Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bakuman preporuka+fanovi

Go down 
+2
Poetus
Saiko
6 posters
Autor/icaPoruka
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime19/1/2013, 10:47 am

Hey ljudi,

ako niste gledali Bakumana niste živjeli Bakuman preporuka+fanovi 285258 zezam se malo, al to je nešto naj naj naj ever tako da preporučam. Dakle stvorili su ga Tsugumi Ohba i Takeshi Obata (dakle Death Note autori) i presavršen je. Priča je dakle o dva mladića koji odluče zajedno postati slavni mangake...Dalje ništa neću otkrivati, ali ako vam nakon prve episode nebude savršen, onda idem čistiti snijeg na Sljemenu Bakuman preporuka+fanovi 285258 Isto tako anime će bit prezanimljiv onima koji imaju san postati mangake Bakuman preporuka+fanovi 80831

Isto tako ko je gledao? Komentari? Bakuman preporuka+fanovi 233140
[Vrh] Go down
Poetus
Anime Star
Anime Star
Poetus


Broj postova : 25
Join date : 18.06.2012
Age : 35
Lokacija : Ispred laptopa

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime20/1/2013, 10:42 am

Gledao nisam, ali sam procitao mangu. Predobra je. Kompetitivnost, ideje i sl....Uzivis se.
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime20/1/2013, 11:25 am

Poetus je napisao/la:
Gledao nisam, ali sam procitao mangu. Predobra je. Kompetitivnost, ideje i sl....Uzivis se.

potpisujem Bakuman preporuka+fanovi 80831 koji lik ti je naj? meni su Takagi i Saiko super, ali i Nizuma i Fukuda su urnebes. Mada svi likovi su stvano ličnosti, svaki poseban Bakuman preporuka+fanovi 233140
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime21/1/2013, 8:54 pm

Ok, što vi svi vidite u ovome? Suspect
Ali da je smiješno je. Umirem od smijeha u svakoj epizodi. rolinng on the floor
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime21/1/2013, 9:25 pm

To ću krenut čitat kad završim psyrena.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime21/1/2013, 10:18 pm

Smak je napisao/la:
Ok, što vi svi vidite u ovome? Suspect
Ali da je smiješno je. Umirem od smijeha u svakoj epizodi. rolinng on the floor

Bakuman preporuka+fanovi 646204 Bakuman preporuka+fanovi 285258
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime21/1/2013, 10:19 pm

roverandom je napisao/la:
To ću krenut čitat kad završim psyrena.

Bakuman preporuka+fanovi 80831
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime13/4/2013, 6:38 pm

ovako, službeno danas sam završila s gledanjem sve tri sezone, dakle 75 epizoda Twisted Evil i želim ih još 75 Very Happy Very Happy Very Happy meni to tako prezakon, pa kako niko ne razumije Bakuman preporuka+fanovi 588353 Bakuman preporuka+fanovi 285258
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime14/4/2013, 2:24 pm

Pogledah prve 2 sezone Bakumana. Sviđa mi se što je tema drugačija od ostalih animea i podosta zanimljivih likova ali nekako mi je radnja spora i nedinamična, praktički je ijeli zaplet postavljen u prvoj sezoni (cilj, ljubavni parovi i rivali ) i imam osjećaj kao da ostatak animea samo čekam da se razrješi. Mislim da nema neku re-watch vrijednost ali u svakom slučaju bolji od većine 8/10.
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime14/4/2013, 6:51 pm

istina, malo se poslje sve oslabi što se radnje tiče, ali anime je jako zabavan nekome tko sanja biti mangaka pa im ni ta spora radnja ne smeta, bar tako je mislim Very Happy
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime25/5/2013, 5:03 pm

Pogledao prvu sezonu, jako dobar anime zasad. Originalna i zanimljiva tematika, odličan humor te simpatični likovi su po meni glavni aduti ovog animea. I moram priznat da stvarno obožavam ovaj njegov opening (Blue Bird). Very Happy
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime25/5/2013, 11:45 pm

Very Happy napokon netko shvatio moje oduševljenje Bakuman preporuka+fanovi 285258 Bakuman preporuka+fanovi 422308
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bakuman preporuka+fanovi Empty
PostajNaslov: Re: Bakuman preporuka+fanovi   Bakuman preporuka+fanovi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bakuman preporuka+fanovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?
» Preporuka
» >>Preporuka za Anime<<
» Preporuka za dobar anime ( bilo koja vrsta)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: