Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najgori likovi

Go down 
+16
GunBaba
Saiko
Grimmjow-94
rue
Nyxie
LilithK
Dbk1998
evolve
roverandom
Arrka
Smak
Sovac
Johnny
bea666
XxDeadlyCupcakexX
fingolfin
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime22/6/2012, 10:44 am

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Johnny je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Johnny je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
fingolfin je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:


Ja nisam rekla da su puni vedrih emocija, nego samo da nisu kao on! I zašto toliko mrzite Neara(jadno dijete)? A što se tiče Lighta, dosta smo o njemu debatirali, zar ne? Very Happy

Neara mrzimo jer je antipatičan do bola...

Nikada dosta hvalospjeva na Lightov račun! Razz (there's a bit of sarcasm there, beware, but only a bit, part of it it's true...)

meni Near uopće nije antipatičan, skroz mi je ok ( ipak je uhvatio Lighta Najgori likovi - Page 2 262990 )^^
Ahaaaa...u tom grmu leži zeko... xD
Sam je rekao da nebi to mogao da mu Mello nije pomogao Razz

Ma, i Mello je ok, žao mi je jadnog Matta, tek smo ga upoznali i onda ga upucaju Najgori likovi - Page 2 646204
Matt mi je bio simpa Sad
Potsjeća me na većinu mojih frendova pa mi je i zbog tog teško pala njegova smrt.

A Mello je legenda; samo pogledaj cover 8. volumea mange. Najgori likovi - Page 2 80831

da, uistinu jest... moj brat je baš neka mješavina od matt-a i mello-a XD
samo da ti vidiš koliko brzo on slisti čokoladu Razz
To je to xD
Od kad sam gledao DN, uvijek čokoladu tako jedem, lijepo kao životinja, pokažem zubiće i krenem ju mesariti x3
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime11/8/2012, 1:02 pm

Lelouch aka Zero (Code Geass) - Po mojem mišljenju jedan od najgorih glavnih anime likova ikad izmišljenih.
Bez uvrede za fanove ali Lelouch mi se čini kao lik kojeg bi u današnjem svijetu isprebijali prvoga na ulici čim izusti dvije riječi (kao i večinu anime likova Smile ). Mnogi ga uspoređuju s Lightom ili čak L-om, ali ono što ga razlikuje od ova dva lika je to što je on stavljen u potpuno krivi anime. Light, L, N, Mello su likovi pravog "ozbiljnog" animea gdje njihova teška i jedinstvena karakterizacija dolazi do punog izražaja. Ništa nije niti crno niti bijelo, sve ima svoje posljedice i greške, sve ovisi o nečemu... Code Geass zapravo nezna što da bude. Malo je Lelouch u školi gdje se šetuckaju djevojke u malim haljiicama s obnaženim grudima sve je sjajno, zeleno, svjetlucavo i krasno. U drugom trenutku on malo hoće vladati svijetom, ubija svoju kraljevsku rodbinu jel tobože oni su mu sredili majku i dali mu traume. Ta njegova tranzicija iz slatkog malog učenika u moralnoga krotitelja i vladara svijeta mi je sasvim površno prikazana.
Elfen Lied naprimjer mi je to odlično riješio. Nyuu i Lucy dvije personifikacije jedne te iste osobe a toliko drukčije da su magistrirale znanost za lik Leloucha.
Možda je to do toga što sam prvo gledao Death Note a tek onda Code Geass ali Lelouch mi je potpuno izgubljen u prostoru i vremenu.
Njegov lik mi je površan te iritantan( da se nalazi u Death Noteu vjerojatno bi bio odličan).
On mi je jednostavno prosječan za anime u kojem se nalazi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime11/8/2012, 1:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

XD
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime11/8/2012, 1:43 pm

Haha xD
Ljudi kažu da imam takav utjecaj kad počnem pičati/pisati o Lelouchu.
Ali ja stvarno ne vidim što ljudi vide u njemu i Code Geassu opčenito. Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime11/8/2012, 2:08 pm

Smak je napisao/la:
Haha xD
Ljudi kažu da imam takav utjecaj kad počnem pičati/pisati o Lelouchu.
Ali ja stvarno ne vidim što ljudi vide u njemu i Code Geassu opčenito. Very Happy

Sta mozes... Lelouch je jednostavno takav lik da ces ga ili volit ili mrzit.
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 10:50 am

ja sam bila počela gledati Code Geass i nakon 5. epizode sam prestala... postalo mi je dosadno a Lelouch mi je jednostavno išao na živce... previše me asocirao na Lighta (Death note). vi ste svi tako ganuto pričali o tom animeu i onda kada sam pogledala tih prvih 5 epizoda uvidjela sam da je to ,za mene, samo bez veze traćenje vremena. Najgori likovi - Page 2 250994
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 11:00 am

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
ja sam bila počela gledati Code Geass i nakon 5. epizode sam prestala... postalo mi je dosadno a Lelouch mi je jednostavno išao na živce... previše me asocirao na Lighta (Death note). vi ste svi tako ganuto pričali o tom animeu i onda kada sam pogledala tih prvih 5 epizoda uvidjela sam da je to ,za mene, samo bez veze traćenje vremena. Najgori likovi - Page 2 250994

to je ono što nas čini drukčiji jedni od drugih...mišljena :J
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 11:56 am

Arrka je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
ja sam bila počela gledati Code Geass i nakon 5. epizode sam prestala... postalo mi je dosadno a Lelouch mi je jednostavno išao na živce... previše me asocirao na Lighta (Death note). vi ste svi tako ganuto pričali o tom animeu i onda kada sam pogledala tih prvih 5 epizoda uvidjela sam da je to ,za mene, samo bez veze traćenje vremena. Najgori likovi - Page 2 250994

to je ono što nas čini drukčiji jedni od drugih...mišljena :J

pa da smo svi isti bilo bi nam dosadno ^^
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 1:18 pm

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Arrka je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
ja sam bila počela gledati Code Geass i nakon 5. epizode sam prestala... postalo mi je dosadno a Lelouch mi je jednostavno išao na živce... previše me asocirao na Lighta (Death note). vi ste svi tako ganuto pričali o tom animeu i onda kada sam pogledala tih prvih 5 epizoda uvidjela sam da je to ,za mene, samo bez veze traćenje vremena. Najgori likovi - Page 2 250994

to je ono što nas čini drukčiji jedni od drugih...mišljena :J

pa da smo svi isti bilo bi nam dosadno ^^

istina istina al najvažnije je znati izražavati svoja mišljenja na pravi način :J
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 1:29 pm

Arrka je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Arrka je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
ja sam bila počela gledati Code Geass i nakon 5. epizode sam prestala... postalo mi je dosadno a Lelouch mi je jednostavno išao na živce... previše me asocirao na Lighta (Death note). vi ste svi tako ganuto pričali o tom animeu i onda kada sam pogledala tih prvih 5 epizoda uvidjela sam da je to ,za mene, samo bez veze traćenje vremena. Najgori likovi - Page 2 250994

to je ono što nas čini drukčiji jedni od drugih...mišljena :J

pa da smo svi isti bilo bi nam dosadno ^^

istina istina al najvažnije je znati izražavati svoja mišljenja na pravi način :J

aha, uistinu se slažem s tobom...
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 1:30 pm

cupcake jedno pitanje, čisto informatinvo, nemoj misliti da te napadam ili tako nešto; ali ako ti je Code Geass loš anime, koji su ti to dobri animei?
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 2:58 pm

fingolfin je napisao/la:
cupcake jedno pitanje, čisto informatinvo, nemoj misliti da te napadam ili tako nešto; ali ako ti je Code Geass loš anime, koji su ti to dobri animei?

Nije ni pogledala anime, znači da nemože reć da je loš. 5 epizoda nije anime.

@cupcake
Na početku je malo možd i dosadno (igranje šaha protiv britanije i vojska i to), al će biti samo zanimljivije i zanimljivije kako se anime približava kraju (u death noteu je meni na početku najzanimljvije a na kraju dosadnjikavo). Druga sezona je puno zanimljivija i napetija.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 3:13 pm

Nije rekla da je loš anime, nego da joj nakon 5 epizoda jednostavno nije "legao".
Ako ti se ne sviđaju likovi, atmosfera te radnja 5 epizoda je sasvim dovoljno da se odlučiš hoćeš li nešto gledati ili ne.
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 4:27 pm

ok... ja nisam rekla da je loš, nego mi se jednostavno nije svidio, jednostavno mi se atmosfera nije svidjela.
ja poštujem sve vas koji volite taj anime, poštujem i onog koji je to izmislio jer znam koliko truda treba da tako nešto stvoriš... ali meni se jednostavno nije svidjelo... jer ako mene neki anime nakon prve 2-3 epizode ne povuče i ja ne kažem: " wow"... onda odustajem. ja cijenim i code geass i sve vas koji ga volite, samo nije to za mene...Smile
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 5:32 pm

istina da nakon 5 epizoda ti se nemre neš svidjeti al ti si rekla na svoj način i to je ok al nekad ima dosta ljudi koji samo iz inata ne žele gledati ili da im se sviđa neki anime samo zato što su neki tako rekli i to je jednostavno glupo...
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 6:52 pm

Arrka je napisao/la:
istina da nakon 5 epizoda ti se nemre neš svidjeti al ti si rekla na svoj način i to je ok al nekad ima dosta ljudi koji samo iz inata ne žele gledati ili da im se sviđa neki anime samo zato što su neki tako rekli i to je jednostavno glupo...

hvala na razumijevanju [You must be registered and logged in to see this image.]
ne razumijem kako se može nekome iz inata nešto ne sviđati ? to je stvarno blesavo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 7:33 pm

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
hvala na razumijevanju [You must be registered and logged in to see this image.]ne razumijem kako se može nekome iz inata nešto ne sviđati ? to je stvarno blesavo...

Izgleda da ti nikad nisi srela pravog anime hejtera... oni su ti hardcore u svom hejtanju i to stvarno moras dozivjeti
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 7:57 pm

House196 je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
hvala na razumijevanju [You must be registered and logged in to see this image.]ne razumijem kako se može nekome iz inata nešto ne sviđati ? to je stvarno blesavo...

Izgleda da ti nikad nisi srela pravog anime hejtera... oni su ti hardcore u svom hejtanju i to stvarno moras dozivjeti

yes ali ne samo anime hejter neg npr. naruto fanovi mrze bleach i obrnuto ili tak neš
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime12/8/2012, 8:00 pm

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
ok... ja nisam rekla da je loš, nego mi se jednostavno nije svidio, jednostavno mi se atmosfera nije svidjela.
ja poštujem sve vas koji volite taj anime, poštujem i onog koji je to izmislio jer znam koliko truda treba da tako nešto stvoriš... ali meni se jednostavno nije svidjelo... jer ako mene neki anime nakon prve 2-3 epizode ne povuče i ja ne kažem: " wow"... onda odustajem. ja cijenim i code geass i sve vas koji ga volite, samo nije to za mene...Smile

Aha, tako dakle, i get it.
Ali svejedno, propuštaš jedan od boljih anime naslova, ali ne osuđujemo te zbog toga, o ukusima se ne raspravlja ^^
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime13/8/2012, 6:31 am

ja sam, barem tako mislim, srela samo jednog hejtera... moj njemački rođak. naime, kada je prošli mjesec bio kod mene pljuvao je otrov po narutu, a svoj najdraži dragon ball z nije ni taknuo. bez ikakvog dobrog razloga je govorio kako naruto ne valja i onda kada je vidio kako ja tražim materijal za crtanje među kojem je bio L , počeo je i po njemu pljuvati bez da uopće zna šta je death note. došlo mi je da ga istjeram iz kuće, ali pošto sam dijete koje je odgojeno u kulturnoj obitelji, nisam si mogla to dopustiti... pa je jednostavno pokupio šamar ... i onda je začepio yumm....it\\'s a yu
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime13/8/2012, 7:26 am

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
ja sam, barem tako mislim, srela samo jednog hejtera... moj njemački rođak. naime, kada je prošli mjesec bio kod mene pljuvao je otrov po narutu, a svoj najdraži dragon ball z nije ni taknuo. bez ikakvog dobrog razloga je govorio kako naruto ne valja i onda kada je vidio kako ja tražim materijal za crtanje među kojem je bio L , počeo je i po njemu pljuvati bez da uopće zna šta je death note. došlo mi je da ga istjeram iz kuće, ali pošto sam dijete koje je odgojeno u kulturnoj obitelji, nisam si mogla to dopustiti... pa je jednostavno pokupio šamar ... i onda je začepio yumm....it\\'s a yu

ti rekla "bitch please" i odmah ušutio xD Razz
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime13/8/2012, 7:38 am

Arrka je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
ja sam, barem tako mislim, srela samo jednog hejtera... moj njemački rođak. naime, kada je prošli mjesec bio kod mene pljuvao je otrov po narutu, a svoj najdraži dragon ball z nije ni taknuo. bez ikakvog dobrog razloga je govorio kako naruto ne valja i onda kada je vidio kako ja tražim materijal za crtanje među kojem je bio L , počeo je i po njemu pljuvati bez da uopće zna šta je death note. došlo mi je da ga istjeram iz kuće, ali pošto sam dijete koje je odgojeno u kulturnoj obitelji, nisam si mogla to dopustiti... pa je jednostavno pokupio šamar ... i onda je začepio yumm....it\\'s a yu

ti rekla "bitch please" i odmah ušutio xD Razz

I don't really get it... taj "bitch please" se često javlja, šta je to točno? ^^
[Vrh] Go down
Arrka
Anime Warrior
Anime Warrior
Arrka


Broj postova : 144
Join date : 19.07.2011
Age : 28

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime13/8/2012, 7:43 am

a to ti je stila "daj molim te" i to ti je povezano sa ovim meme ak si već negdje vidjela [You must be registered and logged in to see this link.] xD
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime13/8/2012, 7:55 am

Arrka je napisao/la:
a to ti je stila "daj molim te" i to ti je povezano sa ovim meme ak si već negdje vidjela [You must be registered and logged in to see this link.] xD

aha, now I get it xD
[Vrh] Go down
evolve
Anime Star
Anime Star
evolve


Broj postova : 4
Join date : 30.08.2012
Age : 24
Lokacija : Rijeka

Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime30/8/2012, 3:17 pm

Meni je jedan od najgorih likova uopće Suzaku iz Code Geassa. U R1 je bio okej, dapače sviđao mi se. A onda je došla druga sezona i Suzaku je postao budala. Ne znam kako to opisati, jednostavno je počeo previše pričati kako mrzi Zera, i počeo se ponašati arogantno i svaki put kad bi ga vidio poželio bih da gori u najdubljim djelovima pakla Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil. Kužim zašto mrzi Zera ali to su tako glupo pokazali da mi ga je jednostavno bilio zlo gledat, pogotovo u onoj epizodi di gazi po Zeru.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najgori likovi - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najgori likovi   Najgori likovi - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najgori likovi
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Najdraži likovi
» Najiritantniji anime likovi
» Anime likovi u koje ste se zaljubili
» Najgori anime po tvom mišljenju?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: