Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MyAnimeList.net

Go down 
+19
Tenkista
Zephyros
House196
Masuku
ecimir
Dbk1998
Poetus
anime_rules
Sovac
Johnny
roverandom
fingolfin
Rei
Yuki
Crazy Smaug
bornap
Sophie
Katja-chan
Rima
23 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Tenkista
Anime Fighter
Anime Fighter
Tenkista


Broj postova : 64
Join date : 12.01.2013
Age : 30
Lokacija : Osijek

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime15/1/2013, 6:31 pm

evo i mog nedavno sam ga napravio...jos je nedovrsen dok se sjetim sta sam gledo a sta nisam Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
sajber
Anime Star
Anime Star
sajber


Broj postova : 11
Join date : 29.09.2012

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime20/1/2013, 11:10 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
http://www.animan.forumcroatian.com
silversmoke_
Anime Star
Anime Star
avatar


Broj postova : 6
Join date : 27.08.2013

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime27/8/2013, 5:31 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

eto Very Happy 
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime28/8/2013, 4:45 pm

Dakle, nisam htio ništa pisati ni komentirati, ali ne mogu se suzdržati jer mi neke stvari jednostavno nikako nisu jasne (nemoj ovo shvatiti kao neki napad ili neko bashanje)... Kako to da si ocjenila Fate/Zero i Code Geass sa 3, a trainwreckove kao Ao no Exorcist i Code;Breaker sa više nego duplo većim ocjenama?
[Vrh] Go down
silversmoke_
Anime Star
Anime Star
avatar


Broj postova : 6
Join date : 27.08.2013

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime28/8/2013, 5:17 pm

Sve u redu. Probat ću pojasniti.
Ovako nekako. S jedne strane, od Code Geass sam previše očekivala. Ja znam da puno ljudi obožava taj anime - znam jer su mi svi pričali o njemu. Stalno i stalno. Zbog toga sam puno očekivala od njega i na kraju mi se nije svidio. Nisam više sigurna zašto mi se toliko nije svidio jer sam ga davno gledala. Kod mene (nažalost) često na doživljaj utječe to kada gledam neki anime (odnosno u kakvoj se situaciji tada nalazim u stvarnom životu, a onda sam pretjerano šizila zbog ispita i sve mi je išlo na živce). Priznajem da sam ga htjela ponovno odgledati jer ni meni nije jasno kako je apsolutno svima taj anime odličan, a meni nikako nije sjeo. Sada bih ga možda drugačije doživjela što bi onda utjecalo i na ocjenu. Nema smisla, ha? Sorry, tako je...
Za Code;Breaker ni sama ne znam zašto sam dala tako visoku ocjenu. Sada kada se sjetim, on stvarno nije bio ništa posebno. Zapravo je dosta toga nedostajalo u njemu.
Ja znam da nisam expert, zato je svaka kritika dobro došla. Možda i tim putem počnem neke stvari drugačije doživljavati i shvaćati, tako da su mi kritike u neku ruku i vrsta pomoći.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime29/8/2013, 11:50 am

Stvarno mi je čudan razlog i nema mi previše smisla, jer meni kada se nešto ne gleda ne forsiram to, već stavim na on-hold i gledam nešto drugo ili radim nešto što mi se tada radi...

Pokušaj rewatchati jednom kada budeš imala vremena i kada ti se bude dalo, ali nemoj forsirati Very Happy
[Vrh] Go down
silversmoke_
Anime Star
Anime Star
avatar


Broj postova : 6
Join date : 27.08.2013

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime29/8/2013, 12:41 pm

Nije to bilo forsanje, samo sam mislila da će mi se više svidjeti kasnije... i tako sam došla do zadnje epizode.
Budem ga odgledala još jednom, sigurno. Ali kada dođe vrijeme za to. Možda mi se mišljenje nakon toga promijeni Wink 
[Vrh] Go down
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime6/9/2013, 8:14 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo i moj MAL xD
slobodno me dodajte - tamo sam inace puno cesce nego na ovom forumu MyAnimeList.net - Page 2 577842 
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime13/9/2013, 5:21 pm

Za sve koji imaju probleme s naglim logout-om na MAL-u, preporučuje se da se promijeni šifra, što će vjerojatno riješiti taj problem. Ima još jedan razlog za promjenu šifre, a o tome detaljnije u Xinilovoj obavijesti:

''We believe we've fixed the majority of login issues. Terribly sorry it took so long to get this under control, but hopefully we can move forward from here. If your IP is changing frequently though, you'll still get logged out on each subsequent change.

Also, we've received information that the attacker who has hit MAL before may have compromised other anime sites as well. If you've reused usernames, e-mail addresses, and passwords on these sites, it is likely that the attacker has them, and can log in as you if he or she wants. We highly recommend that you change your password as soon as possible, to ensure that your profile and data aren't compromised.

Starting on September 20, we will no longer be able to restore profiles for users who have not changed their password since August 22. It takes a lot of work to restore hacked profiles, and we would rather put that effort into security improvements that can benefit everyone.

Thanks everyone!''
[Vrh] Go down
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime25/9/2013, 12:29 pm

evo i moga Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

P.S. nadam se da vam će se svidjet uređena tema za moj anime list Very Happy
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime25/9/2013, 3:47 pm

Shinobu! <3 Very Happy

Dosta lijepo uređeno, nema što Very Happy
[Vrh] Go down
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime25/9/2013, 4:47 pm

fingolfin je napisao/la:
Shinobu! <3 Very Happy

Dosta lijepo uređeno, nema što Very Happy
Hvala! Wink mislim, tema originalna nije baš moja, no ja sam si uredio css i sve ostalo po volji, makar mislim ga još malo doradit, ali otom potom.
i ofcourse, Shinobu it is <3 Very Happy
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime25/9/2013, 5:46 pm

Dethorhyne je napisao/la:
evo i moga Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

P.S. nadam se da vam će se svidjet uređena tema za moj anime list Very Happy
Lijepo, a ja ponekad koristim već gotove teme koje uzimam odavde:

[You must be registered and logged in to see this link.]

ili odavde:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pa eto ako netko želi sebi stavit. Smile 
[Vrh] Go down
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime25/9/2013, 6:16 pm

Nice! Hvala na linkovima.. ja sam pokušao nać par tema na MAL forumu al nisam baš duboko išao kopat pa eto xD
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
Sponsored content





MyAnimeList.net - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: MyAnimeList.net   MyAnimeList.net - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MyAnimeList.net
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: