Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Predstavite se! (forumski leksikon)

Go down 
+67
Core-Station
Suzaku Kururugi
Kodoku
XxDeadlyCupcakexX
Sovac
bea666
matsumoto-usami
Xaple
fingolfin
roverandom
MiiChwan
Eevee357
lady.amaterasu
SebastianLover
All.Hail.Genei.Ryodan
ivan4ever
Hrca
emiyuui
tessaa
Karui Aoi
Dichy
Himitsu
Johnny
SailorRishi
~Evil Mastermind~
Gin-san
ChomeChome
Shader
Arrka
fantasykido
Fallen Angel
Kowa
Xanndros
Torro
Blinded By Light
Ryuzaki
YuukiZero
mejdincajna
Nightflight
MarinaRaider
Dragony0
Bunny
kaiser9
Nao freak
Haruhi
Aru- chan
Rei
Ai
Crazy Smaug
kasumi
bornap
iron_pixel
animePeace
Aoi No Yuuki
extraordinary
Aiko
VampireLily
Tanny
Yuki
dragon3d1
Sany
Rima
Nadeshiko
Amu-chan
anime freak
Katja-chan
Sophie
71 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
Nightflight
Anime Star
Anime Star
Nightflight


Broj postova : 31
Join date : 03.12.2010
Age : 32
Lokacija : Zagreb

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime10/12/2010, 10:44 am

eh, cool je bit čudan Wink
[Vrh] Go down
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime11/12/2010, 4:49 pm

To i ja kazem ^^
[Vrh] Go down
Nightflight
Anime Star
Anime Star
Nightflight


Broj postova : 31
Join date : 03.12.2010
Age : 32
Lokacija : Zagreb

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime11/12/2010, 6:23 pm

oh? to nisam znala da još netko misli da je to cool Very Happy drago mi je ! Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 422308
[Vrh] Go down
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime11/12/2010, 10:06 pm

Spoiler:
Nego šta nego je cool Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 819449
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
mejdincajna
Anime Star
Anime Star
mejdincajna


Broj postova : 5
Join date : 11.01.2011
Lokacija : deep blue sea

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime11/1/2011, 8:19 pm

Evo došla i ja cheers


Pravo ime: Paula

Net nick: mejdinčajna

Datum rođenja: 25.11.1996

Msn adresa: nemam

Vaši blogovi/web stranice: jedino fejs

Omiljeni način provođenja života: ići van s frendovima, obitelji, školska natjecanja (pogotovo eng Razz), zapravo uživam u svemu

Najdraže knjige: gospodar prstenova, moja prva debela knjiga koju sam se usudila pročitati

Najdraža manga/anime (kratko mišljenje ujedno): na animeima i nisam baš jaka jer su mi mange općenito bolje, ali ima iznimaka *khmharuhikhm* ili soul eater ili BRS

Najdraži lik: coop iz megas xlr-a kladim se da ga nitko ovdje na forumu nezna Rolling Eyes

Najgori lik: nema najgorih, svaki lik ima neki svoj čarm al bivši najgori lik mi je bio sasuke ali kada sam malo razmislila o njemu on i nije tako loš Very Happy zapravo on mi je među top 5 najdražih likova iz naruta ( nikada nećete pogoditi koji je prvi...)

Omiljeno kod mangi/animea serijala: kod animea tražim samo jednu stvar, a to je akcija
kod mangi priča mora biti zanimljiva a likovi dobro razvijeni inače mi to nije baš i neka manga :/

Opišite se u par riječi: bivša kuč**, a sada mučka Cool
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1736270529
kasumi
Anime Expert
Anime Expert
kasumi


Broj postova : 185
Join date : 16.08.2010
Age : 31

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime12/1/2011, 11:11 am

dobrodosla Very Happy
[Vrh] Go down
http://kasumixiii.deviantart.com/
mejdincajna
Anime Star
Anime Star
mejdincajna


Broj postova : 5
Join date : 11.01.2011
Lokacija : deep blue sea

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime12/1/2011, 1:31 pm

hvala!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1736270529
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime12/1/2011, 1:56 pm

Dobrodošla Very Happy
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
mejdincajna
Anime Star
Anime Star
mejdincajna


Broj postova : 5
Join date : 11.01.2011
Lokacija : deep blue sea

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime12/1/2011, 2:02 pm

hvala Very Happy
nadam se da ću se uklopiti, možda nisam gledala puno anime-a al sam manga i previše čitala
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1736270529
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime12/1/2011, 7:38 pm

Naravno da hoćeš! Nisam ni ja nešto pretjerano gledala animea ni pročitala mangi, pa se koliko-toliko uklapam:D
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
YuukiZero
Anime Star
Anime Star
YuukiZero


Broj postova : 4
Join date : 16.01.2011
Age : 27
Lokacija : iza duge. ^^

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime16/1/2011, 7:31 pm

Pravo ime: Ema

Net nick: ovaj forum: YuukiZero, fejs i ostalo: Ema Rainbow

Datum rođenja: 3.1.

Msn adresa: [You must be registered and logged in to see this link.]

Vaši blogovi/web stranice: um.imam blog al već dugo nisam bila na njemu i pisala postove pa vam neću dat link, ali ako želite samo mi recite i ja vam ga osmah napišem. [: imam sve živo: facebook, myspace, msn, gmail, trosjed, youtube (ne koristim ga. >.<)...xD

Omiljeni način provođenja života: um.pa ja uživam u malim stvarima. najviše volim čitati, slušati glazbu, šetati po prirodi i družiti se s frendovima.. i ofc čitati mange i gledati anime. ^^

Najdraže knjige: Mač u Tišini (prvi dio sage o Otorijima, radnja se zbiva u feudalnom Japanu), Kuća Noći, Eclipse, Krila i tako to. Very Happy

Najdraža manga/anime (kratko mišljenje ujedno): Manga: nisam ziher, sve mange koje sam čitala ili počela čitati su mi dobre..um.valjda Vampire Knight i dobra mi je manga iako nije popularna Bloody Kiss; Anime: Naruto i Vampire Knight. <3

Najdraži lik: Zero Kiryuu

Najgori lik: najgori lik? um.ma to su ona čudovišta iz Sailor Moon. xDD

Omiljeno kod mangi/animea serijala: omiljeno mi je to jer ama baš svatko može naći mangu/anime za sebe. Od nevinog djeteta do perverznog manijaka. >.< zanimljive su i uvijek želiš još. ^^ realne su. Very Happy nekada sam znala živčanit danima jer mi se nije svidio određeni događaj u mangi koju sam trenutno čitala.xD

Opišite se u par riječi: um.ja sam luda osoba.. volim sve što vole i mladi. slušam metal, screamo, electro, emocore, rock i sl. znači alternativu.imam svoj stil i nikoga ne kopiram.jednostavno sam svoja.uvijek kažem što mislim bez obzira na posljedice. mnogi me zbog svega toga imaju na piku, ali iskreno, nije me briga.ja znam tko sam. [: i uvijek kada me netko sruši na dno i pomisli da me sredio, ja se opet podignem. ne dam se. takav je život. moraš se izboriti za sebe.. ugl, ovdje sam jer jako volim anime i mange i nadala sam se da ćete me prihvatit i možda se s nekime od vas sprijateljim. Very Happy a i bilo mi je dosadno, pa evo me. ^^ Arigato. Smile

[Vrh] Go down
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime17/1/2011, 8:58 am

Dobrodošla cheers
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
YuukiZero
Anime Star
Anime Star
YuukiZero


Broj postova : 4
Join date : 16.01.2011
Age : 27
Lokacija : iza duge. ^^

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime17/1/2011, 10:14 am

Arigato. ^^
[Vrh] Go down
Nao freak
Anime Star
Anime Star
Nao freak


Broj postova : 49
Join date : 22.09.2010
Age : 27
Lokacija : behind you *grins*

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime19/1/2011, 10:19 pm

Dobrodosle.
Very Happy
Vidim da si fanovka Vampire Knighta, si citala mangu mozda?
[Vrh] Go down
http://animehrvatska.blog.hr/
Katja-chan
Power Otaku
Power Otaku
Katja-chan


Broj postova : 202
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Lokacija : Blizu VŽ-a =)

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime21/1/2011, 5:19 pm

Whoa~
Dugo nitko nije napisao ovako dugi post :3
welcome!
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Ryuzaki
Anime Star
Anime Star
Ryuzaki


Broj postova : 1
Join date : 22.01.2011
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime22/1/2011, 6:27 pm

Zar nema nikoga više aktivnog ovdje cry ?

Evo,stigla sam i ja cheers

Pravo ime: Ana

Net nick: Ryuzaki

Datum rođenja: --.--.1995.

Msn adresa: [You must be registered and logged in to see this link.] (slobodno me dodajte Very Happy )

Vaši blogovi/web stranice:nemam

Omiljeni način provođenja života: gledanje anima, učenje stranih jezika,plesanje dancing

Najdraže knjige: sumrak saga, lovac u žitu ,ima ih dosta study ja sam knjiški moljac xD

Najdraža manga/anime (kratko mišljenje ujedno): Death Note - nemam riječi- jednostavno ih obožavam! I love you Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 71307

Najdraži lik: Ryuzaki <3 a može i Light proć,prezgodan je wheee!!!

Najgori lik: hmm

Omiljeno kod mangi/animea serijala: glavni likovi su tako zgodni i tako čudni (kao ja) ,to mi je super! type, type, type

Opišite se u par riječi: čudna,čudna,čudna Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 830382



[Vrh] Go down
Nao freak
Anime Star
Anime Star
Nao freak


Broj postova : 49
Join date : 22.09.2010
Age : 27
Lokacija : behind you *grins*

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime22/1/2011, 11:57 pm

Hej Dobrodošla, nadam se da ćeš se zabaviti!

P.S. vidim da si i ti voliš čitati Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 80831
[Vrh] Go down
http://animehrvatska.blog.hr/
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime23/1/2011, 11:35 am

Dobrodošla i zabavi se ovdje Very Happy
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
Katja-chan
Power Otaku
Power Otaku
Katja-chan


Broj postova : 202
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Lokacija : Blizu VŽ-a =)

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime28/1/2011, 1:02 pm

Spoiler:

*___*
Dobrosošla darlin' type, type, type
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Blinded By Light
Anime Star
Anime Star
Blinded By Light


Broj postova : 2
Join date : 29.03.2011
Age : 32
Lokacija : Zagreb

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime29/3/2011, 11:56 am

Pravo ime: Andrej

Net nick: Blinded By Light

Datum rođenja: 21.12.1991

Msn adresa: [You must be registered and logged in to see this link.]

Vaši blogovi/web stranice: U izradi

Omiljeni način provođenja života: Ima ih, jedan od njih je anime i hranjenje

Najdraže knjige: Rita Hayworth i iskupljenje u Shawshanku

Najdraža manga/anime (kratko mišljenje ujedno): A ima ih. Jin Roh, GITS, Gurren Lagann, Trigun, Cowboy Bebop , FMA, Evangelion

Najdraži lik: Vash The Stampede

Najgori lik: Mina iz Death Notea, ruined the series for me

Omiljeno kod mangi/animea serijala: To kaj je anime i manga Very Happy

Opišite se u par riječi:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Inace, ima na ovom forumu netko stariji od 15 Twisted Evil
[Vrh] Go down
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime29/3/2011, 1:15 pm

Dobrodošao! Baš ti je cool ta slika na avataru, tko je to?
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
Blinded By Light
Anime Star
Anime Star
Blinded By Light


Broj postova : 2
Join date : 29.03.2011
Age : 32
Lokacija : Zagreb

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime29/3/2011, 1:34 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo ti pa vidi

Yuna se inace zove
[Vrh] Go down
Nao freak
Anime Star
Anime Star
Nao freak


Broj postova : 49
Join date : 22.09.2010
Age : 27
Lokacija : behind you *grins*

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime13/4/2011, 11:41 am

Jooj FF, supp, dobrodosao Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 391743
[Vrh] Go down
http://animehrvatska.blog.hr/
Torro
Anime Star
Anime Star
Torro


Broj postova : 4
Join date : 25.04.2011
Age : 36
Lokacija : Zadar

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Evo i mene   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime25/4/2011, 9:53 pm

Pozdrav svima!

Zovem se Andrija, živim u Zadru rodom sam iz Zagreba. Studiram menadžment a slobodno vrijeme vrijeme provodim kao večina ljudi na ovom forumu gledajući anime. Već dugo vremena sam bio član stranih foruma pa mi je palo na pamet ima li domaćih foruma i evo me. Vjerujem da ću uživati u raspravama s ljudima na forumu.

Ovo je moj anime-planet profil [You must be registered and logged in to see this link.]
Slobodno me dodajte za prijatelja, baš me zanima što ljudi iz naših krajeva prate. Vjerujem da ćemo imati bar nekoliko zajedničkih serija. Uživajte!
[Vrh] Go down
http://www.anime-planet.com/users/kokcej/anime
Xanndros
Anime Star
Anime Star
Xanndros


Broj postova : 24
Join date : 26.04.2011
Age : 34

Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime26/4/2011, 2:22 am

Pravo ime: Aleksandar

Net nick: Xanndros...slobodno ga skratite na Xann, svi to ionako vec rade : )

Datum rođenja: 30. 07. 1989

Msn adresa: [You must be registered and logged in to see this link.] , slobodno me doda tko god zeli : ) ili skype; xanndros

Vaši blogovi/web stranice: davnih dana sam imao neki blog al to je, kao sto rekoh, bilo davno... [You must be registered and logged in to see this link.] : )

Omiljeni način provođenja života: di pocet a zavrsit..hmm? naravno, anime, pc igre, mange, filmovi, muzika, prijatelji..itd, itd.... cim se malo bolje upoznamo bit ce vam jasno sto volim a sto ne :b)

Najdraže knjige: zavrsio sam opcu gimzu... davnih dana >.> *cough*...anyway... knjiga sam se nacitao prije puno no iako se lektira vecinom svodila na dosadno stivo bilo je ponekad zanimljivih stvari; "lovac u zitu", "ime ruze", "koraljna vrata"..itd... a sto se tice knjiga van toga, hmm.."povjesnicarka", "pobunjeni mladac"... volim sf i fantasy tako da vecina Tolkienovih stvari se tu ubraja isto... no u zadnje vrijeme ne citam bas puno tak da;P

Najdraža manga/anime (kratko mišljenje ujedno): ..ja bas i ne mogu reci koji mi je najbolji jer ih ima iz vise zanrova : ) no, da kazem par... Toradora, Clannad, Darker Than Black, Gundam 00, Kuroshitsuji, Eden of the East... je****..di ih sve nabrojit >.<... previse sam ih gledao>.>

Najdraži lik: ..ne... jednostavno ne >.<

Najgori lik: Orihime... zar trebam reci zasto?;P

Omiljeno kod mangi/animea serijala: momentalni odmor od stvarnosti : )

Opišite se u par riječi: par rijeci fakat nije dovoljno da se ikoga opise, mene takoder ;P da ne ispadnem umisljen, ono ;P al eto, lud, zbunjen, voli anime i opcenito japansku kulturu....pa i kpop/krock.. sto se muzike tice, svasta slusam..od japanske mjuze, anime soundtrackova pa do mainstream popa ali i malo alternativnije mjuze.. zbilja, sve i svasta osim klasicne muzike i narodnjaka..to mi ne lezi..;P

..oh, i... ne podnosim predrasude i razno razne stereotipe : ) no uglavnom... ostalo cete manje-vise saznat kroz pricanje sa mnom, msn je gore a ja imam podosta slobodnog vremena ; )

Yoroshiku Onegaishimasu : )
[Vrh] Go down
Sponsored content





Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Predstavite se! (forumski leksikon)   Predstavite se! (forumski leksikon) - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Predstavite se! (forumski leksikon)
[Vrh] 
Stranica 7 / 14.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: GENERAL :: Predstavi se-
Forum(o)Bir: