Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Srping 2012

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Srping 2012 Empty
PostajNaslov: Srping 2012   Srping 2012 Icon_minitime23/4/2012, 1:25 pm

Dakle, da čujem, što se prati od nove sezone? Very Happy

Evo lista za sve one koji nisu još uspjeli vidjeti: (fake edit, ne dozvoljava mi da postam link od slike >.> , pošaljem na pm nekom tko je regan više od 7 dana, pa da on objavi, neka se neki dobrovoljac javi na pm onda xD )


Ja pratim dosta toga iz nove sezone, da nabrojim xP

Fate/Zero 2nd Season - odličan nastavak prve sezone Very Happy

Jormungand - podsjeća na Black Lagoon malo, za sada je ok, iako se nadam da će postati bolje

Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna - nova sezona Lupina nakon jaaaako dugo (mislim 27 godina xD ), animacija je predobra ^^

Medaka Box - očekivao sam više od ovog animea, jer je Original creator Nisio Isin (autor Bakemonogataria i ostale Gatari serije), ali čujem da kasnije postaje bolje (u mangi), tako da se nadam da će se uskoro poboljšati

Nazo no Kanojo X - kada sam pročitao kratak opis animea, rekao sam: "Ovo je presick, ovo moram gledati!" xD, za sada je anime ok, sa nešto smješnih trenutaka i sa dosta WTF!? trenutaka xD

Sakamichi no Apollon - Watanabeov novi projekt, jako dobro za sada, vjerojatno će postati još bolje (samo da se ne pretvori u neki bromance >.>)

Tasogare Otome x Amnesia - dobar anime za sada, iako, nadam se da će postati još bolji uskoro



Evo, pa da čujemo vas ako tko što prati, ili ako ne, što planira odgledati kada završi sa prikazivanjem. ^^
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Srping 2012 Empty
PostajNaslov: Re: Srping 2012   Srping 2012 Icon_minitime23/4/2012, 1:52 pm

fingolfin je napisao/la:
Dakle, da čujem, što se prati od nove sezone? Very Happy
Nazo no Kanojo X - kada sam pročitao kratak opis animea, rekao sam: "Ovo je presick, ovo moram gledati!" xD, za sada je anime ok, sa nešto smješnih trenutaka i sa dosta WTF!? trenutaka xD

Ja momentalno ne gledam ništa (opet, MIOC! xD )

Mada mi se ovo gore čini odlično xD
Ide na trometarsku to-watch listu xD
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 29

Srping 2012 Empty
PostajNaslov: Re: Srping 2012   Srping 2012 Icon_minitime25/4/2012, 4:15 pm

Iako nisam uspjela odgledati ni ovih desetak animea koje pokušavam ugurati u raspored još od... bit će od Božića T.T

Čula sam odlične komentare na horror Another, pročitala sam prvih par chaptera samo da vidim dal
bi mi se svidjeo da ne započinjem novi projekt uzalud i čini se vrijedno gledanja, stil crtanja je lijep blabla Smile

onda, Accel world- ima iznimno zanimljivu priču, jest da je glavni lik sve samo ne uobičajeni stereotip muških glavnih likova ali baš zbog toga mi se i sviđa( kaže osoba koja je pročitala previše shoujo mangi koje su prepune zgodnih muških likova i srcedrapajućih scena pa ih sad više ne može ni pogledati >.> (barem ne još sljedećih par mjeseci :3 ), sad smo prešli na yaoi Srping 2012 637618 ). Samo se nadam da će dodati više epizoda nego u mangi

Sankarea- shounen manga koju bih rado preporučila drugima, drugačija priča o zombijima nego što sam navikla no baš ju to čini tako dobrom, dovoljno ecchija da bude duhovitih situacija a ni previše da mogu čitati mangu pred drugima a da me ne adresiraju kao perverznjaka do kraja mog života (although, it IS too late for me xD), duhovito je...

Od filmova se najviše veselim novom Detective Conan filmu pošto sam vjerni obožavatelj tog animea već godinama Srping 2012 80831

Ima još dosta animea ali ih se ne mogu sjetiti, možda drugom prilikom ^^
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 29

Srping 2012 Empty
PostajNaslov: Re: Srping 2012   Srping 2012 Icon_minitime26/4/2012, 3:49 pm

Eevee357 je napisao/la:
Iako nisam uspjela odgledati ni ovih desetak animea koje pokušavam ugurati u raspored još od... bit će od Božića T.T

Čula sam odlične komentare na horror Another, pročitala sam prvih par chaptera samo da vidim dal
bi mi se svidjeo da ne započinjem novi projekt uzalud i čini se vrijedno gledanja, stil crtanja je lijep blabla Smile

onda, Accel world- ima iznimno zanimljivu priču, jest da je glavni lik sve samo ne uobičajeni stereotip muških glavnih likova ali baš zbog toga mi se i sviđa( kaže osoba koja je pročitala previše shoujo mangi koje su prepune zgodnih muških likova i srcedrapajućih scena pa ih sad više ne može ni pogledati >.> (barem ne još sljedećih par mjeseci :3 ), sad smo prešli na yaoi Srping 2012 637618 ). Samo se nadam da će dodati više epizoda nego u mangi

Sankarea- shounen manga koju bih rado preporučila drugima, drugačija priča o zombijima nego što sam navikla no baš ju to čini tako dobrom, dovoljno ecchija da bude duhovitih situacija a ni previše da mogu čitati mangu pred drugima a da me ne adresiraju kao perverznjaka do kraja mog života (although, it IS too late for me xD), duhovito je...

Od filmova se najviše veselim novom Detective Conan filmu pošto sam vjerni obožavatelj tog animea već godinama Srping 2012 80831

Ima još dosta animea ali ih se ne mogu sjetiti, možda drugom prilikom ^^

Another je meni odličan anime ^^ preporučujem xD
[Vrh] Go down
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Srping 2012 Empty
PostajNaslov: Re: Srping 2012   Srping 2012 Icon_minitime1/5/2012, 6:11 pm

Arrka je napisao/la:
Another je meni odličan anime ^^ preporučujem xD

so damn true xD
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 29

Srping 2012 Empty
PostajNaslov: Re: Srping 2012   Srping 2012 Icon_minitime1/5/2012, 8:05 pm

extraordinary je napisao/la:
Arrka je napisao/la:
Another je meni odličan anime ^^ preporučujem xD

so damn true xD

a čuj...zna se što je dobro xDD
[Vrh] Go down
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Srping 2012 Empty
PostajNaslov: Re: Srping 2012   Srping 2012 Icon_minitime3/5/2012, 8:05 pm

Arrka je napisao/la:
extraordinary je napisao/la:
Arrka je napisao/la:
Another je meni odličan anime ^^ preporučujem xD

so damn true xD

a čuj...zna se što je dobro xDD

istina, istina xP
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Srping 2012 Empty
PostajNaslov: Re: Srping 2012   Srping 2012 Icon_minitime27/6/2012, 8:36 am

Kada odgledam sve što je izašlo ovo proljeće bacim kratak dojam o svakom od tih animea koje sam pratio...
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Srping 2012 Empty
PostajNaslov: Re: Srping 2012   Srping 2012 Icon_minitime4/7/2012, 9:25 am

Kao što sam obećao idu mini recenzije za svaki anime koji je izašao ovo proljeće...

Fate/Zero 2nd Season - što reći, odličan nastavak prve sezone i u totalu Fate/Zero je odličan anime, topla preporuka, osobito ako ste odgledali Fate/Stay Night, ocjena: 9/10

Jormungand - većinu vremena mi je izgledao kao lošija kopija Black Lagoona, nije me se baš previše dojmio, ocjena: 5/10

Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna - nije razočarao, jako me ugodno iznenadio anime, od glazbe, likova do radnje, definitivna preporuka svim starim fanovima Lupina, a i ne bi bilo loše da odgledaju i drugi koji nisu gledali stari Lupin Very Happy
Ocjena: 9/10

Medaka Box - imao sam visoka očekivanja od ovog animea, budući da je od Nisia Isina, koji je autor Bakemonogataria i Nisemonogataria. Moram reći da me je anime dosta razočarao, očekivao sam puno više, ali bit će nastavak koji možda poboljša ukupni dojam o ovom animeu, ovako ocjena je 6/10

Nazo no Kanojo X - nakon što sam pročitao kratak opis anime mislio sam da će biti sick anime Very Happy Nije bio loš, sa dosta dobrim humorom i umjerenom dozom romantike ^^ Čisto solidan anime, ocjena: 7/10

Sakamichi no Apollon - Watanabeov anime, očekivanja su bila visoka i anime je opravdao ta visoka očekivanja, definitivna preporuka ^^ Da je bilo malo manje drame, a malo više jazza, anime bi bio desetka, ovako: 9/10

Tasogare Otome X Amnesia - anime je imao jako puno potencijala po radnji sa početka, ali se previše utopiu u neke kvazi romanse/misterij... Ako ste ljubitelji romanse i ispranih misterija i ako nemate ništa bolje za gledati (teško da će to biti slučaj), onda eventualno odgledajte ovaj anime... Ocjena: 6/10




P.S. Ovo su mojo osobni dojmovi, moguće da ćete vi imati potpuno drukčije dojmove o nekom animeu...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Srping 2012 Empty
PostajNaslov: Re: Srping 2012   Srping 2012 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Srping 2012
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Summer 2012
» Winter 2012/2013
» Rurouni Kenshin 2012 live action
» Dani Japana i japanske kinematografije kino Tuškanac 2012
» ஜ۩۞۩ஜ Halloween Croatian Anime Forum Contest 2012 ஜ۩۞۩ஜ /trick or treat ^^

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: