Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrvatske sinkronizacije animea

Go down 
+24
Sovac
SAINT_SEIYA
Smak
bea666
fingolfin
Johnny
Fallen Angel
scream
Kami-sama
MarinaRaider
Nao freak
iron_pixel
Sophie
kety
Haruhi
Crazy Smaug
Aoi No Yuuki
dragon3d1
anime freak
extraordinary
Yuki
bornap
Katja-chan
Aru- chan
28 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Hrvatske sinkronizacije animea Empty
PostajNaslov: Hrvatske sinkronizacije animea   Hrvatske sinkronizacije animea Icon_minitime18/8/2010, 2:26 pm

Prema meni, Pokemone su odlično sinkrinizirali dok Ashu odjednom nisu promijenili glas. Kao maloj nisam to ni kužila, dok nisam prošle godine pogledala nekoliko epizoda. Pjesme su lijepo ispjevane.

Yugioh je bio dobar do iznenadne promjene svih glasova ?

Digimoni su također odlično ispali, likovima odgovaraju odabrani glasovi i pjesma je super. Ali...

Ovoga me je sram:

[You must be registered and logged in to see this link.]


Koja su vaša mišljenja o našim sikronizacijama?
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
Katja-chan
Power Otaku
Power Otaku
Katja-chan


Broj postova : 202
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Lokacija : Blizu VŽ-a =)

Hrvatske sinkronizacije animea Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatske sinkronizacije animea   Hrvatske sinkronizacije animea Icon_minitime18/8/2010, 2:34 pm

OMG! Uopće nisam znala da ima hrvatska sikronizacija na youtubu...da sramotna je
ali to su sjećanja djetinjastva i onda me uopće nije bilo briga za to ipak sam bila
mala. ^^'


[You must be registered and logged in to see this link.]

O wow wow wow za sva vremena zajedno .. X'D
Umirem od smijeha.
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Hrvatske sinkronizacije animea Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatske sinkronizacije animea   Hrvatske sinkronizacije animea Icon_minitime18/8/2010, 3:35 pm

Aru- chan je napisao/la:
Ovoga me je sram:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kad se ovoga sjetim... Sad
Razmišljam što bi bilo kad bi neki naš TV uzeo "ozbiljniji" anime, tipa, što ja znam... Code Geass, Death note, Gundam, kako bi to ispalo?
Zbog gornjih primjera bi me čak bilo i strah...
Inaće, ne sjećam se jer sam bio mali, pa zaboravio... Kako je bio prikazan odnos Sailor Uranus i Sailor Neptune? Da li su i tu bile prikazane kao rođakinje ili...? Najvjerovatnije da, kad smo već uzimali prevoditi od nekoga drugog, a ne original od japanaca, a i trenutno sam sposoban zamisliti hrpu događaja koji bi se dogodili da... ... ... im je odnos prikazan kao u originalu.
[Vrh] Go down
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Hrvatske sinkronizacije animea Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatske sinkronizacije animea   Hrvatske sinkronizacije animea Icon_minitime18/8/2010, 5:12 pm

bornap je napisao/la:
Aru- chan je napisao/la:
Ovoga me je sram:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kad se ovoga sjetim... Sad
Razmišljam što bi bilo kad bi neki naš TV uzeo "ozbiljniji" anime, tipa, što ja znam... Code Geass, Death note, Gundam, kako bi to ispalo?
Zbog gornjih primjera bi me čak bilo i strah...
Inaće, ne sjećam se jer sam bio mali, pa zaboravio... Kako je bio prikazan odnos Sailor Uranus i Sailor Neptune? Da li su i tu bile prikazane kao rođakinje ili...? Najvjerovatnije da, kad smo već uzimali prevoditi od nekoga drugog, a ne original od japanaca, a i trenutno sam sposoban zamisliti hrpu događaja koji bi se dogodili da... ... ... im je odnos prikazan kao u originalu.


Ja sam čitala na nekoj web stranici da su one i kod nas bile gay.

Uh, a što da sinkroniziraju neki hentai anime? To bi sigurno bilo ujutro na novoj i editirano rolinng on the floor
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Hrvatske sinkronizacije animea Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatske sinkronizacije animea   Hrvatske sinkronizacije animea Icon_minitime18/8/2010, 5:30 pm

Aru- chan je napisao/la:
Ja sam čitala na nekoj web stranici da su one i kod nas bile gay.

Uh, a što da sinkroniziraju neki hentai anime? To bi sigurno bilo ujutro na novoj i editirano rolinng on the floor
Que? Kod NAS?! Jel ti to mene...? Nemoguće. To prolazi samo kod Japanaca. U 'normalnom svijetu' se to miće, ili roditelji odmah dižu bune, ili se uopće ne prikazuje. Između nema. A da li bi mogla navesti izvor? Sad me baš zainteresiralo. Radi toga da znam koga tužiti za moju ovisnot o hentaijima Laughing.

Ovo za hentaije, iskreno, ne bih se ćudio Neutral. Baš da vidim za što su sve ovi naši sposobni.
[Vrh] Go down
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Hrvatske sinkronizacije animea Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatske sinkronizacije animea   Hrvatske sinkronizacije animea Icon_minitime18/8/2010, 9:25 pm

bornap je napisao/la:

Que? Kod NAS?! Jel ti to mene...? Nemoguće. To prolazi samo kod Japanaca. U 'normalnom svijetu' se to miće, ili roditelji odmah dižu bune, ili se uopće ne prikazuje. Između nema. A da li bi mogla navesti izvor? Sad me baš zainteresiralo. Radi toga da znam koga tužiti za moju ovisnot o hentaijima Laughing.

Ovo za hentaije, iskreno, ne bih se ćudio Neutral. Baš da vidim za što su sve ovi naši sposobni.

Evo: [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
bornap
Anime Warrior
Anime Warrior
bornap


Broj postova : 133
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Lokacija : Osijek

Hrvatske sinkronizacije animea Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatske sinkronizacije animea   Hrvatske sinkronizacije animea Icon_minitime19/8/2010, 7:23 am

Aru- chan je napisao/la:
Evo: [You must be registered and logged in to see this link.]

Shocked Shocked
Jedini komentar koji sam trenutno sposoban dati (zanemarite naslov):