Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma

Go down 
+6
Johnny
roverandom
fingolfin
Sovac
Dbk1998
SailorRishi
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime17/9/2012, 9:06 pm

Zasto kreciti nesto sto je savrsene boje? Zasto mjenjati s odlicnog na lose?
Smeta me (nadam se da nisam jedini):
- banner
- boje (pozadina, ovo "new reply", vecina....)
- ovo za new post sto blinka
- i najvise sto me smeta: nema tipke koja je bila na starom dizajnu, a to je ona kad kliknem da me odvede do zadnjeg neprocitanog posta u toj temi (to je jako korisno)

Evo da se to popravi, ja sretan Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime17/9/2012, 9:11 pm

forum je pod konstrukcijom.
molim na strpljenju.


@roverandom
opcija "Pogledaj postove od zadnjeg posjeta" se nalazi gore u desnom kutu.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime17/9/2012, 9:19 pm

Znam za tu opciju, al to mi je jedan klik vise nego onako kako sam prije Razz thx anywayz.

E i ja ovako kritiziram u korist zajednice, da ne mislite da samo flejmam.. Uvijek cu rec sto me smeta ako se pita (admin nam je rekao da damo predloge i komentare).

Tako da se nemojte ljutit na mene, takav sam.

I slatem se s johnnyjem da se uvede "Karma". (jednom u 24 sata se moze dati pozitivna i negativna bilokojem useru)
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime17/9/2012, 9:25 pm

@roverandom

hvala ti na tvojim sugestijama sve cu uzet u obzir i napravit forum svima pristupacnijim sto bolje je moguce.

hvala i svim drugima na prijedlozima (:

dalje se javljajte sa prijedlozima, sta ocete itd....

jos jednom ponavljam ovo je samo dafault verzija koja mi je potrebna da izgradim forum.

cekam jos prijedloge (:
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime17/9/2012, 11:51 pm

E ovako je vec bolje :*

Good job SailorRishi Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime17/9/2012, 11:55 pm

vec me glava zabolila od onog bljestila^^

al bilo mi je pregledno stvorit sekcije...

budem sredila sad one zabrane Wink
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 3:07 am

5 am ^^

Evo onaj bitan dio sam zavrsila. Sto se tice foruma i rekonstrukcije to je to. Mozemo eventualno promjenit banner, neku boju itd..

Sada cu odgovorit na pitanja:

@Dbk1998
Kao sto vec rekoh, forum reklamirat ne mogu, ali ga vi mozete frendovima, na fejsu blogu itd…
Rankovi ce ostat;)


@Sovac
Bez brige nije postao Yaoi forum^^

@fingolfin
vec rekoh, necu yaoi forum stvorit (: Ima otvorena tema Yaoi, ko zeli tamo pisat dobrodosao je.
Manhwa podforum otvoren Wink


@roverandom
brojace postova, rankove, bodove etc...na zalost necu maknut. Naime to ce igrat jedan bitan faktor za buducnost foruma. No o tome kasnije, vec je 4 am^^
sto se tice dizajna ovo je za sad ovo. Mozemo evtl promjenit baner...


@Johnny
Karma sistem je napravljen i thanks button. Trebam jos skuzit ovaj karma sistem, ako nebudem mogla iskljucit negativ opciju onda cu ga morat ukinut, no ostat ce thanks button. To je isto nacin na koji se moze skupljat reputacija. Posto je ovo free forum ne nudi dovoljno opcija, pa moramo bit zadovoljni s ovim sto imamo.

Da pravit cemo natjecaje, otvorila sam i tu sekciju.

Otvorila sam I DL sekciju. No nazalost necemo tu stavljat torrent filove. Naime clanovi ako zele podjelit anime/mangu s nama morat ce je uploadat na neki host provider tipa Mediafire itd…
Direktno linkanje torrenta nije dozvoljeno (naravno ako to nije vlastiti izraden torrent)

Mail se moze promjenit


Matea2306
Mjenjanje usernama necemo uvest, nastala bi preveila zbrka. Al ako bas netko ocajnicki zeli promjenit nick neka mi posalje PM.

Mail se moze promjenit



To je za sad bilo to. Jos moram napisat upute o upravljanju forum akcija. To cu sutra napravit. Do tad uzivajte, i postajte ideje za banere. Za ovaj forum potreban nam je format 720x300
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 5:41 am

Sad forum stvarno predobro izgleda Very Happy
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 7:05 am

wow!! O.O
forum sad baš izgleda badass ^^
svaka ti čas Sailor NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 80831
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 7:20 am

Svaka čast Sailor Rishi ^^

Sviđaju mi se promjene ^^

Skidam kapu Very Happy

[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 8:19 am

Zaista si se potrudila, svaka čast NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 80831

Forum je daleko pregledniji i teme su volje razvrstane.

Čestitke i odmori se zaslužila si.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 9:38 am

AJME MAJKO Shocked

Kad sam doaso sam mislio da sam fulao i uletio na neki forum o medieval fantasy gamingu ?????

Ovi znakovi sa strane me malo zbunjuju (trebalo mi je neko vrijeme da ih pohvatam)

Nekako mi se cini da bi novi izgled mogao preplasit potencijalne nove clanove (pogotovo ako su mladji ili neiskusni sa forumima)

I jos jedno pitanje

Dozvoljeni su samo NE US licencirani serijali. Prije nego što uploadaš provjeri dali je tema licencirana.

@ SailorRishi: Mozes to malo objasnit ?????
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 12:03 pm

Hvala svima na pozitivnom feedbacku (:

Za nove neiskusne forumase imam par ideja Wink

DL sekcija. Nadam se da je ekipa skuzila kako funkcionira.
US licencirana djela sluzbeno se ne smiju sherat po netu. Tako da cemo pokusat drzat se toga, naravno postoje i iznimke. Staff team ce odlucit koje cemo od tih objavit a koje ne.

Kasnije cu postat Forum Tutorijal; objasnit dodatne funkcije, kako sto funkcionira, sta je itd....

Cool
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 12:51 pm

Meni se stari dizajn jako sviđao, ali pošto redizajniranje još nije dovršeno, neću donosit nikakve zaključke o novom. No moram priznat da mi zasad ne sjeda niti novi dizajn, a niti djelomično raspored podforuma (podržavam odvajanje manga i anime). Da ne bi ispalo da samo navodim negative, moram reći da mi se sviđaju neke ideje za oživljavanje foruma npr. recenzije mangi/animea od strane članova foruma i Natjecanje podforum. Što se tiče karma sistema, ne znam kako funkcionira pa ćemo vidjeti. No, vjerujem da znaš što radiš te imaš moju podršku, možda će treba malo vremena da nam sjednu promjene, ali siguran sam da će na kraju sve biti tip top.
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 2:20 pm

@anime_rules

Sve uvažavam.
Dizajn foruma za sad je takav kakav je. Dok ne dobijem konkretne ponude od članova foruma i ostat će ovakav. Ova narančasta taman paše uz jesen Very Happy

Što se tiče rasporeda sekcija, ovaj način je napregledniji. Članovi točno znaju gje šta moraj postat i ako traže određenu temu lako je nađu.

Forum tutorijal ću kasnije složit.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 2:48 pm

Sviđa mi se novi design. Trebalo bi, ako je moguće, napraviti par tema pa ih tati članovima na izbor/svako toliko rotirati.
Bannerići će stići večeras jer sam sad malo u gužvi. 'Smile

@uploading part
Samo da unaprijed upozorim; masa stvari se miče s upload servisa svaki dan, stoga će u toj opciji trebati dosta re-uploadanja, te bi zato torrenti bili praktičniji.
However, ako Administratorica kaže tako...bit će tako. Smile

P.S.
Samo da pitam; mogu li ja uploadati kao svoje nešto što sam sam ranije skinuo?
Msm, pitanje je krajnje glupo, ali želim biti siguran.
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 3:01 pm

@Johnny

a da znam najlakse skinut torrent, al ipak moramo pazit radi googla.
ja sam ovo sto sam uploadala skinula isto davno prije, to sam nekada davno postala na bivsem forumu. na zalost nemam bas puno ne yaoi stvari^^ za sad samo ovo tu. al imam hrpu anime doma, pa cu gledat da korak po korak uploadam na mediafire, po mom misljenju jos naj.

dizajn cemo jos promjenit. ovo je samo da ono nije defakto default.

ko ima prijedloge neka samo salje. al trebamo nesto konkretno...ne ja bi ovo, ja bi ono. ako nesto oces onda posalji konkretan banner itd...
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 3:17 pm

@Adminka
Kk
Imam ja ovđe kod sebe jedno 300-400GB animea svih žanrova i tipova (filmovi, OVAe, serije...), al to je sve skinuto preko tuđih torrenta ili, manjim dijelom s mediafirea/megauploada pa pitam dali je problem ako to re-uploadam pod svojim accom.

Bannerići stižu večeras, sutra ujutro, kad imam inficu (većinu desktopa tražim i arhiviram ondje, to tak i tak nitko ne dira, a i trebam uvijek neki novi, lijepi desktop da mi zasladi te dosadne trenutke), dodam još par sitnica (sve uploadam na photobucket i šaljem ti linkove na PM).

[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 3:20 pm

Joj vratila si pozadinu i banner volim te Razz TAJ BANNER JE RADILA KATJA <3
Omg omg omg gdje su oni old buttons bili ;_; <3333
Sjecam se kad smo s te narancaste teme prebacivali na zelenu skuzili smo da se nedgje nije dalo prebacit i mislim da smo tu fuck up i odustali od foruma ._.
*nostalgia* I'm a horrible person ;_; I love you all ;_;
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 3:59 pm

@Johnny

tek sad vidim forum mi proguto post^^

U DL sekciji ti mozes bilo sta postat, samo je bitno da je taj DL link tvoj, znaci anime/manga koji si ti uploado ili torrent file koji si ti izradio.
Tako cemo izbjece probleme s googlom i ostalim strankama, da nebi bilo krademo linkove itd....

Znaci to sto si od negdje drugdje skino nema veze, samo je bitno uploadat na TVOJ acc.
Sto se tice licenciranih stvari....to cemo jos vidjet sta ide sta ne...
Naime ja znam sta je ok postat a sta je onak recimo skakljiva tema...
Imam veze sa par scanlation i fan sub timovima, tako da bez brige Wink

Bannere, samo salji Smile

ja se nadam da je za sad ovo ovak ok.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 4:19 pm

Glava mi je puna ideja za bannere, al da dosad nisam visio s frendovima i da sad nisam umoran ko pas bi vec nesto iskemijao u photoshopu
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 5:23 pm

@House196

Tnx (:

polako...nikud nam se ne zuri Cool
[Vrh] Go down
Smak
Anime Warrior
Anime Warrior
Smak


Broj postova : 140
Join date : 06.08.2012

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 5:50 pm

Uvijek zadnji Sad
Inače kao što je već netko spomenuo izgled je kao iz neke medieval fantasy game. Po meni je to minus jer sam veliki cyberpunk te scifi fanatik ( ima nas i takvih Very Happy ).
Forumske sekcije te podforumi su mi poredani mnogo logičnije, bolje te preglednije.
Slažemse s Johnny-evim prijedlozima o anime tjedna, recenzije i tim shemama.
Kad se sve oduzme i zbroji ogroman pomak na bolje.
Btw. SailoRishi kao master admin, veoma zanimljivo i turbulentno vrijeme idućih mjeseci Cool
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 6:56 pm

Ako to ne krši pravila i nekog zanima mogu uploadati Fate/ Stay Night visual novel samo ne znam pod što da ga stavim.
[Vrh] Go down
SailorRishi
Admin
Admin
SailorRishi


Broj postova : 388
Join date : 23.08.2011
Lokacija :

NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime18/9/2012, 7:03 pm

@Sovac
Evo otvorit cu jos jedan podforum pa tamo onda Wink

Samo daj i tnx

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma   NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NOVI IZGLED FORUM-struktura i forma
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Predstavite se! (forumski leksikon)
» Bokić! Novi anime lover ovdje!
» Anime Forum RPG
» Kako ste saznali za forum?
» Generalna Forum pravila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: GENERAL :: Pravila i obavijesti-
Forum(o)Bir: