Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?

Go down 
+3
Eevee357
Himitsu
Johnny
7 posters
Autor/icaPoruka
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Empty
PostajNaslov: Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?   Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Icon_minitime13/5/2012, 5:21 pm

Mislio sam da bi bilo fora započeti nešto ovakvo Very Happy

Imam jednu frendicu koja izgleda vrlo slično kao slično Angela Blanc iz Kuroshitsujija.
(sliku frendice nemrem staviti jer nije fer bez da joj kažem, a ne želim je ovime daviti)
[You must be registered and logged in to see this image.]

jedna druga frendica malo liči na Misu iz Deathnotea. msm, kosa im je po duljini i konzistenciji tu negdje, a slično se oblače.
[You must be registered and logged in to see this image.]

To je za mene to.
You? Smile
[Vrh] Go down
Himitsu
Anime Star
Anime Star
Himitsu


Broj postova : 23
Join date : 24.07.2011
Age : 26
Lokacija : Sunagakure No Sato

Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?   Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Icon_minitime15/5/2012, 12:38 pm

Imam prijateljicu koja izleda ko Mugi -chan iz K-ON -a Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? 606840 preslatka je :3
[You must be registered and logged in to see this image.]
kad smo već kod osoba koje liče na anime/mange ima jedna cura zove se Dakota Rose tzv Dakotakoti koja je čisti lik iz anime/mange
[You must be registered and logged in to see this image.]
cura je preslatka ali nije stvarna Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? 655782
isfotošopirala se skroz na skroz al slatka je i bez fotošopa Razz
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Eevee357
Anime Warrior
Anime Warrior
Eevee357


Broj postova : 100
Join date : 20.03.2012
Age : 29

Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?   Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Icon_minitime16/5/2012, 2:30 pm

Interesting indeed Smile

Moj brat potpuno sliči Kanou Soutarou iz animea Kaichou wa maid sama. Obojica stalno nose hoodie majice i naočale te imaju poludugu ravnu kosu.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Isto tako me i moja najbolja prijateljica jako podsjeća na Stocking iz Panty and Stocking with Garterbelt xDD Ista frizura, dugačka kosa sa šiškama, samo što moja prijateljica ima ljubičasto-crvenu kosu. Obje se odijevaju u gothic-metal stilu. Ona je otaku samo što to još ne zna x)
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?   Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Icon_minitime14/10/2012, 8:58 am

Imam prijateljicu koja skroz izgleda kao Yamada iz B gata H kei-a
Iste su visine,imaju istu boju kose i stil frizure i istu boju očiju.
Kad sam pogledao 1. epizodu B gata H kei-a nisam mogao vjerovat očima.
Hahaha kako sam se samo smijao kad sam je vidio neki dan.
Samo što se se ne ponaša kao Yamada XD
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?   Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Icon_minitime19/11/2012, 5:19 pm

Jedna moja frendica s faksa je po izgledu i ponasanju 90% kopija Yui iz K-On!-a
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?   Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Icon_minitime16/1/2013, 7:58 pm

Moj brat je totalni Naruto, pogotovo kosa Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? 285258 (i naravno neprestano ispipavanje granica strpljenja sestre XD)
[Vrh] Go down
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?   Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Icon_minitime11/3/2013, 9:29 pm

Nisu anime likovi al sam na faksu primjetio dvojicu tipova koji izgledaju ko Johnny i roverandom... poprilican sok pogotovo ako ih (ko ja) ugledate neispavani rano ujutro XD
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?   Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Icon_minitime11/3/2013, 9:45 pm

lol xD
Daj slikaj to, molim te.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?   Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Icon_minitime11/3/2013, 10:14 pm

Lol.. mislim da više taj lik ne izgleda kao ja.... naime, obrijao sam se Sad((

Ali sad duplo duže idemo - 10 mjeseci no shave!
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
Sponsored content





Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Empty
PostajNaslov: Re: Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?   Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vaše mange
» Koja vam je najdraža manga?
» Zaljublljena u MANGE
» Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???
» Crtanje mange

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Općenite otaku rasprave-
Forum(o)Bir: