Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Do you like anime with vampires? :) Which ones?

Go down 
+13
XxDeadlyCupcakexX
fingolfin
Sovac
Johnny
bea666
Neko-chan
animePeace
Katja-chan
Aoi No Yuuki
Rima
dragon3d1
Aru- chan
anime freak
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 1:45 pm

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
baš sam si zadnjih par dana razmišljala da ga gledam... počela sam gledati code geass i stala sam na 5. epizodi... nekako mi je dosadno-.-... kada pogledaš dosta toga onda više ne znaš što da gledaš.

Pa kamo ti to gledas da ti je dosadmo ??? Shocked
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 2:23 pm

Nekako iskreno sumnjam da ti je Code Geass previše pinky. Osim toga dalje postaje samo još zanimljivije.
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 2:31 pm

Sovac je napisao/la:
Nekako iskreno sumnjam da ti je Code Geass previše pinky. Osim toga dalje postaje samo još zanimljivije.

nisam ja rekla da je pre pinky, samo mi je dojadio u jednom trenutku...*thinking*.......................................................................................................................................
možda ga nastavim gledati Razz
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 2:52 pm

@DBK
1. Dobrodošao na forum.
2. R+V sam odgledao cijeli (obje sezone), a mangu sam pročitao prvu sezonu i na drugoj stao negdje u 4. mjesecu zbog škole i nikako da nastavim ^^''
Anime je previše ružičast, ali je opuštajuć. Po kvaliteti arta i priče je manga nekoliko levela više, a Tsukune više nije bespomoćni plačljivko nego aktivan, pred kraj gotovo badass lik.
3. Stari mi je iz DU (žabar Razz ) i ljetujem ondje. Možda mi znaš neku familiju ondje.

@Cupcake
R+V anime je fkt shounen fantasy, ako želiš kvalitetu, tu je manga; normalno, treba vremena da se sve to pročita, ali vrijedi truda. Također toplo preporučam Hellsing i Hellsing Ultimate (čak, ako si dovoljno hardcore, možeš odmah na ultimate, neće ti ništa pobjeći ako možeš pratiti malo bržu radnju).
Također, mogla bi pročitati Chibi vampire. Manga je baš shojo i vrlo friendly (u smislu da je simpatična, nenasilna i ugodna za čitanje); muška publika neće biti oduševljena,. ali bi se tebi moglo svidjeti.
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 3:00 pm

@ Johnny
...što se tiče chibi vampire - a, vidjela sam ga već prije i prvo što sam mislila je bilo " ovo izgleda kao da ga je duga ispljunila XD"
ali bilo bi ga dobro čitati ako ne možeš zaspati ili kada imaš noćne more.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 3:09 pm

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
@ Johnny
...što se tiče chibi vampire - a, vidjela sam ga već prije i prvo što sam mislila je bilo " ovo izgleda kao da ga je duga ispljunila XD"
ali bilo bi ga dobro čitati ako ne možeš zaspati ili kada imaš noćne more.
"I bi Hellsing..."
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime8/10/2012, 6:46 pm

Počeo čitat Rosario + Vampire mangu, te gledat Vampire Knight i Hellsing Ultimate. Sve troje mi se zasad sviđa, pa ću i sve troje nastavit. Javim dojmove.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime8/10/2012, 8:09 pm

@anime_rules
Rosario+vampire - DALEKO bolja manga od animea (srsly, bar 5 puta bolja), romance, slatko, ali ne gadno slatko, a poslje animea izgleda još fenomenalnije (yep, fanboy mode activated).

Vampire knight - droppao nakon jedne epizode, čini mi se kao subliminal yaoi fangirls' fantasy or simply anime twilight (no off)

Hellsing ultimate - genijalno. Sve stvari koje nisu valjale kod originala su ovdje ispravljene. True, Integra izgleda malo čudno i vampirski zubi oduzimaju onaj neki glamur vampirizma, ali overall je u pitanju super stvar. Također, dobro si vrijeme odabrao za početak gledanja jer će 10., zadnja epizoda uskoro izaći (ako me sjećanje ne vara, u 12. mjesecu).

Ovo možda je bilo suvišno za neke, ali mislio sam da bi mišljenje nekog tko se okušao sa sve 3 stvari moglo biti od koristi čovjeku.



Također, mala najava;
Jučer sam završio 9. epizodu Hellsing ultimate i mislim napraviti komparativnu recenziju Hellsing Ultimate i Hellsing. Što mislite?
Stvar je u izradi, zanima me interes članova.
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime8/10/2012, 10:08 pm

Nema se tu sta previse usporedjivat. Hellsing je jedan od mnogih animea koji su nastali prerano i vec nakon par epizoda morali odlutati od svog originalnog predloska, posto im je ponestalo chaptera u mangi. Neki animei to naprave dobro (prvi Fullmetal Alchemist), a neki i ne bas (Elfen Lied i Hellsing). Ali hvala bogu par godina kasnije se pojavio Hellsing Ultimate. Nuzno potreban i sa svih strana prizeljkivan reboot. Originalni predlozak se prati do detalja, posto je novo sve izgleda puno ljepse, a najbolje od svega je da izlazi kao OVA direktno na DVD, pa nema potrebe za bilo kakvom cenzurom i ublazavanjem nasilja.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime9/10/2012, 12:36 pm

OVA, cookie for true otakus since xy xD

Original Hellsinga su fkt zeznuli, JA bih napisao bolju priču xD
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime9/10/2012, 1:18 pm

@Johnny

Znam da je Rosario + Vampire manga bolja od animea i zato i čitam mangu, a ne gledam anime jer nemam vremena za oboje pošto ima i drugih naslova na plan-listi.

Shvaćam što hoćeš reći za Vampire Knight i u pravu si, ali meni zasad sjeda, pa ga i dalje gledam. Njega ću i najvjerojatnije prvo završit od navedenih jer sam se pravo navukao.

Hellsing Ultimate je pravi ozbiljni anime od kojeg očekujem mnogo, iako sam tek pogledao samo prvu epizodu.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime9/10/2012, 1:51 pm

Anime je loš, ybg, nema priče, sve ogoljeno na fannservice, a manga je i na tom polju malo ljepše izvedena.

Od Hellsing ultimate slobodno očekuj puno, jedan od najboljih animea koje sam ikad gledao, a da ne spominjemo likove (Alucard - badass, cool; Seras - sexy, badass; Integra - badass, the boss...)
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime9/10/2012, 1:55 pm

Ja sam pogledao obje sezone rosario+vampire i čitam mangu,super mi je obožavam ga(opet moj fanboy sindrom XD,ali mislim da je opravdan jer mi je to prvi vampirski anime)
Hellsing mi je u planu za pogledat nakon što dovršim Kuroshitsujia,ali top prioritet mi je prvo pogledat code geass i evangelion,pa onda neki komedijski anime pa hellsing,uf koliko imam toga za pogledat. BTW-Johnny ajde mi potvrdi na myanimelist zahtjev za prijateljstvom.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime9/10/2012, 2:59 pm

@Dbk1998

I ja osobno volim tako gledati anime-e npr. pogledati jedan-dva ozbiljniji pa jedan komedijski pa nešto treće tipa romance i sl. Tako izbjegavam monotonost, a i ne valja biti izbirljiv. A Code Geass i Neon Genesis Evangelion su dva odlična animea, oba su mi u TOP 5. Uživaj! Very Happy
[Vrh] Go down
Nyxie
Power Otaku
Power Otaku
Nyxie


Broj postova : 239
Join date : 28.10.2012
Age : 31

Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime29/10/2012, 7:11 pm

Omg ja volim sve vampire anime. Ali doslovno sve!
Gledala sam Rosario vampire, Vampire Knight, Hellsinga, Shiki, Blood+,Trinity blood...
Me gusta vampires! <3
[Vrh] Go down
Sponsored content





Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do you like anime with vampires? :) Which ones?   Do you like anime with vampires? :) Which ones? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Do you like anime with vampires? :) Which ones?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
» God why anime???
» Air(anime)
» Prvi anime?
» Najdraži anime?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: