Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bokić! Novi anime lover ovdje!

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Yumigami-Marie
Anime Star
Anime Star
Yumigami-Marie


Broj postova : 23
Join date : 09.04.2014
Age : 30
Lokacija : Zaprešić

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime9/4/2014, 4:31 pm

Ja sam taaaaako sretna da sam našla hrvatski forum anime obožavatelja! Tako je teško naći nekoga tko voli isto što i ja, haha, ali žalosno mi je vidjeti da je tako mala aktivnost i tako malo ljudi učlanjeno :/ potrudit ću se da bude bolje ^^
Dakle!
Nick: Yumigami (bog mjeseca, inspiracija došla iz PS2 videoigrice Okami-definitivno preporuka)
Pravo ime: Marija Mandalena Mijić
Iz: Slavonije
Trenutno prebivalište: Zaprešić
Datum rođenja: 17. 02. 1994.
Horoskopski znak: Vodenjak
Najdraži lik: Abarai Renji (totaly in loooove) (Bleach)
Najmrži lik: neznam dali postoji...svi su više manje ok, a oni vrijedni mržnje nisu više ni živi xD
Gledam anime: Naruto, Bleach (nema više  Sad ), Gargantia on the Verdurous Planet (Suisei no Garugantia), HOTD (Highschool of the dead i čekam drugu sezonu), The Irregular at Magic High School (Mahouka Koukou No Rettousei) i tak..
Čitam manga: i ne baš xD čitam Naruto jer nemogu dočekati nove epizode hehe i Bleach jer nema nikako više novih epizoda...

Neznam što drugo reći nego da se nadam da ću naći ovdje ljude sa kojim mogu razgovarati o svojoj velikoj ljubavi, anime, manga i općenito sve vezano za Japan, hehe...
Nadam se da ćemo svi provesti super vrijeme ovdje i rasplamsati ljubav za anime u srcima svih ljudi Very Happy
[Vrh] Go down
Helix
Anime Star
Anime Star
Helix


Broj postova : 48
Join date : 01.01.2013
Lokacija : Zagreb

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime13/4/2014, 9:56 am

Dobrodosla Smile

Meni je Suisei no Garugantia dobar, ali posto sam ga relativno davno gledao ne znam kaj je sa drugom sezonom, odnosno hoce li je biti i kada?

Da, steta sto je tako slaba aktivnost..ja sam se isto nakon dugo vremena sjetio foruma pa reko da svratim malo...al dugo nije nitko pisao (myself included)
[Vrh] Go down
Yumigami-Marie
Anime Star
Anime Star
Yumigami-Marie


Broj postova : 23
Join date : 09.04.2014
Age : 30
Lokacija : Zaprešić

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime13/4/2014, 9:18 pm

Da, čekam danima da netko nešto novo napiše, nitko ništa :/ hvala Bogu netko da se sjeti Very Happy

Ah nebih znala ništa za drugu sezonu, na stranici na kojoj sam gledala piše completed, ali definitivno sam pomislila da bi bilo šteta da sve tako završi jer ima bezbroj mogućnosti da se priča nastavi, nadam se da će i biti nešto jer priča je jaako slatka Very Happy nema ništa bolje od autsajdera kako se pokušava uklopiti u novom okružju, pogotovo tako uštogljen i pun pravila na planeti di ženske polugole i bosonoge plešu haha Very Happy
[Vrh] Go down
Helix
Anime Star
Anime Star
Helix


Broj postova : 48
Join date : 01.01.2013
Lokacija : Zagreb

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime13/4/2014, 11:28 pm

Ma ja sam cisto slucajno naletio, jer sam se prisjetio da bi mogao sa vremena na vrijeme i koji anime opet pogledat Very Happy , posto dugo nisam...i skuzio sam da je ovo jedan od novijih postova.
Nesto sam kao cuo glasine da bi mogla bit druga sezona i nadao sam se tome jer se prica po meni tek pocela razvijat i ima jos jako puno pitanja koja su ostala neodgovorena. Dobro mi je i sto nije previše djetinjasti, odnosno posljedice postoje i ljudi umiru.
A i bas to sto govoris, zanimljiv je i smijesan taj sudar svjetonazora, sa jedne strane opustena Amy i cijela zajednica, a sa druge strane ukoceni i prakticki automatizirani Ledo (koji polako pocinje spustati svoj defenzivni gard).

Anime bi bio dobar i za napravit neki AMV al mi i za to fali radnje.
[Vrh] Go down
Yumigami-Marie
Anime Star
Anime Star
Yumigami-Marie


Broj postova : 23
Join date : 09.04.2014
Age : 30
Lokacija : Zaprešić

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime14/4/2014, 11:40 am

Da, mogu se samo nadati da nastave radnju...

A kako si se ti počeo baviti ovim svijetom  Question  Koliko godina imaš uopće Question 

I tvoj avatar, jel to onaj lik iz Berserka, nemogu se sad sjetit kako se zove točno, G...nešto..  Question 
[Vrh] Go down
Helix
Anime Star
Anime Star
Helix


Broj postova : 48
Join date : 01.01.2013
Lokacija : Zagreb

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime15/4/2014, 12:02 am

Ah krenuo sam sa Dbz-om dok su isle epizode na novoj :DU biti kad se prisjetim mislim da sam krenuo sa dbzom i ranije kad se prikazivao jos na cartoon networku, i onda nakon toga na novoj...sjecam se da je pol kvarta u to doba zurilo doma iz skole da se stigne pogledat epizoda dbza Very Happy
Također gledao se captain tsubasa u to neko vrijeme..
I onda je krenula fascinacija sa amv-ovima, pa skidanje svega i svacega sa dial up vezom :)Pa prvi pokusaji home made amv-ova... I onda nagli preporod sa prelaskom na adsl Very Happy
Nesto novije kaj sam gledao je Mirai Nikki, Sword art Online, Suisei no Garugantia, Highschool of the dead sam krenuo gledat ali stao nakon par epizoda, 5 sentimeters per second, Attack on titan.
Kaj je najbolje, Bleach nikad nisam gledao Very Happy
29 godina trenutno Very Happy

Je, to je Gattsu (Guts) iz Berserka, isto anime koji mi je jako dobar.
[Vrh] Go down
Erroratu
Anime Star
Anime Star
Erroratu


Broj postova : 30
Join date : 25.10.2013
Age : 26
Lokacija : Osinja,BIH

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime16/4/2014, 3:23 pm

Dobro dosao
I bome ces se nacekat ako ko i ja cekas drugu sezonu HOTD-a.
Dok cekas HOTD,citaj Triage X od istog autora Razz
[Vrh] Go down
Yumigami-Marie
Anime Star
Anime Star
Yumigami-Marie


Broj postova : 23
Join date : 09.04.2014
Age : 30
Lokacija : Zaprešić

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime16/4/2014, 4:17 pm

Oho, hvala na prijedlogu Smile kažeš čitaj, znači ima samo manga..? Možeš mi reći malo više o čemu se radi?

I da, pliz mi piši u ženskom rodu Wink

Izvorno sam bosanka i nisam zaista išla dalje od Posavine, jedino u Gradačac ali poslovno...di se nalazi Osinja?

 Bokić! Novi anime lover ovdje! 472293 
[Vrh] Go down
Erroratu
Anime Star
Anime Star
Erroratu


Broj postova : 30
Join date : 25.10.2013
Age : 26
Lokacija : Osinja,BIH

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime22/4/2014, 8:26 pm

Osinja ti je do Derventa,koja je jedno sat vremena od Doboja,koji ti je isto jedno sat,ako ne dva od Banje Luke.
citaj - Selo srednje velicine

I da,samo manga.
U Triage X se radi o grupi placenih ubica koji rade razlicite misije,zna biti veoma brutalna,i nazalost voli da ti baca sise u facu sto mi ne dozvoljava da je shvatim ozbiljno >.<
Jos jedna manga koja je od istog autora je Fire,Fire,Fire koja mi se VEOMA svidela,ali je i ona kratka i nedovrsena ko HOTD.

Autor HOTD-a isto voli da crta hentai  Bokić! Novi anime lover ovdje! 233140 kazem samo da znas,ako ti se svidio Art style
[Vrh] Go down
Matea2306
Anime Star
Anime Star
Matea2306


Broj postova : 17
Join date : 13.08.2013
Age : 29

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime3/6/2014, 8:26 am

Dobrodošla,da forum nije baš aktivan. I jel mi to živimo obje u Zaprešiću? Very Happy
[Vrh] Go down
Yumigami-Marie
Anime Star
Anime Star
Yumigami-Marie


Broj postova : 23
Join date : 09.04.2014
Age : 30
Lokacija : Zaprešić

Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime5/6/2014, 1:12 am

cini se da da Smile doro, zapravo trenutno nisam tamo xD ali moram se jednom vratiti, sva roba mi je tamo xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bokić! Novi anime lover ovdje! Empty
PostajNaslov: Re: Bokić! Novi anime lover ovdje!   Bokić! Novi anime lover ovdje! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bokić! Novi anime lover ovdje!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Predstavite se! (forumski leksikon)
» NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma
» Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
» Hello Anime Lovers
» Air(anime)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: GENERAL :: Predstavi se-
Forum(o)Bir: