Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Eto i mene

Go down 
+2
roverandom
Dethorhyne
6 posters
Autor/icaPoruka
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime24/9/2013, 11:46 pm

Pa sad... Da se lijepo predstavim. Dakle moje ime je Tomislav i ja gledam anime. *pljesak u pozadini, thanks for sharing, sve ostalo kaj bi se očekivalo na AA sastancima ili štagod već xD *
Kao što je stvar i s muzikom, a i svime ostalim neke prevladavajuće preference za žanrove baš i nemam, jedini koji donekle mogu istaknut su school life, romance, slice of life, drama i bilošto što ima duboku priču kojeg god žanra bilo; jedino izbjegavam mecha. Naravno.. to je dio koji spada u sva dobna razdoblja.. Rx žanrove ću preskočit ;D (makar me zanima cijeli spektar koji tu spada, but oh well). Preko svoje drage prijateljice koja također prati anime te čita mange sam saznao za ovaj forum, pa reko da dođem da vidim ako tko zanimljiv iskoči van da s tom osobom mogu klafrat o.. pa o tome kak je vani jesen i sve više hladno, naravno.
Ja sam po sebi sam dosta "prizemljen", ne izbjegavam temu, imam oštar jezik, sarkastičan sam, ciničan sam, pomalo sam i narcist, no sve u svemu ljudi imaju dobar dojam o meni uglavnom, pa valjda nisam tak loš.
Trenutno sam zadnja godina Tehničke škole i planiram upisat Medijski fakultet jer me to najviše zanima.
U slobodno vrijeme se bavim 2D i 3D dizajnom (teksture, zgrade, modeli, art, etc.). Radim u Adobe Photoshopu, Google SketchUpu, 3ds Max 2012 te u Camtasii (u slučaju da radim na nekom videu pošto sam youtuber.) od računalnih jezika poznajem malo Ca, C++a, Basica, HTMLa te CSSa a što se tiče općih jezika razumijem (osim hr) engleski vrhunsko, japanski nešto manje, dovoljno da bih se mogao snać na istok da odem, te donekle ruski, češki i njemački (njemački najmanje).

[You must be registered and logged in to see this link.]


Koga zanima, može vidjeti moj MAL list ovdje: [You must be registered and logged in to see this link.] (Ime poteklo od mjesta radnje anime serijala Myself;Yourself.)

Trenutno moja favorit lista izgleda ovako nekako, no dosta ih ipak fali

Favorite Anime
Monogatari Series
K
Toradora!
Bleach
Guilty Crown

Favorite Manga
Kiss x Sis
Kieli
Mahou Sensei Negima!
Corpse Party: Blood Covered
Watashi ni XX shinasai



ne znam ako ste primjetili al također imam tendenciju da pišem kratke biblije. (kad smo već kod toga ateist sam, not that it really matters though)
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 6:18 am

Otvorim temu, vidim profilnu od najboljeg MC-a na svijetu, reko ovaj je dobar. I bi tako. Napokon netko ko voli slice of life i romance, i sve ostale zanrove (tako bi svi trebali, od svakog zanra po malo)

Dobrodosao, uzivaj na forumu Smile

Lajkam kiss x sis i monogatari ofc.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 8:01 am

Dobrodošao,uživaj na forumu.

kissxsis FTW!!! Very Happy
[Vrh] Go down
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 12:06 pm

roverandom je napisao/la:
Otvorim temu, vidim profilnu od najboljeg MC-a na svijetu, reko ovaj je dobar. I bi tako. Napokon netko ko voli slice of life i romance, i sve ostale zanrove (tako bi svi trebali, od svakog zanra po malo)

Dobrodosao, uzivaj na forumu Smile

Lajkam kiss x sis i monogatari ofc.
još da spomenem da jedine mange koje čitam su romance / shoujo.. tipa Boyfriend, Boku ni natta watashi, već spomenuti Watashi ni XX shinasai, ma romantika je zakon, ujedno je i Slice of life, no baš i to što kažeš, svega pomalo ^^ (jel čitaš KissXSis mangu? ja počnem letit okolo po sobi kad pročitam novi chapter kak je sad dobro Very Happy)

Dbk1998 je napisao/la:
Dobrodošao,uživaj na forumu.

kissxsis FTW!!! Very Happy
tWINcest 4 life <3


edit:
prva stvar koju naručih na netu:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Very Happy i sad jedva čekam da mi lik još isplati ostalih 400-tinjak kuna da uzmem bakemonogatari i nekomonogatari kuro.. i još nas samo par mjeseci dijele od Kizumonogatari-a *o*

Trenutno čekam da mi stignem Toradora! DVD Very Happy
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 1:27 pm

Još jedan monogatari fanatik. Razz 
Dobrodošao na forum. Smile
[Vrh] Go down
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 1:33 pm

anime_rules je napisao/la:
Još jedan monogatari fanatik. Razz 
Dobrodošao na forum. Smile
hvala na dobrodošlici.
i kad se samo sjetim kak sam još prije (prvo) išao gledat nisemonogatari i odgledo 2 epizoda i pitao se koja je ovo glupost?.. a joj kak me sram toga samo Very Happy no jbg, to je sad aktualno i odlično.. nije jedini naime na koji sam navučen Very Happy
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 1:45 pm

Dethorhyne je napisao/la:
anime_rules je napisao/la:
Još jedan monogatari fanatik. Razz 
Dobrodošao na forum. Smile
hvala na dobrodošlici.
i kad se samo sjetim kak sam još prije (prvo) išao gledat nisemonogatari i odgledo 2 epizoda i pitao se koja je ovo glupost?.. a joj kak me sram toga samo :Dno jbg, to je sad aktualno i odlično.. nije jedini naime na koji sam navučen Very Happy
Hej zajebavam se, nisam mislio ništa loše. Smile Napisah pošto ih na ovom forumu već ima dosta, te sad još i ti. Razz 
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 2:22 pm

You lucky bastard (iako ja nikad nebi kupovao nest sto mogu downloadat. Radje figurice :3 ) Very Happy

A nemoj ovog anime_rules slusat. On ti je dropo bakemonogatari jer mu nije dalo citat onaj tekst koji bude na kratko. Evil or Very Mad 

Citam kissxsis (anime nisam gledao nit planiram) i nestrpljivo cekam svaki novi chapter.
I ja sam skuzio da jedine mange koje citam u zadnje vrijeme su romance/harem (shojo nisam nikad probao, sta nije to nest za cure tipa sumrak?). Preporucam kimi no iru machi Razz
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 2:52 pm

roverandom je napisao/la:
You lucky bastard (iako ja nikad nebi kupovao nest sto mogu downloadat. Radje figurice :3 ) Very Happy

A nemoj ovog anime_rules slusat. On ti je dropo bakemonogatari jer mu nije dalo citat onaj tekst koji bude na kratko. Evil or Very Mad 

Citam kissxsis (anime nisam gledao nit planiram) i nestrpljivo cekam svaki novi chapter.
I ja sam skuzio da jedine mange koje citam u zadnje vrijeme su romance/harem (shojo nisam nikad probao, sta nije to nest za cure tipa sumrak?). Preporucam kimi no iru machi Razz
bio bi sretniji da je full HD da ti pravo kažem, no nema veze.. znam da se ovo lako može skinut.. no DVD-e hoću kao uspomenu neku fizičku Wink

i sram te bilo anime_rules! treba te po guzici zbog toga! Very Happy

a ja i čitam i gledam. mislim da sam rewatch-o series cca 6-7 puta, možda više čak xD to mi je bio onak jedan od prvih ecchi naslova koje sam gledao kad sam krenuo gledat anime općenito, još u ono vrijeme sam samo tražio ecchi/harem naslove.. then I matured(to ono, sad tražim H Very Happy ) and started watching sve. shoujo je namjenjeno za mlade djevojke (hence the name) no ipak količina adorableness-a i cuteness-a me fascinira toliko da jednostavno ne mogu prestat čitat. Kimi no iru machi gledam, i sad jedva čekam što će se desit kad se MC vratio i vidio si curu tamo onak WAAAT :O
Ja tebi preporučam Boyfriend. ima 10 chaptera, tak je romance/shoujo manga, a ako ti se svidi onda Watashi ni XX shinasai.. ova druga ima više chaptera, no ista je mangaka i nisu prerazličite priče, no vrlo su dobre i slatke. a ako hoćeš čitat nešto više ecchi ali nešto š to je prepuno seks dosjetki i svakojakih budalaština, pročitaj Kangoku gakuen (prison school).. ja ne mogu do zraka doć na nekim scenama xD
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 3:38 pm

Dobrodošao ^^

Uvijek je lijepo vidjeti da ima još SoL, romance i Monogatari fanova! Very Happy

Čitaj Kimi no Iru Machi mangu ako nisi, jer ako se ne varam anime počinje negdje oko 80. chaptera (nisam gledao anime, samo pročitao sve manga chaptere koji su do sada izašli).
[Vrh] Go down
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 3:41 pm

dapače upravo to i planiram uskoro dok malo ulovim slobodnog vremena.. već imam pinned tab, samo se trebam bacit na čitanje. Sad me doduše više interesira Negima. Uvijek sa sobom imam jedan volume Very Happy
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 3:51 pm

Aha, ali vidjet ćeš da se Kimi no Iru Machi jako brzo čita.

P.S. Prelijep Nisemonogatari DVD Very Happy
[Vrh] Go down
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 4:52 pm

fingolfin je napisao/la:
Aha, ali vidjet ćeš da se Kimi no Iru Machi jako brzo čita.

P.S. Prelijep Nisemonogatari DVD Very Happy
hmm, pa ako tako kažeš ajd, budem sad preko ovog vikenda pročitao što stignem pošto budem ta 3 dana kod bff-a na "godišnjem" :Di drago mi je da ti se sviđa.. no zanimljiva činjenica je to što je čak i DVD s desne na lijevu, mislim omot i sve to.. to nisam očekivao xD

(nisam ni očekivao platinum disco kao background music DVD menija, no drago mi je da. obožavam pjesmu, skoro mi je dobra kao i Complication od Rookiez iz Punk'd-a (Durarara!! Opening 2)
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime25/9/2013, 5:41 pm

roverandom je napisao/la:
You lucky bastard (iako ja nikad nebi kupovao nest sto mogu downloadat. Radje figurice :3 ) Very Happy

A nemoj ovog anime_rules slusat. On ti je dropo bakemonogatari jer mu nije dalo citat onaj tekst koji bude na kratko. Evil or Very Mad 

Citam kissxsis (anime nisam gledao nit planiram) i nestrpljivo cekam svaki novi chapter.
I ja sam skuzio da jedine mange koje citam u zadnje vrijeme su romance/harem (shojo nisam nikad probao, sta nije to nest za cure tipa sumrak?). Preporucam kimi no iru machi Razz
Na kratko kažeš? Možda je na kratko, ali ga je svako malo. Smile 

I ne, shoujo nije nužno samo za cure. Wink 
[Vrh] Go down
Anubis
Anime Star
Anime Star
Anubis


Broj postova : 4
Join date : 10.10.2013
Age : 32
Lokacija : Zagreb

Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime10/10/2013, 10:15 pm

Bok, slažem se sa fingolfin-om da je bolje čitati Kimi no Iru Machi, ali kao shojo mi je najdraži (iako zadnji chapter-i nisu nešto posebno) Kimi Ni Todoke (ima i anime i mangu s time da možeš pogledati anime pa nastaviti sa mangom ako ti se svidi) i po tome šta sam pročitao mislim da bi te se mogao jako svidjeti. Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Eto i mene Empty
PostajNaslov: Re: Eto i mene   Eto i mene Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Eto i mene
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Predstavite se! (forumski leksikon)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: GENERAL :: Predstavi se-
Forum(o)Bir: