Croatian Anime Forum

Početna stranicaPortalRegistracijaLogin

Share | 

Youtube

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
fantasykido
Anime Star
Anime Star

Broj postova : 38

PostajNaslov: Re: Youtube   28/8/2011, 10:49 pm

Spoiler:

i drugi put Wink
[Vrh] Go down
kasumi
Anime Expert
Anime Expert

Broj postova : 185

PostajNaslov: Re: Youtube   29/8/2011, 1:29 pm

Spoiler:

good one, good one Very Happy
[Vrh] Go down
http://kasumixiii.deviantart.com/
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter

Broj postova : 61

PostajNaslov: Re: Youtube   29/8/2011, 7:58 pm

Spoiler:

Hvala ti puno , zna li tko kako spremiti video kad ti windows movie maker neda da ga spremiš ? inaće ništa od mog novog amv-a

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] when the things get hard and get painful to everybody... when everybody is suffering, it's better to follow your heart and do what's best for you than live with confusion [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
ChomeChome
Anime Fighter
Anime Fighter

Broj postova : 86

PostajNaslov: Re: Youtube   29/8/2011, 8:33 pm

Spoiler:

Hvala ti puno , zna li tko kako spremiti video kad ti windows movie maker neda da ga spremiš ? inaće ništa od mog novog amv-a Kaj ti baci pod gresku/upozorenje?

Anime Fighter
Anime Fighter

PostajNaslov: Re: Youtube   29/8/2011, 8:56 pm

doslovno kaže da nemože spremiti na kompjuter i da provjerim dali je lokacija slobodna , velićina prevelika ili sadržaj koji sam koristila je nedostupan, sve sam to provjerila i sve je ok , izludit ću

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] when the things get hard and get painful to everybody... when everybody is suffering, it's better to follow your heart and do what's best for you than live with confusion [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
ChomeChome
Anime Fighter
Anime Fighter

Broj postova : 86

PostajNaslov: Re: Youtube   29/8/2011, 9:17 pm

Spoiler:

Ovak sjecam se prije par god dok sam radil video da je i mene to zezalo. Ne sijecam se tocno kak se radi vise u wmm , ali ima neka finta da kad koristis neki videoclip/scenu moras ju odvuci na neku radno povrsinu unutra njega da bi on napravil kopiju i da ju mozes rezat/skracivat/ljepit itd , jer inace mjenjas originalni video te ga on valjda vise ne prepozna.

Mislim da sedmica nema vmm (preljen sam trenutno da pogledam) tak da nemrem pogledat svojim ocima.

Ak ti to ne pomogne , skini neki drugi video editor.Ubiti , to ti svakak preporucam .

tl;dr Skini novi video editor.

EDIT: Citam sad na netu da je jos moguc problem sa radnom memorijom.Ak koristis puno slika/videa , napravi par djelova posebno ko zaseban video pa ih opet spoji u vmm. Tak da za istu kolicinu koristis manje radne memorije.

Gost

PostajNaslov: Re: Youtube   30/8/2011, 1:22 pm

Spoiler:

ovaj tvoj amv je najbolji Very Happy I love you
[Vrh] Go down
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter

PostajNaslov: Re: Youtube   31/8/2011, 1:26 pm

Hvala sister <3
ovaj amv mi je super i odlicna mi je pjesma [You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Youtube   1/9/2011, 6:00 pm

Spoiler:

dobar je i ovaj amv ali tvoj je najbolji(znaš zašto i zbog koga) Very Happy I love you
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Youtube   Today at 10:14 am

[Vrh] Go down

Youtube
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2