Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum

Početna stranicaPortalRegistracijaLogin

Što trenutno gledate?

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next
Autor/icaPoruka
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom

Broj postova : 401

Što trenutno gledate? - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime28/1/2013, 11:51 pm

Pratim od ongoing animea:
Boku wa Tomodachi ga Sukunai NEXT (3/12)- nastavak Boku wa Tomodachi ga Sukunai-a. Meni, koji sam nov u žanru comedy/romance/harem je super sjeo (ima čak dve loli cure <3 )
Sasami-san@Ganbaranai (3/12) - od producenata Madoke i Bakemonogatarija. Zasad dosta čudan anime ali rula Smile
Shinsekai yori (17/25) - meni jedan od najboljih (ako ne i najbolji) anime zimske sezone. Iako radnja možda malo sporije napreduje, mystery i napetost su na razini.
Tamako Market (3/12) - Nema neke priče (zasad), neki likovi idu na živce. Anime je tu da bude 'cute'..

anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

Broj postova : 363

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime29/1/2013, 4:18 pm

Trenutno gledam:
- Higurashi no Naku Koro ni (10/26)
- Hyouka (3/22)
- Legend of the Galactic Heroes (2/110)
- Magi: The Labyrinth of Magic (16/25)
- Steins;Gate (16/24)
- Zetsuen no Tempest (15/24)
[Vrh] Go down
Nyxie
Power Otaku
Power Otaku
Nyxie

Broj postova : 239

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime30/1/2013, 12:12 pm

- Amnesia
- Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?
- Yamato Nadeshiko Shichi Henge
- Kamisama Hajimemashita
- Special A
- Uta no Prince sama

Anime Star
Anime Star
Helix

Broj postova : 48

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime31/1/2013, 1:24 pm

Trenutno Maoyuu Maou Yuusha...za sada mi nije nes posebno, al se nadam da ce se nakon par epizoda pokrenuti radnja.
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir

Broj postova : 79

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime2/2/2013, 6:21 pm

Pogledah Ef - Tale of Memories na preporuku s myanimelist-a. Nisam čuo za ovaj anime i nisam očekivao puno ali ostao sam totalno iznenađen. Solidna priča, vrlo umjetnički izgleda kao u pjesničkom stilu, jako puno pametnog i smislenog dijaloga, puno drame i filozofiranja. Jako emotivno i kvalitetno. Cista desetka.
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196

Broj postova : 388

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime16/2/2013, 4:00 pm

Gleda se Tiger & Bunny

Jako flashy anime napravljen primarno da se svidi zapadnoj publici. Ima vrlo neobican, al za danasnje prilike vrlo vjerojatan pogled na temu superheroja. Zanimljivi likovi, prica koja se barem meni svidja i nevjerojatan art... prema svemu sto sam doasd vidio anime je vjerojatno imao ogroman budzet

Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX

Broj postova : 492

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime20/2/2013, 11:55 am

trenutno sam završila sa gledanjem Soul eater-a i moram reći ugodno sam se iznenadila.
anime ima zanimljivu radnju, od onih napetih trenutaka do onih gdje se jednostavno rasplačeš.
ocjena : 9/10 Very Happy
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime20/2/2013, 2:29 pm

Lajkam pozitivno misljenje o Soul Eateru Very Happy

On topic: Pokusavao sam pogledat treci Evangelion film ali svaki put me dopadne jedna te ista losa CAM-rip verzija... nakon 10 ili vise pokusaja sam odlucio pricekat cetvrti mjesec kad izlazi Blu-ray verzija... ona ce ionako bit duza za minimalno 15 minuta kad jos dodaju ono sto su morali maknuti iz kino verzije...

U medjuvremenu se vracam Tiger & Bunny-u

Moderator
Moderator
fingolfin

Broj postova : 742

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime12/3/2013, 10:15 am

@Johnny
Claymore anime ti prati mangu do zadnjih 3 - 4 epizode, onda se razlikuje. Ako hoćeš možeš nakon što završiš anime samo nastaviti s mangom ili možeš odmah krenuti sa mangom. Ja bi ti preporučio da odgledaš anime do kraja i tek onda mangu nastaviš ako ti se priča svidi (vjerujem da hoće), jer je anime stvarno dosta dobro napravljen (osim kraja).

Ketsugōseyo! Hanpatsuseyo!; Chi ni michi onore no muryoku wo shire!
Hado no Kyuujuu: Kurohitsugi!

-We all love Danzo & Yama-jii! <3
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak

Broj postova : 140

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime12/3/2013, 2:00 pm

Svaku večer anime jedan :
Trigun: Badlands Rumble - samo dobar nažalost.
Angel's Egg - bizarno dobro Very Happy
5 Centimeters Per Second - ljubitelji emocija dolaze na svoje s ovim.
Porco Rosso - Studio Ghibli + radnja je na Jadranu.
Sword of the Stranger - ljubitelji srednjovjekovnog Japana navalite (Ninja Scroll fanatici također).
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime12/3/2013, 7:39 pm

Taman odgledao Fairy Tail film The Phoenix Priestess

Zgodan film od sat ipo, zanimljiva prica, ali ako ste upoznati sa shounen anime svijetom mozete predvidjeti odredjene dijelove radnje. Pohvalio bi jedino drugaciji art stil u odnosu na TV anime koji ce ga, nadam se, preuzeti nakon sto ponovno krene. Anime ce zavrsit sa 175. epizodom 30.3. je su se ponovo previse priblizili mangi, a ne zele (fala bogu) radit fillere... kad manga zavrsi napravit ce ostale epizode... nesto slicno kao Inuyasha the Final Act Smile

Anime Fighter
Anime Fighter
Tenkista

Broj postova : 64

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime13/3/2013, 3:09 pm

Da animacija je bila bolja nego u animeu,još su i krvarili usto

Trenutno pratim Monster zasad sam stigo do episode 11
[Vrh] Go down
Helix
Anime Star
Anime Star
Helix

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime14/3/2013, 1:12 am

Trenutno sam nesto stao sa gledanjem icega..Maoyuu Maou Yuusha me ne drzi nekak..

Jel ima tko preporuku za nesto slicno 5 centimeters per second (znaci slican stil crtanja, ozbiljnija radnja...ne mora cak glavna tematika biti odnos dvoje likova, ali bar da se ko lite motiv provlaci kroz anime) Nije bitno dal je OVA, film ili serija.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime14/3/2013, 4:21 pm

Krenem gledat helsing ultimate drugu epizodu prije sat vremena i evo već dvaput zaspao... boooring (samo neka pucnjava vamo tamo..)

Inače, pogledao Nazo no Kanojo X, i to preporučam svima (drooooooooooooooooooool ^^)

Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak

Broj postova : 140

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime14/3/2013, 8:28 pm

@Helix
Velike preporuke dajem za Bunny Drop(Usagi Drop).
Spoiler:

[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny

Broj postova : 799

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime15/3/2013, 8:57 am

Završio Claymore i re-watch Digimona.
Gleda se 5 centimeters per second i Black Lagoon second barrage.

Anime Star
Anime Star
Helix

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime15/3/2013, 9:03 pm

@Smak
Thnx budem bas pogledao Što trenutno gledate? - Page 16 80831
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime16/3/2013, 12:40 pm

Gledam odličan anime. Nisam ga našao u pretražniku ovdje na forumu pa da ga podijelim s vama. Riječ je o Chihayafuru. Trenutno je on-going druga sezona. Moram priznati da sam bio jako skeptičan kad sam pročitao o čemu se radi u animeu i stereotipno sam pomislio da nema šanse da mi takvo nešto bude zanimljivo. Dajte mu šansu. Pogledao sam 4-5 epizoda i odmah mi se zavukao pod kožu. Priča je jako realna , što je veliki plus, te možete lako suosjećati s likovima jer prolaze kroz ono što smo mi svi više manje prošli: od nerealnih očekivanja, sumnje u sebe, neuspjeha i razočarenja, neuzvraćenih osjećaja i kako se nositi sa svim tim. Glavni lik Ayase mi je postao najbolji ženski anime lik a još bolji mi je Taichi uz odličnu izvedbu Miyano Mamorua (Death Note - Light) . Ocjena 9/10 samo zato jer je anime očito razvučen i očekujem najamnje 3 sezone po 25 epizoda što je za moj standard malo previše.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime24/3/2013, 12:14 pm

Završio sa gledanjem Shinsekai Yori.... MUST WATCH. Definitivno najbolji anime koji sam gledao u zadnje vrijeme Smile

ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime24/3/2013, 10:10 pm

Također završih s gledanjme Shinsekai Yori-a, i moji doživljaj je potpuno drugačij. Podosta loš anime, puno stvari mu zamjeram. 6/10
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime25/3/2013, 12:18 pm

Završio Shinsekai Yori i ocjena je 9/10
Završio i Robotics;Notes i ocjena je 5/10 (teško razočaranje je bio Robotics;Notes).

Što mu zamjeraš ecimire ?

[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime25/3/2013, 4:00 pm

Shinskeai Yori

Krenimo od priče: mislim da je najamnje 3 puta preskakivana radnja po nekoliko godina što nikako ne može biti dobro za kontinuitet. Ono što je glavna tema u animeu je otkrivanje istine o društvu kojem žive i glupo mi je što kad saznaju istinu praktički ne reagiraju. Ja bi bio bijesan i poveo neku pobunu ili barem pobijegao iz tog društva ali ne, oni odluče ne učiti ništa da uzmu sudbinu u svoje ruke, neka drugi odluče što će biti s nama.
Rekao bi da se sam žanr animea mijenja tijekom epizoda od nekakvog slice of life i ponešto romantike u misteriju te na poslijetku se pretvori u horor.
Vremensko preskakanje i neprestana promjena koncepta animea mi ne daje dojam cjelovite priče. Puno epizoda mi je bilo dosadno, pogotovo sa zvijerima (za koje se ispotsvi da su ljudiz apravo). -1

Likovi:
Jedini lik koji se razvija je Saki. Svi ostali likovi su praktički beznačajni što je vrlo monotono. Odnos između Saki i Satorua mi je smiješno napravljen. Od odličnog početka gdje se razvijaju osjećaji do WTF dijela s istospolnim odnosima pa odjednom u pol animea imaju iznendni sex pa opet malo se preskoči radnja kad su već prekinuli i nema praktički vidljivih napetosti i emocija i tek u zadnjoj epizodi su sad već odrasli i čekaju dijete. Lošije napravljen odnos nisam vidio. Više od pol anime imam dojam da Saki više voli Mariju i Shuna kojih nema pola animea ali ona ih može vidjeti?
Glupo mi je što ne znamo za sudbinu Mamorua i Marije koji u pol anime nestanu te se nedostatak tih likova pokuša zamijeniti s babama i životinjama. Zamjeream vrlo loš napravljen odnos između glavnih likova te iznenadan nestanak zanimljivih i pojava nezanimljivih sporednih likova koji nemaju nekog utjecaja na radnju.
-2

Vrlo zaboravan soundtrack i podosta loša animacija, sve u svemu puno dosadnih dijelvoa -1

Prva polovica animea 8/10 druga 4/10 ukupno 6/10

Za robotics također ocjena 5/10.
[Vrh] Go down
animefun1234
Anime Star
Anime Star
animefun1234

Broj postova : 8

PostajNaslov: Re:Što trenutno gledate   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime26/3/2013, 4:51 pm

Trenutno gledam:

Bleach Very Happy
One piece I love you
Inazuma eleven Laughing
Bakuman
Ao no exorcist wheee!!!
AKB0048 Next stage
Naruto Shippuuden cheers
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime26/3/2013, 5:08 pm

Evo ecimire da ti odgovorim sa svojim mišljenjem.
Meni iskreno ne smeta ni najmanje preskakivanje radnje po nekoliko godina... Kakvu pobunu mogu oni povesti dok su još bili klinci? Pa samo bi ih pobili sa mačkama...
To je plus animea što mjenja žanrove, barem meni...

Slažem se da je jedini lik koji se ističe Saki i da su često ostali likovi prilično jednostavni.

Slažem se da je soundtrack prejednostavan i da se nikako ne ističe...

[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules

Broj postova : 363

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime29/3/2013, 8:19 pm

Pogledao Zetsuen no Tempest - ispunio je moja očekivanja i preporučujem ga apsolutno svakome, ocjena 9/10. Uskoro ću završiti i sa gledanjem Magi-a (još 3-4 epizode su mi preostale), a nakon toga ću nastaviti neke od animea koji su već duže vrijeme na čekanju.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 16 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Što trenutno gledate?
[Vrh] 
Stranica 16 / 24.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next