Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum

Početna stranicaPortalRegistracijaLogin

Što trenutno gledate?

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next
Autor/icaPoruka
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin

Broj postova : 742

Što trenutno gledate? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime22/8/2012, 1:22 pm

Krenuo gledati još Kokoro Connect od ljetne sezone, za sada jako dobar anime ^^

Ketsugōseyo! Hanpatsuseyo!; Chi ni michi onore no muryoku wo shire!
Hado no Kyuujuu: Kurohitsugi!

-We all love Danzo & Yama-jii! <3
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak

Broj postova : 140

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime22/8/2012, 5:08 pm

Odgledao Neon Genesis Evangelion... Nije potrebno trošiti riječi 5/5
Skinuo i odgledao dvije epizode FLCL-a. Anime sa samo 6 epizoda ali must have za sve uvrnute scifi fanatike Smile
Nakon 6 mjeseci sjedenja na hardu, napokon sam pogledao Ghost in the Shell, ali verziju 2.0 . Definitvno pogledajte originalnu verziju, CGI animacije samo odvlače pažnju s ovoga cyberpunk, gothic remek dijela iz prošlog stoljeća 5/5
Stavio skidati Ghost in the Shell: Stand Alone Complex te Serial Experiment Lain .

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime22/8/2012, 6:09 pm

Spoiler:

To se podrazumijeva da je max ocjena. Si pogledao samo redovne epizode ili i alternate ending (The End of Evangelion) ???

Dok nisam trazio stan sam uspio odgledat Samurai Champloo kojem dajem 9/10 (bilo bi savrseno da me kraj nije malo razocarao) i The Legend of Korra (nastavak Avatara koji nije anime, znam, ali je najblize sto zapadnjacka animacija ima tome i isplati se pogledat tih 12 epizoda kolko ih zasad ima)
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak

Broj postova : 140

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime22/8/2012, 8:48 pm

Spoiler:

Da, naravno, oba dva dijela te mi se još skidaju Evangelion 1.0 te Evangelion 2.0 filmovi... Toliko je dobar.
Kraj je maestralnost, može se interpetirati na tisuču naćina i svakim novim gledanjem me iznenađuje. (pogledao oba dva dijela četiri puta). Također odgledao Death and Rebirth ali on esencijalno ne donosi mnogo toga.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

Broj postova : 363

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime23/8/2012, 12:45 pm

Trenutno gledam:

-Kampfer (spada u harem žanr, nisam još stekao dojam, ima 12 ep)
-Death Note (sve znate o njemu, uživam)
-Higurashi No Naku Koro Ni Rei (isto harem, gl lik se pretvara u žensku ratnicu)
-
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom

Broj postova : 401

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime23/8/2012, 10:41 pm

Spoiler:

Joj to sam pogledao 3 epizode prije negdje pola godine, ali sam onda stao jer nisam bio siguran dal je sub dobar a i gledao sam online u ne tako dobroj kvaliteti. A i nisam skužio skoro pa ništa xD
Morat ću jednom ispočetka..

Johnny
Moderator
Moderator
Johnny

Broj postova : 799

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 6:26 am

Spoiler:

Ako te zanima; odgledah cijeli Kampfer.
Ovak, anime ima umjereni ecchi i srednje dobru radnju. Art i muzika su OK. Humor; kontinuirano smijanje, barem meni.
Ali ono što anime čini dobrim su njegovi seinen elementi; ijako je u pitanju harem svoje vrste, ženski likovi se ne bacaju glavnom pod noge, već se svaka kao lik razvija za sebe i u svojoj sferi, te tako umjesto gomile površnih odnosa, imamo 4 relativno zanimljiva i gotovo plastična međuljudska odnosa.

Ako ti je do smijeha i želiš pogledati malo drugačiji harem, svakako pogledati. Ako ti smeta ecchi humor (umjeren fanservice + mjesto i vrijeme = smijeh). Meni je osobno anime jedan od dražih, nije toliko dobar koliko ti likovi prirastu srcu.

Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 7:15 am

Spoiler:

Evo gledam Kampfer kontinuirano s Death Note i u svemu navedenom se zasad slažem, anime mi zasad pravo ''sjeda'', vjerujem da će tako biti i do kraja. Nakon njega i Death Notea ne znam što bih sljedeće gledao, imam ih dosta na umu, imaš koju preporuku?
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 8:15 am

Ovisi što tražiš:
Thriller - Denpa teki na Kanojo - poprilično zanimljiv anime. Malo čudna priča. Anime ne osvaja toliko radnjom koliko odličnim ugođajem i artom.
Mystery - 11eyes - metafizički, spetljano, naizgled jednostavno a u stvari genijalno ostvarenje.
Horor/akcija - Hellsing ultimate - bang-bang + vampires + super radnja. Nemrem riječima opisati kako i zašto je toliko fenomenalan, pogledaj ako te žanr privlači pa vidi.
Fantasy/action - Asura cryin' - radnja je jako razvijena i složena, ali pomalo spetljana. Likovi su lijepo oblikovani, glazba je dobra, što za rezultat ima poseban ugođaj. Ništa posebno, ali zgodno za pod zub ako imaš vremena.
Ecchi komedija- B gata H kei - najbolje od tog žanra što sam ikad gledao. Poprilično slatka, gotovo pametna komedija, a humor je samo takav xD

To je ovako napamet to od lakših stvari, za malo veće, ali možda i teže stvari (evergreeni), slobodno pitaj. Smile

Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 8:51 am

Spoiler:

Thanks!
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac

Broj postova : 388

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 8:59 am

Slušaj Johnnya. Neke te stvari nisam pogledao, ali B Gata H Kei se svakako isplati pogledati, a ako te zanima imaš jedan teški mozak na pašu anime na kojem sam umirao od smijeha: Baka to Test to Shoukanjuu. Ako te zanimaju klasici dobro bi ti bilo početi od onih koji su pobrojani pod Tema za preporuke tu pod anime branšom. Kada to odgledaš onda se javiš za dalje.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 9:30 am

Spoiler:

Hvala na savjetu. Osobno nisam izbirljiv što se tiče žanrova i tematike, volim raznolikost. Prvo naprimjer pogledam neki anime ozbiljnije i kompleksnije radnje, a potom neki veselije atmosfere da se opustim i dobro nasmijem. Prije par dana Pogledao sam Elfen Lied i oduševio me intrigantnom pričom (barem meni), a sada gledam Kampfer koji je mnogo veselije atmosfere i umirem od smijeha, a i likovi su prezakon. Još jednom hvala i tebi i Johnnyju na preporukama, vjerujem da će mi se svidjet.
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 10:00 am

Eh vraćaš mi nadu u malđu generaciju pristojnošću i zdravim razumom. Što trenutno gledate? - Page 7 422308 Što trenutno gledate? - Page 7 422308
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 10:46 am

Spoiler:

Sign Smile

Uvijek mi je drago kad mogu pomoći, posebno kad ta pomoć uključuje preporuku animea nekome tko je tu još nov. Slobodno pitaj za preporuku kad ti nestane materijala Smile

BTW-ova stranica bi ti se mogla svidjeti:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Anime Star
Anime Star
syebotext

Broj postova : 7

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 3:14 pm

Ako mi moze netko dati neku dobru preporuku za anime
Ovu su svi koje sam pogledao:
Death note
Bleach
Seitokai Yakuindomo
Clannad
Yuri Yuri
Hellsing
Hellsing Ultimate
Soro no otoshimo
Air
Deadman Wonderland
Elfen Lied
Vampire knight
Blood+
Ouran High School Host Club
Angel beats!
Monster
Baccano!
Boku wa Tomadachi ga Sukunai
Code Geass
Darker than black
Toradora!
Fullmetal Alchemist
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Itazura na Kiss
Lucky star
High school of the dead
Kannon (2006)
Jedino sto trenutno gledam : Great teacher Onizuka
[Vrh] Go down
http://myanimelist.net/profile/Syebotext
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 7:54 pm

Staple stvari si pogledao više-manje i to treba cijeniti.

Ovak, da preduhitrim roverandoma i fingolfina:
Durrara i Bakemonogatari. Ni ja ih još nisam pogledao, ali mi krv piju s tim već mjesecima, valjda mora valjat xD

E sad...po ovom kj si napisao, imamo sličan ukus (Sora no otoshimono, Angel beats, Deathnote, FMA, Hellsing (+ultimate)..., ugl., ima toga) pa ću ja bacati stvari koje su meni osobno dobre pa ti vidi :
11eyes
B gata H kei
Cowboy bebop
Denpa teki na Kanojo
Kuroshitsuji
Mahou Shoujo Madoka★Magica

Moderator
Moderator
Sovac

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 8:21 pm

Spoiler:

Za boldano se srami Johnny. Ugl uz Johnnyeve stvari još
Berserk (kod predstavljanaj si ga spomenu ako se dobro sjećam, ali ga ovdhe ne vidim)
Tengen Toppa Gurren Lagann
Baka to Test to Shoukanjuu
Black Lagoon
Eto to i oni što ih je Johnny spomenuo i imaš kaj raditi dosta vremena.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 8:40 pm

Spoiler:

Za boldano se srami Johnny. Ugl uz Johnnyeve stvari još
Berserk (kod predstavljanaj si ga spomenu ako se dobro sjećam, ali ga ovdhe ne vidim)
Tengen Toppa Gurren Lagann
Baka to Test to Shoukanjuu
Black Lagoon
Eto to i oni što ih je Johnny spomenuo i imaš kaj raditi dosta vremena.
Sramim se Sad
Tak i tak mi je to na to-watch listi. Starci sutra idu na put pa napokon imam mir za gledanje.

Anime Star
Anime Star
syebotext

Broj postova : 7

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime24/8/2012, 10:54 pm

Izgleda da se moram bacit na posao Very Happy
Mislim da cu pocet sa 11eyes cini se zanimljivim Very Happy
[Vrh] Go down
http://myanimelist.net/profile/Syebotext
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime25/8/2012, 5:27 am

Spoiler:

Mnogo zanimljiv anime Smile

Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime25/8/2012, 6:19 am

Evo pogledao sam Kampfer (12 epizoda + 2 special) i dojmovi su odlični. Svidjeli su mi se likovi, humor i sama neobičnost ovog animea, i, baš kao što je Johnny rekao, aduti ovog animea nisu neka super radnja ili ozbiljnost samog animea, te ako ga takvog kakav je prihvatite uživat ćete. Preporuka.

Death Note sam stavio na On-Hold (6/37) jer ga gledam na youtube-u jap dub eng sub i korisnik još nije stavio ostale epizode. Anime je prva liga, odlično osmišljena radnja, vrhunska animacija, originalna tema, ... posebno me oduševljavaju glavni likovi animea, Kira i L. Obojica su genijalni, cool , misteriozni, a koliko god su genijalni bili, toliko su i uvrnuti. Apsolutna preporuka svima koji ga, poput mene, još nisu pogledali. Ovo je must-watch!

Planiram pogledati sljedeće:
- Hellsing Ultimate (10 epizoda)
- B Gata H Kei (12 epizoda)
- mystery anime (11eyes ili Monster)
- yuri anime (Strawberry Panic, Yami to Boushi to Hon no Tabibito ili Maria-sama ga Miteru)
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime25/8/2012, 6:52 am

Spoiler:

@bold
Drago mi je. Smile

Hellsing ultimate ti je po meni prioritet. Već nakon prve epizode se nećeš moći odlijepiti od njega. BTW - eng dub je ovdje kvalitetan, a budući da se radnja odvija u Engleskoj, po meni bi ovdje on gotovo imao prioritet nad subom. I da, ne trebaš pogledati Hellsing da bi pohvatao ultimate, ultimate je remake po mangi).
Zatim ide B gata H kei. Možda bi to dvoje mogao i paralelno, animei su fkt disjunktni, prema tome neće biti neke velike interferencije. Kao što rekoh, anime je pregenijalan, ecchi komedija obrađena na jedan alternativan način (za početak, glavni lik je cura) koji se meni osobno jako svidio i koji je, koliko znam, kod publike dobro prošao.
Od yurija preporučujem Strawberry panic ili Maria-sama ga Miteru. Meni je osobno yuri najdraži kad je upakiran u neko school life/drama/romantic pakiranje pa zato. Smile

Moderator
Moderator
fingolfin

Broj postova : 742

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime25/8/2012, 7:47 am

@syebotext

Preporučio bih ti uz ono što je Johnny nabrojao i Kara no Kyoukai, predobar anime ^^

Btw. Sovac jesi odgledao Kara no Kyoukai?

Ketsugōseyo! Hanpatsuseyo!; Chi ni michi onore no muryoku wo shire!
Hado no Kyuujuu: Kurohitsugi!

-We all love Danzo & Yama-jii! <3
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime25/8/2012, 7:47 am

Nemoj se ogranicavati na youtube, postoji cijela hrpa stranica posvecenih streamanju animea. Puno jednostavnije i brze, da ne pricam o tome kak ti se aktualni animei subbaju i uploadaju dan-dva nakon emitiranja. Ja ti osobno gledam na anilinkzu ili animefreaku te ih preporucam, ali ak ti se ne svidaju imas ih cijelu gomilu drugih.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime25/8/2012, 8:18 am

Spoiler:

Sign

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Što trenutno gledate?
[Vrh] 
Stranica 7 / 24.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next