Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Brbljanje

Go down 
+42
Andrejjj
otaku girl
BoaHancock66
ecimir
skinglass
kaiser9
Saiko
Helix
Tenkista
GhostOfBs
Nyxie
LilithK
House196
anime_rules
Dbk1998
Smak
SailorRishi
Poetus
Arrka
Suzaku Kururugi
bea666
roverandom
fingolfin
Sovac
Shader
Xanndros
Johnny
ChomeChome
Kowa
Fallen Angel
Nao freak
bornap
Aru- chan
Nightflight
kasumi
Rima
extraordinary
iron_pixel
Yuki
Katja-chan
anime freak
Sophie
46 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime7/10/2012, 9:22 pm

Super film Very Happy Jiji <3
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime7/10/2012, 9:26 pm

Spoiler:

Istina bas je bilo ugodno za gledat.

I moram pohvalit HRT. Za video su uzeli Disneyev DVD, i to novu verziju iz 2010 na kojoj se nalazi samo originalna muzika (na prvom izdanju iz 1998 su, medju ostalim, mijenjali opening i ending song), a pustili su japanske glasove.

Vec vidim da cu sutra pogledat i english dub na netu... bas me zanima kako je Kirsten Dunst izvela ulogu Kiki ^.^
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime7/10/2012, 10:03 pm

Na HRT 3 negdje u isto vrijeme prije malo manje od tjedan dana bio je još jedan Miyazakiev klasik Howl's Moving Castle sinkroniziran na hrvatski.
Inače, na HRT 3 se prenose mnogobrojni stari klasici, prestavnici kinematografija Azije te se Anime sramežljivo progurao na vrata. Lijepo je znati da barem jedan program ne ide na senzacionalizam te drugorazredni Hollywoodski blokbuster recept.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime7/10/2012, 10:52 pm

Pa taj treći program je nešt najbolje što se desilo televiziji u zadnjih neznam kolko... Bio je ciklus Kurosawinih filmova napočetku.
Slijedeći tjedan Mononoke-hime, meni najdraži Miyazakijev, a za dva tjedna Ponyo.
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime8/10/2012, 6:23 am

Spoiler:
Not bad...
Malo je bed kj sam to rewatchao ima par tjedana, ali nvm, jednostavno ne vjerujem da se u HRV nešto takvo uspijeva progurati.
Samo pohvale. Smile

(dođe mi da pišem HRT-u)
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime8/10/2012, 7:27 am

Evo odgledao sam i SUPER JE.
Pod ovim super mi dojam mi također ostavlja to što se na našoj nekoj televiziji emitirao anime(HRT)
Nadam se da će biti još nekih osim Miyazakijevih filmova.
Je li Mononoke isto u nedjelju sljedeći tjedan,jer sam nju planirao pogledat.
I hoće li biti isto na japanskom sa titlovima?
Draže mi je sa titlovima jer naučim novih riječi,sinoć sam 3 nove riječi naučio XD
Na engleskom su mi glupi titlovi jer me ometaju jer razumijem engleski,a na hrv.obično ne ispadne dobro.
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime8/10/2012, 9:16 am

Sljdece nedjelje je Princess Mononoke i to engleski dub. Ali bez brige ljudi, engleski dubovi filmova studia Ghibli su uvijek jako dobri, pa je tako i princeza. Disney prema studiu Ghibli osjeca mnogo strahopostovanja i uvijek na dubove potrose hrpu dollara kako bi unajmili najbolje glasovne i glumacke talente, a jos k tome niti jedan njihov dub ne izadje iz produkcije tako dugo dok od Japanaca ne dobiju palac gore

Joj jedva cekam wheee!!!
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime8/10/2012, 11:59 am

Ja nažalost ga nisam mogao gledat, mater i sestra mi okupirali TV dok sam ja gledao El Clasico na internetu - sulejman veličanstveni, sve vam je jasno.

No, pogledat ću ga barem preko interneta, i nastojat sljedeće koje budu prikazivali na TV-u ne propustit, ipak se rijetko ima prilika pogledati dobar anime na televiziji, pored onih američkih sranja od filmova (čast izuzecima), te turskih i meksičkih sapunjara.

Osobno sam pogledao mnoge Ghibli Studio filmove (My Neighbour Totoro, Princess Mononoke, Spirited Away, Howl's Moving Castle, Ponyo, The Secret World of Arrietty) te planiram pogledati i preostale.
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime8/10/2012, 1:12 pm

Kako mene doma moji nerviraju s tim turcima -.-"
Stalno ista radnje,uvijek ista priča,samo drukčije ime serije.
Ma nek se je*u i oni i turci.
Zar su ljudi stvarno na to spali da ne mogu nešto kvalitetno pogledat nego na to trošit vrijeme,ali valjda će se narod opametit i dojadit će im turske serije,samo ne znam što će onda ostat televizijama za emitirat,vjerojatno će propast.
Ja potpuno odbijam gledat to zbog povjesnih razloga.
Alo ljudu,slavite te turske i mislim ono Sulejman VELIČANSTVENI.
Ako malo pročitate povijest onda znate da je taj čovjek odgovoran za uništenje srednjevjekovne hrvatske države i isti ti turci za smrt i islamizaciju stotine tisuća bosanskih Hrvata.Ispričavam se ako ste dobili dojam da se vama na forumu obraćam,ali jednostavno me nervira naš narod što se tiče ovoga.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime8/10/2012, 1:27 pm

Gledat će se turske serije još dugo, ista je situacija kao i s meksičkim sapunicama. Čim sam vidio da će RTL prikazivati Šeherezadu, već sam tada znao šta nažalost slijedi, a to je navala turskih serija. Čak su i neki moji frendovi pratili Ezela, kažu da on valja, ja osobno nisam pratio pa ne znam. Ali hvala Bogu, tu je Internet za nas ostale, TV ionako slabo gledam zbog nedostatka kvalitetnog sadržaja. Evo ponešto sad ima na HRT-u 3 za nas anime fanove, pogledam Ligu Prvaka kad bude, eventualno neki film kasno navečer i to je otprilike to.
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime9/10/2012, 3:56 pm

Je li mi netko može preporučiti neki dobar komedijski anime?
Ali ne da je komedija samo popratni element nego da je glavna,znači da me dobro nasmije.
Opet bilo bi dobro da ima neku radnju i da nije predug.
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime9/10/2012, 4:10 pm

Od novijih preporučam Oda Nobuna no Yabou.
Desetak epizoda po 25 min je relativno kratko a humor je na razini.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime9/10/2012, 4:29 pm

Spoiler:
Dobra radnja? Smijeh? Ne predug?

B gata H kei - seinen, romance, comedy, ecchi
Kampfer - seinen, harem, comedy, ecchi, action, parody
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu - comedy, mystery, parody, slice of life
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime9/10/2012, 5:27 pm

Ja preporučam Baka to Test to Shoukanjuu, iako radnja nije pretjerano vrijedna spomena humor mi je super (nema do ninja perverta). Uz to se pridružujem preporuci B gata H kei. Nisam siguran da bi Haruhi svrstao u neki straight-up comedy.
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime9/10/2012, 5:37 pm

Cat planet cuties nije loš,ima svega,pa i humora
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime9/10/2012, 5:48 pm

Pogledat ću B gata H key Smile
Nemogu odolit da ne pogledam kad sam pročitao o čemu se radi Very Happy
Btw.Johnny zašto si rekao da ne trebam pogledat Kuroshitsuji II?Nije vrijedan gledanja ili...?
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime9/10/2012, 6:31 pm

Evo pogledao sam prvu epizodu i umirao sam od smijeha.
Odavno nisam pogledao komedijski anime i taman mi je dobro došao nakon mračnog kuroshitsujia.Hahahaha ona žena sa lažnim brkovima što se vozi na oblaku me baš podsjeća na onog šišmiša iz rosario+vampirea,on bi znao izvalit neke dobre fore.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime9/10/2012, 6:54 pm

@DBK
Kuroshitsuji II je, hmm, dometnut na jedinicu.
Tj. jedinica je sama po sebi funkcionalna cjelina, dvojka nije potrebna za razjašnjavanje ili dopunjavanje jedinice, već je jednostavno u pitanju alternativni nastavak priče.

Ti mali komentatorići su uvijek naj. xD
Pogotovo ovdje.
Ugl., B gata H kei je malo specifičan, ali zato svjež i zanimljiv ecchi anime. Nije harem klasika s muškim clueless protagonistom, sam koncept zgodne cure koja ima čudno mišljenje o sebi i nekakve, hmm, uvrnute ciljeve (lol, tko misli drugačije, neka samo kaže xD ) dosta obećava te je to kroz ovaj anime dobro realizirano. Jedini problem je cenzura; iskreno me boli briga za cenzuru u smislu ima/nema, ali ma kako god simpa izgledalo na početku, poslije postane dosadno kad doslovce ne vidiš ekran od cenzure -.-''

Da rezimiram, odlična ecchi komedija, mnogo "pametnija" i poučnija od većine.
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime9/10/2012, 6:58 pm

Sviđa mi se kao razmišaljaš o ecchi animeima,ja sam isto velik fan.
Ali cenzura me nervira,pa ako već prikazujete toliko perverznih stvari i perverznog govora pa prikažite onda i sise i neznam ni ja što.
Mislim u muških ne cenzuriraju sise a u ženskih da,pa to uopće nije spolni organ -.-"
Ali nadam se da to neće puno pokvarit anime jer mi je ostavio jako dobar dojam.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime9/10/2012, 7:50 pm

Hmm, ne bih baš rekao da sam fan. Draže mi je objašnjenje da mi leži takav malo prljaviji humor jednostavno zato što je to duboko u svima nama, neki to skrivaju bolje, neki lošije, ali svi imamo neke svoje slabosti i jednostavno se smijati sebi i svojim slabostima kroz takav humor je nešto specifično.

Nisam protiv cenzure općenito, dapače, ali cenzura baš u ovom animeu je dosta nespretno izvedena na nekim dijelovima, to govorim.
Vidim ja da tebi biologija, tj. sekundarna spolna obilježja, mije baš jača strana, jel da? xD
Fala Bogu, mlad si pa ćeš naučiti.

Kao što rekoh, super stvar; dobro ćeš se nasmijati, a možda i malo odrasti. Smile
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime10/10/2012, 12:24 pm

Dobro znam da nekad pretjeram(dobro uvijek XD) ali čemu sva ta cenzura(u tolikim količinama) kad ionako svi znaju o čemu se radi.
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime10/10/2012, 4:37 pm

Ecchi je i strike witches,i nije loš Smile
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime10/10/2012, 5:09 pm

Naravno,in the name of the Emperor Embarassed
[Vrh] Go down
Suzaku Kururugi
Power Otaku
Power Otaku
Suzaku Kururugi


Broj postova : 224
Join date : 01.07.2012
Age : 39
Lokacija : Zagreb,centar

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime10/10/2012, 5:18 pm

Zakaj sam pretjerao ?
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime10/10/2012, 5:20 pm

Ajmo ovak Dbk ti smanji oduševljenje stvarima koje bi mogle smetati ostalim članovima, pogotovo nakon što ti daju do znanja, a Cupcake malo se manje daj živcirati, to ti je uvijek dobar savijet.

Nego pričajmo o nečem pozitivnom npr. čokolino. Ja smatram da treba osnovati grupu ljudi koji mrze one koji ne vole čokolino. Brbljanje - Page 20 637618 Brbljanje - Page 20 637618
[Vrh] Go down
Sponsored content





Brbljanje - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Brbljanje   Brbljanje - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Brbljanje
[Vrh] 
Stranica 20 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: CHAT COMMUNITY :: Chat/Igre/Quiz-
Forum(o)Bir: