Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tema za preporuke

Go down 
+16
sensei_goran
jugemxjugem
Tenkista
House196
shiyuma
kikilooo
Dbk1998
SailorRishi
anime_rules
Smak
Johnny
ecimir
roverandom
XxDeadlyCupcakexX
Sovac
fingolfin
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime13/1/2013, 11:35 pm

Spoiler:
TO se obično desi kad dobru priču na silu utrpavaju u 12-ep. format.

Tvoja ocjena cijelog animea je...?
Msm, na to-watch listi mi je pa nez gdje da ga stavim po prioritetu.
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime14/1/2013, 1:07 pm

7/10 ukupno, da je kraj bolji bilo bi i više.
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime14/1/2013, 5:15 pm

ja sam sa Another stao na 8 epizode i vec 2 mjeseca ceka da ga pogledam do kraja... a kako su stvari u animeu krenule mi s e i cinilo da bi kraj mogao bit osrednji

Likovi su poceli umirat totalno nasumce i bez nekog reda... ko u Game of Thrones
[Vrh] Go down
Tenkista
Anime Fighter
Anime Fighter
Tenkista


Broj postova : 64
Join date : 12.01.2013
Age : 30
Lokacija : Osijek

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime31/3/2013, 6:10 pm

Pošto više nema novih Fairy Tail epizoda treba popunit to mjesto s novim animeom pa se dvoumim izmedu Fate/zero i Fate/Stay Night koje bi trebo prvo pogledat? Tema za preporuke - Page 3 577842
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime31/3/2013, 6:46 pm

Fate/Stay Night koji je izašao prije, ali se radnja odvija nakon Fate/Zera, pa onda Fate/Stay Night Unlimited Blade Works film i onda Fate/Zero. Tako je najbolje, jer su tim redom emitirani i kako su izlazili tako su u njima objašnjavane stvari...
[Vrh] Go down
jugemxjugem
Anime Star
Anime Star
jugemxjugem


Broj postova : 10
Join date : 22.04.2013

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime22/4/2013, 6:04 pm

House196 je napisao/la:
ja sam sa Another stao na 8 epizode i vec 2 mjeseca ceka da ga pogledam do kraja... a kako su stvari u animeu krenule mi s e i cinilo da bi kraj mogao bit osrednji

Likovi su poceli umirat totalno nasumce i bez nekog reda... ko u Game of Thrones

natjeraj se pogledat do kraja, 10 ep je meni osobno predobra bila, nisam disao a kamoli trepio tijekom cijele ep
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime22/4/2013, 6:28 pm

jugemxjugem je napisao/la:
natjeraj se pogledat do kraja, 10 ep je meni osobno predobra bila, nisam disao a kamoli trepio tijekom cijele ep

Odgledao sam Another do kraja i nebi nikad vise... luppp!

Ako se tebi svidio to je tvoje misljenje, kako volim rec svakom svoje... pod tim ne mislim na nacisticki logor Buchenwald na cijem je ulazu to pisalo (danas vise nista ne smijes rec, uvijek ce se netko nac tko je uvrijeđen Neutral ), nego da ono sto volis uzmi za sebe i uzivaj u tome yumm....it\\'s a yu
[Vrh] Go down
jugemxjugem
Anime Star
Anime Star
jugemxjugem


Broj postova : 10
Join date : 22.04.2013

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime23/4/2013, 7:51 pm

House196 je napisao/la:
jugemxjugem je napisao/la:
natjeraj se pogledat do kraja, 10 ep je meni osobno predobra bila, nisam disao a kamoli trepio tijekom cijele ep

Odgledao sam Another do kraja i nebi nikad vise... luppp!

Ako se tebi svidio to je tvoje misljenje, kako volim rec svakom svoje... pod tim ne mislim na nacisticki logor Buchenwald na cijem je ulazu to pisalo (danas vise nista ne smijes rec, uvijek ce se netko nac tko je uvrijeđen Neutral ), nego da ono sto volis uzmi za sebe i uzivaj u tome yumm....it\\'s a yu

prenasilan ti ili sta?
anime je ono bas klasicni slasher , a meni ko meni je ok bio nista senzacionalno
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime24/4/2013, 9:41 am

Hahaha rolinng on the floor prenasilan za mene XD good one

Bas meni nasilje smeta. Another ima dovoljno drugih stvari koje ne valjaju s njime

FYI [You must be registered and logged in to see this link.] (just keep scrolling) Twisted Evil
[Vrh] Go down
sensei_goran
Anime Star
Anime Star
sensei_goran


Broj postova : 19
Join date : 03.04.2013
Age : 33
Lokacija : Porec, Hrvatska

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime26/4/2013, 10:21 pm

Pri kraju sam sa Elfen Lied-om. Natjerat ću se da anime pogledam do kraja, no moram reći da je anime loš i pošto igrom slučaja gledam dub verziju preporučam da je izbjegavate. Jednostavno je dub grozan, pogotovo ženski glasovi. Uši mi krvare od tonova njihovih glasova, majke mi.

Po mom mišljenju Elfen Lied nema ništa posebno, par ok scena a ostatak dosadan. Muzika je uvijek ista i to mi smeta. Glavni likovi su tupavi i nekak mi se čini da nemaju karakter. 5/10.
[Vrh] Go down
http://goranhorvat.blogspot.hr
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime27/4/2013, 8:47 am

Spoiler:
Tako je to dok se ide uzurbano radit na animeu a izvorni materijal je jos u pocecima. Elfen Lied manga je nesto najbolje sto sam ikad citao, a anime verziji hitno treba reboot (za koji citso sumjam da ce se dogoditi)

Sto se tice zvuka, Elfen Lied zvuci osrednje i na japanskom (potvrdjeno i od njihovih reviewera, vise puta), jedino su njemci sinkrnizaciju izveli kako treba i kod njih zvuci super
[Vrh] Go down
jugemxjugem
Anime Star
Anime Star
jugemxjugem


Broj postova : 10
Join date : 22.04.2013

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime29/4/2013, 8:46 pm

House196 je napisao/la:
Hahaha rolinng on the floor prenasilan za mene XD good one

Bas meni nasilje smeta. Another ima dovoljno drugih stvari koje ne valjaju s njime

FYI [You must be registered and logged in to see this link.] (just keep scrolling) Twisted Evil

kao npr??
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime30/4/2013, 3:57 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovaj gospon ce ti sve objasnit... da ja sad ne zauzimam previse prosotra

Jos mi se cini da je bio preblag
[Vrh] Go down
GunBaba
Anime Star
Anime Star
GunBaba


Broj postova : 28
Join date : 01.05.2013
Age : 28
Lokacija : Split

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime13/5/2013, 6:13 pm

Ja moram preporučit psycho pass svima koji traže neki psihološki,jer je jako sličan code geassu i death noteu,pogotovo kad glavni antagonist počne direktnije utjecati na svijet(od 11 ep ja mislim).Napisao ga je Urobutcher.
Mislim da dio još bolji da je production i.g. uložio više novca u vizualni aspekt,jer je vidljivo da se moglo bolje, iako je i ovako poprilično dobro.
Moram upozorit da ima scena koje nisu preporučljive onima slabog želuca.

Tu naravno moram dodat Fate/zero,s odličnom glazbom i najboljom animacijom što sam vidio.Priča i likovi su odlični i anime je savršen u skoro svakom aspektu.
Jedina mu je mana što ima kontroverzan kraj(nije dobro objašnjen ljudima koji su neupućeni u svije fate stay nighta),ali sam ostao zadovoljan.
Ako ga mislite gledat,preporučio bih da se informirate o povijesnim ličnostima u njemu,jer to dodaje još veću dubinu likovima.
[Vrh] Go down
sensei_goran
Anime Star
Anime Star
sensei_goran


Broj postova : 19
Join date : 03.04.2013
Age : 33
Lokacija : Porec, Hrvatska

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime13/5/2013, 8:26 pm

Upravo završio Fullmetal Alchemist: Brotherhood te prije toga Hellsing Ultimate. Oba anime-a su savršena. Vrlo dobre kvalitete, kostantno interesantna, sa odličnom muzikom i animacijom.

Hellsing Ultimate mi se posebno dopao, izuzevši savršene action scene i muziku, zbog 2 lika - Integra sa svojim "search and destroy" i Andersen sa svojim bolesnim "ejmen". Da ne govorim o Dante-like genijalnom protagonistu Alucardu. xD

Fullmetal Alchemist: Brotherhood ima dosta trolling momenata, no kvalitetno odrađenih i zaista komičnih. Jadan Ed, što sve on mora trpit. Fantastičan mi je bio ending. Uistinu anime vrijedan divljenja i definitvno jedan od top favorita. Sa svojom jedinstvenom i fantastičnom pričom i animacijom je jednostavno vrh vrha. A major Armstrong je presmješan xD.

U svakom slučaju, za oba anime-a sam dao 10/10 jer to zaista zaslužuju.
Sada je na repertoaru Steins; Gate. Puno očekujem od tog. Smile
[Vrh] Go down
http://goranhorvat.blogspot.hr
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime13/5/2013, 9:29 pm

@gunbaba
Zato bi ljudi trebali gledati Fate/Stay Night prije Fate/Zera, da im bude jasno što se dešava Very Happy

I svakome kome sam preporučio Fate/Zero rekao sam im da prvo moraju odgledati F/SN.
[Vrh] Go down
ecimir
Anime Fighter
Anime Fighter
ecimir


Broj postova : 79
Join date : 21.09.2012
Age : 34

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime13/5/2013, 11:59 pm

Ja sam gledo prvo Fate Zero i istina je da bi ga bolje razumio i shvatiio da je takav završetak Zeroa nužan da sam prvo gledao Stay Night , ali smatram da bi izgubio puno na napetosti i zanimljivosti da nisam.
Barem je to moje mišljenje. Volim neočekivan razvoj događaja.
[Vrh] Go down
GunBaba
Anime Star
Anime Star
GunBaba


Broj postova : 28
Join date : 01.05.2013
Age : 28
Lokacija : Split

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime14/5/2013, 7:26 am

@ecimir
Ja sam isto pogleda Fate7zero prije i moram se složit s tvojim razmišljanjem.

I da, kako sam zaboravio FMA brotherhood to mi je jedan od najdražih anime serijala što sam gleda.

Code geass i death note nisam spomenio jer ste ih vrlo vjerojatno već gledali,ali i oni su odlični.
[Vrh] Go down
bry555
Anime Star
Anime Star
bry555


Broj postova : 10
Join date : 29.09.2013
Age : 28

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime29/9/2013, 9:50 pm

Tora Dora(ljubavna komedija o dvoje mladih)
To Love Ru( ecchi,harem ludnica)
yuno gasai(horor, ali vise je zanimljivo nego strasno)
Highschool DxD(ako se dobro sjecam : demoni vs angel)
Sakurasou no pet na kanjojo (umjetnica koja voli oslikavati muska tijela, tjera ih da se skidaju)
date a live(procijenite sami)
Blue exorcist(sin Lucifera)
Sword art online(Ljudi koji su ostali zarobljeni u virtualnoj igri dok je ne pređu)
To ja smatram najboljima od 76 koje sam gledao:)
[Vrh] Go down
http://skolamagije.blogspot.com/
bry555
Anime Star
Anime Star
bry555


Broj postova : 10
Join date : 29.09.2013
Age : 28

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime29/9/2013, 9:54 pm

Probajte Rosario To Vampire . Grafika i animacije nisu nesto,ali je s vremenom zanimljivije, posebno epizoda 2
[Vrh] Go down
http://skolamagije.blogspot.com/
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime30/9/2013, 4:45 am

Shingeki no Kyojin [You must be registered and logged in to see this link.] Action, Drama, Fantasy, Superpower
Ovo sad svi gledaju.. tj. velika većina. Priča je o tome kak su ljudi pred istrebljenjem i za to su odgovorni ti titani koji jedu ljude. i onda imaš tu vojsku koja se bori protiv njih.. dosta akcije. Puno ljudi SnK smatra favoritima.

Shinsekai Yori [You must be registered and logged in to see this link.] Drama, Horror, Sci-fi, Supernatural
Radnja je u budućnosti, no ljudi su se vratili na osnovno. Također imaju posebne moći kao telekineza i slično. Priča je vrhunska i kraj je odličan. Likovi su jako dobro odrađeni

K (Project-K) [You must be registered and logged in to see this link.] Action, Mystery, Superpower
Odličan serijal s vrlo dobrom i zanimljivom pričom i karakterima. O ratu 7 kraljeva grada. visoko preporučam.

Ano hi mita hana no namae wo bokutachi wa mada shiranai (anohana) [You must be registered and logged in to see this link.] Drama, Slice of lief, Supernatural
odlična priča, i nemoguće je odgledat ovo bez da se razbečiš ko kišna godina zbog toga što se sve desilo.. preslatko je :')

Durarara [You must be registered and logged in to see this link.] Action, Mystery, Shounen, Supernatural
Jedna od, ako ne i najbolja razradnja priče.. početak i kraj su nebo i zemlja. Svaki lik je dobro opisan, stil je vrhunski i animacije su jako dobre. Jedan od mojih velikih favorita, također visoko preporučam
Napomena: zna bit težak.. pa se mora dobro pratit, inače se možeš izgubit u priči.

Elfen Lied [You must be registered and logged in to see this link.] Action, Drama, Horror, Psychological
Jedan od onih serijala koji naša vrsta ljudi pokaže onima koji misle da je anime za djecu.. puno krvi ima dost, ali je ipak jedan od najzanimljivih serijala, ktome i klasik.

Angel Beats [You must be registered and logged in to see this link.] Action, Comedy, Drama, Supernatural
Priča je o međusvijetu.. glavni lik umire i završi tamo. Ima dosta komičnih scena, ali također ima i puno scena gdje je nemoguće ostat ravnodušan.
Definitivno preporučam.

Guilty Crown [You must be registered and logged in to see this link.] Action, Drama, Sci-fi, Super power.
Također odlična priča i također jedan od mojih favorita. Radnja je o tome kak glavni lik otkrije da ima tu kraljevu moć, i onda može koristit druge ljude kao oružja.. borba protiv vlasti i tako.

Myself;Yourself [You must be registered and logged in to see this link.] Drama, Romance, School
Malo stariji stil, stariji je i anime (2007) Priča je solidna i ima dramatičan dost završetak.

Deadman Wonderland [You must be registered and logged in to see this link.] Action, Horror, Sci-fi
nakon što lik u crvenom pobije cijeli njegov razred i u njega usadi neki kristal, glavni lik završi u zatvoru kao optuženik.
I onda shvati da to sve vodi ktome kako je taj zatvor za te posebne koji mogu kontrolirat svoju krv i koristit ju kao oružje.

Kore wa zombie desu ka? [You must be registered and logged in to see this link.] Action, Comedy, Ecchi, Magic, Harem,
teška komedija.. na neke scene sam umiro od smijeha.. definitivno daleko od nečeg ozbiljnog, no opet vrlo interesantna priča.

Ghost in the shell [You must be registered and logged in to see this link.] Mecha, Sci-Fi, Police, Psychological
Preporučam apsolutno cijeli serijal.. sastoji se od 2 glavna filma, 1 alternativnog, 4 (bit će 4) alternative setting filmova, 3 sezone.. ma zapravo, na ovo što sam napravio sebi u photoshopu da se mogu organizirat xD

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime1/10/2013, 12:34 pm

Thx za taj GitS grafikon, jer si već neko vrijeme mislim da bi mogao krenuti sa time (naravno, kada budem imao malo više vremena i kada rješim barem dio backloga - osobito stvari iz ljetne sezone koje nisam stigao do sada).

edit:
Stvari iz 2007. i nisu baš starije, jer sam gledao neke stvari iz 80-ih Razz
[Vrh] Go down
Dethorhyne
Anime Star
Anime Star
Dethorhyne


Broj postova : 44
Join date : 24.09.2013
Age : 28
Lokacija : Bjelovar

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime2/10/2013, 3:56 pm

fingolfin je napisao/la:
Thx za taj GitS grafikon, jer si već neko vrijeme mislim da bi mogao krenuti sa time (naravno, kada budem imao malo više vremena i kada rješim barem dio backloga - osobito stvari iz ljetne sezone koje nisam stigao do sada).

edit:
Stvari iz 2007. i nisu baš starije, jer sam gledao neke stvari iz 80-ih Razz
np, zato sam i objavio u slučaju da nekome bude trebao.

i da, znam da to baš nije staro.. ali ono. prije 6 godina ni brade nisam imao, bio sam još mali, valjda sad tu dolazi do relativnosti vremena, znaš Very Happy
[Vrh] Go down
http://shard.combatkingz.com
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime6/10/2013, 5:01 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] - istinska preporuka od srca SVIMA, osim ako vam je zastarjela animacija nepremostiva prepreka, onda šta ću vam ja. Razz 
[Vrh] Go down
tenshiihikari
Anime Star
Anime Star
tenshiihikari


Broj postova : 15
Join date : 21.03.2013
Age : 29

Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime11/10/2013, 9:26 pm

bry555 je napisao/la:
Tora Dora(ljubavna komedija o dvoje mladih)
To Love Ru( ecchi,harem ludnica)
yuno gasai(horor, ali vise je zanimljivo nego strasno)
Highschool DxD(ako se dobro sjecam : demoni vs angel)
Sakurasou no pet na kanjojo (umjetnica koja voli oslikavati muska tijela, tjera ih da se skidaju)
date a live(procijenite sami)
Blue exorcist(sin Lucifera)
Sword art online(Ljudi koji su ostali zarobljeni u virtualnoj igri dok je ne pređu)
To ja smatram najboljima od 76 koje sam gledao:)
Ja neznam što ti točno misliš pod ovo Sakurasou no pet na kanjojo (umjetnica koja voli oslikavati muska tijela, tjera ih da se skidaju) to nije istina, Shiina protagonistica ne tjera nikoga da se skida, i većina njezinih slika je s motivom prirode. Ako si mislio na Kamigusu Misaki, ona također ne tjera nikog da se skida, i btw ona crta anime  i mange..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tema za preporuke - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Tema za preporuke   Tema za preporuke - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tema za preporuke
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tema za Božić

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: