Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Brbljanje

Go down 
+42
Andrejjj
otaku girl
BoaHancock66
ecimir
skinglass
kaiser9
Saiko
Helix
Tenkista
GhostOfBs
Nyxie
LilithK
House196
anime_rules
Dbk1998
Smak
SailorRishi
Poetus
Arrka
Suzaku Kururugi
bea666
roverandom
fingolfin
Sovac
Shader
Xanndros
Johnny
ChomeChome
Kowa
Fallen Angel
Nao freak
bornap
Aru- chan
Nightflight
kasumi
Rima
extraordinary
iron_pixel
Yuki
Katja-chan
anime freak
Sophie
46 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime15/7/2012, 8:07 pm

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Johnny je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
@ Johnny... mogu li te pitati kako se ti zoveš na youtubu??
JohnnyCRO, simple as that xD

aaa, ok...
pitala sam zato što se neki lik po imenu JohnnyBilic subscribo na moj channel, pa mi je to bilo čudno... sad mi je još čudnije Suspect
mislim... moj channel nije ništa poseban ima samo puno pjesama i nekoliko videa baziranih na anime... argh!! I'm confused Question
Lol xD
Tak, imaš dobar ukus za muziku pa da mogu pratiti tvoje likeove po YTB.
Ako ti smeta, mogu se un-subscribeati, nije bed. Smile
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 31
Lokacija : Slatina

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime15/7/2012, 8:53 pm

Johnny ona te prvo pitala koji ti je ytb username i ti napišeš JohnnyCRO, i onda nakon što je je rekla da se JohnnyBilic subscribe-o se javiš da si to ti da možeš pratit like-ove....

Hahaha, a Johnny stalker-san xD

[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime15/7/2012, 9:03 pm

roverandom je napisao/la:
Johnny ona te prvo pitala koji ti je ytb username i ti napišeš JohnnyCRO, i onda nakon što je je rekla da se JohnnyBilic subscribe-o se javiš da si to ti da možeš pratit like-ove....

Hahaha, a Johnny stalker-san xD

aaaaaaaaaa xD

Sry, onda je JohnnyBilic ili tak nešto
Ybg, više ne pamtim koje nickove uzimam xD
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime16/7/2012, 12:51 am

Happy Birthday dear Johnny (:
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime16/7/2012, 6:01 am

SailorRishi je napisao/la:
Happy Birthday dear Johnny (:
tnx Smile
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime16/7/2012, 7:24 am

@Johnny
nemoraš se un - subscribati, sve je ok... to sam samo pitala da budem sigurna, šta ćeš.... znatiželjno dijete Very Happy
...znači, ipak to jesi ti... ne znam samo kako si me našao jer uopće nemam isti nickname kao na forumu ili sl.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime16/7/2012, 9:29 am

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
@Johnny
nemoraš se un - subscribati, sve je ok... to sam samo pitala da budem sigurna, šta ćeš.... znatiželjno dijete Very Happy
...znači, ipak to jesi ti... ne znam samo kako si me našao jer uopće nemam isti nickname kao na forumu ili sl.
lol
kad ideš u MIOC, naučiš neke stvari Razz

hint:
U zadnjoj objavi na temi o muzici si linkala muziku sa svoje liste "liked videos" te sam aktivacijom linka došao na taj video (pjesmu) u sklopu tvoje liste. Lista ima izvješenog autora i eto. Smile
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 34
Lokacija : Zagorje

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime16/7/2012, 9:30 am

Johnny je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
@Johnny
nemoraš se un - subscribati, sve je ok... to sam samo pitala da budem sigurna, šta ćeš.... znatiželjno dijete Very Happy
...znači, ipak to jesi ti... ne znam samo kako si me našao jer uopće nemam isti nickname kao na forumu ili sl.
lol
kad ideš u MIOC, naučiš neke stvari Razz

hint:
U zadnjoj objavi na temi o muzici si linkala muziku sa svoje liste "liked videos" te sam aktivacijom linka došao na taj video (pjesmu) u sklopu tvoje liste. Lista ima izvješenog autora i eto. Smile
Johnny giving lessons at how to be creepy. Very Happy Very Happy
No offense.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime16/7/2012, 9:41 am

Sovac je napisao/la:
Johnny je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
@Johnny
nemoraš se un - subscribati, sve je ok... to sam samo pitala da budem sigurna, šta ćeš.... znatiželjno dijete Very Happy
...znači, ipak to jesi ti... ne znam samo kako si me našao jer uopće nemam isti nickname kao na forumu ili sl.
lol
kad ideš u MIOC, naučiš neke stvari Razz

hint:
U zadnjoj objavi na temi o muzici si linkala muziku sa svoje liste "liked videos" te sam aktivacijom linka došao na taj video (pjesmu) u sklopu tvoje liste. Lista ima izvješenog autora i eto. Smile
Johnny giving lessons at how to be creepy. Very Happy Very Happy
No offense.
Lol, desu, desu xD

It's more like crafty. Razz

Ybg, zalomilo joj se i malo sam prošvrljao po listi kad sam već bio poslan tamo, bilo je fkt dobre muzike pa sam se subscribeao tek toliko d pratim što još od muzike joj se sviđa, budući da nemrem sam sebe prisilit da skinem čitavu kompilaciju Three days grace, Skillet ili Linkin park pa da u miru sve preslušam ^^'' (to sam uradio jedino s Nightwishem i super je ispalo). Smile
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime16/7/2012, 10:22 am

Johnny je napisao/la:
Sovac je napisao/la:
Johnny je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
@Johnny
nemoraš se un - subscribati, sve je ok... to sam samo pitala da budem sigurna, šta ćeš.... znatiželjno dijete Very Happy
...znači, ipak to jesi ti... ne znam samo kako si me našao jer uopće nemam isti nickname kao na forumu ili sl.
lol
kad ideš u MIOC, naučiš neke stvari Razz

hint:
U zadnjoj objavi na temi o muzici si linkala muziku sa svoje liste "liked videos" te sam aktivacijom linka došao na taj video (pjesmu) u sklopu tvoje liste. Lista ima izvješenog autora i eto. Smile
Johnny giving lessons at how to be creepy. Very Happy Very Happy
No offense.
Lol, desu, desu xD

It's more like crafty. Razz

Ybg, zalomilo joj se i malo sam prošvrljao po listi kad sam već bio poslan tamo, bilo je fkt dobre muzike pa sam se subscribeao tek toliko d pratim što još od muzike joj se sviđa, budući da nemrem sam sebe prisilit da skinem čitavu kompilaciju Three days grace, Skillet ili Linkin park pa da u miru sve preslušam ^^'' (to sam uradio jedino s Nightwishem i super je ispalo). Smile

Shocked f**k... odala sam se XD
sad znam na što trebam paziti
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime16/7/2012, 7:54 pm

EPIC FAIL. LOL
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime21/7/2012, 6:37 pm

Ono dok pola godine trazis Studio Ghibli film The Secret World of Arrietty, a da nije britanski dub... i onda ga konacno pronadjes wheee!!! wheee!!! wheee!!! wheee!!! wheee!!! wheee!!! wheee!!! wheee!!! wheee!!!
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime21/7/2012, 6:55 pm

True,true study
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime22/7/2012, 12:58 am

O_o
anime na nova tv ~ Tekkonkinkreet
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime22/7/2012, 8:46 am

SailorRishi je napisao/la:
O_o
anime na nova tv ~ Tekkonkinkreet

What ??? Where ??? When ??? Ne valjda u 3 ujutro ??? Hoce bit repriza ???
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime22/7/2012, 11:00 am

Bilo juce na Nova Tv u 1.40am. Nema reprize Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime22/7/2012, 11:09 am

SailorRishi je napisao/la:
Bilo juce na Nova Tv u 1.40am. Nema reprize Sad

Naravno... jednom kad stave nesto, onda je u takvom terminu da to nitko ziv nece gledati i nedaj boze da bude repriza... a za lose turske serije uvijek ima mjesta luppp!
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime22/7/2012, 1:01 pm

da. i mene je zacudilo. ono okrenem na novu tv i cujem japanski vojs^^
i gle ono "crtic" ^_____^
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime22/7/2012, 9:33 pm

^^
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime23/7/2012, 9:32 am

Do not lost hope.Outcome justifies the deed
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime30/7/2012, 2:54 pm

Ne znam zasto al sam na Fejsu maloprije pregledavao stranice za anime hejtere i sad nisam siguran jel bi se smijao kako su jadni i kako su im "argumenti" za hejtanje na razini vrticke djece il bi se plako jer takvi idioti postoje na ovom svijetu. To sto netko ne voli anime mene nije briga, al kakve gluposti postavljaju tamo, svaku normalnu osobu bi zaboljela glava luppp!
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime30/7/2012, 3:42 pm

House196 je napisao/la:
Ne znam zasto al sam na Fejsu maloprije pregledavao stranice za anime hejtere i sad nisam siguran jel bi se smijao kako su jadni i kako su im "argumenti" za hejtanje na razini vrticke djece il bi se plako jer takvi idioti postoje na ovom svijetu. To sto netko ne voli anime mene nije briga, al kakve gluposti postavljaju tamo, svaku normalnu osobu bi zaboljela glava luppp!

jaooo, House, ne plači ni pod koju cijenu Very Happy ... zbog takvih ljudi se stvarno ne treba plakati, ti imaš svoj ponos što si anime fan i boli te briga šta oni misle!!
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime30/7/2012, 4:31 pm

Kako bi rekli Space marines: Suffer not traitors to live,kill them all,because there is no mercy,no respite,only eternal war.


Mislim za ove na fejsu Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime30/7/2012, 5:47 pm

Suzaku Kururugi je napisao/la:
Kako bi rekli Space marines: Suffer not traitors to live,kill them all,because there is no mercy,no respite,only eternal war.


Mislim za ove na fejsu Smile

Mislim da je ubojstvo ipak malo pretjerano... but I like the way you think wheee!!!
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime30/7/2012, 6:11 pm

House, pusti takve maloumne budale kojima je očito vlastiti život toliko isprazan i dosadan da se moraju tuđim baviti ^^
[Vrh] Go down
Sponsored content





Brbljanje - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Brbljanje
[Vrh] 
Stranica 11 / 40.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: CHAT COMMUNITY :: Chat/Igre/Quiz-
Forum(o)Bir: