Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prvi anime?

Go down 
+40
Shader
GhostOfBs
anime_rules
LilithK
Nyxie
Dbk1998
Suzaku Kururugi
Kodoku
SAINT_SEIYA
XxDeadlyCupcakexX
MrMusX
bea666
roverandom
fingolfin
Johnny
Eevee357
MiiChwan
Hrca
ivan4ever
ChomeChome
fantasykido
Fallen Angel
Ai
kasumi
kaiser9
iron_pixel
Nao freak
Rei
Crazy Smaug
bornap
animePeace
extraordinary
Tanny
Aoi No Yuuki
Yuki
Sophie
Aru- chan
Katja-chan
Rima
anime freak
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
kaiser9
Anime Fighter
Anime Fighter
kaiser9


Broj postova : 91
Join date : 26.09.2010
Age : 33
Lokacija : on a little planet inside my head

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime26/9/2010, 5:44 pm

prvi mi je bio dragon ball(GOKU Smile ),nakon toga preko satelita sam pratio bezbroj njih,od pokemona,digimona,kickers,inuyasha,detektiv conan,one piece i jos par,ali nakon sto nismo već imali satelit prestao sam to sve pratiti,dok nismo se pretplatili na jedan drugi prijamnik prije tri god,i onda na jetix,prvo naruto,a potom preko interneta i sve ostale koje sad pratim Very Happy
[Vrh] Go down
kasumi
Anime Expert
Anime Expert
kasumi


Broj postova : 185
Join date : 16.08.2010
Age : 31

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime4/10/2010, 7:25 pm

oni koji su se prikazivali na novoj ili gdje vec
znaci sailor moon, pokemoni, digimoni, shaman king, neko vrijeme i yugi-oh
DB sam isto neko vrijeme gledala, al mi je onda stara zabranila da kakve to gluposti gledam lol
[Vrh] Go down
http://kasumixiii.deviantart.com/
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime4/10/2010, 7:33 pm

kasumi je napisao/la:
oni koji su se prikazivali na novoj ili gdje vec
znaci sailor moon, pokemoni, digimoni, shaman king, neko vrijeme i yugi-oh
DB sam isto neko vrijeme gledala, al mi je onda stara zabranila da kakve to gluposti gledam lol

DB? Koji je to anime *ashamed*
[Vrh] Go down
Katja-chan
Power Otaku
Power Otaku
Katja-chan


Broj postova : 202
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Lokacija : Blizu VŽ-a =)

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime4/10/2010, 8:06 pm

extraordinary je napisao/la:
kasumi je napisao/la:
oni koji su se prikazivali na novoj ili gdje vec
znaci sailor moon, pokemoni, digimoni, shaman king, neko vrijeme i yugi-oh
DB sam isto neko vrijeme gledala, al mi je onda stara zabranila da kakve to gluposti gledam lol

DB? Koji je to anime *ashamed*

dragon ball?
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime5/10/2010, 12:45 pm

Katja-chan je napisao/la:
extraordinary je napisao/la:
kasumi je napisao/la:
oni koji su se prikazivali na novoj ili gdje vec
znaci sailor moon, pokemoni, digimoni, shaman king, neko vrijeme i yugi-oh
DB sam isto neko vrijeme gledala, al mi je onda stara zabranila da kakve to gluposti gledam lol

DB? Koji je to anime *ashamed*

dragon ball?

ali to bi onda bilo DBZ
Cool
[Vrh] Go down
Ai
Anime Star
Anime Star
Ai


Broj postova : 23
Join date : 28.08.2010
Age : 33
Lokacija : Pula, Hrvatska

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime8/10/2010, 2:52 pm

Prvi anime kojeg sam pogledala je bila Sailor Moon i to kad mi je bilo 5 godina, ja mislim. Sestra je tada imala skoro 10 godina, pa sam s njom uvijek gledala crtiće na televiziji. Možda je čak bila Lady Oscar ili Candy Candy ili pak Ranma, ali mislim da je prvi anime (90% sam sigurna) bila SM.
[Vrh] Go down
httP://ai-love.blog.hr
Gost
Gost
Anonymous



Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime31/8/2011, 7:09 pm

prvi anime koje sam gledala bili su Pokemoni,Digimoni,Yugioh,Sailor moon,a onda je sestra počela gledati neke anime preko interneta pa sam i ja tako počela pogledala sam neke epizode Ouran high school host club i sad gledam Tsubasu Chronicle Very Happy Prvi anime? - Page 2 606840
[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime31/8/2011, 7:41 pm

Matea Dimaniac je napisao/la:
prvi anime koje sam gledala bili su Pokemoni,Digimoni,Yugioh,Sailor moon,a onda je sestra počela gledati neke anime preko interneta pa sam i ja tako počela pogledala sam neke epizode Ouran high school host club i sad gledam Tsubasu Chronicle Very Happy Prvi anime? - Page 2 606840

Ja sma TRC proctala. Trebala mi je sva moguca prisebnost da sve shvatim, uhvatim i povezem jer je radnja dozlaboga komplicirana =.=

Btw, vecina nas ima iste prve animee. Pokemoni, digimoni, Sailor Moon (stvari koje su se kod nas pustale) Pa onda ono sta se pustalo na satelitu like. Do-re-mi, detectiv conan, one piece, i DBZ, hamtaro, mozda? Te sma ja voljela gledat.
Ima ih jos. Am I right?
[Vrh] Go down
Fallen Angel
Anime Fighter
Anime Fighter
avatar


Broj postova : 61
Join date : 26.06.2011

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime31/8/2011, 7:52 pm


Sophie je napisao/la:
Matea Dimaniac je napisao/la:
prvi anime koje sam gledala bili su Pokemoni,Digimoni,Yugioh,Sailor moon,a onda je sestra počela gledati neke anime preko interneta pa sam i ja tako počela pogledala sam neke epizode Ouran high school host club i sad gledam Tsubasu Chronicle Very Happy Prvi anime? - Page 2 606840

Ja sma TRC proctala. Trebala mi je sva moguca prisebnost da sve shvatim, uhvatim i povezem jer je radnja dozlaboga komplicirana =.=

Btw, vecina nas ima iste prve animee. Pokemoni, digimoni, Sailor Moon (stvari koje su se kod nas pustale) Pa onda ono sta se pustalo na satelitu like. Do-re-mi, detectiv conan, one piece, i DBZ, hamtaro, mozda? Te sma ja voljela gledat.
Ima ih jos. Am I right?

I meni isto CLAMP zna toliko zakomplicirati radnju da moraš biti jako priseban da bi shvatio o cemu se radi Prvi anime? - Page 2 472293
Svi imamo iste prve animee jer smo ta generacija , najbolje mi je bilo gledat one na njemackom ( dok sam jos bila mala) pa ne bi nis kontala nego bi sam gledala kako likovi lijepo izgledaju itd Prvi anime? - Page 2 391743
[Vrh] Go down
fantasykido
Anime Star
Anime Star
avatar


Broj postova : 38
Join date : 29.06.2011

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime31/8/2011, 9:06 pm

prvi anime...mislim da mi je bio Sailor Moon
[Vrh] Go down
ChomeChome
Anime Fighter
Anime Fighter
ChomeChome


Broj postova : 86
Join date : 28.07.2011

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime31/8/2011, 9:19 pm

Dragonball , i bil je taman u vrijeme dnevnika tak da nisam mogel uvek gledati Sad
[Vrh] Go down
ivan4ever
Anime Star
Anime Star
ivan4ever


Broj postova : 4
Join date : 26.01.2012
Age : 28
Lokacija : on earth

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime26/1/2012, 4:42 pm

prvi mi je bio beyblade ili dbz i yugioh tad sam kupovao yugioh karte imo sam mozda 6 7 godina onda sam napravio pauzu i onda slucajnonaso na internetu buzzerbeater animu i jednu stranicu koja je imala dobre anime pa sam poceo gledat i navukao se pravo tad sam pogledao ikkitauzen mai hime mai otome tenjou tenge i jos puno drugih sad sam poceo i bleach ako ima ko preporucit koju anim nek mi rekne
[Vrh] Go down
Hrca
Anime Star
Anime Star
Hrca


Broj postova : 12
Join date : 29.01.2012
Age : 29
Lokacija : Beika City

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime29/1/2012, 2:30 pm

prvi anime koji sam pogledao bili su digimoni...
jos i dan danas znam pogledati adventure 01 i 02 Very Happy
[Vrh] Go down
MiiChwan
Anime Star
Anime Star
MiiChwan


Broj postova : 8
Join date : 11.03.2012
Age : 26
Lokacija : Shibusen Academy

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime11/3/2012, 2:28 am

Svoje prve animes sam gledala na RTL2, tocnije, na Pokito programu. Mislim da sam imala oko 5-6 godina. I citajuci prve komentare u malo da nisam zaplakala od srece.. da sam pronasla osobe u ovim krajevima koje su gledale Ojamajo Do Re Mi i Pretty Cure Prvi anime? - Page 2 422308 ne mogu da vjerujem...
uglavnom, moji prvi animes su: Sailor Moon, Ojamajo Do Re Mi, Wedding Peach, Ranma 1/2, InuYasha, Pretty Cure, Detective Conan, Shin-chan, Dragon Ball, Beyblade, Hamtaro i naravno... Digimon :3 i fakat da od svakog znam njemacki opening napamet *le proud x)
[Vrh] Go down
http://www.formspring.me/kittychwan
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 29

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime30/3/2012, 1:57 pm

Točno znam da sam prvi anime gledala sa nekih 5 godina i to Digimone (jest da ga u to vrijeme nisam ništa razumila
jer sam gledala na njemačkom, niti sam znala šta su to animei xD ali se od tada nisam odvojila od njih)
Nakon toga su uslijedili i Pokemoni, Sailor Moon, Wedding Peach, DoReMi, Janne die Kamikaze Diebin...etc
[Vrh] Go down
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 8:12 pm

Eevee357 je napisao/la:
...niti sam znala šta su to animei xD ali se od tada nisam odvojila od njih)
...

tocno to xD
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime14/4/2012, 1:56 pm

Ovako;
ako izuzmemo YGO, Pokemone, Digimone jer su sinkronizirani bili i DBZ jer sam bio pre mali da shvatim zašto neki nikako da umru i kad umru ustaju od mrtvih, onda je to To LOVE RU
Frendovi koji su u tome su me pozvali kod sebe, lijepo sam se nasmijao i odlučio pogledati anime do kraja, onda sam počeo malo gledati okolo i prije nego sam shvatio što se događa, imao sam iza sebe nekoliko animea, pratio 2 mange i okolo uvlačio nove ljude u to xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime16/4/2012, 7:39 pm

Uffffffffff.... Prvi anime? - Page 2 233140
Imao sam nekih 5 godina i taman kad sam dosao doma iz vrtica je na RTL-u II (njemacka) bio anime blok: Pokemoni, Sailor Moon (to sam preskakao jer mi je bilo glupo Very Happy) i Dragon Ball. I tako je pocelo Prvi anime? - Page 2 606840
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime23/4/2012, 1:04 pm

Hmmm... Kada sam bio klinac na talijanskoj televiziji sa bratom sam gledao Hokuto no Ken, Lupin III, Lady Oscar, Ranma i kasnije Pokemone, DB i ostale stvari.

A prvi anime koji sam odgledao na japanskom (jer talijani sve stvari dubbaju xD ) je bio Death Note, i od tada obavezno gledam animee na japanskom sa engleskim titlovima (mogu i talijanski titlovi proći).
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime23/4/2012, 11:46 pm

Mislim da je ovaj film prvi anime što sam pogledao (naravno, onda nisam znao da je to anime) [You must be registered and logged in to see this link.]
Još ga imam snimljenog doma na kaseti (i baš bi ga mogao pogledati ako mi VCR još radi ^^)
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
bea666
Anime Star
Anime Star
bea666


Broj postova : 38
Join date : 09.06.2012

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime18/6/2012, 5:39 pm

sailor moon. sad sam ga prerasla i nemam ga vise zivaca gledat xd
[Vrh] Go down
MrMusX
Anime Star
Anime Star
MrMusX


Broj postova : 5
Join date : 22.06.2012
Lokacija : Osijek

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime23/6/2012, 8:12 pm

Lina Inverse, Heidi girl of the Alps, Lupin the 3rd, Mobile suit Gundam (ova 4 sam gledao u isto vrijeme sve kao klinjo) zatim je Dragon Ball Z lupio na cartoon network, a iza toga pokemoni i sve sto je doslo.
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime24/6/2012, 10:10 am

meni je prvi bio pokemon, PIKACHU!! Prvi anime? - Page 2 13493
[Vrh] Go down
SAINT_SEIYA
Anime Star
Anime Star
SAINT_SEIYA


Broj postova : 6
Join date : 07.07.2012
Lokacija : PULA

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: hm...   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime7/7/2012, 2:46 pm

Prvi anime?
Conan il ragazzo del futuro, to je Talijanski prijevod original glasi Mirai shōnen Konan iz 1978 godine.
Klasik!
[Vrh] Go down
Kodoku
Anime Star
Anime Star
Kodoku


Broj postova : 18
Join date : 28.03.2012
Age : 31

Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime8/7/2012, 6:12 pm

Sailor Moon, Dragon Ball, Detective Conan...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi anime? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi anime?   Prvi anime? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi anime?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
» God why anime???
» Air(anime)
» >>Preporuka za Anime<<
» Najdraži anime lik?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: