Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???

Go down 
+5
extraordinary
XxDeadlyCupcakexX
Sovac
bea666
Johnny
9 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime18/6/2012, 6:27 pm

Jeste li u animeima pokupili kakve navike ??? Nacin na koji hodate, nesto sto kazete, nacin odijevanja ??? Bilo sta

Ja sam otkako sam prije par tjedana drugi put pregledao Dath Note poceo jest jabuke ko lud.... moja stara sa jako jako zabrinula jer ja jedem voce jednom svake prijestupne. I kad god pricam sa nekim o stvarima koje su u moralnom sivilu vrlo cesto citiram Leloucha: You can't change the world without getting your hands dirty.
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime18/6/2012, 6:31 pm

L-ovo i Nearovo sjedenje - fkt je udobno
Mellovo jedenje čokolade - Animal I've become... x)
Kuroshitsuji - ljubav prema odjelima (nisam prije toga u odijelo uskočio jedno 3 godine), it's simply awesome
[Vrh] Go down
bea666
Anime Star
Anime Star
bea666


Broj postova : 38
Join date : 09.06.2012

Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime18/6/2012, 6:32 pm

House196 je napisao/la:
Jeste li u animeima pokupili kakve navike ??? Nacin na koji hodate, nesto sto kazete, nacin odijevanja ??? Bilo sta

Ja sam otkako sam prije par tjedana drugi put pregledao Dath Note poceo jest jabuke ko lud.... moja stara sa jako jako zabrinula jer ja jedem voce jednom svake prijestupne. I kad god pricam sa nekim o stvarima koje su u moralnom sivilu vrlo cesto citiram Leloucha: You can't change the world without getting your hands dirty.

ja sam znala uzet jabuku i jest dok gledam Very Happy inace uvijek rezem jabuke i gulim ih i izmasakriram cijele,tek sam uz death note pocela cijeniti cijelu jabuku i jela bih ju cijelu i to zvuci tako debilno al da. Laughing
ponekad kupim ponasanje,al to nakon svjeze odgledanog animea,nakon nekog vremena me popusti obicno xd
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime18/6/2012, 6:47 pm

Ja nisam morao pokupiti nikakve navike iz animea pošto su mi već i ovako ljudi govorili da sam ko karikatura crtića sa svojim pozama i pokretima, ali zato kupim iz svakakvih drugih izvora (naočale popravljam ko Hiro iz Heroesa, kada me nos svrbim ga trljam po uzoru na Tyriona iz Pjesme vatre i leda npr.)
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime19/6/2012, 9:47 am

Johnny je napisao/la:
L-ovo i Nearovo sjedenje - fkt je udobno
...

Da ja sam isto počela sjedit tako Very Happy
ostalo, ništa nisam prenijela u svakodnevnicu,već sam dovoljno čudna drugim ljudima... ali ponosim se time^^
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime19/6/2012, 10:20 am

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Johnny je napisao/la:
L-ovo i Nearovo sjedenje - fkt je udobno
...

Da ja sam isto počela sjedit tako Very Happy
ostalo, ništa nisam prenijela u svakodnevnicu,već sam dovoljno čudna drugim ljudima... ali ponosim se time^^
^^
[Vrh] Go down
extraordinary
Anime Expert
Anime Expert
extraordinary


Broj postova : 150
Join date : 13.07.2010

Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime26/6/2012, 11:43 am

Johnny je napisao/la:
L-ovo i Nearovo sjedenje - fkt je udobno
Mellovo jedenje čokolade - Animal I've become... x)

trenutno samo ovo dvoje =)
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 26
Lokacija : Dubrovnik

Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime28/8/2012, 7:16 pm

Ja sam isto počeo sjedat kao L
I zapravo praktično je,jer kod mene ima puno komaraca i kad tako držim noge lakše mi ih je sredit.
[Vrh] Go down
Saiko
Anime Expert
Anime Expert
Saiko


Broj postova : 187
Join date : 09.01.2013
Age : 32
Lokacija : Varaždin/Zagreb

Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime16/1/2013, 8:07 pm

Hahaha, ja neprestano se udaram u stvari po kući, sada dal je to posljedica gledanja Sailor Moona u djetinjstvu XD. Naime često brzo hodam i ne gledam kamo hodam istovremeno razmišljajući o 500 stvari i pjevajući pa nekim čudnim zakonom prirode rijetko kad pogodim točno ulaz u vrata Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? 285258 Naime štok mora biti pokupljen sa jednom stranom tijela Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? 285258 . Još jedna zanimljiva stvar je da povremeno ulazim u kuhinju i pred mamom izvađam neke pokrete anime likova obično uz istovremeno pokazivanje nečeg što sam nacrtala i ogroman dječji osmijeh (totalno dijete XD). A i još u zadnje vrijeme pozdravljam cure anime greeting pokretom XD ne vjerujem da sam ovo sve napisala Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? 328145 Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? 285258
[Vrh] Go down
sao1991
Anime Star
Anime Star
sao1991


Broj postova : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 32
Lokacija : Donji Miholjac

Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime6/5/2013, 6:07 pm

Prtljanje oko kose kao Ryuuji iz Toradore,ono prebacivanje stvari iza leđa kad nešto nosiš,klanjanje kad se predstavljam itd.
[Vrh] Go down
5LoX5
Anime Star
Anime Star
5LoX5


Broj postova : 8
Join date : 13.10.2013
Age : 28
Lokacija : Zagreb

Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime16/10/2013, 6:26 pm

ja svašta po malo tu i tamo napravim neki random kamehameha :)nekada rasengan, nekada big bang kamehameha, final flash nekada pak bankai i shikai kao danas npr. sa kišobranom ^^ kao L sjedim odmalena :)i tu i tamo kažem nešto iz animea ništa neobično Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Empty
PostajNaslov: Re: Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???   Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Što vas odbija kod animea?
» Hrvatske sinkronizacije animea
» You're gonna LOVE this - glazbeni tribute određenom tipu animea
» Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Općenite otaku rasprave-
Forum(o)Bir: