje je citat mangu ili neke druge stripove pod satom... ja sam za to postao legendaran u svom razredu

Citam ja Bleach na hrvatskom i profa me skuzi... Gorane jel ti to citas stripove ??? Nisam je nit pogledao, samo sam rekao aha... study Razred krepava od smijeha, ona ne moze vjerovat a mene boli briga, ja dalje citam Bleach... morao sam ga stavit u torbu al cim se okrenula sam nastavio citat, a svi oko mene se suzdrzavaju da se ne pocnu naglas smijat... poslije toga su me svaki put prije hrvatskoga pitali sto danas citam a ja svaki put imao nesto novo cheers

To je to xD

Ja sam pod fizikom i biologijom u srednjoj čitao lektire ili se spremao za natjecanja iz povijesti.

Ili sam čitao nešto sebi za dušu Very Happy

Profesorica iz biologije me nekoliko puta skužila, ali nije radila nikakve drame xD
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 6:05 pm

Ja vječito čitam, ak nemam neš za raditi u tom trenutku vrlo vjerojatno u rukama imam knjigu ili kindle. To dakako uključuje i predavanja.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 6:07 pm

Sovac je napisao/la:
Ja vječito čitam, ak nemam neš za raditi u tom trenutku vrlo vjerojatno u rukama imam knjigu ili kindle. To dakako uključuje i predavanja.

Ja isto dosta čitam, sada u zadnje vrijeme isto čitam neke knjige sa laptopa (uvjerio sam se da mi nije nikakav problem čitati sa laptopa), ali naravno čitam i tiskane knjige Very Happy

P.S. Kakav je kindle, jesi zadovoljan njime ?
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 6:31 pm

Imam ga 2 godine i nerazdvojni smo. Savršeno mi paše. Da ne pričam da imam 100-injak knjiga na njemu valjda 5% prostora zauzeto. I baterija je super ak isključiš wireless.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime15/6/2012, 6:36 pm

Sovac je napisao/la:
Imam ga 2 godine i nerazdvojni smo. Savršeno mi paše. Da ne pričam da imam 100-injak knjiga na njemu valjda 5% prostora zauzeto. I baterija je super ak isključiš wireless.

Zvuči odlično! Very Happy

Koliko si ga platio?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Brbljanje - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Brbljanje
[Vrh] 
Stranica 5 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: CHAT COMMUNITY :: Chat/Igre/Quiz-
Forum(o)Bir: