Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 zanimljiv članak

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

zanimljiv članak  Empty
PostajNaslov: zanimljiv članak    zanimljiv članak  Icon_minitime29/3/2013, 11:04 am

pejstat ću na engleskom btw.
"weeaboos who want to move to japan and don’t realize that otaku culture is considered shameful and disgusting there.The governor of Tokyo has said that otaku are genetically abnormal perverts and that tsunamis are divine punishment against them.

And people re-elected him."

i dodala bih komentar jedan od jednog dečka na to također: Seriously, some people think that living in Japan is like living in an anime. Totally wrong. As bronies are hated in occident, otakus are hated in orient. That’s why I don’t like to be called “otaku”. It gives me AIDS everytime I hear it.

što vi mislite,to me zanima o ovome?ja iskreno nisam nikad o ovome puno razmišljala ali sam otkad bila svjesna ove prve gornje činjenice.No,svejedno je Japan gledajući predivna zemlja i htjela bih ju posjetiti no matter what,a što se tiče te otaku etikete,iskreno nikad nisam imala želju da me ljudi tako zovu,niti da me etiketiraju po tome,ja stojim iza svojih razmišljanja i ukusa oduvijek,naravno.
[Vrh] Go down
Tenkista
Anime Fighter
Anime Fighter
Tenkista


Broj postova : 64
Join date : 12.01.2013
Age : 30
Lokacija : Osijek

zanimljiv članak  Empty
PostajNaslov: Re: zanimljiv članak    zanimljiv članak  Icon_minitime29/3/2013, 12:03 pm

haha istina svi mi mislimo da je japan obećana zemlja sto se otakua-a tiče no sad kad sam ovo pročito starno nisam ni zamišljo tak šta
[Vrh] Go down
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

zanimljiv članak  Empty
PostajNaslov: Re: zanimljiv članak    zanimljiv članak  Icon_minitime29/3/2013, 12:08 pm

upravo tako,mindfuck.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

zanimljiv članak  Empty
PostajNaslov: Re: zanimljiv članak    zanimljiv članak  Icon_minitime29/3/2013, 1:54 pm

Nope, nikakav mindfuck, znao sam to od prije, lol

Ali definitivno bi htio posjetiti Japan, i to ne samo zbog animea, već i zbog turističkog razgledavanja Smile
[Vrh] Go down
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

zanimljiv članak  Empty
PostajNaslov: Re: zanimljiv članak    zanimljiv članak  Icon_minitime29/3/2013, 4:39 pm

znala sam i ja,no nekako uvijek na to zaboravim.
ma Japan zbog svega,i ja bi sad u proljeće htjela tamo,malo razgledavanja,malo šopinga malo isprobavanja jela Very Happy (volim njihovu začinjenu hranu tipa tonkatsu).
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

zanimljiv članak  Empty
PostajNaslov: Re: zanimljiv članak    zanimljiv članak  Icon_minitime29/3/2013, 6:13 pm

Ja bi isto htio probati njihovu kuhinju... Ovdje u Istri nema baš nekih restorana sa azijskom kuhinjom...
[Vrh] Go down
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

zanimljiv članak  Empty
PostajNaslov: Re: zanimljiv članak    zanimljiv članak  Icon_minitime29/3/2013, 7:09 pm

nema ni ovdje gdje sam ja osim par kineskih u koje nikad nisam usla
[Vrh] Go down
Sponsored content





zanimljiv članak  Empty
PostajNaslov: Re: zanimljiv članak    zanimljiv članak  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
zanimljiv članak
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Općenite otaku rasprave-
Forum(o)Bir: