Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što trenutno gledate?

Go down 
+49
deathbrand
5LoX5
BkpOP
Erroratu
Gremory
Dethorhyne
Josip84
Naga
tenshiihikari
piro222
otaku girl
Hrca
Flanout
sao1991
Baczy
jugemxjugem
sensei_goran
Saiko
skinglass
animefun1234
Helix
Grimmjow-94
Tenkista
ecimir
shiyuma
Shader
Masuku
Nyxie
rue
LilithK
House196
Dbk1998
NellielTu
evolve
syebotext
anime_rules
Arrka
Smak
SailorRishi
extraordinary
Suzaku Kururugi
Kodoku
Poetus
bea666
roverandom
XxDeadlyCupcakexX
Sovac
Johnny
fingolfin
53 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Next
Autor/icaPoruka
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime27/9/2012, 4:52 pm

Evo pogledao i Clannad: After Story - šta reći? Pa sve ono što sam rekao i za prvu sezonu plus - After Story je čak i bolji! Nikad otkad gledam anime-e nisam bio toliko emocionalno dirnut kao što sam dirnut ovim animeom. Jedan od najboljih animea svih vremena, te meni osobno odsad NUMBER ONE (sorry Code Geass).
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime27/9/2012, 7:21 pm

Spoiler:

Ako ti ko svidio onda pogledaj i Air i Kanon. Kao i Clannad nastali su prema visual novelama koje su napravili japanski VN majstori Key.

Kanon ti ima 2 serijala, ali dovoljno je ako pogledas samo reboot iz 2006.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime28/9/2012, 1:15 pm

Air i Kanon planiram jednom pogledati (ipak ih je radio Kyoto Animation, autor Clannad-a). No trenutno tražim jedan anime tipa Code Geass ili Fate/Zero, ako može neka preporuka (noviji po mogućnosti)?
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime28/9/2012, 1:22 pm

Spoiler:
Ne znam tocno o cemu se radi (tek planiram pogledati), ali svugdje vidim da je Sword Art Online najbolji anime ove sezone. Moglo bi se isplatit.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime28/9/2012, 2:16 pm

Evo pogledao prvu epizodu i već me osvojio! Očekujem mnogo od ovog animea. Skratio si mi mučno traženje, THANKS! Very Happy
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime28/9/2012, 2:19 pm

@anime_rules

Kao što je House rekao Sword Art Online je odličan (ongoing je, jedva čekam nove epizode Very Happy ).

Preporučam ti još Kara no Kyoukai, Durarara i Baccano (sva tri su relativno nova i mislim da bi ti se trebali svidjeti Very Happy ).
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime28/9/2012, 3:04 pm


@fingolfin

Kara no Kyoukai već duže vrijeme planiram pogledati, a za Durarara i Baccano znam da su oba jako dobri animei te kad nađem vremena (nažalost, ne uskoro) budem ih pogledal.
Trenutno su mi prioriteti Angel Beats! i Sword Art Online, a onda ću vidjeti što dalje. Imat ću na umu tvoje preporuke. THANKS! Very Happy
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime28/9/2012, 8:46 pm

Pogledao sam epizode 11 i 12 Kuroshitsujia i bile su EPIC.
Pogotovo ona pjesma London bridges falling down u jezivom ritmu,jeziva glazba i LUTKE(stvari koje najviše mrzim i najveše me jeza hvata od njih)
10/10 za ove epizode.Joj obožavam ovaj anime.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime1/10/2012, 2:58 pm

Pogledao zasad 13 dostupnih epizoda Sword Art Online i zaista uživam te jedva čekam nove epizode! Very Happy
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime1/10/2012, 7:09 pm

Suša je završila s Gungrave-om. Topla preporuka svim ljubiteljima akcije i neobveznog gledanja.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime2/10/2012, 5:41 pm

Završio The Melancholy of Haruhi Suzumiya i Campione....

Krenuo gledati Steins;Gate. Epizoda 5/24, jako mi se sviđa za sada Very Happy
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime3/10/2012, 5:30 pm

Gleda se usporedno:
- Angel Beats! (5 ep od 13 pogledano)
- Death Note (ajde da napokon i njega pogledam do kraja ovih dana)
- Guilty Crown (jako slično Code Geassu)
- Sword Art Online (14. ep izlazi 6. ovog mjeseca)
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime3/10/2012, 7:09 pm

Krenut ce:

Sword Art Online (dok dobijem volju nadoknadit vec izasle epizode pa da mogu pratit tjedno)

Blue Exorcist english dub (premijera je ove subote, lakse ce mi bit pratit tjedno nego odgledat sub)

Persona 4 english dub (cekam da izadje drugi DVD boxset pa da pogledam dub do kraja)

Hellsing Ultimate OVA english dub (epizode 5-8 izlaze 13.11.)

Hellsing Ultimate OVA final episode (28.11.)

Pratim:

Pokemon season 15

One Piece

Bleach english dub
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime4/10/2012, 5:33 pm

Pogledao Angel Beats! - anime od kojeg nisam imao neka visoka očekivanja kad sam ga počeo gledat, a sad kad sam ga pogledao - jednostavno, impresioniran sam! Anime koji me nasmijavao, ali i ''dirnuo'' mnogo puta, sa sjajnim likovima koji su me potpuno osvojili - čista desetka!

p.s. opening je prva liga!
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime4/10/2012, 5:45 pm

Spoiler:
Told ya Wink
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime5/10/2012, 6:22 pm

Pogledao Death Note - pravo remekdjelo, apsolutni vrh mystery/thriller žanra, te jedan od najboljih animea uopće! Ne znam što bih rekao o ovom animeu, a što već nije rečeno, stoga samo ovo - MUST-WATCH! Very Happy
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime5/10/2012, 10:09 pm

@anime_rules

potpuno se slazem. po mom misljenju najbolji anime ever.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 31
Lokacija : Slatina

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime5/10/2012, 10:56 pm

Ja što više animea pogledam (i pročitam mangi) to mi Death Note sve više i više "pada" u očima... Nekako mi "L" i Kira više nisu tako specifični likovi, gledao sam (ili čitao) i napetije i zamršenije radnje... Ne kažem da je loš, dapače, anime je super, taman za 7/10
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime6/10/2012, 7:53 am

@roverandom

''anime je super, taman za 7/10'' - Ako za 7/10 koristiš pridjev super, mogu samo zamisliti koje pridjeve koristiš za 8/10 ili više (ovo uzmi u šaljivom tonu, da ne bi pomislio da nešto negativno mislim Wink )
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime6/10/2012, 8:07 am

7/10 je premala ocjena.
Al ok,svako ima svoj ukus,valjda sam ja previše fanboy jer je to prvi ozbiljni anime koji sam pogledao.I zapravo jedini ozbiljniji,pored Kuroshitsujia koji je isto super.
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 34
Lokacija : Zagorje

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime6/10/2012, 8:15 am

Ja se slažem sa roverandomom, prvo polovica zaslužuje 8 ili 9, druga polovica neku mršavu 6-icu pa dode na nekih 7, ali čak ni prva polovica nije za 10.

@anime_rules
Nije to ništa loše, ali imam dojam da si ti još u fazi kada pogledaš neki anime i odmah ti je jedan od najboljih, to je djelomično jer sada gledaš sve one klasike koje svaki ozbiljniji anime fan mora pogledati, ali čini mi se da je djelomično jer još nemaš neku veću količinu anime-a pogledanih pa te svaki oduševljava.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime6/10/2012, 8:55 am


@Sovac

Istina, nisam pogledao mnogo animea i vjerojatno zato me svaki drugi oduševi. Ali svoje ocjene ne dajem samo na osnovu kvalitete animea, već na samom dojmu koji anime ostavi na me.
Sto ljudi, sto ćudi. Naravno, u budućnosti neću vjerovatno za svaki anime koji sam pogledao, a za koji sam rekao da me oduševio, imati isto mišljenje kao i sad, pa ću tad vjerojatno biti objektivniji. Svjestan sam ja da Death Note nije bez mana, primjetio sam neke rupe u priči, a i Near i Mello nisu me dojmili kao L, vjerojatno zato što je Near samo blijeda kopija L-a, nešto kao mini-L. Ipak, Death Note je odličan anime kojeg bi svaki anime fan trebao pogledati, i iza toga stojim bez razmišljanja. Ja sam u njemu u potpunosti uživao, i za to sam mu i dao 10/10 jer mane koje ima nisu utjecale na moj cjelokupni dojam koji sam stekao. OK, sad sam vjerojatno već naporan s ovim dugim postom pa ovdje stopiram.

p.s. uvažam kritike, ipak su one dobronamjerne Wink
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime6/10/2012, 9:00 am

Sovac,to što si spomenuo oko oduševljavanja...Ja imam taj problem XD
Neznam zašto,kao da imam neku bolest da me privlači svaki anime koji pogledam,postanem fanboy in a no time XD. Valjda je to zato što nisam pogledao puno animea pa me onda svaki oduševi,nadam se da je zbog toga,jer mislim da nije zdravo da čovjek bude lud za svakim animeom koji pogleda.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime6/10/2012, 9:39 am

Spoiler:
To tako ide.
Takvi smo svi bili.
Npr ja sam tu fazu potpuno prerastao negdje nakon 6-7 odgledanih animea. Tj. kad pogledaš prvi anime koji NE VALJA i kad pogledaš dosta solidnih animea, moći ćeš ih nijansirati pa ti više neće svaki anime biti toliko uber (OK je da ti se sviđa ali "svaki anime koji pogleda mu je novi najdraži" je malo puno).
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime7/10/2012, 5:52 pm

Spoiler:

Mala nadopuna svega ovog:

Angel Beats, K-On! i K-On!!

[Vrh] Go down
Sponsored content





Što trenutno gledate? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno gledate?   Što trenutno gledate? - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što trenutno gledate?
[Vrh] 
Stranica 10 / 24.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Koje serije gledate?
» Što trenutno slušate?
» Što trenutno čitate?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: