Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što trenutno slušate?

Go down 
+32
Andrejjj
Edogawa Rampo
KodoqU
Tenkista
GhostOfBs
Shader
Masuku
yandere-tan
Nyxie
rue
LilithK
House196
SailorRishi
anime_rules
Dbk1998
Smak
Suzaku Kururugi
Neko-chan
bea666
Sovac
XxDeadlyCupcakexX
roverandom
Himitsu
Johnny
Arrka
extraordinary
fingolfin
Eevee357
fantasykido
ChomeChome
Fallen Angel
Sophie
36 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 1:27 pm

Spoiler:

ok,ok... skužla sam da voliš taj gandam style, ali dosta sad s time.
hmph... znači jesi pervert Razz

[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 1:49 pm

Hahaha,zapravo svako je pervert duboko u sebi. Very Happy
Sad sam u godinama kad je to fora.
Npr.kad si sa društvom vanka u nekom šetalištu pa nekoj ženskoj sa suknjom ispadne nešto na pod pa se ona sagne a ja glavu nagnem.
Pa se onda drugi nasmiju pa ispadneš cool. Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 1:58 pm

Spoiler:

Radije prestani dok si jos u prednosti jer ces jos doc na shit listu Wink
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 4:29 pm

Spoiler:

Radije prestani dok si jos u prednosti jer ces jos doc na shit listu Wink
you are a wise man, House. i btw. sviđa mi se tvoj novi avatar.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 4:34 pm

Spoiler:

Thank you thank you. Very Happy To mi je zapravo original avatar koji sam imao na pocetku. Avatare sam mijenjao jer sam, kao dezurni negativac ovdje, htio malo zafrkavat ljude. Twisted Evil
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 4:37 pm

Spoiler:

you are welcome. Very Happy
kako ćeš zafrkavat ljude sa avatarima?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 4:45 pm

Spoiler:

Se sjecas onog incidenta dok si se bojala bake... eh vidis kad sam prvi put izveo tu foru prebacio sam avatar na onu krvavu zensku, tako da se moje zrtve uvijek podsjete toga Twisted Evil
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 6:31 pm

Spoiler:

to je bilo žensko!?!?!?!
jao house sad si me podsjetio toga -.-'
don't you dare to put this avatar back, you will make me sad [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 6:37 pm

Spoiler:
[You must be registered and logged in to see this image.]

Gle, nije u tome sve.
Takvi ste svi vi klinci do neke izvjesne dobi, to kužim, al najjačaje stvar što biste svi usrali gaće kad bi vam neka ženska, lepa ili gadna, prišla ili kad bi ste vi trebali prići ženskoj bez da dobijete galantni odjeb.
Uradi si uslugu, sredi se malo i upristoji se, bit ćeš mi zahvalan za 4-5 godina (ili se pomiri sa životom voajera i drkadžije, ybg, tako to ide).
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 7:04 pm

Spoiler:

da slušaj Johnny -a Very Happy
i, hvala Johnny ^^
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 7:18 pm

Hvala na savjetu Johnny Wink
Hahahaha pa nije baš da bi se svi usrali u gaće jer neki su imali curu(uključujući i mene)
Ali nije to bila veze nego bi prohodali na tjedan dana i to je to,tako da ne znam puno.
Ima se vremena za to,sad mi je škola na 1.mjestu,učenje mi odlično ide i moram potegnut ovaj 8.razred pa upisat gimnaziju,onda mogu mozak na pašu. Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 7:28 pm

Spoiler:

HAHAHAHA ne... Neutral
Tek kad upises gimnaziju mozes zaboravit na ispasu bilo koje vrste. Znam iz osobnog iskustva (Gimnazija Čakovec)
Ako si u osnovnoj i bio medju boljima, tek u gimnaziji mozes i moras to dokazati. Ako onda mislis zabusavati... nece ti bit ugodno
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 7:32 pm

A daj,uništio si mi snove XD Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 7:39 pm

Spoiler:

Ne kazem da odustanes od gimnazije... naprotiv samo naprijed. Pokusavam ti olaksat stvari da u buducnosti ne dobijes debelu pljusku od zivota. Vjeruj mi, neki u mom razredu su to shvatili na tezi nacin. party party party = 1 1 1 i ispravljanje ocjena do iznemoglosti. Najtuznije od svega je da se vidjelo kad su se potrudili i naucili kak treba, a oni su poslije toga po starom
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 7:44 pm

Ma okej sve to,zezo sam se.
Što se tiče učenja i ocjena to mi super ide,idem na natejcanja iz zemljopisa,povjesti i kemije.
Znam da se kemija ne uklapa u ostala dva predmeta ali je obožavam i super mi ide,imam mali kućni labaratotij.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 7:46 pm

Spoiler:
Nije to ništa. Treba imati stava i hrabrosti za uletjeti ženskoj. Ili isto to da bi se ženske okretale za tobom na cesti. Ta vaša ljubakanja nisu ništa, veza je nešto mnoooooogo bolje, ali i ozbiljnije.
Odmah da ti velim, ja 8. raz nisam ništa radio, ispuni koliko ti treba za gimnaziju i gotovo. A i nije ti ovo neki trošak vremena. Malo se skuliraj, ne moraš zadiviti ekipu, oni su većinom slijepi idioti, svi smo to bili i ostajemo dok ne shvatimo što i kako treba raditi u životu.
Poanta; impresionirati njih nije nikakav napredak, cure/žene cijene kad im neko dijeli komplimente, neke idu toliko daleko da i same malo dodaju ulje na vatru, ali u globalu sam odmah agresivno krenuti nije pametna ideja ako neželiš debeli šamar ili jednostavno ponižavajuć odjeb.
. . .
Očinska zadaća ispunjena xD
No, rly, ako te još kj zanima, pitaj u PM, da tu ne trujem ljude. xD

Replika na Housea:
Weird, ja sam po tom pitanju najbolje dane proveo baš u gimnaziji. Nema toliko vremena kao u osnovnjaku, ali onda cjelodnevno klatarenje bez cilja 3-4 puta tjedno prerasta u po nekoliko sati 2-3 puta tjedno te jednostavno živiš od toga. Prije te neke duhovne zrelosti, ili bar njenog začetka, ne možeš uživati u vezi (nisu to samo izlasci i one stvari, to je šetanje parkovima, zajednički shopping, kavice, ručkovi i pričanje o svakodnevnim problemima, briga jedno za drugo u bolesti..., a one stvari se obično čekaju dosta dugo, dakle ne nadaj se xD ).
Ugl. ovisi, uči redovito, ulizuj se i krpaj gdje možeš, budi pošten igrač i imat ćeš lufta za napredak na osobnom planu koliko ti treba.

.
.
.
Finished now I have. x)

BTW - i ja sam se volio igrati kemičara. Very Happy
Advice: malo istražuj o nitratima (dušične soli), poprilično zanimljive stvarčice ako voliš boom-boom, a možeš ih nabaviti u svakoj poljoapoteci.
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 7:53 pm

Ja sam više u kiselinama XD
Npr. volim reciklirati zlato iz stare elektronike i ostale plemenite metale.
Smješam zlatotopku(aqua regia) i ubacim komad matične ploče starog kompjutera i onda se zlato otopi i dobije se zlatna prašina koja se profiltrira i onda rastali.Sad imam grumen od 12 grama.Pa kad cijena zlata još skoći pa ću prodat.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 7:59 pm

Spoiler:

To je istina... najbolji dani dolaze upravo iz srednje skole. Ono sam rekao jer ja mozak na pasi shvacam malo preozbiljno. Najvaznije je prepoznat predmete u kojima si dobar i tu biti najbolji i jos vaznije okruzit se s pravom ekipom, ljudima s koijima je zabavno druzit se u slobodno vrijeme, a u uz to ozbiljno shvacaju situaciju. Bas tako smo mi u dominirali u mom razredu. Ako nekome nesto nije bilo jasno, pitali su ili mene ili one s kojima sam se najvise druzio. Da samo znas koliko sam zadaca i eseja iz engleskog i njemackog drugima ispravljao i tako im osigurao bolju ocjenu.

ok dosta o tome vratimo se glazbi \m/ >.< \m/

[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 8:38 pm

Petar Punk - Kurva
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 9:33 pm

Spoiler:
Slažem se sa svime Smile

Moje u zadnji nekoliko sati:
Spoiler:
Kalafina; self-explanatory.
Spoiler:
Ovo je jedna od prvih pjesama Nightwisha na koje sam se navukao.
Spoiler:
Podsjeća me na nekog koga sam davno poznavao, brings back memories.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime16/9/2012, 11:16 pm

Alexander Rybak-Fairytale(nekako me baš ta pjesma opisuje) Very Happy
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime17/9/2012, 11:56 am

Spoiler:

Tu sam pjesmu znao napamet i nije mi izlazila iz glave neko vrijeme Rolling Eyes (u ono vrijeme kad je bila IN, kad je bila prva na Eurosongu), pa me prošlo.
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime17/9/2012, 12:00 pm

Spoiler:
Pametno zboriš.
Johnny +1
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime17/9/2012, 12:02 pm

@anime_rules ja znam još uvijek tu pjesmu jer ionako volim Eurosong...

Fields of view-Kawaita sakebi Very Happy
[Vrh] Go down
anime_rules
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
anime_rules


Broj postova : 363
Join date : 23.08.2012
Age : 29
Lokacija : ispred monitora

Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime17/9/2012, 12:18 pm

Spoiler:

Volim i ja pogledat Eurosong, iako je iz godine u godinu sve više debilnih pjesama, a sve manje pjesama koje nešto valjaju. Mrzim i sustav glasovanja pa onda neki tamo azerbejdžan odnese pobjedu mislim ono WTF!?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što trenutno slušate? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što trenutno slušate?   Što trenutno slušate? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što trenutno slušate?
[Vrh] 
Stranica 6 / 14.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Što trenutno gledate?
» Što trenutno čitate?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: CHAT COMMUNITY :: ♫☮ ♥ ✌Music ♫☮ ♥ ✌-
Forum(o)Bir: