Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum

Početna stranicaPortalRegistracijaLogin

Što trenutno gledate?

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next
Autor/icaPoruka
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

Broj postova : 363

Što trenutno gledate? - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime24/12/2012, 12:12 pm

Pogledao Sword Art Online, Onii-chan Dakedo i Kiss x Sis (TV). Čekam nove epizode Zetsuen no Tempest i Magi koji su pauzirali i nastavljaju se iduće godine.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom

Broj postova : 401

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime24/12/2012, 12:44 pm

Trenutno gledam Fullmetal Alchemist Brotherhood (45/64) i čekam nove epizode Shinsekai Yori (13/25) koji je svakom epizodom sve bolji i bolji.

anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime26/12/2012, 10:42 am

Započeo gledat Fate/Stay Night i Higurashi no Naku Koro ni, a uz njih ovih dana planiram nastaviti Baccano! ili Hellsing Ultimate, te naravno nove epizode ongoing animea.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime29/12/2012, 6:38 pm

Pogledao Fate/stay night, i moram priznat da sam zbilja pozitivno iznenađen. Prije nego što sam krenuo gledat ovaj anime, nisam imao baš neka velika očekivanja iz razloga što sam već pogledao njegov prequel Fate/Zero, koji je po meni ne samo najbolji anime ove godine, već jedan od najboljih uopće, a po ocjenama i dojmovima drugih Fate/stay night, njegov nastavak koji je izašao 5 godina prije njega, nije na razini Fate/Zeroa. I sad, nakon što sam ga pogledao, došao sam do zaključka da ovaj anime spada u grupu ''underrated'', i baš zbog toga što ga direktno uspoređuju sa Fate/Zero, jer u tim usporedbama FSN mnogi ustvrde kako ne valja, da je smeće itd, i zbog toga FSN-u slabi reputacija kvalitetnog animea. Anime ima svojih mana, nisu svi likovi genijalni kao u FZ niti su dijalozi na razini FZ, ali ima i mnogo, mnogo više dobrih strana te na kraju kao cjelina je stvarno kvalitetan anime. Iako ne dostiže razinu kvalietete Fate/Zeroa, Fate/stay night je odličan anime kojeg preporučujem svima.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin

Broj postova : 742

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime29/12/2012, 7:55 pm

Meni je anime dobar, ali Shiroua mrzim. Barem sam ga mrzio većinu vremena.

Ketsugōseyo! Hanpatsuseyo!; Chi ni michi onore no muryoku wo shire!
Hado no Kyuujuu: Kurohitsugi!

-We all love Danzo & Yama-jii! <3
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir

Broj postova : 79

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime30/12/2012, 9:01 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Upravo pogledah i ugodno me iznenadio. Prvih par šaljivih i glupavih epizoda daju pogrešan dojam. Anime je zapravo vrlo emotivan, originalan i poučan. Strog sam s ocjenama i dajem 10/10, preporuka onima koji vole emotivne anime.
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196

Broj postova : 388

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime30/12/2012, 11:16 pm

Izasla je posljednja epizoda Hellsing Ultimate... sad samo treba pricekati titlove i uzivat Twisted Evil

Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime31/12/2012, 2:40 pm

Pogledao Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance. Značajan napredak u odnosu na prvi dio, koji je imao samo ljepšu animaciju, dok drugi unosi dosta izmjena u samoj radnji u odnosu na originalni NGE. U Japanu je već stigla kino verzija trećeg dijela, koja u SAD i Europu stiže idući mjesec, točnije 11. siječnja.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom

Broj postova : 401

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime1/1/2013, 12:13 am

ecimir je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Upravo pogledah i ugodno me iznenadio. Prvih par šaljivih i glupavih epizoda daju pogrešan dojam. Anime je zapravo vrlo emotivan, originalan i poučan. Strog sam s ocjenama i dajem 10/10, preporuka onima koji vole emotivne anime.

Uf ako si ti dao desetku onda definitivno ide na to-watch listu.

House196
Moderator
Moderator
House196

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime3/1/2013, 5:26 pm

Pogledao i zadnju epizodu Hellsing Ultimatea

Kao i uvijek hrpa akcije, ludi Alucard (ovaj put u malo manjoj dozi) i vampiri prikazani kako Bog zapovijeda Very Happy

Nažalost imam i nekoliko primjedbi. Najvise mi je zasmetala slabo odglumljena Integra Hellsing (performans je cestio bio hrvatske kvalitete... da se tako izrazim) i pred sam kraj epizode potpuno nepotreban i nicime izazvan fanservice Evil or Very Mad

Epizodi dajem 7/10, a sveukupno ce Hellsing Ultimate od mene dobit 9/10 Twisted Evil

Anime Warrior
Anime Warrior
Smak

Broj postova : 140

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime3/1/2013, 10:02 pm

Odgledao:
- Basilisk - Dobar anime za sve ljubitelje frenetične akcije, animacije te hektolitara krvi. Iako je priča simplicirana likovi su atmosferični te se lako povezati s njima. Ovaj anime definitivno nećete zaboraviti u 3 mjeseca. 4/5
- Fullmetal Alchemist Brotherhood - Da, ovaj anime je stvaaaaarno dobar. Njegovu ljepotu saznate tek kada ga ogledate te se sa nostalgijom sjetite pustolovina dvojice braće. Must watch. 5/5
Trenutno:
- XxxHolic (19/24) - Čudno, različito te mistično. Dovoljno dobro za preporuku ali se animacija i grafika u animeu neće svidjeti svima.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime3/1/2013, 10:08 pm

Trenutno gledam:
Nekomonogatari: Kuro
Kokoro Connect Specials
Full Metal Alchemist: Brotherhood

[Vrh] Go down
LilithK
Anime Fighter
Anime Fighter
LilithK

Broj postova : 85

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime4/1/2013, 11:17 am

Trenutno Sukitte ii Na Yo i Tonari No Kaibutsu-Kun (oba love-romance/comedy, tako me uhvatilo ;-; ).

If you plugged your nose and your mouth while you sneezed, would it come out of
your ears or would your head explode?
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime4/1/2013, 12:09 pm

@LilithK
Ako ti se gleda romance/comedy odgledaj Kokoro Connect, bio je u ljetnoj sezoni i prije koji dan su objavili zadnje 4 ep (sveukupno 17 ep) ima, a puno je bolji od Tonari no Kaibutsu-kuna.

[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime4/1/2013, 6:05 pm

Osim ongoing, trenutno gledam:
- Baccano!
- Higurashi no Naku Koro ni
- Steins;Gate

Nakon njih, vjerojatno slijede neki od ovih:
- Another
- Black Butler (on-hold)
- Darker than Black
- Fullmetal Alchemist: Brotherhood (on-hold)
- Hellsing Ultimate (on-hold)
- Kuroko no Basket
- Mahou Shoujo Madoka Magica
- Persona 4 The Animation (on-hold)

Ovi su mi prioritet, ali trebat će i dosta vremena da sve ovo pogledam.
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime10/1/2013, 9:52 pm

Gleda se:

Persona 4: The Animation - rewatch jer je izasao english dub pa da se i to cuje (lajkam ga Very Happy)

Gledat ce se:

Nura: Rise of the Yokai Clan

Tiger & Bunny

Ceka se:

nove epizode Blue Exorcista (english dub... jos nisam odgledao anime pa mi je lakse gledat na engleskom posto tek izlazi i ima samo 1 epizoda tjedno)

Isti slucaj je sa Nura i Tige & Bunny... samo sto to nisam ni poceo gledat pa cu morat nadoknadjivat dok ne stignem na 1 epizodu po tjednu

Anime Star
Anime Star
syebotext

Broj postova : 7

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime14/1/2013, 10:56 am

gledam atm : bakemonogatari
planiram gledat nakon toga : Nisemonogatari pa Nekomonogatari (Kuro)
a onda bog zna mozda dovrsim Monster ili K-ON ili blood +
Razz
[Vrh] Go down
http://myanimelist.net/profile/Syebotext
Tenkista
Anime Fighter
Anime Fighter
Tenkista

Broj postova : 64

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime14/1/2013, 11:56 am

Trenutno pratim:One Piece,Fairy Tail i sad poceo gleadt Code Geass
A cekam Fairy Tail Priestes of the Phoenix da bude subbed
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime17/1/2013, 9:56 pm

Odgledao: Full Metal Alchemist: Brotherhood i završio Hellsing Ultimate. Oba su odlični ^^

Krenuo gledati: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime19/1/2013, 7:31 pm

Pogledao Another, anime me jako dojmio, izuzev završetka koji je mnoge razočarao. Prvih nekoliko epizoda je presavršeno, sredina jako dobra, a zadnje epizode su na mene ostavile dvostrani dojam, pozitivni i negativni - objašnjavat detaljnije neću da ne bih nešto spoilao. Unatoč tome, većinu vremena me je držao zaintrigiranim i uvučenim u priču i što će se desiti sljedeće, a to je baš ono što sam tražio od ovog animea.
[Vrh] Go down
Grimmjow-94
Anime Star
Anime Star
Grimmjow-94

Broj postova : 14

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime23/1/2013, 8:40 pm

anime_rules je napisao/la:
Pogledao Another, anime me jako dojmio, izuzev završetka koji je mnoge razočarao. Prvih nekoliko epizoda je presavršeno, sredina jako dobra, a zadnje epizode su na mene ostavile dvostrani dojam, pozitivni i negativni - objašnjavat detaljnije neću da ne bih nešto spoilao. Unatoč tome, većinu vremena me je držao zaintrigiranim i uvučenim u priču i što će se desiti sljedeće, a to je baš ono što sam tražio od ovog animea.

e a meni bas suprotno pogledala sam par prvih ep i razocarala se nije bas bilo ono sto sam trazila. Trazila sam neku prebrutalnu gore animu i naisla na ovo. Ali kad sad vidim kakve dobre dojmove imas mozda se i vratim na nju i pogledam je do kraja Very Happy

a sad sto gledam:
One piece ep 428
Uta no Prince sama ep 5

Planiram:
Ouran highschool host club (na sestrinu preporuku iako me romance tematika ne zanima)
ongoing pratim Naruto koliko stignem zbog skole

ako ima netko prijedloge za neku animu slobodno nek mi predlozi Very Happy
[Vrh] Go down
Tenkista
Anime Fighter
Anime Fighter
Tenkista

Broj postova : 64

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime23/1/2013, 8:43 pm

Grimmjow-94 je napisao/la:
anime_rules je napisao/la:

e a meni bas suprotno pogledala sam par prvih ep i razocarala se nije bas bilo ono sto sam trazila. Trazila sam neku prebrutalnu gore animu i naisla na ovo. Ali kad sad vidim kakve dobre dojmove imas mozda se i vratim na nju i pogledam je do kraja Very Happy

a sad sto gledam:
One piece ep 428
Uta no Prince sama ep 5

Planiram:
Ouran highschool host club (na sestrinu preporuku iako me romance tematika ne zanima)
ongoing pratim Naruto koliko stignem zbog skole

ako ima netko prijedloge za neku animu slobodno nek mi predlozi Very Happy

pa gore nedostaje u Another sam treba gledat ak to trazis neces biti razocarana
[Vrh] Go down
Grimmjow-94
Anime Star
Anime Star
Grimmjow-94

Broj postova : 14

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime23/1/2013, 8:46 pm

a onda super definitivno cu pogledati kad nađem vremena, hvala Smile)
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime23/1/2013, 11:32 pm

Krenuo sam gledat jedan manje poznat ali odlican anime Mawaru Peinguindrum.
Jako neobican anime ali ima mnoštvo dobrih likova i zanimljivu priču.
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime28/1/2013, 9:39 pm

Svidjeli su mi se jako prva uvodna špica, koncept , likovi, i priča s puno potencijala upocetku, ali kasnije kao da sam poceo gledat drugi anime. Bilo je tu puno misterija koji su po meni nemaštovito razrješeni i sasvim nelogičan i apsurdan kraj tipa Evangelion gdje se novi svijetovi stvaraju. Puno je tu zivcirajucih stvari, od likova koji ne znaju kad treba odustat,neprestanih flashbackova, sto puta umiranja i ozivljavanja, do onih situacija : "ti odi napred a ja cu ostat iza bezveze poginut". Sve u svemu bolje od prosjeka, pogotovo prva polovica, kasnije sam ostao razočaran raspletom situacije i krajem.

Konačna ocjena za Mawaru 7/10.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Što trenutno gledate?
[Vrh] 
Stranica 15 / 24.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next