Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 - VS -

Go down 
+2
XxDeadlyCupcakexX
fingolfin
6 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

- VS - Empty
PostajNaslov: - VS -   - VS - Icon_minitime5/7/2012, 8:43 pm

Dakle, ovo je tema u kojoj sukobljavamo likove iz istog animea koji se nisu nikada sukobili, a može i likove iz različitih animea i određujemo pobjednika i najvjažnije zašto bi taj netko pobjedio! ^^
Iako bi bilo poželjnije likove iz istog animea, radi iste 'mehanike' tog anime svijeta, a ako već je iz različitih animea, onda barem pokušajte da su likovi slični u nekim osobinama, a ne npr. Light vs Vegeta...

Osoba koja je postavila pitanje određuje osobu koja postavlja sljedeće pitanje (po bilo kojem principu, postavljaču na slobodu). Ista osoba ne smije postaviti pitanje unutar tri runde (računajući pitanje koje je on postavio).

Time limit je, ajmo reći jedan dan po rundi, no ako bude bilo izuzetno puno aktivnosti (sumnjam >.>), onda se taj limit produljuje.


Dakle, ja počinjem...

Minato Namikaze (Yondaime Hokage) vs Uchiha Madara (gleda se i manga, ne samo anime).

Po meni ovo nije jednostavan sukob, jer bi Madara imao jako puno problema vs Minata (Fastest Shinobi ever). A da li bi Minato mogao pobjediti ovisi o jednoj činjenici koja nije razjašnjena još... Da li fuinjutsu djeluje na osobu koja ima Rinnegan? Ako djeluje onda bi, po meni, Minato definitivno bio u prednosti koja bi mu donijela pobjedu ^^
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime5/7/2012, 9:05 pm

Madara pobjedjuje bez problema. Minato je najbrzi shinobi svih vremena, ali Madara ima rinegan, susanoo i stanice 1. hokagea (koji je usput receno najmocniji shinobi ikad). Moze Minato skakat oko njega kolko hoce, Madara je zasad nepobjediv.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime5/7/2012, 9:10 pm

House196 je napisao/la:
Madara pobjedjuje bez problema. Minato je najbrzi shinobi svih vremena, ali Madara ima rinegan, susanoo i stanice 1. hokagea (koji je usput receno najmocniji shinobi ikad). Moze Minato skakat oko njega kolko hoce, Madara je zasad nepobjediv.

Nisam mislio na Edo Tensei Madaru koji ima beskonačno chakre, već na Madaru dok je bio živ... Tada je u prednosti Yondaime, jer madara mora puno chakre trošiti da drži gore Susanaa...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime5/7/2012, 9:31 pm

Madara je i prije toga imao sulude kolicine chakre pa mu susanoo i nije neki problem. A i Rinegan mu tu jako pomaze jer mu vjerojatno nekako smanjuje kolicinu chakre koju mora koristiti (sjeti se Nagata koji je izgledao ko zombi pa je uspijevao kontrolirati 6 tijela i sa svakim koristiti lude tehnike koje zderu ogromne kolicine chakrde)
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime5/7/2012, 10:18 pm

House196 je napisao/la:
Madara je i prije toga imao sulude kolicine chakre pa mu susanoo i nije neki problem. A i Rinegan mu tu jako pomaze jer mu vjerojatno nekako smanjuje kolicinu chakre koju mora koristiti (sjeti se Nagata koji je izgledao ko zombi pa je uspijevao kontrolirati 6 tijela i sa svakim koristiti lude tehnike koje zderu ogromne kolicine chakrde)

Nemoj misliti da Minato ima malo chakre Wink

Minato isto ima velike količine chakre, a dodatan je plus što mu vjerojatno Hirashin no Jutsu ne troši previše chakre ^^
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 9:49 am

fingolfin je napisao/la:
House196 je napisao/la:
Madara je i prije toga imao sulude kolicine chakre pa mu susanoo i nije neki problem. A i Rinegan mu tu jako pomaze jer mu vjerojatno nekako smanjuje kolicinu chakre koju mora koristiti (sjeti se Nagata koji je izgledao ko zombi pa je uspijevao kontrolirati 6 tijela i sa svakim koristiti lude tehnike koje zderu ogromne kolicine chakrde)

Nemoj misliti da Minato ima malo chakre Wink

Minato isto ima velike količine chakre, a dodatan je plus što mu vjerojatno Hirashin no Jutsu ne troši previše chakre ^^

Majko mila Evil or Very Mad ti njegovu pobjedu temeljis na samo jednoj tehnici, a tako to ne ide. Da bi Minato mogao koristiti svoj jutsu mora prvo razbacat kunaie okolo i jako ovisi o svojoj okolini, a nju Madara sa svojim napadima mijenja svake sekunde. A da bi ju koristio na Madari, mora ga prvo dotaknut i oznacit. Susanoo onemogucuje bilo kakav dodir, a kad Madara izbaci nekoliko klonova, u kombinaciji sa rinneganovim shared field of vision je nedodirljiv.

Minato ga ne moze ni ogrebati, a kamoli pobijediti
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 9:52 am

House196 je napisao/la:
fingolfin je napisao/la:
House196 je napisao/la:
Madara je i prije toga imao sulude kolicine chakre pa mu susanoo i nije neki problem. A i Rinegan mu tu jako pomaze jer mu vjerojatno nekako smanjuje kolicinu chakre koju mora koristiti (sjeti se Nagata koji je izgledao ko zombi pa je uspijevao kontrolirati 6 tijela i sa svakim koristiti lude tehnike koje zderu ogromne kolicine chakrde)

Nemoj misliti da Minato ima malo chakre Wink

Minato isto ima velike količine chakre, a dodatan je plus što mu vjerojatno Hirashin no Jutsu ne troši previše chakre ^^

Majko mila Evil or Very Mad ti njegovu pobjedu temeljis na samo jednoj tehnici, a tako to ne ide. Da bi Minato mogao koristiti svoj jutsu mora prvo razbacat kunaie okolo i jako ovisi o svojoj okolini, a nju Madara sa svojim napadima mijenja svake sekunde. A da bi ju koristio na Madari, mora ga prvo dotaknut i oznacit. Susanoo onemogucuje bilo kakav dodir, a kad Madara izbaci nekoliko klonova, u kombinaciji sa rinneganovim shared field of vision je nedodirljiv.

Minato ga ne moze ni ogrebati, a kamoli pobijediti
slažem se sa Housom... go, Madara!!
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 11:08 am

House196 je napisao/la:


Majko mila Evil or Very Mad ti njegovu pobjedu temeljis na samo jednoj tehnici, a tako to ne ide. Da bi Minato mogao koristiti svoj jutsu mora prvo razbacat kunaie okolo i jako ovisi o svojoj okolini, a nju Madara sa svojim napadima mijenja svake sekunde. A da bi ju koristio na Madari, mora ga prvo dotaknut i oznacit. Susanoo onemogucuje bilo kakav dodir, a kad Madara izbaci nekoliko klonova, u kombinaciji sa rinneganovim shared field of vision je nedodirljiv.

Minato ga ne moze ni ogrebati, a kamoli pobijediti

Bold 1 - LoL, nope, nego na njegovom stilu borbe... Hirashi + Rasengan + Fuinjutsu ako treba...

Bold 2 - You sure da ga treba dirati? Kada je portao Bijuudamu, Kyuubia, da li ih je dirao? A može taknuti Susano'o i onda portati Madaru ^^

Bold 3 - sve te tehnike koriste puno chakre, Madara bi se umorio prije Minata...

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 11:28 am

fingolfin je napisao/la:
House196 je napisao/la:


Majko mila Evil or Very Mad ti njegovu pobjedu temeljis na samo jednoj tehnici, a tako to ne ide. Da bi Minato mogao koristiti svoj jutsu mora prvo razbacat kunaie okolo i jako ovisi o svojoj okolini, a nju Madara sa svojim napadima mijenja svake sekunde. A da bi ju koristio na Madari, mora ga prvo dotaknut i oznacit. Susanoo onemogucuje bilo kakav dodir, a kad Madara izbaci nekoliko klonova, u kombinaciji sa rinneganovim shared field of vision je nedodirljiv.

Minato ga ne moze ni ogrebati, a kamoli pobijediti

Bold 1 - LoL, nope, nego na njegovom stilu borbe... Hirashi + Rasengan + Fuinjutsu ako treba...

Bold 2 - You sure da ga treba dirati? Kada je portao Bijuudamu, Kyuubia, da li ih je dirao? A može taknuti Susano'o i onda portati Madaru ^^

Bold 3 - sve te tehnike koriste puno chakre, Madara bi se umorio prije Minata...


from naruto wikia: To activate this technique, the user needs a special seal or "technique formula" (術式, jutsu-shiki) to mark the destination.

To bi bilo to...
Opet ti sa umorom... a sta na Minata umor uopce ne utjece ??? Flying thunder god je S-rank jutsu i bas kao i Madarine tehnike, zdere puno chakre.

from naruto wikia: Despite losing the battle, he was able to survive and gain a part of Hashirama's DNA with which he was able to use the Wood Release. Shortly before his death decades later, Madara awakened his own Rinnegan.

Sjecam se da si prije rekao da ne mislis na Edo Tensei Madaru... koliko vidis Edo Tensei njemu bas i ne treba uz sve ovo. A potpuno zdrav Madara sa Susanoom ne bi imao toliko problema koliko ti mislis, ako je Itachi, bolestan i na samrti, uspio koristiti full power Susanoo i cak je zatvorio Orochimarua. A Madara ima Eternal Mangekyo Sharingan (0 stete na ocima) i Rinnegan i Amaterasu i Tsukuyomi

Jedini koji moze poraziti Madaru je Hashirama (samo Masashi Kishimoto valjda zna kako), a posto on ne sudjeluje u ovoj borbi... CASE CLOSED !!!
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 11:42 am

House196 je napisao/la:


from naruto wikia: To activate this technique, the user needs a special seal or "technique formula" (術式, jutsu-shiki) to mark the destination.

To bi bilo to...
Opet ti sa umorom... a sta na Minata umor uopce ne utjece ??? Flying thunder god je S-rank jutsu i bas kao i Madarine tehnike, zdere puno chakre.

from naruto wikia: Despite losing the battle, he was able to survive and gain a part of Hashirama's DNA with which he was able to use the Wood Release. Shortly before his death decades later, Madara awakened his own Rinnegan.

Sjecam se da si prije rekao da ne mislis na Edo Tensei Madaru... koliko vidis Edo Tensei njemu bas i ne treba uz sve ovo. A potpuno zdrav Madara sa Susanoom ne bi imao toliko problema koliko ti mislis, ako je Itachi, bolestan i na samrti, uspio koristiti full power Susanoo i cak je zatvorio Orochimarua. A Madara ima Eternal Mangekyo Sharingan (0 stete na ocima) i Rinnegan i Amaterasu i Tsukuyomi


Jedini koji moze poraziti Madaru je Hashirama (samo Masashi Kishimoto valjda zna kako), a posto on ne sudjeluje u ovoj borbi... CASE CLOSED !!!

Bold 1 - treba da se tamo porta to označiti svojim kunaiem ili nečim drugim, da, nisam ni rekao drukčije, ali da on nešto drugo porta ne mora nužno to dodirivati... To sam ja rekao...

Bold 2 - i Raikiri je S class tehnika pa ih Kakashi može baciti 7, a on ima jako malo chakre... Point is, Minatove tehnike troše manje chakre od Madarinih. A Minato je uspio srediti 50 Shinobia sam, samo su mu ljudi bacali okolo kunaie njegove... Samo u toj bitci je koristio Hirashin preko 50 puta....

Bold 3 - Itachi je na samrti uspio koristiti Susanoo tek nekoliko trenutaka, a to što je sealalo Orochimarua je Tothsuka sword, razlikuj sposobnosti Susanaa od ostalih 'gadgeta' koje je Itachi pokupio. Da, on ima Eternal Mangekyo i Amaterasu i Tsukuyomi, ali Amaterasu mu je beskoristan protiv Minatove brzine... Sasuke nije Amaterasuom pogoditi Raikagea koji je sporiji od Minata...
A ti u nabrajanju svih ostalih stvari si zaboravio napomentui Minatov trump card, Shiki Fujin, tako da bi eventualno to završilo kao draw, tako da bi oboje bilo mrtvo ^^

Ja mislim da je sada ova rasprava gotova (baci i ti eventualno neki završni komentar ako misliš da nešto nije rečeno). Baci ti neki sljedeći scenarij ^^
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 12:16 pm

Zasto bi ga tijekom borbe isao teleportirat negdje... makes no sense ?
Ovo je borba 1 na 1... nema mu tko bacat kunaie okolo, a sam za to nema vremena jer bi ga Madara u tom trenutku sprzio.
Da je Amaterasu beskoristan... pa bas i ne, jednom kad pocne gorit se ne ugasi, a posto se Minato u svojim borbama puno krece, moze ga koristiti za field advantage i limitirat mu kretnje. I jos k tome, Raikage je zbog Amaterasu ostao bez ruke, nemo to zaboravit. Reaper Death Seal, kao i Flying Thunder God, zahtijeva izravan kontakt sa metom, malo tesko za izvest. Ja jos uvijek tvrdim da Madara pobjedjuje.

A sto se tice sljedeceg sukoba... daj mi par sati da izmislim neki dobar matchup.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 12:31 pm

House196 je napisao/la:
Zasto bi ga tijekom borbe isao teleportirat negdje... makes no sense ?
Ovo je borba 1 na 1... nema mu tko bacat kunaie okolo, a sam za to nema vremena jer bi ga Madara u tom trenutku sprzio.
Da je Amaterasu beskoristan... pa bas i ne, jednom kad pocne gorit se ne ugasi, a posto se Minato u svojim borbama puno krece, moze ga koristiti za field advantage i limitirat mu kretnje.
I jos k tome, Raikage je zbog Amaterasu ostao bez ruke, nemo to zaboravit. Reaper Death Seal, kao i Flying Thunder God, zahtijeva izravan kontakt sa metom, malo tesko za izvest. Ja jos uvijek tvrdim da Madara pobjedjuje.

A sto se tice sljedeceg sukoba... daj mi par sati da izmislim neki dobar matchup.

Bold 1 - djelomično točno, on može baciti kunaie na sve strane prije nego počne borba...

Bold 2 - da te pitam jednu stvar, jesi li sto posto siguran da Shiki Fujin treba direktan kontakt? Very Happy
Direktan kontakt je jedino potreban ako koristiš kage bunshin no jutsu, sjeti se kako je Minato sealao Kyuubia Wink
Quote from naruto pedia:
"It is also possible for the user to seal multiple targets through the use of shadow clones. When Hiruzen used it, he had to get close to his targets in order to perform the sealing,[2] a restriction that Minato didn't have as when he used it the death god's hand extended from his body until it reached the Nine-Tails.[3]"

Bold 3 - Može, samo neka bude nešto zanimljivo ^^
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 2:15 pm

Here's a good one... mislim da ce ovaj privuci malo vise publike.

Clare (Claymore) VS Dante (Devil May Cry)


RASPALITE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 3:03 pm

House196 je napisao/la:
Here's a good one... mislim da ce ovaj privuci malo vise publike.

Clare (Claymore) VS Dante (Devil May Cry)


RASPALITE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Heh, nisam gledao DMC, tako da neću nikoga daviti svojim komentarima u ovoj rundi xd

P.S.
House, došli smo do zaključka da Minato nikako nije mogao izgubiti, već je u najgorem scenariju mogao izvući draw Razz
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 3:16 pm

House196 je napisao/la:
Here's a good one... mislim da ce ovaj privuci malo vise publike.

Clare (Claymore) VS Dante (Devil May Cry)


RASPALITE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jel se mora argumetirati sa Danteom iz animea (nisam ga gledao) ili se i igre broje. Jer ako se igre broje nekako ne vidim da Clare ima ikakve ozbiljne šanse.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 5:38 pm

fingolfin je napisao/la:
P.S.
House, došli smo do zaključka da Minato nikako nije mogao izgubiti, već je u najgorem scenariju mogao izvući draw Razz

wait WTF ??? Shocked Shocked Shocked Shocked
TI si doaso do tog zakljucka jer si totalno zaludjen Minatom i na ovu borbu si gledao totalno subjektivno !!!

@ Sovac
Gleda se dante opcenito kao lik (znaci i videoigre se racunaju, ne samo anime)

A cuj i meni se cini da Clare ima jako sitne sanse, ali nije bas za odbacit... Dante bi se cak morao malo potrudit
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 5:46 pm

House196 je napisao/la:


wait WTF ??? Shocked Shocked Shocked Shocked
TI si doaso do tog zakljucka jer si totalno zaludjen Minatom i na ovu borbu si gledao totalno subjektivno !!!

@ Sovac
Gleda se dante opcenito kao lik (znaci i videoigre se racunaju, ne samo anime)

A cuj i meni se cini da Clare ima jako sitne sanse, ali nije bas za odbacit... Dante bi se cak morao malo potrudit

Sarkazam čini čuda...
Ali svejedno, reci mi kako bi Madara preživio Shiki Fujin?

[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 6:08 pm

fingolfin je napisao/la:
Sarkazam čini čuda...
Ali svejedno, reci mi kako bi Madara preživio Shiki Fujin?

Nebi morao prezivljavat to, jer do toga ne bi ni doslo...

I SAD DOSTA IMAMO NOVU TEMU - VS - 248129
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 6:16 pm

House196 je napisao/la:


Nebi morao prezivljavat to, jer do toga ne bi ni doslo...

I SAD DOSTA IMAMO NOVU TEMU - VS - 248129

Čekaj, da rasčistimo prvo ovo, da li si shvatio da Minato NE MORA doticati Madaru da koristi Shiki Fujin?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 6:48 pm

DOSTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime6/7/2012, 7:51 pm

House196 je napisao/la:
DOSTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[You must be registered and logged in to see this image.]
@Luka - pa ti misli zašto ne želim da ti pokrećeš neku diskusiju o likovima... xD
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime9/7/2012, 11:33 am

Johnny je napisao/la:

@Luka - pa ti misli zašto ne želim da ti pokrećeš neku diskusiju o likovima... xD

Nije moj problem što ljudi ne znaju normalno raspravljati, ili je? Question

Ugl. što je sa temom, možda da se nastavi ?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime9/7/2012, 11:41 am

fingolfin je napisao/la:
Johnny je napisao/la:

@Luka - pa ti misli zašto ne želim da ti pokrećeš neku diskusiju o likovima... xD

Nije moj problem što ljudi ne znaju normalno raspravljati, ili je? Question

Ugl. što je sa temom, možda da se nastavi ?

Oh da sorry... ako sam dobro skuzio pravila sad bi netko treci morao postavit novi VS... mozda Johnny il Sovac ???
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime9/7/2012, 2:45 pm

Imam ja nešto pripremljeno Smile
Kad dođem doma, stavim Very Happy
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime9/7/2012, 9:17 pm

Alucard (Hellsing) vs Sebastian (Kuroshitsuji)

Zanima me kako bi ovakav sukob titana završio. Zašto? zato jer obojca skrivaju svoje prave moći.
Alucard, the vampire, gotovo mazohist koji malo pomalo mami sve iz protivnika da bi nakon tobožjeg poraza ustao i samo prebacio igru na level više za laku pobjedu. Ne skriva tendenciju prema razaranju i ubijanju. Živi za dostojnog protivnika, za zabavu u tuđoj boli i smrti, a trenutak kad će napokon upoznati sebi ravnog čeka hraneći se strahom i osjećajem nadmoći drugih koji misle da su na njegovom nivou.
Battles:
Lepuškasti brat Valentine - malo pucanja, malo krvi, malo vrijeđanja, onda na pravu stvar; Valentine stariji se topio od straha, bježao kao malo dijete i sve to na možda 1% truda.
Paladin Anderson - prva bitka u OVA-i; samo pogledajte Integrinu reakciju na Andersonovu izjavu da je "ubio" Aucarda. U obzir uzmite da je Anderson elita svojeg posla i da je Integra pri svojem gotovo podrugljivom odgovoru tog bila svijesna.


S ruge pak strane, Sebby je mirniji i teže ga se izazove. Pasivniji i hladniji lik od Alucarda, ali na trenutke mirno, ali opet gotovo zvjerski iz njega prodire njegova prava moć i prava narav, želja za uništenjem. Tim više što je nalik Alucardu po tagu, out of his own league
Battles:
Grell - Sebby je po prirodnoj logici trebao biti ubijen, a ovako je bez većih problema skoro ubio jadnog Grella; da nije bilo Willa na pravom mjestu u pravo vrijeme, on bi to i učinio, a na licu mu se vidjelo da mu nebi bilo mrsko.
Ash/Angela - prvo Alucardov stil, malo ga mlate, sijeku udove...a onda kad pošizi...mirno odbrojava deset sekundi dok do maloprije samouvjeren i naizgled superioran protivnik vrišti od boli i užasa.
[Vrh] Go down
Sponsored content





- VS - Empty
PostajNaslov: Re: - VS -   - VS - Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
- VS -
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: