Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hello Anime Lovers

Go down 
+4
anime_rules
House196
Anubis
Natsu
8 posters
Autor/icaPoruka
Natsu
Anime Star
Anime Star
Natsu


Broj postova : 3
Join date : 11.10.2013
Age : 30
Lokacija : Sisak

Hello Anime Lovers Empty
PostajNaslov: Hello Anime Lovers   Hello Anime Lovers Icon_minitime11/10/2013, 2:57 pm

Pozdrav ljudi Smile  Moje ime je Šimun, slucajno naletih na forum, pa rekao aj zasto ne, ionako sam znao provodit dosta vremena s frendom u srednjoj komentirajući anime dok bi nas ostatak ljudi cudno gledao, odnedavno sam poceo i puno mange citati, al samo zato što ima animea kojg prestanu snimati upola radnje što nas vjerojatno sve živcira. Nadam se da cu ovdje naci kakve dobre preporuke za stvari sto jos nisam gledao i citao i dobro društvo, naravno Very Happy 

jedni od dražih animea su mi :
Fairy Tail
DBZ
Naruto
Devil May Cry
Bleach
Death Note
Shingeki no Kyojin
......

Hvala na pozornosti i do čitanja Razz
[Vrh] Go down
Anubis
Anime Star
Anime Star
Anubis


Broj postova : 4
Join date : 10.10.2013
Age : 32
Lokacija : Zagreb

Hello Anime Lovers Empty
PostajNaslov: Re: Hello Anime Lovers   Hello Anime Lovers Icon_minitime12/10/2013, 8:05 am

Hi, vidim da ti je lista anime-a slična mojoj pa bi ti preporučio:
Sword Art Online (To je svima preporučeno Very Happy),
One piece (To po grafici izgleda kao da je za djecu i na početku ti dođe da prestaneš gledati zbog ussopa, ali se na to oboje navikneš relativno brzo pa ćeš jedva dočekati iduću epizodu) i
Kingdom (To izgleda kinesko i pokušaj 3d-a, ali je zapravo normalan japanski anime sa po mojem mišljenju jako dobrom radnjom).
Iako sam pogledao i više nego dovoljno da ti preporučim stvari za gledanje, ne znam koja ti se vrsta sviđa (jer su svi nabrojani dobro poznati i iz nekog razloga ih zna gledati i dobar dio ljudi koji obično ne voli te genre) tako da ti ova tri preporučujem na temelju svoje top liste i njihove " slavnosti " Very Happy , uživaj.
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Hello Anime Lovers Empty
PostajNaslov: Re: Hello Anime Lovers   Hello Anime Lovers Icon_minitime12/10/2013, 10:01 am

@Natsu
Prvo sam ti mislio rec da ne pogledas Sword Art Online, al onda mi je sinulo. Moras par puta pogledat i nesto lose, tako ce ono dobro izgledat jos bolje Wink
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Hello Anime Lovers Empty
PostajNaslov: Re: Hello Anime Lovers   Hello Anime Lovers Icon_minitime12/10/2013, 4:57 pm

Dobrodošao na forum, zabavi se. Smile 

House196 je napisao/la:
@Natsu
Prvo sam ti mislio rec da ne pogledas Sword Art Online, al onda mi je sinulo. Moras par puta pogledat i nesto lose, tako ce ono dobro izgledat jos bolje Wink
Komentar mjeseca.
[Vrh] Go down
Natsu
Anime Star
Anime Star
Natsu


Broj postova : 3
Join date : 11.10.2013
Age : 30
Lokacija : Sisak

Hello Anime Lovers Empty
PostajNaslov: Re: Hello Anime Lovers   Hello Anime Lovers Icon_minitime13/10/2013, 9:35 am

House196 je napisao/la:
@Natsu
Prvo sam ti mislio rec da ne pogledas Sword Art Online, al onda mi je sinulo. Moras par puta pogledat i nesto lose, tako ce ono dobro izgledat jos bolje Wink

hahahahaha ima tu logike Very Happy a nema tu dobro loše Razz sve ovisi o ukusu Very Happy
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Hello Anime Lovers Empty
PostajNaslov: Re: Hello Anime Lovers   Hello Anime Lovers Icon_minitime13/10/2013, 1:53 pm

Bok Šimune i dobrodošao na forum! Very Happy
Nadam se da će ti biti lijepo u ovoj našoj maloj zajednici. 
...Što se tiče preporuka, ja bi ti preporučila Soul eater , zaista zanimljiv anime, koji u svoju radnju uključuje akcije, humora i napetih situacija. Btw. opening mu je fantastičan... barem meni Hello Anime Lovers 285258
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Hello Anime Lovers Empty
PostajNaslov: Re: Hello Anime Lovers   Hello Anime Lovers Icon_minitime14/10/2013, 7:45 pm

Welcome!

I house pravo kaže. Jer kako znat da je nešto dobro? Tako da odlgedaš nešto loše.

Al dobra ti je taktika, to ti moram priznat. Krenut sa onim lošim animeima pa prema boljim Hello Anime Lovers 80831 
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Hello Anime Lovers Empty
PostajNaslov: Re: Hello Anime Lovers   Hello Anime Lovers Icon_minitime14/10/2013, 9:17 pm

dobrodošao Very Happy
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Hello Anime Lovers Empty
PostajNaslov: Re: Hello Anime Lovers   Hello Anime Lovers Icon_minitime15/10/2013, 10:01 pm

House i roverandom su već dosta kvalitetno odgovorili, tako da ću ja samo dodati jednu dobrodošlicu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hello Anime Lovers Empty
PostajNaslov: Re: Hello Anime Lovers   Hello Anime Lovers Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hello Anime Lovers
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
» God why anime???
» Air(anime)
» Anime muzika
» Do you like anime with vampires? :) Which ones?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: GENERAL :: Predstavi se-
Forum(o)Bir: