Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najgori anime po tvom mišljenju?

Go down 
+34
tenshiihikari
Dbk1998
Naga
DobraKlopa
GunBaba
sao1991
Baczy
anime_rules
jugemxjugem
skinglass
roverandom
Saiko
shiyuma
Shader
XxDeadlyCupcakexX
bea666
fingolfin
Johnny
SailorRishi
~Evil Mastermind~
Arrka
Ai
extraordinary
dragon3d1
Yuki
Zerg
VampireLily
Tanny
Aiko
Rima
shadowoflight
Katja-chan
Sophie
anime freak
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime18/4/2012, 12:36 am

sad cete me killat (posebno muska populacija) al ja stvarno, al stvarno ne volim DBZ Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 637618
ja sam sto se tice umjetnickog aspekta jako zahtjevna i DBZ definitivno ne spada u kategoriju kvalitetnog crteza.
ajd radnja otom potom...al sve ostalo, jako jako lose.

sto se tice pokemona, yugi oh, digimona itd...sve te battle anime, isto nisu moj dir. iako im je animacija kvalitetnija, no et nije za mene....
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime18/4/2012, 12:58 pm

SailorRishi je napisao/la:
sad cete me killat (posebno muska populacija) al ja stvarno, al stvarno ne volim DBZ Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 637618
ja sam sto se tice umjetnickog aspekta jako zahtjevna i DBZ definitivno ne spada u kategoriju kvalitetnog crteza.
ajd radnja otom potom...al sve ostalo, jako jako lose.

sto se tice pokemona, yugi oh, digimona itd...sve te battle anime, isto nisu moj dir. iako im je animacija kvalitetnija, no et nije za mene....
. . .
I? xD
Look, ja osobno volim DB (DB, DBZ, DBGT), ali ne toliko zbog animea nego jer je u jednu ruku klasik svoje vrste. TO je Naruto/Bleach prošlog stoljeća i ja ga zato cijenim.
A sad nećemo o tome kako je animacija prastara, kako je koncept radnje nalik teškoj sapunici (bitch please, nema sapunice u kojoj Rodrigo ustane od mrtvih više od 3 puta kao što je to ovdje xD ) i o milijun stvari koje mi idu na živce.

Svatko ima pravo na svoje mišljenje i dok god to mišljenje ne uključuje vrijeđanje tuđeg mišljenja, ono može rezultirati samo dobrim stvarima.

OT:
DEFINITIVNO Nana to Kaoru.
Evo, da citiram samog sebe (nebitno odakle je citat):
Nana to Kaoru
0/10
Živi užas. Grozna animacija, likovi loši, nema radnje...
Sve bi to bilo uredu da tema nema potencijala za prvoklasnu komediju (molim da XY potvrdi, čitao je kratki uvod samnom Razz )
Učinite si uslugu i nemojte trošiti vrijeme na ovo.

[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime20/4/2012, 12:29 am

@Johnny (bitch please, nema sapunice u kojoj Rodrigo ustane od mrtvih više od 3 puta kao što je to ovdje xD )
loooool wheee!!!


[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime23/4/2012, 1:07 pm

Najgori bi vjerojatno bili: Freezing i Sousei no Aquarion.

Jednostavno mi nisu sjeli, bili su mi loši...
[Vrh] Go down
bea666
Anime Star
Anime Star
bea666


Broj postova : 38
Join date : 09.06.2012

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime21/6/2012, 11:28 pm

tokyo mew mew. crappy.
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 7:00 am

bea666 je napisao/la:
tokyo mew mew. crappy.

slažem se... i dragon ball z ne volim, jednostavno mi se nije svidio, pola ljudi imaju životinjske face -.-'
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 11:25 am

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!! Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782

Kako mozete toliko hejtat DBZ ?!?!?!?!?!? DBZ je postavio temelje za sve animee izvan Japana. Da nije bilo DBZ-a nebi bilo ni Bleacha ni Naruta ni One Piece ni Death Notea.... Anime bi na zapadu bio underground undergrounda i nitko od vas nikad ne bi cuo za to a kamoli gledao i gustao svaki dan
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 11:28 am

House196 je napisao/la:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!! Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782

Kako mozete toliko hejtat DBZ ?!?!?!?!?!? DBZ je postavio temelje za sve animee izvan Japana. Da nije bilo DBZ-a nebi bilo ni Bleacha ni Naruta ni One Piece ni Death Notea.... Anime bi na zapadu bio underground undergrounda i nitko od vas nikad ne bi cuo za to a kamoli gledao i gustao svaki dan
Desu

Anime je kao takav pomalo primitivan i klišejan, ali je to veliki djed svih modernih animea i zaslužuje respect kao takav.
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 11:46 am

Johnny je napisao/la:
House196 je napisao/la:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!! Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782

Kako mozete toliko hejtat DBZ ?!?!?!?!?!? DBZ je postavio temelje za sve animee izvan Japana. Da nije bilo DBZ-a nebi bilo ni Bleacha ni Naruta ni One Piece ni Death Notea.... Anime bi na zapadu bio underground undergrounda i nitko od vas nikad ne bi cuo za to a kamoli gledao i gustao svaki dan
Desu

Anime je kao takav pomalo primitivan i klišejan, ali je to veliki djed svih modernih animea i zaslužuje respect kao takav.

ja ga respektiram... samo sam rekla da mi se nije svidio i to je to Razz
[Vrh] Go down
bea666
Anime Star
Anime Star
bea666


Broj postova : 38
Join date : 09.06.2012

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 11:49 am

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:


ja ga respektiram... samo sam rekla da mi se nije svidio i to je to Razz

ja sam neutralna,nit mi smrdi nit mirisi. Smile de gustibus non disputandum est.
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 12:04 pm

House196 je napisao/la:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!! Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782 Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 655782

Kako mozete toliko hejtat DBZ ?!?!?!?!?!? DBZ je postavio temelje za sve animee izvan Japana. Da nije bilo DBZ-a nebi bilo ni Bleacha ni Naruta ni One Piece ni Death Notea.... Anime bi na zapadu bio underground undergrounda i nitko od vas nikad ne bi cuo za to a kamoli gledao i gustao svaki dan

Ovako. Tvoja tvrdnja da je DBZ postavio temelje Anime u europi nije tocna. Tako da ne mozes nesto tvrdit sto prije nisi dobro proucio. Postoj niz dr. anima koji bi po tvojoj logici "postavili" temelj za anime u europi. Sto se tice hr opcenito, mislim to je jedan wow efekt da ljudi ovdje uopce gledaju to, jel nije kao u nekim dr. zemljama rasprostranjenje.
Ja osobno ne mrzim nit jedan anime, postujem sve. Al kad je vec tema zadana "najgori anime" onda smatram da mogu rec svoje misljenje.
Tako da peace man yumm....it\\'s a yu
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 12:10 pm

Onda me prosvijetli molim te
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 12:36 pm

ufff, di da pocnem. s godinom 1900, lol^^
evo ti dva linka di mozes sve procitat....
[You must be registered and logged in to see this link.]

naravno DBZ je pridonio razvitku anime kulture, al to je svaki drugi anime isto. DBZ nije nista bolji nit losiji od drugih. Posebnost tog anima je njegova popularnost, al ta popularnost se stekla vise temeljom tog anime. Naime temelj te price je roman "Journey to the West", jedan od 4 romana u nizu Four Great Classical Novels u Kini.

Ja postujem DBZ, al velim nije moj stil anime koji populariziram. To sto ja citam/gledam...ufff brijem da bit tek onda dobio SCHOCK!! wheee!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 12:56 pm

WHOA hold your horses...samo rapravljamo nema potrebe za rage mode
Ok pocnimo ovdje
Citat :
Tvoja tvrdnja da je DBZ postavio temelje Anime u europi nije tocna.

istina... nije tocna jer to nisam ni rekao... rekao sam izvan Japana. To ukljucuje i Ameriku i ostatak Azije. A o kvaliteti isto tako nisam nista rekao... ja svoju tvrdnju temeljim na njegovoj popularnosti. Vecina anime fanova po netu i raznim konvencijama i na ulici kad ih pitaju o proboju animea u svijet gotovo uvijek kazu Dragon Ball. Rijetko tko ce se sjetit klasika iz studija Ghibli ili Neon Genesis Evangeliona (koji je sto se kvalitete tice miljama ispred DBZ-a) ili Astro Boya, koji je osvajao svijet vec u 60-ima.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 1:01 pm

. . .
chill Smile
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 1:03 pm

House196 je napisao/la:
WHOA hold your horses...samo rapravljamo nema potrebe za rage mode
Ok pocnimo ovdje
Citat :
Tvoja tvrdnja da je DBZ postavio temelje Anime u europi nije tocna.

istina... nije tocna jer to nisam ni rekao... rekao sam izvan Japana. To ukljucuje i Ameriku i ostatak Azije. A o kvaliteti isto tako nisam nista rekao... ja svoju tvrdnju temeljim na njegovoj popularnosti. Vecina anime fanova po netu i raznim konvencijama i na ulici kad ih pitaju o proboju animea u svijet gotovo uvijek kazu Dragon Ball. Rijetko tko ce se sjetit klasika iz studija Ghibli ili Neon Genesis Evangeliona (koji je sto se kvalitete tice miljama ispred DBZ-a) ili Astro Boya, koji je osvajao svijet vec u 60-ima.

Uzet ću za primjer Italiju gdje sam dosta upućen u anime scenu i vrijeme popularnosti kojeg animea...

Dosta prije nego je DBZ postao popularan u Italiji, tamo je anime bio dosta poznat i cjenjen kao takav...

Da ti navedem neke animee koji su prije DBZ-a bili užasno popularni u Italiji (ipak su bili malo manje popularni nego DBZ, ali su bili opet jako popularni...): Lupin III; Tiger Man; Hokuto no Ken; Voltus V; Rose of Versailles; Ray Earth....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 1:05 pm

Johnny je napisao/la:
. . .
chill Smile

Bez brige Johnny... I'm as cool as a cucumber. Samo raspravljamo, izmjenjujemo misljenja i argumente nista drugo.

No need to worry it's all right Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 80831
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 1:14 pm

lol, koji rage mood ?????
samo raspravljamo kaj ne Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 472293
da sve to sam vec rekla. no sta mi je zasmetalo ta tvoja tvrdnja "Da nije bilo DBZ-a nebi bilo ni Bleacha ni Naruta ni One Piece ni Death Notea.... Anime bi na zapadu bio underground undergrounda i nitko od vas nikad ne bi cuo za to a kamoli gledao i gustao svaki dan"
jel kao sti si vec sam sad proucio, sve zavisi od zemlje do zemlje. ja sam odrasla u njemackoj i moj prvi anime je bio pcelica maja^^XD...kasnije smo gledali Heidi, Grimmove price itd...zato i ona moja tvrdnja "wow efekt da uopce ko u hr gleda anime"...btw. jel ima uopce kod nas nesto? znam da su nekada na novoj ujutro pustali dbz...to sam slucajno uhvatila i naravno gledala ^___^ Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 946306

ajd ajmo se svi lijepo smirit i doc do zakljucka, SVI anime su pridonijeli razvitku anime kulture izvan Japana. naravno neki vise neki manje popularni.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 1:21 pm

SailorRishi je napisao/la:
lol, koji rage mood ?????
samo raspravljamo kaj ne Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 472293
da sve to sam vec rekla. no sta mi je zasmetalo ta tvoja tvrdnja "Da nije bilo DBZ-a nebi bilo ni Bleacha ni Naruta ni One Piece ni Death Notea.... Anime bi na zapadu bio underground undergrounda i nitko od vas nikad ne bi cuo za to a kamoli gledao i gustao svaki dan"
jel kao sti si vec sam sad proucio, sve zavisi od zemlje do zemlje. ja sam odrasla u njemackoj i moj prvi anime je bio pcelica maja^^XD...kasnije smo gledali Heidi, Grimmove price itd...zato i ona moja tvrdnja "wow efekt da uopce ko u hr gleda anime"...btw. jel ima uopce kod nas nesto? znam da su nekada na novoj ujutro pustali dbz...to sam slucajno uhvatila i naravno gledala ^___^ Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 946306

ajd ajmo se svi lijepo smirit i doc do zakljucka, SVI anime su pridonijeli razvitku anime kulture izvan Japana. naravno neki vise neki manje popularni.
Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 1:28 pm

Citat :
Da nije bilo DBZ-a nebi bilo ni Bleacha ni Naruta ni One Piece ni Death Notea....
Mislio sam ovo... quote sa Wikipedije
"Since its release, Dragon Ball has become one of the most successful manga and anime series of all time. The manga's 42 volumes have sold over 152 million copies in Japan and more than 200 million copies worldwide. Reviewers have praised the art, characterization, and humor of the story. It is widely regarded as one of the greatest manga series ever made, with many manga artists such as Masashi Kishimoto (Naruto), Eiichiro Oda (One Piece), Tite Kubo (Bleach), Makoto Raiku (Zatch Bell), Yoshio Sawai (Bobobo-bo Bo-bobo), and Hiro Mashima (Rave Master, Fairy Tail) citing Dragon Ball as a source of inspiration for their own now popular works. The anime, particularly Dragon Ball Z, is also highly popular in various countries and was arguably one of the most influential in greatly boosting the popularity of Japanese animation in Western culture."

A ovo i nekako zaokruzuje moje glediste wheee!!! thank you wikipedia
[Vrh] Go down
Shader
Anime Star
Anime Star
Shader


Broj postova : 38
Join date : 21.07.2011
Age : 33
Lokacija : Zenica, BiH

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime29/11/2012, 11:31 am

One PIece gledam na silu vec neko vrijeme i vrv cu odustati brzo.... dosadno -.-

Demon Lord Dante mi je najgori, mislio sam da ce valjati cemu jer je kratak ali... katastrofa Laughing
[Vrh] Go down
shiyuma
Anime Star
Anime Star
shiyuma


Broj postova : 11
Join date : 02.11.2012
Lokacija : makedonija

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime5/12/2012, 12:29 am

school days...uzasna serija, osim zadnje epizode koja je barem bila zabavna ostalo ne valja, za sada mi se samo to ne svida...idemo dalje Smile
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime26/2/2013, 11:10 pm

Vampire Knight ftw??? najgori koji sma ja vidjela
One Piece možda dobar u nekim godinama Razz
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime27/2/2013, 6:46 am

Skroz isto mišljenje imamo. xD
Vampire knight mi se činio tematski zanimljiv dok nisam skontao da je previše shojo za bilokakvu drugu pobliku.
One piece sam počeo i nije toliko anime loš koliko mi art debelo ide na živce, previše je...šaren i djetinjast.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime27/2/2013, 10:03 am

Od zadnji put kada sam pisao dodao bi još ova 2: Code;Breaker i Campione. Nešto preloše...

Eh da i Vampire Knight nije daleko od te kategorije i on mi je bio loš...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori anime po tvom mišljenju?   Najgori anime po tvom mišljenju? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najgori anime po tvom mišljenju?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Najgori likovi
» Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
» God why anime???
» Air(anime)
» Najdraži anime?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: