Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?

Go down 
+36
Tenkista
Shader
Nyxie
LilithK
House196
Dbk1998
Smak
Suzaku Kururugi
Kodoku
SAINT_SEIYA
bea666
Sovac
XxDeadlyCupcakexX
fingolfin
roverandom
Johnny
ivan4ever
ChomeChome
Fallen Angel
mejdincajna
kaiser9
Nao freak
Nyan
Sophie
kasumi
iron_pixel
Crazy Smaug
Rei
Aoi No Yuuki
dragon3d1
anime freak
Yuki
extraordinary
bornap
Aru- chan
Katja-chan
40 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime15/6/2012, 8:54 pm

fingolfin je napisao/la:
Johnny je napisao/la:
Desu, ako netko nije hater, to mi je čisto OK.
Ali ipak, ima i među ljudima koji nisu teški hateri onih koji fkt izazivaju.

zato postoje ovakva mjesta, da se ispušemo i uživamo među "svojima" Very Happy

BTW-sad mi palo napamet; ima ovdje netko (osim roverandoma i fingolfina) tko je za nekakvo druženje sad preko ljeta? Msm, ja sam iz ZG, ali osim vozačkog i tjedan dana ljetne škole statistike i nemam nekih obaveza pa mi nije problem skoknut negdje da popijem kavu s nekim sebi sličnim xP

Kao što sam ti rekao, pozdravljam inicijativu, ali problem je što sam ja preko ljeta doma, u Istri, pa ne vjerujem da ću do ZG-a tako skoro >.>
Gospodin "Ripam ljude za Guidove", tiho xD

hvala na podršci Razz
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime15/6/2012, 8:57 pm

Johnny je napisao/la:

Gospodin "Ripam ljude za Guidove", tiho xD

hvala na podršci Razz

Nisi čuo zadnji rip koji sam bacio...

Ekipa iz zg-a se zgražala Very Happy

Ofc. u razini onog sa guidom, kažem ti sljedeći put na dn-u/faceu ako te zanima, samo me podsjeti Razz
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 34
Lokacija : Zagorje

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime15/6/2012, 9:00 pm

Bez kriptičkih postova koje ne mogu shvatiti. Ruši moj ugled mudrosti i sveopćeg znanja ?
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime15/6/2012, 9:28 pm

Sovac je napisao/la:
Bez kriptičkih postova koje ne mogu shvatiti. Ruši moj ugled mudrosti i sveopćeg znanja ?


In riddles, then, shall i speak. Razz

Šalim se malo, referenca je na yugioh, da ti olakšam dušu Very Happy
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 34
Lokacija : Zagorje

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime15/6/2012, 9:43 pm

Bez brige, moj kratki raspon pozornosti pojednioj stvari zaštiti će me od negativnih posljedica.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 31
Lokacija : Slatina

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime17/6/2012, 3:07 pm

Imate temu "Brbljanje" a ne tu ovakav offtopic (ripanje klinaca) xD
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime17/6/2012, 4:30 pm

roverandom je napisao/la:
Imate temu "Brbljanje" a ne tu ovakav offtopic (ripanje klinaca) xD

Ljubomorna dušo! Razz xD

Ali istina, malo smo bili zaglibili u offtopic >.>
[Vrh] Go down
bea666
Anime Star
Anime Star
bea666


Broj postova : 38
Join date : 09.06.2012

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 5:06 pm

moja stara nije znala sto je to uopce ni zasto trosim silne pare na to xd kad mi je stigla posiljka iz algoritma,mange koje sam narucila,onda me tek pitala o cemu se radi,ali kao,moj novac xd
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 5:48 pm

bea666 je napisao/la:
moja stara nije znala sto je to uopce ni zasto trosim silne pare na to xd kad mi je stigla posiljka iz algoritma,mange koje sam narucila,onda me tek pitala o cemu se radi,ali kao,moj novac xd
Tako je to i kod mene išlo. Onda sam upisao MIOC i sad je sve dobro; prolazim s 5 i ne mogu mi ništa reći. Ali da NE prolazim s koliko prolazim...BRRRRRRRRR, strah me već od razmišljanja o tom (pogotovo starog, on je onako, 'klasa hercegovac Razz ).
[Vrh] Go down
bea666
Anime Star
Anime Star
bea666


Broj postova : 38
Join date : 09.06.2012

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 5:59 pm

Johnny je napisao/la:

Tako je to i kod mene išlo. Onda sam upisao MIOC i sad je sve dobro; prolazim s 5 i ne mogu mi ništa reći. Ali da NE prolazim s koliko prolazim...BRRRRRRRRR, strah me već od razmišljanja o tom (pogotovo starog, on je onako, 'klasa hercegovac Razz ).

eh,ma ja sam prestala s kupovanjem,sad mi trebaju pare za izlaske,kave prek tjedna i razne poroke xD
ali ne vidim razlog zasto bi im smetalo,osim cinjenice da sam prikeljena uz laptop po par sati xd
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 6:04 pm

bea666 je napisao/la:
Johnny je napisao/la:

Tako je to i kod mene išlo. Onda sam upisao MIOC i sad je sve dobro; prolazim s 5 i ne mogu mi ništa reći. Ali da NE prolazim s koliko prolazim...BRRRRRRRRR, strah me već od razmišljanja o tom (pogotovo starog, on je onako, 'klasa hercegovac Razz ).

eh,ma ja sam prestala s kupovanjem,sad mi trebaju pare za izlaske,kave prek tjedna i razne poroke xD
ali ne vidim razlog zasto bi im smetalo,osim cinjenice da sam prikeljena uz laptop po par sati xd
Svima treba draga moja, ali sam se snašao i u ovim kriznim vremenima uvijek imam novca sa strane ako mi se baš kupuje nešto tog tipa Very Happy
A sate za kompom nećemo brojati, komp znam ne gaisiti i po dan-2 u komadu xD
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 6:15 pm

Johnny je napisao/la:

Svima treba draga moja, ali sam se snašao i u ovim kriznim vremenima uvijek imam novca sa strane ako mi se baš kupuje nešto tog tipa Very Happy
A sate za kompom nećemo brojati, komp znam ne gaisiti i po dan-2 u komadu xD

Ja danima ne gasim laptop xD

Samo ga bacim u sleep mode... A sada sam dosta na njemu, jer na poslu čitam knjige na njemu i surfam, a onda doma kada dođem isto tako (samo što doma još povremeno gledam anime) xD
[Vrh] Go down
bea666
Anime Star
Anime Star
bea666


Broj postova : 38
Join date : 09.06.2012

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime18/6/2012, 6:23 pm

aj sad svi prestanimo offtopicarit. xD
[Vrh] Go down
SAINT_SEIYA
Anime Star
Anime Star
SAINT_SEIYA


Broj postova : 6
Join date : 07.07.2012
Lokacija : PULA

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 10:09 am

Kod nas su ljudi odgojeni da razmišljaju na jedan način, (što se naziva Zapadnjački), i oni teško shvačaju ljude koji drugačije razmišljaju i imaju drugačije načine za razmišljanje. A u našim krajevima je još i gire jer se cjelo vrijeme govori ugedajmo se na Zapad a kad dođe netko s Istoka gleda ga se kao da je pao s Marsa. Oni koji gledaju Anime i čitaju Mange odudaraju od mase i samim time se na njih gleda drugačije. Možda bi bilo i drugačije da se emitiraju Anime na našoj televiziji, osim ovih par Anima, koje su postale stereotip. A o mangama da ne i govorimo. Teško dostupne i skupe, za naše prilike. A ove jeftine( koje idu uz dnevne listove) nemaju veze s mangama, (pisane po Zapadnjački). Ali to je jedna druga tema.
[Vrh] Go down
Kodoku
Anime Star
Anime Star
Kodoku


Broj postova : 18
Join date : 28.03.2012
Age : 31

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 6:07 pm

Ljudi oko mene ne shvaćaju zašto volim japansku kulturu...svi misle da je to gubitak vremena, ali mene nije briga. I <3 Japan
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 7:14 pm

Kodoku je napisao/la:
Ljudi oko mene ne shvaćaju zašto volim japansku kulturu...svi misle da je to gubitak vremena, ali mene nije briga. I <3 Japan

tako i treba, boli te briga što drugi kažu! Very Happy
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime8/7/2012, 8:28 pm

Moji starci nemaju pojma i živo im se fućka kaj gledam,a ekipi s posla je to smiješno i djetinjasto.
Ali ja sam svoj,kaj ostali kažu,kažem im da si nadju život Smile
[Vrh] Go down
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime9/7/2012, 12:55 pm

Kodoku je napisao/la:
Ljudi oko mene ne shvaćaju zašto volim japansku kulturu...svi misle da je to gubitak vremena, ali mene nije briga. I <3 Japan

That's the spirit ^.^
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime7/8/2012, 9:11 am

Valjda sam ja jedini kojem okolina ne pretbacuje gledanje animea iako nitko od mojih bližnjih i prijatelja ne gledaju takvu vrstu "animiranih filmova".
Dakako, Hentai kao i Yuri anime imaju veliki broj poklonika, iako se na prvi pogled ne čini tako u suncem okupanom Splitu. Smile
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime7/8/2012, 5:29 pm

Kod mene u Dubrovniku standardno....
Manje više sva djeca i svi moji prijatelji gledali su pokemone,digimone i donedavno Dragon Ball Z.
A u obitelji su svi čuli za pokemone.Hahahaha djed me još dan-danas zove Gengar XD jer sam se stalno s tom figuricom pokemona igrao kad sam bio mali.
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime17/10/2012, 5:00 pm

Jucer sam dvojicu frendova sa faksa navukao na Samurai Champloo XD

Btw ugodno me iznenadila moja grupa na faksu. Ako ne racunamo one dvije cure koje anime gledaju cijelo vrijeme, skoro svi ostali su pogledali barem jedan anime i bili zadovoljni s vidjenim. Jako mi je zabavno bilo vidjeti koliko ih je zaintrigirao moj Death Note black edition koji sam neki dan cijelo vrijeme citao, a kad sam se pojavio sa Son Goku majicom, jedinin komentar je bio: Upravo si postao najcool osoba na faksu cheers
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime17/10/2012, 6:14 pm

Hahahaha čestitam House Very Happy
Nastavi s regrutacijom anime/manga ljubitelja Wink
Dovedi ljudi u taj zanimljivi svijet,možda nekog nagovoriš da dođe na forum i tako to Wink
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 34
Lokacija : Zagorje

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime17/10/2012, 9:13 pm

Lijepo, lijepo. Blago tebi. Kada ja na faksu igram ds gledaju me kao da sam pao s marsa, a anime nijednom nisam čuo da se spominje.
[Vrh] Go down
LilithK
Anime Fighter
Anime Fighter
LilithK


Broj postova : 85
Join date : 21.10.2012
Age : 28
Lokacija : Vukohebina Wonderland

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime21/10/2012, 6:42 pm

Moji misle da sam mala beba sta gledam te stvari jer ne kuze, al ono, ja se njima rugam sto gledaju Sukija i one odvratne sapunice sta ih prikazuju na nasim televizijama.
[Vrh] Go down
Nyxie
Power Otaku
Power Otaku
Nyxie


Broj postova : 239
Join date : 28.10.2012
Age : 31

Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime28/10/2012, 10:47 pm

Citiram (nije bitno jel family ili friends) : "Ti se zatvoris u sobu,gledas te japanske crtice i citas stripove ko da ti je 10 godina, kad ces odrasti i uozbilji ti se, get a life etc"
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?   Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vaši roditelji/prijatelji/obitelj misli o animeima/mangi?
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Site za čitanje mangi?
» Općenita rasprava o animeima
» Filmovi snimljeni po animeima/mangama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Općenite otaku rasprave-
Forum(o)Bir: