Croatian Anime Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatian Anime Forum


 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što vas odbija kod animea?

Go down 
+27
Lawliet
Dbk1998
LilithK
Sovac
XxDeadlyCupcakexX
Johnny
fingolfin
roverandom
bea666
ChomeChome
Shader
bornap
Nao freak
SailorRishi
~Evil Mastermind~
Arrka
animePeace
iron_pixel
anime freak
Aoi No Yuuki
Sophie
extraordinary
dragon3d1
Yuki
Tanny
Katja-chan
Aru- chan
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
bea666
Anime Star
Anime Star
bea666


Broj postova : 38
Join date : 09.06.2012

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime9/6/2012, 1:48 am

prvo,nacin na koji su nacrtani likovi. vampire knight nisam mogla gledati jer su,po mom misljenju,imali previsoko celo i mene je to uzasno iritiralo xD kasnije sam ga pogledala,ali da,takve sitnice me odbiju. drugo,ozbiljna radnja,mora bit komicno. ako nije komicno,bez veze je,dosadno je.
[Vrh] Go down
roverandom
Moderator
Moderator
roverandom


Broj postova : 401
Join date : 14.04.2012
Age : 30
Lokacija : Slatina

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime12/6/2012, 6:57 am

Odbija me broj epizoda jer se nema vremena xD
[Vrh] Go down
http://www.last.fm/user/pro_rok
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime12/6/2012, 9:56 am

roverandom je napisao/la:
Odbija me broj epizoda jer se nema vremena xD

rofl xD

Manje LoL-a pa ćeš imati vremena xD Razz
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime12/6/2012, 12:53 pm

roverandom je napisao/la:
Odbija me broj epizoda jer se nema vremena xD
xD

mene osobno odbija klišejiziranje i preveliki fanservice (sve vrste).

Klišeji mi obično idu na živce. Volim pogledati anime koji je svjež i jedinstven (Kuroshitsuji, 11eyes, Madoka, Cowboy bebop...), a ne stalno prema žanru moći predvidjeti 90% radnje -.-''

Fanservice mi smeta jer uništava ono nešto. Msm, Zero no tsukaima treća sezona je dobar primjer animea gdje fanservice zaista prelazi granice ukusa, dok ih recimo ima takvih gdje se to sve skupa lijepo složi sa žanrom i target skupinom u nešto homogeno ili dovoljno heterogeno da ima neki svoj potpis (primjer-H.O.T.D. - fanservice gdje god gledaš, ali se tako vidi i upakiran je u tu neku gotovo naturalističku shemu svega da se zapravo i uklapa).
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 8:10 am

bea666 je napisao/la:
prvo,nacin na koji su nacrtani likovi. vampire knight nisam mogla gledati jer su,po mom misljenju,imali previsoko celo i mene je to uzasno iritiralo xD kasnije sam ga pogledala,ali da,takve sitnice me odbiju. drugo,ozbiljna radnja,mora bit komicno. ako nije komicno,bez veze je,dosadno je.

mene isto dosta odbija kada su likovi ružno nacrtani... npr. Dragon ball Z Shocked
Ja preferiram ozbiljnu radnju, ne volim kada je nešto previše komično ali ipak volim pogledati koju epizodu od one piece Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 9:57 am

Ovaj dio o Dragon Ballu cu ignorirat...
mene odbijaju flashbackovi koji traju po 3 epizode (Naruto u zadnje vrijeme) i pretjerivanje sa velicinom dekoltea ( Rangiku iz Bleacha i vecina zenskih likova u Fairy Tailu)

Yo Cupcake girl ako volis ozbiljne radnje onda ne propusti Claymore, Devil May Cry, Hellsing Ultimate i Elfen Lied... iako bi bilo pametno da sa ova zadnja dva pricekas jos par godina
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 11:25 am

House196 je napisao/la:
Ovaj dio o Dragon Ballu cu ignorirat...
mene odbijaju flashbackovi koji traju po 3 epizode (Naruto u zadnje vrijeme) i pretjerivanje sa velicinom dekoltea ( Rangiku iz Bleacha i vecina zenskih likova u Fairy Tailu)

Yo Cupcake girl ako volis ozbiljne radnje onda ne propusti Claymore, Devil May Cry, Hellsing Ultimate i Elfen Lied... iako bi bilo pametno da sa ova zadnja dva pricekas jos par godina


@bold
Fanservice; they're overdoing it.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 12:50 pm

House196 je napisao/la:
Ovaj dio o Dragon Ballu cu ignorirat...
mene odbijaju flashbackovi koji traju po 3 epizode (Naruto u zadnje vrijeme) i pretjerivanje sa velicinom dekoltea ( Rangiku iz Bleacha i vecina zenskih likova u Fairy Tailu)

Yo Cupcake girl ako volis ozbiljne radnje onda ne propusti Claymore, Devil May Cry, Hellsing Ultimate i Elfen Lied... iako bi bilo pametno da sa ova zadnja dva pricekas jos par godina

Istina, ludim na besmislene flashbackove, Naruto kao anime ih je općentio prekrcat... To za Rangiku je istina da je malo previše fanservicea....


A da dodam na listu stvari koje si joj preporučio još: Code Geass i Durarara (kako si to mogao zaboraviti! xD )



[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 12:57 pm

Pa napisala je prije da ne voli kad je previse humora... dobro Durarara ga mozda i nema toliko ali ipak... a Code Geass luppp! zastoj u glavi valjda
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 1:19 pm

House196 je napisao/la:
Pa napisala je prije da ne voli kad je previse humora... dobro Durarara ga mozda i nema toliko ali ipak... a Code Geass luppp! zastoj u glavi valjda

Po meni Durarara ima odličnu kombinaciju humora i ozbiljne radnje ^^

A znam kako ti je kada se desi neki takav zastoj xD

Eh da, znam kako ti je kada se desi neka takva blokada xD

A Cupcake, zaboravio sam dodati jedan jako dobar naslov koji je jako ozblijan: Kara no Kyoukai (ali ne znam ako će ti se to svidjeti... )
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 4:45 pm

Hvala ljudi!! cheers
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 5:35 pm

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Hvala ljudi!! cheers

Ne birni, pošaljemo ti račun na kraju mjeseca Razz
[Vrh] Go down
XxDeadlyCupcakexX
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
XxDeadlyCupcakexX


Broj postova : 492
Join date : 15.06.2012
Age : 26

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 7:27 pm

fingolfin je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Hvala ljudi!! cheers

Ne birni, pošaljemo ti račun na kraju mjeseca Razz

Ha,ha.... jako smiješno....-.-
[Vrh] Go down
Johnny
Moderator
Moderator
Johnny


Broj postova : 799
Join date : 30.08.2011
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 7:55 pm

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
fingolfin je napisao/la:
XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:
Hvala ljudi!! cheers

Ne birni, pošaljemo ti račun na kraju mjeseca Razz

Ha,ha.... jako smiješno....-.-
Zapravo i je xD

Chill, zezancija Wink
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 8:30 pm

XxDeadlyCupcakexX je napisao/la:


Ha,ha.... jako smiješno....-.-

Mislio sam da je sarkazam bio očit >.>
[Vrh] Go down
Sovac
Moderator
Moderator
Sovac


Broj postova : 388
Join date : 14.06.2012
Age : 33
Lokacija : Zagorje

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/6/2012, 9:46 pm

Sarkazam je sveti gral humora. Kada sam imo jedno 7-8 godina čuo sam za njega, pročito definiciju u rječniku i zaključio da želim biti sarkastičan kada odrastem. Vidite djeco želje se ipak ispunjavaju.
[Vrh] Go down
LilithK
Anime Fighter
Anime Fighter
LilithK


Broj postova : 85
Join date : 21.10.2012
Age : 27
Lokacija : Vukohebina Wonderland

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime10/11/2012, 8:03 pm

1. Panties
2. Flashbackovi
3. Polovica epizode animea koja ode na krupni plan drmusanja zenskih grudi.
[Vrh] Go down
Dbk1998
Ultimate Power Otaku
Ultimate Power Otaku
Dbk1998


Broj postova : 408
Join date : 19.07.2012
Age : 25
Lokacija : Dubrovnik

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime10/11/2012, 8:21 pm

@Lilith
1.
3.
You dissapointed me Što vas odbija kod animea? - Page 2 262685

Ok,ne volim ni ja baš to kad se radi o ozbiljnijem animeu,ali ako je anime komedija ili ecchi i would gladly accept it Very Happy
[Vrh] Go down
LilithK
Anime Fighter
Anime Fighter
LilithK


Broj postova : 85
Join date : 21.10.2012
Age : 27
Lokacija : Vukohebina Wonderland

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime10/11/2012, 8:24 pm

Dbk1998 je napisao/la:
@Lilith
1.
3.
You dissapointed me Što vas odbija kod animea? - Page 2 262685

Ok,ne volim ni ja baš to kad se radi o ozbiljnijem animeu,ali ako je anime komedija ili ecchi i would gladly accept it Very Happy

Well ecchi je iznimka, ali kad vidim to u nekom animeu koji nije trebao biti ni ecchi ni harem po opisu...
[Vrh] Go down
Lawliet
Anime Star
Anime Star
Lawliet


Broj postova : 4
Join date : 17.02.2013
Age : 25
Lokacija : Kutina

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime14/4/2013, 4:29 pm

mene najviše odbija dosadna tema i hrpa feminiziranih muških likova...mogu podnjet da 2-3 zvuče ili izgledaju ko tetkica al da je svaki drugi takav... Što vas odbija kod animea? - Page 2 69422
[Vrh] Go down
http://on.fb.me/lawliet
House196
Moderator
Moderator
House196


Broj postova : 388
Join date : 24.09.2012
Age : 30
Lokacija : Ispred monitora

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime15/4/2013, 7:48 pm

Lawliet je napisao/la:
mene najviše odbija dosadna tema i hrpa feminiziranih muških likova...mogu podnjet da 2-3 zvuče ili izgledaju ko tetkica al da je svaki drugi takav... Što vas odbija kod animea? - Page 2 69422

Boom jos jedan razlog zasto volim gledati dubove. Likovi ne zvuce (osim ako moraju) ko zenske + ne podnosim moe glasove kojih u zadnje vrijeme ima svugdje Što vas odbija kod animea? - Page 2 248129
[Vrh] Go down
sao1991
Anime Star
Anime Star
sao1991


Broj postova : 12
Join date : 05.05.2013
Age : 32
Lokacija : Donji Miholjac

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime6/5/2013, 5:16 pm

Reverse harem tagovi,shote,bishouneni,jednolika radnja,loša animacija,likovi koji imaju monologe od 5 minuta i znaju sve unaprijed
Btw nisam homofob,nego me te stvari ometaju.
[Vrh] Go down
Helix
Anime Star
Anime Star
Helix


Broj postova : 48
Join date : 01.01.2013
Lokacija : Zagreb

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime7/5/2013, 12:26 am

Osim žanrova koje po defaultu ne volim, filleri, jednodimenzionalni i plitki likovi, loša animacija.
[Vrh] Go down
GunBaba
Anime Star
Anime Star
GunBaba


Broj postova : 28
Join date : 01.05.2013
Age : 28
Lokacija : Split

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime12/5/2013, 9:30 am

1)Moe
- razlog : nema radnju , previše podsijeća na pedo bait , djevojčice od 10 godina ne idu u srednje škole

2)previse fanservice
-razlog: oduzima pozornost,čudno je ako ti netko uđe u sobu za vrijeme nekog panty shota itd.,
fanservice je ok u malim količinama i u nekim neozbiljnim serijalima (npr. higschool of the dead,ali to nije nešto što bih želio u death note-u),najviše ovisi o atmosferi koju anime ima.

3)predvidljivost
-razlog: kad je nešto predvidljivo onda imaš osjećaj da si to već vidio/vidjela, najpredvidljiviji su shoneni od puno epizoda,a kraj fate/zeroa mi se svidio baš zato što nema predvidljiv kraj
(nisam gledao Stay night zbog srednje škole,ali ću odigrat VN)

4)recapovi
-razlog: ako znam radnju onda to samo preskačem, ali je djelomično prihvatljivo ako je na anime na televiziji,a nisi pogleda prošlu epizodu

5)srednje škole
-razlog: previše je serijala koji se odvijaju u srednjoj školi ( valjda 70% svih novijih ) i većinom su potpuno besmisleni ,ima par dobrih komedija i romansa ,ali ih ja nisam gledao,vjerojatno je nepotrebno spomenuti kako većina lista top 50 anime u povijesti nema više od 10 onih sa srednjom školom.
Prava se kvaliteta nalazi u originalnosti: primjer Baccano! i Cowboy Bebop.

U ovoj sezoni sam primjetio samo 2 nova animea koji se ne odvijaju u modernom Tokiu (dakle srednjoj školi).Ta dva su mi i najdraži serijali ove sezone,i od oba očekujem mnogo.
Baš me zanima kako će Urobutcher ubiti sve likove ovaj put Twisted Evil


Zadnja promjena: GunBaba; 13/5/2013, 7:32 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
fingolfin
Moderator
Moderator
fingolfin


Broj postova : 742
Join date : 22.04.2012
Age : 32

Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime12/5/2013, 11:43 am

LoL, 2 animea ove sezone koji nemaju high school da su najbolji? Nah, ipak ne.
Samo jedan anime bez high school u opisu je za sada (naglašavam to za sada, ima još dosta epizoda do kraja svakog animea, tako da za konačnu ocjenu će trebati pričekati da završe) u konkurenciji najboljeg, Shingeki no Kyojin, a uz njega je Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vas odbija kod animea? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što vas odbija kod animea?   Što vas odbija kod animea? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vas odbija kod animea?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hrvatske sinkronizacije animea
» Što ste iz animea prenijeli u svakodnevicu ???
» You're gonna LOVE this - glazbeni tribute određenom tipu animea
» Imate li prijatelja/prijateljicu koji/koja izgleda kao lik iz mange/animea?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatian Anime Forum :: OTAKU CENTRALA :: Anime-
Forum(o)Bir: