Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Cosplay

Go down 
+18
Suzaku Kururugi
Kodoku
SAINT_SEIYA
Sovac
XxDeadlyCupcakexX
Johnny
Eevee357
Fallen Angel
bornap
fantasykido
Aoi No Yuuki
Aru- chan
anime freak
iron_pixel
Yuki
Katja-chan
extraordinary
Sophie
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime31/8/2011, 8:24 pm

Spoiler:
da hehehehe ja sam Syaoran lover hehe,čak mi je sestra nacrtala profilnu sliku Very Happy I love you Cosplay - Page 2 606840 Cosplay - Page 2 328145 Embarassed
[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime1/9/2011, 12:09 pm

Spoiler:

Good job ^^
Neka, neka, samo ti budi Syaoran lover~
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime1/9/2011, 5:05 pm


Good job ^^
Neka, neka, samo ti budi Syaoran lover~[/quote]

hehe hvala,za to je sestra kriva Very Happy Cosplay - Page 2 606840 I love you
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 9:59 am

Ako možemo postaviti i videe cosplaya:
Video zbog kojeg sam počela nesvjesno pjevati "wonna take you to the gay bar" pod matematikom -_-
Never got so many stares T.T
[You must be registered and logged in to see this link.]
Sasuke... za ovo nemam riječi Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Fangirl mode activate:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Još malo nosebleeda: ^w^
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime3/4/2012, 1:27 pm

Lijepo je postati slike, ali jeli itko od vas pokušao takvo nešto?

Ja sam, recimo, htio s frendovima srediti grupni cosplay Deathnotea (jedan frend mi se činio kao isti Light kad bi se pravilno odjenuo, best frendica mu je punkerica pa može nekako Misu skemijati, jedan drugi frend je po karakteru isti Ryuk pa mu nebi bio problem upasti u takvo nešto, a ja tako i tako sjedim kao L kad me ljudi ostave na miru da budem bos), ali od četvero ljudi dvoje je odustalo, a samo dvojca nemremo a da nije barem jedan Light.

Pokušavam naći izliku da takvo nešto probam napraviti ovako, ali ništa mi ne pada napamet xD

Možda za rođendan uspijem okupiti dovoljno bolesnika da napravimo PRAVI party Razz
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 9:13 am

Spoiler:

Pokušala sam nagovoriti prijateljicu na tako šta, ali ona je jedan od onih "ljubitelja pokemona"
tj., ne bih ju mogla nagovoriti na neki cosplay poput Naruta( samo za usporedbu) nego bih morala hodati
po zimi u kratkim hlačicama i bacati poke-lopte na ljude cry
No sad se navukla na Ouran pa možda i bude nešt od nje Razz

Aaaa, to bi bilo cool ^^ Death Note je postao bezveze bez L-a, tako da ga nikad nisam odgledala do kraja :/
Jel ima kakav događaj u Hrvatskoj ili okolici da se skupljaju cosplayeri?
Jedini u "okolici" za koji znam je u Njemačkoj, a on ne dolazi u obzir T.T
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 11:57 am

Spoiler:
lol
ti bar imaš nju, ja sam toliko lud da bih peistao na takvo nešto (8. mjesec-ja u martama, kožnjaku i pilotskim naočalama, tek tako, iz fore, like a boss); ovi moji melusi nebi ni to xD

/warning for next sentence-I'm straight and I can get you witnesses, no yaoi for you Razz/
L je naj x3
Kao malo djetešce, troll i najveći kralj u jednom Very Happy
Taman sam se nabrijao; uzgojio podočnjake, našao frendicu koja će me našminkati da budu pravi podočnjaci, pripremio popis slatkiša i sve i na kraju ništa :'(
Ja ne znam za takvo nešto; da znm:
1) "L mode activate!" i put pod noge
2) stavio bih tu Smile
Mada opet, ja sam čovjek od inicijative; da mi je skupiti 5-6 ljudi koji su za, ja bih za maškare u cosplayu hodao po cesti cijeli dan.
(BTW-momentalno radim na tome da u školi osnujemo Otaku klub xD Imam već 2 sigurna člana, ostale treba navući Razz Ako prođe ideja, naravno (/kah/ bem ti Balkan /kah/ -.-'' )
My point-SIGURNO ćemo takvo nešto probati za maškare ako ovo prođe, dakle obavjestim vas sve ako se to dogodi xD)

[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 8:09 pm

Spoiler:

Ccc, jel zbilja zvučim kao neki yaoi manijak? xD Nije da se budim u 3 ujutro samo da mogu u miru čitati mange takvog sadržaja =3= ... Bolje je u pol 4

Sretno s obojime, ako otvoriš Otaku klub, svakako mi sačuvajte mjesto ^^
U mojoj školi na natko šta ne bih mogla ni pomisliti, biramo između literarne, dramske i promatranja zvijezda =.= wipiiiii
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime5/4/2012, 9:08 pm

Spoiler:

nop, ali budući da me više ljudi sa svojim yaoi fantazijama dovodi do ruba razuma ovo mi je postalo navika (P.S. NIKAD yaoi manijaka na boci istine ne pitaj o fantazijama xD)

Mi biramo između milijun stvari, ali to su stvari na koje idu zaista štreberi (kažem ja koji već sad mogu položiti maturu s 5, ali nema veze Razz (ybg, već kad sam pametan moram se i hvaliti, jel? Razz )), nema inicijative za nešto drugo napraviti.
Ja ću ići s tim ako skupim barem nekoliko ljudi, lijepo ćemo svaki petak poslje šk ostajati u nekoj učionici s projektorom i kojih sat vremena gledati animee ili se jednostavno zafrkavati i pričati o stvarima koje nisu za "vanjski svijet" Razz
Ako fkt nešto takvo napravim, ovdje ću negdje to izvjesiti pa nek se priključi tko može, dok god su ljudi pristojni (tj. unutar nekih granica Razz ), sve je OK.

[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime6/4/2012, 6:58 pm

Spoiler:

Sad znam šta ću morati prešutiti sljedeći put kod boce ^^ (nije da imam nekih fantazija... zapisanih u bilježnici... ružičastim pinkalom... s šljokicama O.o I said too much Neutral )

Zvuči super, šteta što ne idem u Zagreb u školu, jest da ne bih bila od neke velike pomoći što se tehnike tiče, al o animeima mogu pričati satima ^^ (to je vrlina, nadam se)
Ccc, mogla bih se sad i ja počet hvaliti kako sam pametna al bi trebalo otvoriti novi thread Razz
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime6/4/2012, 9:21 pm

Spoiler:

Lol x)
"Svatko je malo zločest..." Razz

Onda slobodno navrati kad si u blizini, ako ništa drugo upadni na neki od naših privatnih anime partyja (a.k.a.-nađemo se kod nekog, napapamo se, pola vremena gledamo animee, pola pričamo o glupostima i svađamo se xD ).
Dap, vrlina je, ovom forumu treba oživljavanje, ako nitko drugi ništa ne radi, nas troje aktivnih iz principa moramo sve zaspamati da se čini kao da nas je više xD
Sad ozbiljno, to je super, napokon ima netko tko me može shvatiti po tom pitanju Razz
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime6/4/2012, 9:22 pm

BTW (warning, totalni offtopic)
Happy B-day! Smile
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime7/4/2012, 9:25 am

Spoiler:

Držat ću to na umu, jesti volim, animee obožavam, a ovako i onako samo gluposti pričam tako da zvuči idealno ^^
Hahaha, šta misliš da radim od kako sam se registrirala? Polako me napušta svaki sram zbog spammanja xD
Nije sram što smo budući doktori magistranti profesori znanosti cheers (tako će započeti moja buduća posjetnica, nadam se da nije pretjerano? ? )
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime7/4/2012, 9:29 am

Spoiler:

Puno hvala Very Happy
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime7/4/2012, 9:30 am

Spoiler:
Onda moraš navratiti koji put.

Same here xD
Da stvar bude ironičnija, obično sam ja onaj koji je dežurni anti-spam diktator Razz
Nez za tebe, ali ja ću biti dr. med., a dalje ne znam.


Smile
Lijepo se zabavi i nemoj piti (bar ne previše Razz )
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime9/4/2012, 10:42 am

Spoiler:

Zbilja? Onda ćemo biti kolege xD
(više se nemogu ni sjetiti o čemu je uopće više ovaj thread pošto smo posve otišli offtopic ....cosplay? ......)

Izaya cosplay
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime9/4/2012, 5:12 pm

Dap, cosplay Smile
Želim da netko reagira na sapmmanje i udjeli mi nešto od sankcija, tako će forum valjda malo živnuti xD
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime28/5/2012, 9:34 am

You will be mine, samo da uspijem nekoga iz društva preobratiti na otaku religiju *Q*... Mami cry
[You must be registered and logged in to see this link.]
Kaichou wa maid sama- damn, so cute
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nekako mi je glupo vidjeti Hatsune Miku cosplay u njenoj običnoj uniformi kad ima najmanje tridesetak drugih iz Project Dive :/
[You must be registered and logged in to see this link.]
Rin Kagamine-
[You must be registered and logged in to see this link.] - moj favorit od Vocaloida
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime28/5/2012, 10:05 am

Spoiler:
1. F***in' cute x3 (Iz Madoke, jelda? )
2. OK...upravo sam dobio jebenu ideju za iduću igru boce istine xD (ne pitaj, kad MIOC ekipa krene s bocom...da se smije snimati, bili bismo hit na internetu xD )
3. Za vocaloide:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Instinktivno sam počeo ovo pjevati xD
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime30/5/2012, 7:59 am

Spoiler:
Yes, ona mi je najdraži lik iz Madoke Magice <3
Ako mi prijateljica sad to otkaže (a to će biti jer sam ju pitala na ovaj način- Šta misliš o samostojećim čarapama i kratkim suknjama? Very Happy (i to vjerojatno sa nekim halfperverted face T.T ...možda sam trebala napomenuti da govorim o maškarama O.o), onda sam dobila odgovor poput ovoga-Jesi sad prešla na tu stranu?!?!
Well, kako je sve prošlo mislim da ću se ili morati početi jasnije izražavati (Hell no! Onda mi više ne bude zabavno zaje.... neke ljude Razz ...ili zaje... samu sebe u ovom slučaju xD ) ili ću sama cosplay...jat? ...gramatika... -.-
Ovaj link sam željela još prije staviti ali nisam mogla ući u sliku:
[You must be registered and logged in to see this link.] (LOVE IT)

Damn, odmah se ispričavam svim ljudima koji će sad nastradati zbog mene x)

Klasik, moraš poslušati i neke novije pjesme, u posljednjih pola godine su izbacili nekih desetak novih Vocaloida Smile
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime30/5/2012, 9:22 am

Spoiler:
Uvijek prisutan lik veterana u mahou shoujo animeima, što ćeš. BTW-madoka rula. Kad mi je frend prvi put to pokazao; ". . . Ti to mene zajebaješ?" xD al anime se pokazao kao genijalan Very Happy
Ma to je to xD Same here, samo kj kod mene nisu u pitanju kratke suknje i visoke čarape ( <3 bem ti hrv obrazovni sustav; da bar imammo uniforme) nego neš drugo i rekao sam "Ajde! Very Happy " xD
(ako budete dobri možda stavim sliku kad ta luda ideja zavozi xD )

Treba poduzet inicijativu; ja za iduće maškare mislim napraviti senzaciju makar me pretukli na cesti ("Problem with people is that you can kill them. But if you become more than a mere human...if you become a symbol...you become immortal.").

cute :3
mada opet, mami outfit rules x3
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime30/5/2012, 6:24 pm

Spoiler:

Ja sam isto bila skeptična u vezi Madoke Magice (vidjela sam na nekim drugim otaku stranicama da je vrlo popularan, no nisam kužila zašto, ali Kyubey mi se i prije gledanja činio nekako jeziv, vjerojatno jer sam gledala Bokurano i povezala ga s Koemushijem >.>) ali se pokazao kao odličan anime, stavljen na rewatch listu, a sad će bit i cosplay projekt

Sjećam se da sam nedavno vidjela neki članak o uvođenju uniformi u škole i nakon prvotne euforije sam se neugodno iznenadila kad sam vidjela da spominju...*bljuf* KUTE pale Ja se ovako i onako furam na neki school uniform look sa svojim košuljama i kravatama (obožavan kravate *Q* ...većinom su neke rokerske sa lubanjama i zvijezdama xD) tako da me to više ne brine Razz

Sviđa mi se citat. Smile Izvor?
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime30/5/2012, 6:55 pm

Spoiler:
Madoka rula, a Kyubeya sam htio zadaviti od prvog trenutka kad sam ga vidio, došlo mi xD

Kravate? Košulje? Sako-jakne? Suknje? AWWWWW YEAAAAAAAAAAAAH!
Čak bi i hute mogle bit fora ako ih furaš na pravi način.
Sve mi je to super, ali sa starcima se malo puno razilazim oko nekih takvih stvari pa idem pomalo (prvo prstenje, manji lanci, bedževi, kožne narukvice...sad idem na novu razinu Very Happy )

Ako se ne varam, Batman Beginning (inače sam od djetinjstva veliki fan Batmana). Možda nije u riječ točno, ali poanta je tu.
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 28

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime31/5/2012, 1:16 pm

Spoiler:

Bar je umirao dva puta, to me djelomično utješi >.>

Već duže vrijeme tražim po trgovinama neku crvenu kariranu suknju koja bi mogla proći i kao rokerska ali me svaki put uhvati kiša pa odustanem... Slavonija Razz A sve na netu su preskupe kad uračunam dostavu pa sam to odmah prekrižila
Ja ću se jednoga dana samo pojaviti sa ljubičastom kosom (već sam ih upozorila na to ali misle da se šalim...bar ne mogu reći da im nisam ništa rekla ^^) pa će se morati pomiriti s time. or so I hope for yumm....it\\'s a yu
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime27/6/2012, 7:30 am

Ajmo malo dignuti temu! Very Happy

Ovako, u ovoj ludoj zemlji godišnje imamo samo jednu priliku u cosplayu prošetati po cesti; maškare.
Znm, može bit djetinjasto, ali taman dobro dođe jedan dan takve zajebancije godišnje.

Onda? Imate li kakve planove?
Ja sam razmišljao o nečem od sljedećeg:
-Edward iz Full Metal Alchemista - trebao bih pustiti kosu još malo, da bude za pletenicu, hlače imam (lol, ne pitajte), sat ću si nabaviti, automail mogu napraviti sam uz malo truda (djed mi je umirovljeni limar, dakle hardware imam na raspolaganju, a materijal nebi trebao biti uber skup) i to je u biti to. Još samo da nekog od svojih nagovorim da dođe u oklopu od 2 metra (Al) i sve super Razz

-Sebastian iz Kuroshitsujija - za ovo nemam skoro ništa, ali je awesome. Trebao bih iznajmiti frak, nabaviti periku...ugl. manje posla i više para nego za Edwarda. Tu je jedini pravi problem naći Ciela (sam Ed još nekako, ali SEBASTIAN bez Ciela...)

-Grell iz Kuroshitsujija - ovo bi moglo biti jako zabavno, prsluk, košulju, onu mini kravatu i te gluposti bih mogao posuditi ili čak naći u vlastitom ormaru. Preostaje još samo nabaviti onakav crveni baloner, što bih, opet, mogao napraviti sam (ybg, sad preko praznika sam obećao samom sebi da ću naučiti šivati, 90% odjeće koja se meni sviđa nije dostupna u HR, a nemrem si priuštiti da za svaku sitnicu idem u Aždaju, bar ne dok se ne zaposlim). Još samo ostaje preljev (rađe to nego trajna boja, manje zajebancije iako možda efekt ne bude isti) i dječje škarice (pa...mogao bih i motorku nekako napraviti, ali bi to bilo puno detaljisanja, a budući da se spremam za prijemni i maturu, ove godine neću baš imati vremena za takve pothvate).

-L iz Deathnotea - legenda, low-budget stvar, jako zabavno bi bilo, ali bih ipak dobivao malo previše čudnih pogleda, čak i od ljudi koji bi morali prepoznati što pokušavam s onim zadubljenim skoro tupim pogledom, čudnim sjedenjem, vječitim sarkazmom i žderanjem slatkog xD
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cosplay - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cosplay   Cosplay - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cosplay
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cosplay slike
» Kuroshitsuji (黒執事) Cosplay
» Općenito o Cosplay

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Cosplay-
Forum(o)Bir: