Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koja vam je najdraža manga?

Go down 
+32
jugemxjugem
House196
roverandom
ecimir
XxDeadlyCupcakexX
Dbk1998
anime_rules
Johnny
All.Hail.Genei.Ryodan
extraordinary
YuukiZero
mejdincajna
Haruhi
kasumi
Gaalea
Nao freak
bornap
Ai
kaiser9
Yuki
Aoi No Yuuki
iron_pixel
Crazy Smaug
VampireLily
Tanny
Aiko
dragon3d1
anime freak
Sophie
Rima
Katja-chan
Aru- chan
36 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Haruhi
Anime Star
Anime Star
Haruhi


Broj postova : 12
Join date : 05.09.2010

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime27/10/2010, 1:58 pm

Meni je od Sailor Moon,Haruhi,Nana. Very Happy
[Vrh] Go down
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime27/10/2010, 7:57 pm

Znam da ima mangi, ali trenutno me konkretno zanima Naruto.
Ma nema veze ako je na engleskom. Mislim da ga dovoljno dobro znam.
@haruhi
Tvoj avatar mi je previše cute. Very Happy
[Vrh] Go down
mejdincajna
Anime Star
Anime Star
mejdincajna


Broj postova : 5
Join date : 11.01.2011
Lokacija : deep blue sea

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime11/1/2011, 8:34 pm

Spoiler:

Istina je da koliko ima pozitivnih strani ima i negativnih Very Happy u anime-u ima previše borbe i premalo razgovora i sve se uglavnom događa na brzinu (barem po mojoj prosudi). Toplo ti preporučujem da rađe počneš čitati mangu ja sam je počela nedavno i mogu reći da je stvarno odlična. Ima onih svojih trenutaka al uglvnom je dobra. Likovi su mi okej osim što me Sakura u prvih nekoliko chaptersa nervira, ali na kraju me doista iznenadila sa svojom promjenom. o.O
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1736270529
YuukiZero
Anime Star
Anime Star
YuukiZero


Broj postova : 4
Join date : 16.01.2011
Age : 27
Lokacija : iza duge. ^^

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime16/1/2011, 7:45 pm

um. Naruto mi je super, al uglavnom gledam anime, a ne čitam mangu.čitala sam prije, al mi se nije više dalo. >.<
Vampire Knight mi je valjda jedna od naj mangi ^^ ima sve što mene kao osobu zanima i vrlo je napeta i zanimljiva. I love you Zero rulzz. ^^
čitala sam i Bloody Kiss. manga ima samo nekoliko poglavlja i zadnje poglavlje je bonus i ne odnosi se na priču. Manga nije nešto popularna, ali meni se svidjela. ima nekih glupih stvari, al sve u svemu je okej. [:
Dns sam pročitala Sugar Sugar Rune do kraja i stvarno je dobra, ali ima boljih.. kraj mi je malo bezveze. >.<
čitala sam i Momo Peach Girl (ali samo prvih 5 nastavaka koje su izdali u Algoritmu, jer nisam ih kupovala), i u zadnje vrijeme je pokušavam nać na internetu, ali nema je baš nigdje. >.< tražila sam ko luda. -.-'
ima tu jo toga, al mi se sad ned nabrajat.. ali da, najbolja mi je zasigurno Vampire Knight. I love you
[Vrh] Go down
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime19/2/2011, 11:15 am

Spoiler:
kao da sam ja pisala ^.^
[Vrh] Go down
All.Hail.Genei.Ryodan
Anime Star
Anime Star
All.Hail.Genei.Ryodan


Broj postova : 2
Join date : 31.01.2012

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime31/1/2012, 9:16 pm

Pošto sam dosta mangi pročitao/čitam, napisat ću listu dragih mangi kojih se u ovom trenutku mogu sjetiti. Idea
btw. mange nisu poredane od 1. do 5. prema omiljenosti!

Hunter X Hunter
Radeći svoj profil htio sam ga imenovati prema nekom dragom liku iz mangi, i kako sam razmišljao sjetio sam se Genei Ryodana (Phantom Troupea) iz mange Hunter X Hunter. Ako netko nije čuo za tu mangu (što sumnjam) radi se mangi izrazito popularnoj krajem 90-ih koja dan-danas traje, ne zbog kompliciranosti radnje koliko zbog boležljivog autora (zbog čega joj se pridao nazvi Hiatus X Hiatus). Nakon kojih tjedan dana čitanja pročitao sam i tih 320 chaptera (u ovom trenutku ih ima 333) i ne mogu dovoljno izhvaliti ovu mangu! Very Happy Svakako bih preporučio svakome jer se stvarno radi i remek-djelu! Smile

Fullmetal Alchemist
Savršenstvo! Jedina manga dosad nakon čijeg je kraja potekla suza... cry Od settinga, do radnje, do akcije, do komedije, do... Ma, uživanje u svakom chapteru! :')

One Piece
Već dugogodišnji pripadnik Top 3, prva manga koju sam počeo pratiti, jedan od prvih animea koje sam uopće gledao (živio RTL 2!). Očarao me taj slobodan i avanturistički duh koji ju prožima i koji vas ponekad spašava od tmurne i dosadne stvarnosti. A i ono što ste voljeli kao klinac uvijek ćete voljeti, željeli vi to ili ne! Cool Tko nije još pročitao, nemojte se obeshrabriti brojem chaptera (trenutno 654). Jednom kad počnete ne možete prestati! Very Happy

Elfen Lied
E ovo je nešto posebno. Manga koju karakterizira epitet "jack of all trades, master of none". Iako je ova manga "bosanski lonac žanrova", iskoristila je sve najbolje od svih žanrova i ukomponirila ih u jednu priču. Čudesno zar ne? No, to nije bila moja prva misao kad sam se sjetio ove mange. Prvo čega sam se sjetio su emocije, emocije koje sam proživljavao čitajući ju. Od bijesa, razočarenja, uzbuđenosti, pa sve do neizmjerne tuge. Iako sve ovo zvuči lijepo smatram da ova manga nije za mlađu populaciju Evil or Very Mad , pošto može u djecu usaditi mržnju i gađenje prema ljudima...

Kuroshitsuji
And the last but not the least, došli smo i do Black Butlera. Ovdje me posebno zaintrigirala veza između mladog, kržljavog ali pametnog plemića i besmrtnog, moćnog i gladnog demona. Zanimljivo je promatrati kako se dva potpuno suprotna bića mogu nadovezivati i kako se njihova veza razvija. Još bih istaknuo i setting Viktorijanskog doba u Engleskoj.

Honorable mentions: Parasite, Bakuman, Beelzebub, Soul Eater, Fairy tail, D. Gray-man, Death note, Psyren, Bitter virgin

Toliko od mene Very Happy
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime20/3/2012, 1:07 pm

1. Deathnote
2. Negima
3. Rosario to vampire

Ne čitam puno mangi jer nemam kad, ali radim na tome Razz
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 4:14 pm

Dosad nisam pročitao ni jednu mangu, ali trenutno usporedno čitam Berserk, Elfen Lied i Kampfer. I Elfen Lied mi je najbolja od njih (zasad).
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 4:18 pm

Spoiler:

Vjeruj mi to se nece promijeniti.

Najbolje mange su mi Elfen Lied, Fullmetal Alchemist i Beelzebub
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 4:28 pm

Pročitao sam jako malo mangi jer ne volim čitati on-line.
Draže mi je kupit pa čitat,i zabavno mi je pomalo kupovat pa povećavat kolekciju,pa onda nakon par godina kad zaboravim na neku mangu pa je ponovno pročitam itd.
Zato sad pokušavam što više zaboraviti na Death Note da ga mogu ponovno pogledat jer mi je to najdraži anime.
A od mangi koje čitam su mi najdraže(njih trenutačno jedino i čitam):
1.Shingeki no Kyojin
2.Cage of Eden
3.Rosario+Vampire(velik sam fan)
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 6:20 pm

od mangi su mi najdraže Death note, Kuroshitsuji i One piece Smile
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime4/2/2013, 11:54 pm

Jel zna netko dobru mangu za preporucit ali da je zavrsena?
Procitao sam Death Note, Monster , Elfen Lied i rurouni Kenshin.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime5/2/2013, 12:16 am

Fullmetal Alchemist. Meni najbolja manga koju sam pročitao, ima nešto malo više od 100 chaptera.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime5/2/2013, 12:52 am

Pogledao sam FMA i nisam se odusevio.
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime5/2/2013, 12:18 pm

ecimir je napisao/la:
Pogledao sam FMA i nisam se odusevio.

Jesi gledao prvi anime ili Brotherhood ???

OT: Ja trenutno citam Beck... art je malo cudan ali je zato prica zanimljiva pa mozes to pogledat...
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime5/2/2013, 8:29 pm

POgledao sam Brotherhood. Prvih 20 epizoda mi je bio zanimljiv, a poslije toga dosada, predvidljivost, bezvezni i živcirajući likovi, moram priznat da sam jedva cekao da zavrsi.
[Vrh] Go down
jugemxjugem
Anime Star
Anime Star
jugemxjugem


Broj postova : 10
Join date : 22.04.2013

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime22/4/2013, 6:06 pm

Psyren definitivno
iako je genericni shonen i kraj slupan brže bolje jednostavno ne mogu pocet citat a da ne procitam sve
[Vrh] Go down
Voidster
Anime Star
Anime Star
Voidster


Broj postova : 1
Join date : 17.05.2013
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime17/5/2013, 3:06 pm

Ookami to koushinryo! Very Happy
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime17/5/2013, 4:38 pm

Shingeki no Kyojin(Attack on Titan)

Obožavam ovu mangu,izlazi jednom mjesečno i svako poglavlje ima 40 strana.
Ovo čekanje dok izađe novo pogalvlje me ubija,izgubit ću živce,kraj bude toliko uzbudljiv i onda-PAF,kraj poglavlja....
Još je izašao i anime koji obara s nogu,zasad prati mangu,valjda će i nastavit,ali nemam ništa protiv nekog filera koji bi malo nadopunio priču i da malo saznamo više o likovima,zidovima,titanima itd,volio bih čuti malo o povjesti borbe između ljudi i titana.
Neću davati spojlere onima koji samo gledaju anime,ali sada nas očekuju stvari koje će dodatno zakuhati radnju i učiniti je uzbudljivijom i još više zanimljivom.
[Vrh] Go down
GunBaba
Anime Star
Anime Star
GunBaba


Broj postova : 28
Join date : 01.05.2013
Age : 28
Lokacija : Split

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime23/6/2013, 10:16 pm

Neon Genesis Evangelion(Shinji je zamalo badass)

Usto čitam neke shonene od kojih mi je najdraži Tsubasa reservoir chronicle.
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime26/6/2013, 2:37 pm

Krenuo sam čitat Chihayfuru nakon što je završila druga sezona anime i predobro je, u jednom danu sam pročitao preko 20 chaptera.
[Vrh] Go down
Kitsuneko7
Anime Star
Anime Star
Kitsuneko7


Broj postova : 3
Join date : 08.06.2014
Age : 25
Lokacija : Osijek,Hrvatska

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime8/6/2014, 5:54 pm

Digimon re digitize:decode
[Vrh] Go down
Erroratu
Anime Star
Anime Star
Erroratu


Broj postova : 30
Join date : 25.10.2013
Age : 26
Lokacija : Osinja,BIH

Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime9/6/2014, 6:56 pm

Imam ih vise
JoJo's bizarre Adventure Part 7 : Steel Ball Run ima najbolju avanturu i najbolji razgradnju likova
JoJo's Bizarre Adventure Part 4 : Diamond is Unbreakable ima najboljeg negativca
BERSERK ima najbolji Art stik
Parasyte ima najbolju pricu

Kad bi bas moro birat od svih njih reko bi da mi je Steel Ball Run najbolji
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koja vam je najdraža manga?   Koja vam je najdraža manga? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koja vam je najdraža manga?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Najdraža/najdraži mangaka?
» Manga Reading Club!
» Manga stranice na netu
» Are you the manga artist?
» Anime/Manga žanrovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Manga-
Forum(o)Bir: