Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?

Go down 
+8
Aru- chan
dragon3d1
Tanny
Yuki
Katja-chan
Rima
Sophie
anime freak
12 posters
Autor/icaPoruka
anime freak
Anime Expert
Anime Expert
anime freak


Broj postova : 186
Join date : 02.02.2010
Age : 34
Lokacija : haha..pred laptopom!!

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime11/5/2010, 1:06 pm

Daaaaa!
Najgore od svega je to što sam na njih naletjela tonu!
Onak, pričam sa nekim o anime-ima,mangama... i onda mi se tam pravi važan/na..

Primjer broj jedan: ja kažem svoje mišljenje o nekom liku ili predviđanje za buduća poglavlja/epizode, a ta osoba mi kaže: " Pa jesi li ti upče gledala taj anime/čitala tu mangu?"
To mi se baš desilo prije tri mjeseca kada sam vodila raspravu o Bleach-u...
Totalno me raspizdio!

Drugi primjer: pričam sa čovjekom o Sasukeu iz Naruta, i rekoh svoje mišljenje, a on meni neš u stilu da ja ne znam kaj valja!
Rolling Eyes
ja njemu nisam solila pamet kaj on njega voli već rekla da ga ja ne volim...a on i dalje blebeće kak sam ja ovo, ono...
ja rekoh: pa-pa!

Primjer broj tri: Ovaj primjer mi je najdraži..
Frajer mi je usred rasprave koja i nije tekla prijateljskim tonom počeo solit pamet kak je on pogledao više anime-a od mene...i te spike...ja rekoh: "gle, ja znam broj anime-a koje sam pogledala, al čemu tebi tu nabrajat? what's the point?"
Rolling Eyes
hahaha...to mi je bilo presmiješno..a on meni da sam ja balavica, a frajer stariji od mene par mjeseci...
rolinng on the floor



i tak...
dala sam vam primjere...ako ikada naletite na takve, samo ignorirajte...
ne vrijedi trošiti vrijeme na njih...
luppp!
[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime11/5/2010, 6:03 pm

*sigh*
hvala.
[Vrh] Go down
Rima
Admin
Admin
Rima


Broj postova : 75
Join date : 06.04.2010
Age : 28
Lokacija : The World That Never Was

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime11/5/2010, 6:08 pm

Normalno da sam susrela slicne ljude. Bili su nadasve iritantni.

Ne svidaju mi se osobe koje ne postuju razlicitost, razlicit ukus. Svatko je razlicit, pobogu. Nije sad da ja omalovazam nekoga zato sto obozava yaoi. Ja se samo u tome nisam nasla i nemam sto o tome pisati... jos.

Takoder mi se ne svidaju osobe koje ne vole Japan. U smislu: 'baaa, Japanac, baaa, kose oci, dolina liza'.

Nemam posebnih primjera. Oosiim mozda onog jucer. Mda.

Rima u busu sjedi i gleda kroz prozor. Neka ekskurzija. Zamjetila sam jednu djevojku vjerojatno iz Azije. Moja neprijateljica se, misleci da mi je iPod onako glasno pojacan kao inace (a nije bila!), zaderala: "Aaa, vidi kurva" i pokazala prstom na tu djevojku. Ja sam se okrenula, ona se nasmijesila i rekla: "Ooo vidi, Japanka."

Htjela sam otic tamo i ugurat joj cipelu u nos, ali sam se suzdrzala. < / rant >
[Vrh] Go down
Katja-chan
Power Otaku
Power Otaku
Katja-chan


Broj postova : 202
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Lokacija : Blizu VŽ-a =)

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime11/5/2010, 6:24 pm

Rima je napisao/la:
Normalno da sam susrela slicne ljude. Bili su nadasve iritantni.

Ne svidaju mi se osobe koje ne postuju razlicitost, razlicit ukus. Svatko je razlicit, pobogu. Nije sad da ja omalovazam nekoga zato sto obozava yaoi. Ja se samo u tome nisam nasla i nemam sto o tome pisati... jos.

Takoder mi se ne svidaju osobe koje ne vole Japan. U smislu: 'baaa, Japanac, baaa, kose oci, dolina liza'.

Nemam posebnih primjera. Oosiim mozda onog jucer. Mda.

Rima u busu sjedi i gleda kroz prozor. Neka ekskurzija. Zamjetila sam jednu djevojku vjerojatno iz Azije. Moja neprijateljica se, misleci da mi je iPod onako glasno pojacan kao inace (a nije bila!), zaderala: "Aaa, vidi kurva" i pokazala prstom na tu djevojku. Ja sam se okrenula, ona se nasmijesila i rekla: "Ooo vidi, Japanka."

Htjela sam otic tamo i ugurat joj cipelu u nos, ali sam se suzdrzala. < / rant >

Wut?
Kako nepristojno! E,šta bi ju ja izritala,Sophie s menom si sad,ne?
Oke,ja nisam imala ovakvih susreta-jer ja nemam niti anime fanove pokraj sebu RL-u.
Iskreno,mislim da je u ovoj situaciji moguće vidjeti da ta cura ima nekakve probleme s tobom a ne sa curom iz Azije,jer se onda vjerovatno ne bi izderala onu riječ na sav glas,nego bi vjerovatno nešto promrmljala nešto sebi u bradu,i još na kraju sarkastično promjenila rečenicu kad je vidjela da si se okrenula...tak da ti je to def. neprijateljica.
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime11/5/2010, 7:02 pm

Katja-chan je napisao/la:
Rima je napisao/la:
Normalno da sam susrela slicne ljude. Bili su nadasve iritantni.

Ne svidaju mi se osobe koje ne postuju razlicitost, razlicit ukus. Svatko je razlicit, pobogu. Nije sad da ja omalovazam nekoga zato sto obozava yaoi. Ja se samo u tome nisam nasla i nemam sto o tome pisati... jos.

Takoder mi se ne svidaju osobe koje ne vole Japan. U smislu: 'baaa, Japanac, baaa, kose oci, dolina liza'.

Nemam posebnih primjera. Oosiim mozda onog jucer. Mda.

Rima u busu sjedi i gleda kroz prozor. Neka ekskurzija. Zamjetila sam jednu djevojku vjerojatno iz Azije. Moja neprijateljica se, misleci da mi je iPod onako glasno pojacan kao inace (a nije bila!), zaderala: "Aaa, vidi kurva" i pokazala prstom na tu djevojku. Ja sam se okrenula, ona se nasmijesila i rekla: "Ooo vidi, Japanka."

Htjela sam otic tamo i ugurat joj cipelu u nos, ali sam se suzdrzala. < / rant >

Wut?
Kako nepristojno! E,šta bi ju ja izritala,Sophie s menom si sad,ne?
Oke,ja nisam imala ovakvih susreta-jer ja nemam niti anime fanove pokraj sebu RL-u.
Iskreno,mislim da je u ovoj situaciji moguće vidjeti da ta cura ima nekakve probleme s tobom a ne sa curom iz Azije,jer se onda vjerovatno ne bi izderala onu riječ na sav glas,nego bi vjerovatno nešto promrmljala nešto sebi u bradu,i još na kraju sarkastično promjenila rečenicu kad je vidjela da si se okrenula...tak da ti je to def. neprijateljica.

*sigh* s tobom sam.
........
Prešla si u nekav offtopic *bezvoljna*
[Vrh] Go down
anime freak
Anime Expert
Anime Expert
anime freak


Broj postova : 186
Join date : 02.02.2010
Age : 34
Lokacija : haha..pred laptopom!!

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime12/5/2010, 9:00 am

Rima je napisao/la:
Normalno da sam susrela slicne ljude. Bili su nadasve iritantni.

Ne svidaju mi se osobe koje ne postuju razlicitost, razlicit ukus. Svatko je razlicit, pobogu. Nije sad da ja omalovazam nekoga zato sto obozava yaoi. Ja se samo u tome nisam nasla i nemam sto o tome pisati... jos.

Takoder mi se ne svidaju osobe koje ne vole Japan. U smislu: 'baaa, Japanac, baaa, kose oci, dolina liza'.

Nemam posebnih primjera. Oosiim mozda onog jucer. Mda.

Rima u busu sjedi i gleda kroz prozor. Neka ekskurzija. Zamjetila sam jednu djevojku vjerojatno iz Azije. Moja neprijateljica se, misleci da mi je iPod onako glasno pojacan kao inace (a nije bila!), zaderala: "Aaa, vidi kurva" i pokazala prstom na tu djevojku. Ja sam se okrenula, ona se nasmijesila i rekla: "Ooo vidi, Japanka."

Htjela sam otic tamo i ugurat joj cipelu u nos, ali sam se suzdrzala. < / rant >

ajme...kaj si se suzdržala???
:scratch:

slažem se sa svime napisanim!

Katja-chan je napisao/la:


Wut?
Kako nepristojno! E,šta bi ju ja izritala,Sophie s menom si sad,ne?
Oke,ja nisam imala ovakvih susreta-jer ja nemam niti anime fanove pokraj sebu RL-u.
Iskreno,mislim da je u ovoj situaciji moguće vidjeti da ta cura ima nekakve probleme s tobom a ne sa curom iz Azije,jer se onda vjerovatno ne bi izderala onu riječ na sav glas,nego bi vjerovatno nešto promrmljala nešto sebi u bradu,i još na kraju sarkastično promjenila rečenicu kad je vidjela da si se okrenula...tak da ti je to def. neprijateljica.

daaa...vidi se da je to namjerno napravila!
slažem se!
[Vrh] Go down
Yuki
Anime Expert
Anime Expert
Yuki


Broj postova : 151
Join date : 19.04.2010
Lokacija : The Town

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime9/6/2010, 7:28 pm

nope, nikad naletila na takve ljude ali vjerojatno će me iritirati kao što me iritiraju mnogi kojima sameta što SVE uspoređujem s Japanom -.-
[Vrh] Go down
Tanny
Anime Star
Anime Star
Tanny


Broj postova : 39
Join date : 28.04.2010
Lokacija : Neznam

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime10/6/2010, 11:48 am

ovdje god mene u HRZ nema nijednog anime fana osim mene
[Vrh] Go down
http://shugochara.blog.hr/
dragon3d1
Anime Star
Anime Star
dragon3d1


Broj postova : 39
Join date : 18.04.2010
Age : 32
Lokacija : nepoznata

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime14/6/2010, 1:53 am

frend je gledao samo naruto....i frend prica samo o narutu.... i frend neprihvaca nista osim naruta... pa omg daj malo ne vrti se svemir oko naruta O.O okey dobar je anime interesantan nevjerovatno dug ali...ohladi covjece... Suspect
[Vrh] Go down
Katja-chan
Power Otaku
Power Otaku
Katja-chan


Broj postova : 202
Join date : 02.04.2010
Age : 26
Lokacija : Blizu VŽ-a =)

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime14/6/2010, 10:04 am

dragon3d1 je napisao/la:
frend je gledao samo naruto....i frend prica samo o narutu.... i frend neprihvaca nista osim naruta... pa omg daj malo ne vrti se svemir oko naruta O.O okey dobar je anime interesantan nevjerovatno dug ali...ohladi covjece... Suspect


Eh,to!
Nisam ni ja pogledala puno animea samo 11 njih + neki OVA,filmovi-ali ipak kolko god volim dramu i shoujo dala
sam priliku Death Note-u i nisam požalila. Kod mene u školi isto ima par ljudi koji znaju samo za Naruto. >.<''
Ipak treba dati priliku svim animeima...kao što sam dala priliku animeu Nogaizaka Haruka no Himitsu makar je ecchi..ali mi se još uvijek ne sviđa.
Sad
[Vrh] Go down
http://animangalove.blog.hr/
Aru- chan
Anime Expert
Anime Expert
Aru- chan


Broj postova : 186
Join date : 09.04.2010
Age : 28
Lokacija : On the Moon

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime14/6/2010, 6:40 pm

Gledam Digimon Frontier/Adventure...
Na skoro svakom videu komentari "Gomamon/Takuya ima Narutov glas"
Dobro, ljudi, skužili smo, ne trebate nas stalno podsjećat Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://marril96.deviantart.com/
anime freak
Anime Expert
Anime Expert
anime freak


Broj postova : 186
Join date : 02.02.2010
Age : 34
Lokacija : haha..pred laptopom!!

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime16/6/2010, 9:49 pm

dragon3d1 je napisao/la:
frend je gledao samo naruto....i frend prica samo o narutu.... i frend neprihvaca nista osim naruta... pa omg daj malo ne vrti se svemir oko naruta O.O okey dobar je anime interesantan nevjerovatno dug ali...ohladi covjece... Suspect

hahahaha...onda nisi mene čuo kada počnem o Narutu!
rolinng on the floor

ja sa jednim dečkom preko interneta pričam samo o Narutu!
i nikada nam ne dosadi!
Smile

Naruto je jedna vječna tema i jedan savršen/a anime/manga!
wheee!!!
[Vrh] Go down
dragon3d1
Anime Star
Anime Star
dragon3d1


Broj postova : 39
Join date : 18.04.2010
Age : 32
Lokacija : nepoznata

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime17/6/2010, 1:45 am

kuzim ja sve to i o tome se moze pricati do beskonacnosti ali ja mu predlozim elfen lied a on meni NEEEE NARUTO SVETINJA DOGMA... -.- pa ohladi malo sve uredu samo sam ti predlozio xD...
[Vrh] Go down
Sophie
Admin
Admin
Sophie


Broj postova : 308
Join date : 29.01.2010

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime25/6/2010, 6:11 pm

Nemoj ipak bit tako, znam da si samo predložio, ali to je jedno stanje kada si neko vrijeme ovisan o nečemu, i samo na to misliš, njega će to proči, ja sam isto takva ^^
[Vrh] Go down
anime freak
Anime Expert
Anime Expert
anime freak


Broj postova : 186
Join date : 02.02.2010
Age : 34
Lokacija : haha..pred laptopom!!

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime26/6/2010, 12:21 am

dragon3d1 je napisao/la:
kuzim ja sve to i o tome se moze pricati do beskonacnosti ali ja mu predlozim elfen lied a on meni NEEEE NARUTO SVETINJA DOGMA... -.- pa ohladi malo sve uredu samo sam ti predlozio xD...

hahahaha...ma Elfen Lied je isto super!
i o tome mogu danima!
wheee!!!
[Vrh] Go down
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime29/3/2013, 10:21 am

lol malo se kasno ubacujem na ovaj post,mene jedino što iritira je kada netko misli za sebe da je weaboo,sam za sebe to govori i kada se razbacuje time što voli,dakle hvali se a njegov široki ukus je sveden na to da zna reći "gledao/la sam naruta,ili hentai je super žanr.pa lol.s takvima se opće ne mogu ni raspravljati,a za naruta svatko zna,s tim da pola od njih nije ni gledalo(poput mene ali ja priznam jer me ne zanima),a pola je možda od tih 360 i nešto epizoda odgledalo njih par,mogu naći sto takvih primjera,a u zadnje vrijeme vidim da se njih dosta koji u životu nije gledalo anime najednom počelo furati iz neke njihove fore.bezveze.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime29/3/2013, 10:27 am

Naruto ima općenito jedne od najgorih diehard fanova u anime zajednici... Gledam Naruto i čitam mangu, ali moram priznati da postaje sve lošije i lošije. A od novijih animea najgore diehard fanbase definitivno ima Sword Art Online, koji je isto puki prosjek a ljudi ga kuju u nebesa...

A inače ima dosta anime fanova koji se ponašaju snobovski i elitistički i tvrde da samo jedan određeni naslov/žanr valja, a skoro ništa drugo nisu gledali...
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime29/3/2013, 11:48 am

@ fingolfin

ispričavam se za svoje neznanje, ali što to znači ponašati se snobovski??
[Vrh] Go down
Tenkista
Anime Fighter
Anime Fighter
Tenkista


Broj postova : 64
Join date : 12.01.2013
Age : 30
Lokacija : Osijek

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime29/3/2013, 12:08 pm

svako ima svoj ukus za anime nevole svi isto, a svi znamo da je internet jedino mjesto gdje smo mi upravu a ostali nisu
[Vrh] Go down
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime29/3/2013, 12:29 pm

Prije su me takvi ljudi iritirali,i svađala sam se s njima preko net-a i onda sam skontala koliko je to retardirano zapravo,najviše s moje pa onda s njihove strane i da je to začarani krug,samo se ne obazirem više na takve nego su mi smiješni.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime29/3/2013, 2:13 pm

Odavno sam ja odustao od bilo kakve svađe i rasprave sa die hard fanovima bilo čega, nema smisla...

@cupcake
snobovski znači umišljeni, ali sa stavom da si samo ti u pravu, i da su samo stvari koje ti voliš dobre i tako, na taj način, nadam se da je sada jasnije ^^
[Vrh] Go down
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime29/3/2013, 4:44 pm

meni su in fact interesantni kako su nadobudni sa tim stavovima dok zapravo to sve gledaju površno i nemaju neke veze s vezom.da nema takvih,i guess internet ne bi bio internet.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime29/3/2013, 5:58 pm

Ma imaš takvih u svemu, ne samo u animeima, ima ih na bacanje i kada su u pitanju knjige, muzika, filmovi...
[Vrh] Go down
skinglass
Anime Star
Anime Star
skinglass


Broj postova : 25
Join date : 28.03.2013
Age : 27
Lokacija : ha-ha.

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime29/3/2013, 6:06 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime30/3/2013, 4:58 pm

fingolfin je napisao/la:
Odavno sam ja odustao od bilo kakve svađe i rasprave sa die hard fanovima bilo čega, nema smisla...

@cupcake
snobovski znači umišljeni, ali sa stavom da si samo ti u pravu, i da su samo stvari koje ti voliš dobre i tako, na taj način, nadam se da je sada jasnije ^^

hvala Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Empty
PostajNaslov: Re: Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?   Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Iritiraju li vas umišljeni anime fanovi?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bakuman preporuka+fanovi
» Kojem anime liku sličite i koji jedan anime lik biste najrađe bili?
» God why anime???
» Air(anime)
» >>Preporuka za Anime<<

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Općenite otaku rasprave-
Forum(o)Bir: