Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Empty
PostajNaslov: Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai   Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Icon_minitime23/9/2012, 7:15 pm

Jedan kratki info. Dobila sam na mail ovaj info i smatram da bi bio koristan za našu zajednicu. Naglašavam Croatia Anime Forum nema veze s udrugom nit sudjeluje u zajedničkim aktivnostima. U korist anime fanova ovaj mail proslijeđujem dalje.


Citat :
Poštovani

Dobar dan
Moje ime ja Maro Mojaš, član sam volonterske udruge Drvo mladih Bonsai i zainteresirani smo za anime i mange i općenito japansku kulturu. Naša namjera je da pobliže predočimo hrvatskom društvu japansku kulturu i stoga organiziramo u Dubrovniku Festival japanske kulture uz program Treće uho.Ovaj program nastao je prošle godine s temom Indijske kulture i pokazao se jako koristan u svrhu širenja znanja o drugim kulturama.Organizirali smo već u sklopu Festivala japanske kulture predstavljanje oružja i oruđa japanskog edo perioda, predstavljanje tradicionalnih japanskih borilačkih vještina i predstavljanje tradicijalnog načina ispijanja čaja i posluživanja hrane.Nažalost naše znanje na ovom području nije opširno i naša želja je da,ako ste zainteresirani dođete u Dubrovnik i predstavite građanima Dubrovnika umjetnost anima i manga.U slučaju da niste u mogućnosti osobno doći bili bismo Vam zahvalni kad bi nam mogli predložiti neku osobu koja posjeduje znanje na području manga i anima.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Empty
PostajNaslov: Re: Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai   Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Icon_minitime23/9/2012, 7:41 pm

Damn.
Do prije mjesec dana sam bio dolje. :/

Da su mi se javili ranije, došao bih im tamo sa svojom zbirkom mangi i 200GB animea Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Empty
PostajNaslov: Re: Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai   Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Icon_minitime23/9/2012, 8:41 pm

Hmm... Dubrovnik je malo predaleko za mene... da je u ZG-u bi to vec bila druga prica
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Empty
PostajNaslov: Re: Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai   Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Icon_minitime23/9/2012, 8:52 pm

Spoiler:
Same here :/
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Empty
PostajNaslov: Re: Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai   Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Icon_minitime24/9/2012, 12:30 pm

AJME AJME!!!!!!TO JE U DUBROVNIKU!!!!!!!!!!YAYYYYYYYYYYYYYYYYY
Tu ja živim XD Napokon se nešto događa u mom gradu.
Kada se ovo održava?Moram doći!
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Empty
PostajNaslov: Re: Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai   Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Icon_minitime24/9/2012, 10:45 pm

@Dbk1998

Najbolje ti je da posjetis njihovu stranicu i tamo se informiras. Naime kao sto sam spomenula Croatian Anime Forum ne sudjeluje u zajednickim aktivnostima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Empty
PostajNaslov: Re: Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai   Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Volonterska udruga Drvo mladih Bonsai
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: GENERAL :: Pravila i obavijesti-
Forum(o)Bir: